پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آموزشی سی سی کم

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
27 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
[center][color=blue][size=3]سوالی بود که اگه نت قطع بشه چه طور بازی رو با سی سی کم ببینیم
این روش برای با gprs گوشی است در مواقع اضطراری

اول ریسیورت رو ریست کن بعد اکانت رو وارد رسیسور کن بعد نوبت کامپیوتر وارد کنتر پنل شو در بالا view by رو به Large icons تغیر بده تا همه ایکونها رو ببینی وارد قسمت Network And Sharing Center شو در سمت راست قسمت change advanced shering settings بزن درقسمت network discovery پاینش Turn off هستش به Turn on تغیر بده و پاینتر پسورد رو هم turn off تغیربعد ذخیره کن دوباره وارد قسمت Network And Shering Center شده در سمت chenge adapater settings شده و ایپی رو وارد می کنیم روی کانکشن اینترنتت راست کلیگ کن وار پوروپرتیس شو سربرک شرینگ رو انتخاب کن سه تا تیگ هستش سه تاشم باید تیگ خورده باشه اگه نبود سه تاشم تیک بزن و ok رو بزن اینترنت الان شیر شده به کابل لن .بعدش نوبت ایپی دادن هستش زنک بزن به اپوراتور مخابرات و ایپی رو بخوای اگه با gprs irancell وصل میشی ایپی این هستش 192.168.137.001 ایپی دادن رو که بلدی اگه بلد نیستی فقط قمت ایپی ادرس و پاینش که 255.255.255.000 هستش رو پرکن بعد ریسور رو خاموش و رشن کن 4 دقیقه صبر کن ایپی اوتماتیک خودش ست میشه اگه نشد .دکمه منو رو بزنید و وارد سیستم ستینگ (تنظیمات)شو سپس وارد گزینه ایپی ستینگ شو در پایین روی گزینه
App selected سی سی کم وایسا وبا کنتر چهار بار 8 رو بزن در قسمت ایپی ادرس ایپی بالا که 192.168.137.001 هستش رو وارد کن و روی شروع ok رو بزن پینک سلکشن رو اگه داد ایپیت درسته اکه نداد باید ایپی سیم کارتت رو پیدا کنی تمام .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

خوب امروز به یک کشف بزرگ رسیدم

چیز هایی که لازم دارید برای اینکه از این کشف استفاده کنید
1-رسیوریی که مودم وایرلس داشته باشه
2-سیم کارت رایتل :1:
3-گوشی که بتونه وای فای رو شیر کنه (اکثر گوشی های جدید می تونن (از 2010))

ببینید یکی از عوامل مهم شیرینگ نت هست که متاسفانه در کشور ما مرتبا اختلالات نت داریم
سرعت خوبی هم در اختیار ما نیست و اگر نت در شرایط خوب خودش هم باشه شما با کوشی یا سیستم دیگه ای وارد نت بشید سی سی کم فیریز می کنه

خوب برای رفع این مشکل فقط یک راه بود اونم این که یک adsl دیگه هم به Adsl قبلی خودشمون اضافه کنیم
که خیلی غیر منطقی بود

اما سیم کارت های رایتل می تونن نقش Adsl جدید رو به خوبی هر چه تمام تر برای ما بازی کنند

من خودم الان تست کردم پینگی خیلی خوبی داره و سرعتش هم عالیه

بعد از وصل کردن به رسیور فوق العاده خوب جواب داد

شبکه های پریمافیلا شبکه های فوق العاده پر قدرتی هستن من فیلم بتمن رو ازش دیدم (با رایتل) کوچکترین فیریزی نکرد)

احتمالا بازی امشب رو هم باهاش می بینم

کسی سوالی در این رابطه داشت در تاپیک زیر بگه در کل خیلی جالب ه
سوالات و مشکلات

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اموزش وارد کردن اکانت سی سی کم در رسیور ای ستار 20000 HD

دکمه f1 رو میزنید
بعدش عدد 666 رو وارد میکنید
یه صفحه میاد که یوزر و پس و پورت و دیگر مشخصاتو میخواد.اخرین گزینه نوشته server type که حالت g-share1 و g-share2 و شیرینگ رایگان و cccam داره
میزارید رو cccam بعد یوز پس پورت می کنید

اوکی می کنید

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

در این اموزش قصد دارم نحوه وارد کردن لاینهای CCCAM در استارست 2000ACE و مشابه را اموزش بدیم
برای فعال کردن CCCAM ابتدا:
اینترنت را به ریسیور برسوند
سپس F1 + 1111 را بزنید و گزینه اخر (انیبل اینترنت ) را با زدن اوکی انتخاب کنید
سپس F1+6666 را بزنید و از سرور 1 تا 7 میتونید به ترتیب لاینهای اکانت را وارد کنید
برای این کار مثلا سرور یک را انتخاب کنید
بر روی NEWE CS اوکی کنید و CCCAM را انتخاب کنید
سپس بجای شماره 1 هاست یا ایپی را وارد کنید در قسمت دوم ( پایین شماره یک ) پورت را ( PORT ) را وارد کنید و در اخر در قسمت 4و5 یوزر پسورد را وارد کنید و با زدن اوکی سیو نمایید

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

خوب همون طور که می دونید دوستانی که از رسیور های استارمکس استفاده می کنند مشکل قانون کوپی رایت رو داشتند(عدم پخش برنامه های ضبط شده در کامپیوتر)

این مشکل هم به وسیله برنامه نویسان خوب استارمکس حل شده به زودی این پست تکمیل می شه

x100 alfa 2 tuner
دانلود

X10 BETA
دانلود

نکته مهم:این پچ را پس از دانلود با all code روی رسیور نصب کنید

alex & juve

alex & juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال

دوستان اگر میشه آموزش استارمکس a100رو هم بزارید.من آموزش starsat2000رو زفتم همونطور رفت قسمتی که یوزر پسورد و پورت و سرور میخواد آیا همینه؟

• ace of glass از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دوستان اگر میشه آموزش استارمکس a100رو هم بزارید.من آموزش starsat2000رو زفتم همونطور رفت قسمتی که یوزر پسورد و پورت و سرور میخواد آیا همینه؟

http://buy-cccam.dbl-clan.eu/help.html

capture1_gp2v.jpg

alex & juve

alex & juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال

این مدل نبود .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی