پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوالات و مشکلات سی سی کم

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
511 پاسخ برای این موضوع

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

به غیر از این چی؟

http://www.varzesh3.com/livescores.do
:1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یک سایت بود به تام لایو گل که خیلی کامل بود اون ادرس رو نداریدوlivegoal

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
http://www.livegoals.com/

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ممنون میشم اگه تو این تاپیک فقط مسائل مربوط به CCcam بیان بشه

سایر مسائل و مشکلات رسانه :

http://bianconeri.ir...hp?topic=3150.0

:3:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
لیست کامل بازی های آتی پخش شده از کانال itv اذربایجان

İctimai TV ( Birinci Kanal ) ( GMT+02:00 Turkey - Saatler Türkiye saatine göre düzenlenmiştir ).

25.10.2011 Salı.

22:10 Futbol. İtalya Serie A karşılaşması. Juventus - Fiorentina . 26.dk itibaren CANLI

26.10.2011 Çarşamba.

21:20 Futbol. İtalya Serie A karşılaşması. Atalanta - Internazionale (25 dakika öncesinden bağlantı). CANLI

29.10.2011 Cumartesi.

19:00 Futbol. İtalya Serie A karşılaşması. Roma - Milan. CANLI
21:20 Futbol. İtalya Serie A karşılaşması. Internazionale - Juventus. (25 dk. öncesinden bağlantı). CANLI

30.10.2011 Pazar.

21:50 Futbol. İtalya Serie A karşılaşması. Cagliari - Lazio. 6.dk itibaren CANLI

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من خواستم این اکانت سیسیکام رو وارد گلادیاتوری که مهدی گفت بکنم اما بلد نبودم اگه میشه یک راهنمایی بکنید اخه تو نود پد گلادیاتور پر از اکزمپل اما تو نود پد هایی که سیسیکام رایگان توش نوشتین فقط هاست و پس و..... نوشته یکی از ندپد ها رو عینن کوپی کردم و بعد سیو کردم وقتی می زنم رو شروع سیسیکام 2 تا چراغ اول سبز میشه و بعد هیچیییییی

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من خواستم این اکانت سیسیکام رو وارد گلادیاتوری که مهدی گفت بکنم اما بلد نبودم اگه میشه یک راهنمایی بکنید اخه تو نود پد گلادیاتور پر از اکزمپل اما تو نود پد هایی که سیسیکام رایگان توش نوشتین فقط هاست و پس و..... نوشته

یکی از ندپد ها رو عینن کوپی کردم و بعد سیو کردم وقتی می زنم رو شروع سیسیکام 2 تا چراغ اول سبز میشه و بعد هیچیییییی

فایلی که الان میدم بهت رو اکسترکت کن و فایل های داخل پوشه هادو رو کپی کن تو قسمت مخصوص نرم افزارت

خب همین فایل رو نگه دار و از این به بعد برای ویرایش فقط فایل Hadu.ini رو باز کن با نت پد ( فقط 12 خط آخر رو کار داری) سرور رو مشخص کن و یوزر و پسی که مهدی بهت میده

فایل:

http://www.persiangi.../free-cccam.rar

این سروری که دادم برای امشب فعاله ، البته اگه مهدی گذاشت اونو بگیر چون بهتره :3:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ممنون الان که واردش کردم چراغ 2 و3 روشن شدن اما شبکه باز نشد الجزیره ما رو بدر مشکلی نیست که؟

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

ممنون الان که واردش کردم چراغ 2 و3 روشن شدن اما شبکه باز نشد
الجزیره ما رو بدر مشکلی نیست که؟

شما اکانت سی سی کمت فعال نیست
الجزیره مشکلی نداره تو هر جهتی قابل بازگشایی هست
کد رو از اینجا وردارو وارد کن و حواست باشه که کد ها فقط برای یک روز در اختیار دوستان قرار میگیره .
http://bianconeri.ir...hp?topic=5460.0
سرورهای امروز رو وارد کن

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
جا داره از مهدی تشکر ویژه کنم ؛ واقعن سرورهایی که میده عالی کار میکنن.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
با تشکر فراوان ازش که خیلی تلاش کرد اما مال من باز نشد و وقتی کد می خواست بگیره یا بده می نوشت فیل پشت سر همممممم

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

جا داره از مهدی تشکر ویژه کنم ؛ واقعن سرورهایی که میده عالی کار میکنن.

ممنونم سهیل جان .

امیدوارم هیچ وقت سرورها به مشکل بر نخورن و بتونیم همیشه به رایگان ازشون استفاده کنیم :rose:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بلاخره باز کرد اما نمی شه شبکه عوش کرد :nish:

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
سلام رسیور ما star sat SR-X50e میتونم ازین سیسی کام استفاده کنم ؟؟؟ کابل مخصوص رو میخوره اما تو منو sssp پیدا نمیکنم ولی تو قسمت آپگریت رسیور دو گزینه STB رو یافتم اگه میشه راهنمایی کنین لطفا

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

سلام رسیور ما star sat SR-X50e میتونم ازین سیسی کام استفاده کنم ؟؟؟ کابل مخصوص رو میخوره اما تو منو sssp پیدا نمیکنم ولی تو قسمت آپگریت رسیور دو گزینه STB رو یافتم اگه میشه راهنمایی کنین لطفا

دوست عزیز برای این که بتونی از سی سی کم استفاده کنی باید تو منوی رسیورت گزینهsssp وجود داشته باشه یا رسیورت لینوکسی باشه
با تشکر

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
به دلیل تعویض ست و جانشین شدن مهباره جدید نایل را مجدد سرچ و اسکن کنید و برخی tp ها هم ضعیف شده اند.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
دوستان برای سهولت در بازگشایی شبکه ها سعی کنید از آخرین پلاگین موجود استفاده کنید تا مشکلاتی از قبیل فریز و دیر لود شدن کدها برطرف بشه . برای دوستانی که از Dvb استفاده میکنند پیشنهاد میکنم آخرین ورژن پلاگید Hadu رو استفاده کنند.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
استفاده از wifi برای شیرینگ.

کسانی که از wifi برای شیرینگ استفاده میکنند اگر مودم wifi را در کنار ریسیور قرار دهند با امواج کنترل تداخل پیدا کرده و احساس میشود که ریسیور کند شده است ولی اینطور نیست و ایراد از مودم است حتما باید مودم دور از ریسیور باشد و در جای دیگر قرار بگیرد این ایراد بیشتر در وایمکس ایرانسل است با تشکر.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

استفاده از wifi برای شیرینگ.

کسانی که از wifi برای شیرینگ استفاده میکنند اگر مودم wifi را در کنار ریسیور قرار دهند با امواج کنترل تداخل پیدا کرده و احساس میشود که ریسیور کند شده است ولی اینطور نیست و ایراد از مودم است حتما باید مودم دور از ریسیور باشد و در جای دیگر قرار بگیرد این ایراد بیشتر در وایمکس ایرانسل است با تشکر.

من یک سوال دارم من از مودم وایرلس استفادم می کنم اما از طریق لن مودم رو کامپوتر وصل کردم و فاصلش با کامیپوتر 2 متر بیشتر نمی شه چه طور اونو از رسیور دور کنم؟

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

من یک سوال دارم من از مودم وایرلس استفادم می کنم اما از طریق لن مودم رو کامپوتر وصل کردم و فاصلش با کامیپوتر 2 متر بیشتر نمی شه چه طور اونو از رسیور دور کنم؟

محمد جان همونطور که نوشتم باید مودم از ریسیور فاصله داشته باشه شما اگه از وایرلس استفاده میکنی فک نکنم زیاد مشکلی پیش بیاد این مشکل بیشتر در وایمکس ایرانسل بوجود میاد .
حالا کار سختی هم که نیست شما اگه مشکلت کند شدن تصویره از کابل لن بلند تر میتونی استفاده کنی

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی