پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 4-1 پارما (هفته دوم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
150 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال

تصویر

http://www.parsfootball.com/anjoman/picture.php?pictureid=3894&albumid=406&dl=1308680900&thumb=1 یوونتوس 4 - 1 پارما http://www.parsfootb...8680874&thumb=1
یکشنبه، 20 شهریور، 11 سپتامبر
ساعت 15 به وقت ایران
ورزشگاه یوونتوس

بازی بعدی

پارما - کیه وو
سیه نا - یوونتوس

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آخرین باری که یووه روز 11 سپتامبر بازی کرد و برد بازی با لاتزیو در المپیکو رم بود که با مربیگری چیرو اگه اشتباه نکنم 2-0 با گلهای ترزگه و کاسرس بازی رو بردیم... حالا بی صبرانه منتظرم تا این بازی رو هم که اولین بازی رسمی یووه در ورزشگاه جدیدش هست رو با یه پیروزی پر گل ببریم تا هم شکست مفتضحانه ی فصل پیش رو جبران کنیم،هم یه شروع خوب توی لیگ داشته باشیم...البته این به شرطیه که جووینکو ور مهار کنیم...پارسال تو هر دو بازی رفت و برگشت جووینکو دهنمون رو سرویس کرد

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
رکورداران حضور مقابل پارما در سری آ 15 Del Piero Alessandro 9 Conte Antonio 9 Ferrara Ciro 7 Buffon Gianluigi 7 Tacchinardi Alessio 6 Birindelli Alessandro 6 Di Livio Angelo 6 Iuliano Mark 6 Marocchi Giancarlo 6 Nedved Pavel رکورد گلزنی : 10 Del Piero Alessandro 4 Baggio Roberto 3 Ravanelli Fabrizio 3 Trezeguet David Sergio 2 Amoruso Nicola 2 Ibrahimovic Zlatan 2 Miccoli Fabrizio 2 Vialli Gianluca 1 Casiraghi Pierluigi 1 Deschamps Didier Claude

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
متری و میرکو زوج حمله این بازی هستند.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ از کجا فهمیدی ؟ بازی 6 روز دیگه است ، از الان اعلام کردند ؟

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
الان اعلام شد که رقابت های سری آ انتهای هفته برگزار میشه و اعتصاب به پایان رسیده !

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

^^^^
از کجا فهمیدی ؟
بازی 6 روز دیگه است ، از الان اعلام کردند ؟

چون در تمرین فردا قراره این دو در کنار هم بازی بکنند و کونته جویای احوال هر دو شده

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

باور کنید جدی می گم اما روی یک برد پرگل در اولین بازی هم حساب کنید بد نیست! فوتبال و این یووه! توانایی غافلگیر کردن طرفدارا رو داره!!!

FarSH4D

FarSH4D

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 215 ارسال
دقیقا منم خیلی دوست دارم اینطوری فکر کنم. کلا هم رو بازیکنای پارما خیلی فشار هست، 3تا رو میتونن!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اتفاقا روی بازیکنان پارما اصلا فضاری نیست! آخرین بار در تورین،4 تا به یووه زدن... فقط جووینکو باید مهار بشه

FarSH4D

FarSH4D

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 215 ارسال
انصاف داشته باشیم اون 4 تا خارج از حالت عادی بو، تیم کلا به هم ریخت کوا اونطوری ملو هم بعدش! :Facepalm: الان داشتم نگاه میکردم یووه 2 فصل داره تو زمین خودش میبازه! 3 بازی قبل و 3 شکست :fighting29: ولی این بازی فرق داره استادیوم جدید و دیگر هیچ!!! :Facepalm:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
آقای Domenico Celi به همراه Bianchi ، Iannello و Mazzoleni (داور چهارم ) داوری اولین بازی خانگی یوونتوس در سری آ رو به عهده دارد ! این پنجمین قضاوت این داور برای یوونتوس است ، 3 برد و یک تساوی نتایج بازی هایی ست که این داور برای یووه قضاوت کرده !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
كراسيچ ، مترى و ووچينيچ در تمرينات امروز شركت كردند و بنظر ميرسه كه به اين ديدار خواهند رسيد .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امید دفعه اخرت باشه که زود تر از من داور بازی یوونتوس رو اعلام میکنی ها :cry2: :cry2: میدونی من تو این یکی دو فصل رد خور نداشته که داور ها اعلام کنم ؟ :cry2: میدونی من هر پنجشنبه و جمعه چه ذوق و شوقی دارم برای اعلام شدن لیست داورا ؟ :np: :cry2: اصلا یکی از دلایلی که من فروم میام همینه :Facepalm: =-=-=-=- داور بازی با پارما دومنیکو چلی هست :beg:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
جالبه سکای و گازتا این تریکیب روبینی کردن برای بازی Sky: Buffon; DC, Chiellini, Barzagli, Licht; Pepe (Krasic), Marchisio, Pirlo, Vidal (Giaccherini); Ale, Mirko. Gazetta: Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Marchisio, Pirlo; Pepe Del Piero, Vucinic, Giaccherini به نظر من احتمالش کمه این ترکیب باشه !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بازی دادن ویدال به عنوان وینگر عین خریته نمیدونم چرا یک بازی هم از زوج پیرلو و ویدال استفاده نکرده باتشکر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
سایت اسپورت مدیا ست هم ترکیب دو تیم رو اینطوری پیش بینی کرده : ( فکر میکنم این ترکیب بیشتر با عقل جور در بیاد. البته عدم استفاده از ویدال هم عجیبه ! ) Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Marchisio, Pirlo; Pepe, Matri, Vucinic, Elia A disp.: Storari, Bonucci, Grosso, Vidal, Krasic, Giaccherini, Del Piero. All.: Conte   Parma (4-4-2): Mirante; Zaccardo, Paletta, Lucarelli, Rubin; Valiani, Morrone, Galloppa, Modesto; Giovinco, Pellè A disp.: Pavarini, Santacroce, Feltscher, Blasi, Nwankwo, Crespo, Biabiany. All. Colomba + تنها مصدوم یوونتوس در این بازی یاکوئینتا هست ، البته تا این لحظه !! Gobbi, Palladini, Valdes, Danilo Pereira هم از پارما مصدوم هستن و به این بازی نمیرسن.

Milanist

Milanist

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
سلام خوشحالم در بین هواداران یووه هستم میخواستم بدونم چرا بعد از اعتراض به شبکه 3 فروم تون فیتیله پیچ شد؟؟ نتیجه دیگه ای هم داشت؟؟ امسال دیگه اعتراض نمیکنید؟؟

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

در تکمیل پست محمد باید بگم من هم تو یه سایت دیدم ترکیب احتمالی یووه رو زده بود که شبیه همین ترکیب عنوان شده داشت با این تفاوت که به جای الیا، جاکرینی رو در سمت چپ عنوان کرده بود که به نظر م یرسه همون الیا باشه!
اما یک سوال برام پیش اومده که چطور بونوچی تو ترکیب نیست و به جاش بارتزالی قرار گرفته؟
به قول کمال، با تشکر :65:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

سلام
خوشحالم در بین هواداران یووه هستم
میخواستم بدونم چرا بعد از اعتراض به شبکه 3 فروم تون فیتیله پیچ شد؟؟
نتیجه دیگه ای هم داشت؟؟
امسال دیگه اعتراض نمیکنید؟؟

چند روز پیش دوباره از طرف ادمین سایت یک متن دیگه فرستاده شد :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی