پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیلیپو اینزاگی - Super Pippo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
50 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بیوگرافی

فیلیپو اینزاگی ملقب به سوپر پیپو در نهم آگست سال 1973 در شهر پیاچنتزا متولد شد .

تصویر

شروع فوتبال حرفه ای

او فوتبال خود را در سال 1991 با پیراهن تیم پیاچنتزا آغاز کرد .
او طی حضور چهار ساله خود در 39 مسابقه موفق شد 15 گل به ثمر برساند البته این حضور بصورت مداوم نبود
چرا که طی این چهار سال دو بار به عنوان بازیکن قرضی در تیم های دیگری توپ زد .
یک بار در فصل 92-93 در آلبینولفه در سری C1 و بار دیگر در فصل 93-94 برای تیم ورونا در سری B به میدان رفت .
حاصل این دو فصل 21 بازی و 13 گل برای آلبینولفه و 36 بازی و 13 گل در ورونا بود .
در سال 1995 اینزاگی به پارما پیوست که حضور درخشانی نداشت . 15 بازی و 2 گل پایان کار پیپو در پارما بود .
یکی از این دو گل در مقابل تیم سابق پیپو به ثمر رسید که اشک های او را جاری کرد .
اما اینزاگی تشنه درخشش بود و در سال 1996 با پیوستن به آتالانتا ظهور ستاره جدیدی رو به ایتالیا نوید داد .
در این فصل اینزاگی موفق شد در 33 مسابقه 24 بار گلزنی کند و نام اینزاگی در ایتالیا طنین انداز شد .
در پایان همان فصل عنوان بهترین بازیکن جوان فصل سری آ را کسب کرد و موفق شد بهترین گلزن سری آ شود .
اما این پایان آروزوهای اینزاگی نبود . در سال 1997 یوونتوس به دنبال اینزاگی بود و این پیشنهادی
نبود که اینزاگی بتواند از آن چشم پوشی کند . با پیوستن اینزاگی به یوونتوس درهای آتزوری به روی فیلیپو
گشوده شد و اینزاگی به یک بازیکن بین المللی تبدیل شد .
122 مسابقه و 58 گل زده حاصل کار اینزاگی از سال 1997 تا 2001 در یوونتوس بود .
سرانجام فیلیپو علیرغم حضور موفق در یوونتوس به میلان پیوست و تا به امروز در این تیم مشغول بازی ست .
حضوری که تا به امروز با 72 گل زده در 195 مسابقه همراه بوده است .

یوونتوس

تصویر

انتقال او به یوونتوس ششمین جابه جایی او در طول هفت فصل حضور در فوتبال حرفه ای بود .
رقم انتقال او به یوونتوس 23 بیلیون لیر بود . با حضور در یوونتوس رقابت سختی در پیش روی اینزاگی بود
چرا که کنار زدن اسطوره ای به نام الکس دلپیرو کار آسانی نبود .
اما ظاهرا ً قرار نبود اینزاگی جای الکس را بگیرد چرا که دیری نپائید که زوجی سهمناک در خط حمله یوونتوس
با حضور دلپیرو و اینزاگی به وجود امد که بعدها دلپیپو نامیده شد .
اینزاگی در یوونتوس موفق شد اولین بازیکنی باشد که در یک فصل دو بار در لیگ قهرمانان اروپا هت تریک کند .
یک بار در مقابل دینامو کیف و بار دیگر در مقابل هامبورگ . (بعداً مایکل اوون موفق به تکرار این رکورد شد .)
در فصل 97-98 برای اولین بار موفق به کسب اسکودتو گردید .
در دیدار مقابل بولونیا که منجر به قطعی شدن قهرمانی یوونتوس گردید اینزاگی موفق شد هت تریک کند .
علیرغم حضور درخشان حضور اینزاگی در یوونتوس ضمانتی نداشت و به زودی داوید ترزگه جای او را در تیم گرفت .
این انتقال باعث واگذاری او به میلان شد . مبلغ این قرارداد 70 میلیون لیر ایتالیا بود .

میلان

تصویر

ورود به میلان برای اینزاگی چندان خوشایند نبود . مصدومیت از ناحیه زانو باعث شد فیلیپو نیم فصل را از دست بدهد .
اما اینزاگی خیلی زود به میادین بازگشت و این بار رقیب خود را مهاجم سرسخت و بزرگی به نام آندری شوچنکو می دید .
خیلی زود اینزاگی راه کسب مجدد افتخارات را پیدا کرد . کسب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا 2002-03 ، قهرمانی در
کوپا ایتالیا همان فصل و کسب اسکودتو 2003-04 افتخاراتی بود که خیلی زود با میلان به دست آورد . او در
سال 2003 موفق شد برای سومین بار در لیگ قهرمانان اروپا در مقابل دیپورتیوو لاکرونیا هت تریک کند .
همچنین گل پیروزی بخش مقابل آیاکس را به ثمر رساند .

تصویر

بعد از رهایی کامل از مصدومیت زانو درخشش های اینزاگی رنگ تازه ای به خود گرفت .
او در طول دو سال بی رحمانه به دروازه ها هجوم می برد .
در بدو ورود در 22 مسابقه فصل سری آ 12 گل به ثمر رساند و حضوری موفق در لیگ قهرمانان اروپا داشت .
پیپو متخصص به ثمر رساندن گل های سه امتیازی بود . پیروزی در مقابل لیون در یک چهارم پایانی و دو
پیروزی در مقابل باواریایی ها و فتح آتن در فینال لیگ قهرمانان اروپا 2007 حاصل گل های پیروزی بخش فیلیپو اینزاگی بود .

تصویر

این گل دومین گل او در دو فینال اروپایی بود . گل هایی که ارزش ویژه ای برای اینزاگی داشت .
خود اینزاگی بعد از گل گفت : این اتفاق رویای کودکی من بود . گل دیروز من مهم ترین اتفاق زندگی من بود .
مسابقه ای فراموش نشدنی که با من در تمام زندگی ام خواهد ماند .
اما ظاهرا نمی توان برای اینزاگی پایانی متصور بود . با شروع فصل 2007-08 موفقیت ها ادامه داشت .
گلزنی در دیدار سوپر کاپ در مقابل سویا با پیروزی 3-1 میلان و به ثمر رساندن دو گل در فینال باشگاه های جهان
در مقابل بوکا جونیورز که به پیروزی 4-2 میلان منجر شد اینزاگی را به یک افتخار جدید رساند .
اولین بازیکنی که موفق شد در تمام مسابقات ممکن یک فصل گلزنی کند .
اخرین گل او در سال 2008 که در مقابل اودینزه به ثمر رسید یکصدمین گل اینزاگی برای میلان بود .
سیصدمین گل اینزاگی در پیروزی 5-1 برابر سیه نا به ثمر رسید .

تصویر

اینزاگی سال 2009 را با هت تریک در مقابل آتالانتا آغاز کرد . سپس بار دیگر در برابر تورینو هت تریک کرد .
اما چرا انقدر هت تریک های اینزاگی مورد توجه قرار می گیرند .
این دهمین هت تریک اینزاگی در طول مسابقات رسمی بود که او را در صدر و بالاتر از بازیکنانی چون جوزپه سینیوری (9) ،
هرنان کرسپو (8) ، روبرتو باجو ، مارکو فان باستن ، گابریل باتیستوتا ، آبل بالبو و وینچنزو مونتلا (7) ،
آنتونیو دی ناتاله و داوید ترزگه (6) و ... قرار داد .
این هت تریک ها یک بار با پیراهن آتالانتا ، چهار بار با پیراهن یوونتوس و پنج بار با پیراهن میلان بود .
با شروع فصل 2009-10 و تحت مربیگری لئوناردو اینزاگی به یک بازیکن جانشین تبدیل شد اما این بار هم اینزاگی تاثیر گذار بود .
در سال 2010 در مسابقات گروهی لیگ قهرمانان اروپا درحالیکه تا دقایق پایانی میلان 2-1 از رئال عقب افتاده بود
با گل اینزاگی که در نیمه دوم وارد میدان شده بود موفق شد به مرحله بعد راه پیدا کند .

تصویر

اینزاگی با به ثمر رساندن 70 کل اروپایی بعد از رائول با 73 گل در رده دوم گلزنان اروپایی قرار گرفته است .
اینزاگی عنوان مسن ترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا را نیز داراست .
همچنین با به ثمر رساندن 125 گل در رده ششم گلزنان تاریخ میلان و بالاتر از مارکو فان باستن قرار دارد .

تیم ملی

تصویر

اینزاگی اولین حضور خود در تیم ملی را برای ایتالیا در برابر برزیل در هشتم ژوئن سال 1997 تجربه کرد.
او در جام جهانی 1998 ، یورو 2000 ، جام جهانی 2002 و جام جهانی 2006 حضور داشت .
او همچنین بهترین گلزن مسابقات مقدماتی جام جهانی 2002 و یورو 2004 شد که آخری را به دلیل مصدومیت از دست داد .
آسیب دیدگی جدی ای که او در ناحیه زانو و قوزک پایش داشت یک وقفه دو ساله در بازی ملی اش ایجاد کرد .
تااینکه در سال 2006 توسط مارچلو لیپی به تیم ملی فرا خوانده شد .
اما با توجه به حضور گلزنانی مانند الساندرو دلپیرو ، فرانچسکو توتی و لوکا تونی اینزاگی فرصت زیادی برای حضور نیافت .
تنها حضور او در مسابقه مرحله گروهی و در برابر تیم ملی چک بود که به عنوان جایگزین آلبرتو جیلاردینو وارد زمین شد .
این تنها حضور با تنها گل اینزاگی در این تورنمنت همراه شد .
این گل یک رکورد دیگر به رکوردهای اینزاگی افزود . اینزاگی مسن ترین گلزن تاریخ تیم ملی ایتالیا ست .
او با به ثمر رساندن 25 گل در 57 مسابقه به همراه آدولفو بالونچیری و آلساندرو آلتوبلی ششمین گلزن برتر تاریخ تیم ملی ایتالیاست .
الکس فرگوسن درمورد اینزاگی می گوید : این مرد باید در آفساید متولد شده باشد .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
مرسی مانی :dreamy:

نوع بازی اینزاگی یه جوریه که تیم حریف همیشه احساس خطر می کنه.
من عاشق این ضربه هایی هستم که میچرخه و میزنه ! :1: انصافا خیلی تمیز میزنه :1:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

وقتی به آمار گلزنی پیپو نگاه می کنیم، علی رغم زمان بیشتری که این بازیکن در میلان بوده اما در یووه بیشتر گلزنی کرده. علی رغم این نقش تعیین کنندگی غیر قابل انکارش برای یووه در چهار فصلی که برای یووه بازی کرد باعث می شه که حتی با وجود گذشت یک دهه از زمان جدایی و رفتنش به تیم رقیب میلان همچنان در بین طرفداران کمی قدیمی بیانکونری محبوبیت خاص خودش رو داشته باشه.

برای من که اینتزاگی در کنار راوانلی یادآور خاطرات شیرینی هستند که از یووه در گذشته به یاد دارم. گلزنی هایاین دو بازیکن از مهمترین تصاویری هست که از یووه دهه 90 بیشتر از بقیه در جلوی چشمانم است.

اینتزاگی خیلی خوب برای یووه گل زد و حقیقتا یکی از مهمترین گلزنان باشگاه در طول چند دهه اخیر هست. پیپو یک گلزن بالفطره و تمام عیار برای یووه بود.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
سوپر پییپو یه تمام کننده مادرزاده، مهاجم نوک توی دنیای توپ گرد مثل اینزاگی متولد نمیشه فقط کافیه توی محوطه جریمه توپ بهش برسه شک نکنین که گل میشه... نمیدونم این فصل هم میخواد بازی کنه یا نه یا اصلا مصدومیت خوب شده یا نه ولی ارزو میکنم که بتونه و رکورد رائول رو هم بزنه و به تنهایی آقای گل اروپا بشه

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
از یه چیزش خیلی خوشم میاد گلزدن های تکضربش روی توپهای ارسالی اینزاگی تو این مورد محشره ، از چند ده متری براش توپ رو ارسال میکنن ،هنوز توپ زمین نخورده با یه شوت یا هد گلش میکنه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من اون زمان که یوو فروختش7 یا 8 ساله بودم دلیل فروشش چی بود؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
گالیانی در مصاحبه با اسکای اسپورت گفته که اینزاکی میتونه میلان رو ترک کنه !! مثل این که مقصد بعدی سوپر پیپو نوارا خواهد بود. اینزاگی تو این فصل فقط 3 بار اون هم به عنوان بازیکن جایگزین وارد میدان شده و تنها 28 دقیقه برای میلان بازی کرده. :np: رد نشدن اسم اینزاگی برای جام باشگاه های اروپا توهین خیلی بزرگی بهش بود. امیدوارم هر جا که میره موفق باشه ...

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
با اله اون زمان خطرناکترین خط حمله سری ا رو ساخته بودن بهشون هم لقب ( دل - پیپو ) داده بودن

arteen del piero

arteen del piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 391 ارسال
دیگه خبری ازش نیست ولی هنوزم خیلی خطرناکه با این که سنش رفته بالا بازم بازیکن خلاقیه حیف که بازی بهش نمیرسه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
جنازه اینزاگی هم اگه تو زمین باشه گل میزنه، اما مثل اینکه گالیانی اینو نمیدونه! به هر حال بخاطر زحماتی که پیپو برای میلان کشیده وگذشته پر خاطره ای که با این تیم و هواداراش داره بهتر بود که امسال هم بهش فرصت میدادن تا با خاطره خوش با لباس میلان از فوتبال خداحافظی کنه... پارسال رو که یادشون نرفته که تو 15 دقیقه که مقابل رئال به بازی اومد دو تا گل زد !! بهتر بود با احترام بیشتری باهاش برخورد میکردن، اگر اسمشو رو برای بازیهای اروپایی رد میکردن ضرری بهشون نمیزد!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با دوستی درمورد بازیکنان باهوش بحث میکردم گفت چند وقت پیش شبکه 4 برنامه ای گذاشته بود علمی و در مورد فیزیک بود . اینکه بعضی مواقع اتفاقاتی میافته که با قانون فیزیک در تضاده ! حالا چه ربطی به پیپو داره ؟ اینکه اگه یادتون باشه پیپو در یک بازی مقابل یووه پشت به دروازه توی محوطه جریمه توپ رو استپ میکنه و یه لایی خوشگل به بوفون میزنه که احتمالا دیدید . این حرکت و قدرت تصمیم گیری اینزاگی در این صحنه واقعا عادی نبوده .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
این حرکت های اینزاگی کلا شگردش بوده، توی یووه هم زیاد از این کارها کرده؛ پشت به دروازه توپ رو استپ می کنه و با یک چرخش سریع توپ رو به شکل تقریبا مهار نشدنی به سمت دروازه "شلیک" می کنه ! ولی نکته جالبی بود که گفتی.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
البته اون كل كه بوفون لايي خورد كاملا شانسي بود.جون بوفون اومده بود دقيقا بشت سر اينزاكي و زاويه بسته شده بود.به غير از لايي توب هر جور ديكه حركت ميكرد مسلما بوفون ميكرفت.ولي در كل اين حركات جرخش 180 درجه شكرد اينزاكي بود.نمونش كلش به بلونيا در سال 2004 بود.اين جرخش اينزاكي شباهت زيادي به جرخش هاي وحيد شمسايي داره.

جمال دلپیرو

جمال دلپیرو

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
پیپو گلزن خوبی بود ولی بعضی وقتا هم توپای خیلی ساده رو گل نمیکرد اگه بشه امارشو در بیاریم بیشترازاینکه گل زده باشه تو افساید بود تو هر بازی حداقل 4.5افساید از اینزاگی میگرفتن

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

تصویر

15 سال پیش در چنین روزی [ 23 آگوست 1997 ] *فیلیپو اینزاگی* اولین بار برای یوونتوس به میدان رفت و در همان بازی موفق به زدن گل برای این تیم شد.( یوونتوس 3 - 0 ویچنزا ،سوپرکاپ ایتالیا )

4 فصل برای یوونتوس بازی کرد(1997-1998تا 2000-2001) -- 165 بازی - 89 گل

عناوین : سری آ - سوپرکاپ ایتالیا - جام اینترتوتو

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اینزاگی علیرغم اینکه یه گلزن متبحر بود ولی این اواخر باشگاه ازش راضی نبود
من شخصا علل جدایی اینزاگی رو اینجوری قلمداد میکنم :

- حضور دوباره لیپی دریووه
لیپی جدیدکه با فروش زیدان , اینزاگی, وندر سار ,کواسویچ و خرید تورام , ندود , بوفون ,مارچلو سالاس و کریستیانو زنونی دوست داشت خون دوباره ای به رگهای یووه وارد بکنه .
وی(منظورم کادر یوونتوس) همچنین بازوبندکاپتانی را از کونته گرفت و الساندرو دل پیرو را بعنوان کاپتان اول یووه معرفی کرد.
- حضور و شروع خوب دیوید ترزگه در یوونتوس
- اینزاگی در پاره ای از اوقات از باشگاه انتقاد میکرد و معتقد بود که او بایدبعنوان گزینه اول یووه در نواختن ضربات پنالتی باشد .

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
خب بحث اینزاگی شد و دلم نیومد حرفی دربارش نزنم.

اینزاگی کسی که همیشه به این شهرت داشت که در آفساید قرار داره.شاید اگر تبحر این داشت که از آفساید فرار کنه الان آمار گلزنیش دست نیافتنی تر از اینی که هستز بود.
چیزی که من درباره اینزاگی حس میکنم اینه که همیشه از فوتبال بازی کردن لذت میبرد و هیچ هواداری در فوتبال نیست که دوستش نداشته باشه.
خوشحالی بعد از گل زدناش جوری بود که انگار داره برای اولین بار در سنین نوجوانی و جوانی در یک رفابت بزرگ گل میزنه و این روحیه رو تا آخرین بازی زندگیش حفظ کرد

تصویر

اینزاگی همیشه یگ گلزدن بالفطره و مادر زاد بود.
قبل از اینکه به یووه بیاد در آتالانتا ته جدولی تو 33 بازی 24 گل زد یعنی بیشتر از نصف گل های تیمش زد و تو اون فصل 96-97 تیمش از سقوط نجات داد و به عنوان بهترین بازیکن جوان فصل دست پیدا کرد.

دورانش تو یووه به نظر خودم یکی از طلایی ترین نسل های خط حمله یووه رو رقم زد.این درحالی بود که اینزاگی در شرایطی به یووه اومده بود که یووه 3 ستارش در خط حمله یعنی ویری- راوانلی - ویالی رو طی سالهای قبل از دست داده بود و این کار رو برای اینزاگی جوون خیلی سخت کرده بود.
اما اینزاگی تو اون یووه افسانه ای جزء جدانشدنی از تیم شد.
زوج معروفش یا دل پیرو که به " دلپیپو " مشهور شد و تو همون فصل اول این زوج تونستند 40 گل به ثمر برسونند و قهرمان سری ا سال 97-98 بشند.فصلی که همگان ادعا دارند که دل پیرو با 22 گلی که به ثمر رسوند لایق ترین فرد برا کسب بهترین بازیکن جهان بود اما این عنوان نصیب رونالدوی برزیلی شد :hc:

تصویر

اینزاگی تو 2 فصل بعدیش با یووه یعنی 98-99 و 99-2000 بهترین گلزن یووه شد.
اینزاگی 1 بار با یووه نایب قهرمان باشگاههای اروپا هم شد.گل طلایی که میهاتوویچ به یووه زد آرزوهای اینزاگی برا کسب این جام از بین برد.
و حتما همتون بازی معروف یووه و منچستر رو تو نیمه نهایی سال 99 فراموش نمیکنید.همون فصلی که الکس مصدوم شد و شاید دیگه الکس واقعی نشد.بازی که یووه در دور برگشت در دل الپی داشت و نتیجه بازی رفت 1-1 شد.یووه با 2 گل اینزاگی از منچستر جلو افتاد.اما این پایان کار نبود و زوج افسانه ای دوایت یورک و اندی کول یکی از قویترین یووه های تاریخ رو برا کسب جام ناکام گذاشت.

اما 2 سال بعد و با ورود نابغه ای به نام ترزگه معادلات رو برای پیپو به هم ریخت.دیوید با امضای مهر شکست ایتالیا در یورو 2000 یک شبه ره صد ساله رو رفت و از موناکو به یووه پیوست تا نفر اول حمله باشه.ترزه گه تو فصل 2000-2001 با زدن 14 گل بهترین گلزن یووه شد و اینزاگی با زدن 11 گل بعد از چندسال متوالی بهترین گلزن یووه نشد.بعدا انقدر زوج ترزه گه و الکس درخشیدند که اینزاگی فهمید که دیگه جایی در ترکیب اصلی نداره .

کلا الان وقتی خیلی کلیپ های اون موقع یووه رو دانلود میکنم میبینم واقعا نسل اون زمان فوتبال از جمله اینزاگی و الکس و دیوید و .... تکرارنشدنی هستند. :rose:

اما این مطلب رو یک جا خوندم و حیفم میاد بعد از بازی خداحافظی امسال اینزاگی با هوادارای میلان اینجا نزارم.این نامه خداحافظی سوپر پیپوی دوست داشتنی هست.

[center][img width=480 height=335]http://rossoneri.ir/Icon%20And%20Logo/other/9bd01f4e81f78d1b4a9b8a2c526b3a64-getty-510881159.jpg[/img]

" هواداران عزيز ميلان، زماني که من وارد باشگاه شدم، شما اين موضوع را نمي*دانستيد. من در يک هتل منتظر به نتيجه رسيدن قرارداد بين باشگاه*هاي يوونتوس و ميلان بودم. در هفته نخست، ماه نخست، شما در حال ارزيابي من بوديد. ما به هم نگاه مي*کرديم تا بتوانيم يکديگر را بشناسيم. پس از مدتي ما عاشق هم شديم،* در آن بعد از ظهر در تورينو. شما عصباني بوديد زيرا اتفاقاتي که در زمين رخ مي*داد مطابق ميل شما نبود. من مشغول گرم کردن خودم براي حضور در زمين بودم. شما مرا مورد تشويق قرار داديد و اين موضوع موجب شد ما آن جدال را با پيروزي پشت سر گذاشتيم. به ليگ قهرمانان اروپا رسيده و راهي فينال منچستر شديم. اين خاطره*هاي خوب در کنار خاطره*هاي بد من در سال*هاي 2004 و 2005 قرار مي*گيرند. خاطره*اي در 9 آگوست 2006 و در روز تولد من رقم خورد روزي که برابر استلا روسا قرار گرفتيم. همه اين خاطرات گوشه قلب من باقي خواهند ماند.

فوتبال تنها به يک دليل به من و شما داده شده* است. من و شما، ما، ما آن را با قدرت و اشتياق زيادي مي*خواستيم. واقعيت فراتر از روياهاي ما پيش رفت. 2 گل، برابر ليورپول، 2 سال پس از استانبول، هفتمين قهرماني در اروپا. سرنوشت چيزي فراتر از آنچه مي*خواستيم به ما داد.

پيپو در ادامه نامه*اش آورده: خداخافظ کارلو آنچلوتي. من قهرماني*هاي زيادي با تو بدست آوردم. خداحافظ هواداران پر شور من، کساني که با مهرباني و احساسات زياد همواره مرا تشويق کردند. خداحافظ هم*تيمي*هاي امروز و ديروز من.

در پايان مي*خواهم از خانواده*ام تشکر کنم. مادرم مارينا، پدرم جيانکارلو، سيمونه و توماسو. بدون شما بدون شک به اينجا نمي*رسيدم. شما بوديد که به من قدرت داديد. ميلان عزيز من، تو را ترک مي*کنم زيرا زندگي اين طور مي*خواهد. لحظه خداحافظي فرا رسيده و شما نيز اين را مي*دانيد. "

از طرف خودم برا پیپو دوست داشتنی همیشه آرزوی موفقیت میکنم :rose:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
راجع به عکس پست قبلی بگم که ... اینزاگی و اله در بازی با ویچنزا (هفته 16 سری آ سال2001 ) با هم به بحث پرداختند و علت بحثشون این بوده که اینزاگی معتقد بوده که اله در موقعیت تک به تک به اینزاگی پاس نداده ...

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
این بحث تا وقتی که پیپو از یوونتوس بره ادامه داشت و حتی طی ِ نقل ِ قولی الکس بعد از رفتن ِ پیپو به میلان اون رو از لحاظ ِ اخلاق به یک کودک تشبیه کرد . با حرفایی که از دیوید در مورد ِ پیپو شنیدم این رو میدونم که مشکل بدون ِ شک از اون بوده چون حتی دیوید هم از اینکه یووه پیپو رو به " پول " تبدیل کرده خوشحال بوده .
  • اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی