پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی رسانه: بازی های یوونتوس رو به چه صورت دنبال می کنید؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
17 پاسخ برای این موضوع

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

نظرسنجی های رسانه بیانکونری و همچنین خبر های خاص مربوط به دنیای ماهواره ها در زمینه فوتبال در این تاپیک جای خواهند داشت...

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ااگه توضیحی هم به نظرتون رسید میتونید در مورد این نظر سنجی بنویسید :3:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
من فقط تو کف اینم که بیشتر از 5 انتخاب نمی شه انجام داد! :1: حالا جان من بگذار ششمین انتخاب رو هم بکنیم دیگه! :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
سهیل،منو کشتی با این اختیارات رای گیریت...شیش تا گزینه گذاشتی،پنج تاش قابل انتخابه؟؟؟ دموکراسیت منو مـِرده :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خوب سهیل جان اگه میگفتی گزینه ای که دنبال نمیکنین رو انتخاب کنین راحت تر نبودی ؟؟ :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
دهنشو سرويس كردين ولش كنين حالا يه كاري كرد خب :1: :fp: من كلا از همه راه ها اين سالها دنبال كردم بازي ها ! از لايو اسكور و اينترنتي ، تا شبكه سه و ماهواره اي !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
سهیل چرا گذینه "دیدن بازی ها از نزدیک رو نذاشتی "؟؟ :65:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بعد ببخشید میشه اون یه نفر که گزینه دنبال نمیکنم رو زده خودشو معرفی کنه ؟ واسم جالبه کیه . فکر کنم بصیر باشه :1:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
خب این یه نظرسنجی با انعطاف پذیریه بالاست دیگه (ژیمیناستیک کاره):nish: رو این نظر سنجی بسیار کار شده تا به اینجا رسیده ؛ در حد 10 مین :1: تعداد آرا زیاده برای اینکه خیلیا از چند راه دنبال میکنن و 5 تاست واسه اینکه اگه چندتای اول باشه ؛ اخری به هیچ وجه نیست :1: حسن واسه تو اضافه میکنم یکی ؛ اومدی گیلان بهت میدمش :biggrin: پژمان ؛ نتایج کاملن محفوظه ؛ آخر خودم حسابشو میرسم :1: ----------------------------------- من 3 تا گزینه رو انتخاب کردم ماهواره ای و شبکه3 و از طریق خبر گذاری ها مثل خبر ورزشی و سایت خودمون رادیو رو که اصلن بیخیالش ، گوش نمیدم هیچ وقت - اینترنتی هم به دلیل سرعت فوق نور اینترنت در کیاشهر ، نمیبینم :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اگه این سایت خودمون نبود که فقط مجبور بودیم تو نتیجه بازی رو تو سایت های دیگه پیدا کنیم . اینطوری من همیشه دنبال می کنم پخش زنده رو . جا داره تشکر داشته باشم از مدیران سایت . دمتون گرم

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
من اوایل فقط هرچی شبكه3پخش می كرد؛ولی همیشه اخبار ورزشی شبكه رو دنبال می كردم؛ از وقتی با كانون آشنا شدم از طریق پخش زنده دنبال می كردم كه با اینترنت دایل آپ كلی خرج داشت؛تا این فصل كه به خاطر كاپیتان و ورزشگاه كارت الجزیره خریدم؛ ولی فكر كنم سال دیگه از این اكانت هایی كه فرشاد می گه بخرم؛آخه همه شبكه ها مثل شبكه یوونتوس رو باز می كنه؛ البته اگه ریسیور ما سی سی کم پشتیبانی كنه كه عالی میشه؛رایگان هم هست

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
من که ماهواره ندارم . تازه طرفای ما طرح ضربدری گذاشتن واسه جمع کردن ماهواره .

ghazal

ghazal

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 302 ارسال
من کارت الجزیره ندارم بنابر این ایران پخش کنه تا جایی که بتونم همیشه نگاه کنم ازلینک اینترنتی هم گاهی نگاه می کنم(دست اقا سهیل درد نکنه :rose:) ولی چون سرعت پایینه ناجوره اخبارم از اخبار ورزشی قبلا دنبال می کردم و روزنامه مجله و اینا الانم از سایت های خبری نظرسنجی هم به نظر من هیچ اشکالی نداره .خوب خیلی ها از همش استفاده می کنن ولی گزینه اخر برا سایت طرفدارای یووه کمی ناجوره :1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به لطف زحمت های رضا و دوستان از شبکه های ماهواره دنبال میکنم اینترنتی اصلاً صفایی نداره !

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
شبکه 3-دانلود هایلایت بازی ها

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

دوستان گلِ من ؛ من نسبت به تاپیک های دیگه رسانه بیانکونری حساسیت زیادی ندارم به اینکه پستهایی مربوط به تاپیکی نباشه و داده بشه ؛ اما به شدت رو تاپیک "پخش زنده" حساس هستم و 100در100 پست هایی که به تاپیک نخوره رو بدون اطلاع رسانی حذف میکنم :3:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
سلام بچه ها واقعا شرمنده که نه تونستم که برنامه پخش زنده بازی ها رو به موقع و کامل بذارم و نه این که تونستم دانلود گل ها و بازی و جشن قهرمانی و خداحافظی کاپیتان :confused2: رو بذارم به موقع - دو هفته هست که کامپیوترم داغونه و بهش دسترسی ندارم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خوب این نظرسنجی فکر می کنم عمرش با پایان رسیده این نظرسنجی تقریبا شامل زمانی بوده که سی سی کم و یا شرینگ هوایی و....... که امروزه خیلی رایج شدند نبوده امار این نظرسنجی باقی می مونه و به زودی نظرسنجی جدیدی به همین شکل گذاشته می شه تا امار جدید بدست بیاد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی