پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میرکو ووچینیچ - Zorro

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
785 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

دقیقا به همین علت و وجود این قسم ادماست که ما تو اروپا از پس کپنهاگن و نورشلند هم بر نمیایم . چون بقول تو واسه سری ا ساخته شده .

بعدش هم درسته که لیگ ایتالیا سطحش پایین اومده . ولی توی خودش حداقل لول بندی داره . ووچنیچ خوبه . ولی برای تیمایی مثل کالیاری و بولونیا که هیچ وقت رقابت های اروپایی رو قرار نیست ببینن . اگه تو وچنیچ رو واقعا در سطح قهرمان بلامنازع ایتالیا میدونی پس سطح لیگ ایتالیا واقعا خیلی پایینه

بله . یادم هست . ولی این همون بازی یازدهمیه که تو پست قبل گفتم . نکنه واقعا انتظار داری که دیگه همین کارا رو هم نکنه ؟ خب پس دیگه چه فرقی با بادمجان داره . پس منم میتونم تو پیشونی خط حمله تیم پر افتخار ایتالیا و اروپا بازی کنم . قول میدم تو سه فصل حضورم این کارایی که گفتی رو انجام بدم

اتفاقا بر عکس تو من فکر میکنم کونته هم یواش یواش داره به این نتیجه میرسه که از این بخاری بلند نمیشه و احتمال زیاد هم اخر فصل برای همیشه میره . یا اگر هم بمونه بعیده بازی زیادی بهش برسه .

بعدشم خب خودت داری انتظاراتت رو میگی دیگه . ولی من انتظاراتم بالاتر از این حرفاست . کسی که بقول تو انقدر بگیر نگیر داره واقعا در حد نام یوونتوس نیست ..(.البته بیشتر نگیر داره تا بگیر)

البته سپهر جان . من خیلی تو رو دوست دارما . نظراتت هم کاملا برام محترمه . ولی خب هر کی یه نظری داره دیگه . یکی مثل تو انقدر ووچنیچ رو دوست داره . یکی هم مثل من حتی از اینکه اینهمه انگشتامو خسته کنم تا در مورد این بنویسم لجم میگیره :1:

- من از ووچینیچ انتظار گلزنی به کپنهاگن و ندارم ، هرچند گلزنی به تیم هایی مثل کوپنهاگن و گالاتاسرای کار سختی نیست ! میرکو ووچینیچ پارسال به سلتیک تو سلتیک پارک گل زد دیگه این تیما که عددی نیستند ! ولی مشخص سطح سری آ خیلی پایین اومده اینو که راحت میشه فهمید ! وقتی یوونتوس کونته دو سال پیش با همون 4 5 مساوی پیاپی هنوز تو کورس میمونند و قهرمان میشند و پارسال هیچ تیمی در حد رقابت قهرمانی با یوونتوس نیست دیگه این حرف که سطح سری آ پایین گفتن نمیخواد !

- شما ، شب و روز جار میزنی که ووچینیچ بازی با لیون فلان نکرد بهمان نکرد ! وقنی میگیم باو این بابا آماده نبوده میایید میگید این ووچینیچ هیچ وقت بازیکن نبوده ! وقتی مثال بارز میاریم که چندین و چند بار همین آقا ووچینیچ یوونتوس از شکست به برد رسونده ! میای میگید "نکنه واقعا انتظار داری که دیگه همین کارا رو هم نکنه ؟" دقیقا ووچینیچ باید به کدوم ساز شما برقصه ؟ وقتی بد بازی میکنه اونجوری بهش انتقاد میکنید ، وقتی خوب بازی میکنه اینجوری حالش و میگیرد ! الآن این میرکو ووچینیچ خوبه یا بده ؟ خوب کاری میکنه که یوونتوس به برد میرسونه یا باید به خودمون گل بزنه که شما خوشحال بشید ؟

- میرکو این فصل فکر کنم تعداد بازی هایی که برای یوونتوس انجام داد (تا اینجا البته) به 10 هم نرسیده ! 2 ماه مصدوم بود ، اون ترانسفر عجیبش به اینتر پیش اومد که از درون واقعا بازیکن نابود میکنه ! گوارین اینتر و تهدید کرد میرکو گفت دیگه به تمرینات نمیام و ... ! شرایط عادی نداشته این فصل که کونته هر بازی بخواد فیکس بازیش بده ! الآن بعد از گذشت 8 ماه از فصل تازه به یه شرایط ذهنی و بدنی مطلوب برای بازی رسیده ! انتظار نداشته باشید بازی اول بیاد 3 تا گل بزنه !

- همین بگیر نگیر ووچینیچ فعلا برای یوونتوس 2 اسکودتو اورده همینم برای من کافیه ، چون من هنوز از قهرمانی تو ایتالیا سیر نشدم ! شما هم بهتر برید به توز گیر بدید که هنوز بعد از 4 سال نتونسته تو اروپا گل بزنه ! و فعلا هم بازم سری آ اینقدر سطحش پایین بوده که توز تونسته اینقدر گل بزنه مگر نه اروپا تک به تک و هم نمیتونه این بابا گل بکنه ! من امیدوار به موندن میرکو ووچینیچ هستم چون سری آ به این راحتی لیگ قدرتمندی نمیشه و ما هنوز به امثال میرکو ووچینیچ تو این تیم نیاز داریم !

- من دارم منطقی حرف میزنم پژمان جان ، اگر از کسی بدم بیاد اون طرف اینقدر افتضاح بوده که لایق فوحش خوردن هم هست ! مثل اسوالدو ایسلا پلوسو کسایی که حتی 1 امتیاز هم برای یووننوس به ارمغان نیاوردند یا اینکه حداقل 1 امتیاز به یوونتوس دادند و 6 امتیاز از یووه پس گرفتند و کسی از این بشعور ها بازی خوبی به یاد نداره ! ولی کسانی مثل ووچینیچ برای اینکه یوونتوس به اینجایی که الآن هست برسه همراه با دیگه بازیکنان تلاش هایی زیادی کردند و عرق ها ریختند ! نه از سر اجبار بیان بازی کنند و برای رفع تکلیف پاس بدهند !
  • Camel Blue و Donnie از این پست تشکر کرده است

71312052046200342812.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ای بابا . سپهر جان بحث لیون رو که تو خودت کردی . وگر نه من با لیون کار ندارم . از خیلی وقت پیش دارم میگم ووچنیچ بازیکن نیست و همه هم میدونن که خیلی وقته از این متنفرم بعدشم شما مثال اوردی که تو این چند تا بازی خوب کار کرده و منم میگم دیگه اگه تو این مدت اگه تو چند تا بازی هم خوب نباشه که دیگه اسمش فوتبالیست نیست . چطور بونوچی واسه چند تا بازی ضعیف میشه سیبل فروم . و این بخاطر چند تا بازی خوب میشه اسطوره به اماده بودن و نبودنش هم کاری ندارم . چون دوران اماده بودنش رو هم دیدیم ما . و اصلا هم بخاطر اون دو تا اسکودوتو خودم رو مدیون این نمیدونم . همه تیم زحمت میکشید و این همونقدر سهم داشت که ماتری و کوا و جیو داشتن . حتی کمتر به هر حال من دیگه بحثی ندارم . این ووچنیچ دیگه ارزش این همه بحث و تایپ کردن نداره
  • Bianconero Amore, Camel Blue و Donnie از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
دوندگی و جنب و وجوش کنته ی 44 ساله در کنار زمین بیشتر از ووچینیچ 30 ساله در داخل زمینه :22:

[SIGPIC][/SIGPIC]

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^ دیگه اینجوری هم نیست خداییش. حداقل توی این بازی اخیر با اودینزه که بازیش فوق العاده افتضاح بود هروقت توپ لو میداد خودش دوباره میرفت دنبال توپ و تمام تلاشش رو برای پس گرفتن توپ انجام میداد. اونی که بیخیال وسط زمین راه میرفت اوسوالدو بود که شانس خلق یه موقعیت تک به تک رو هم با یه کنترل توپ مفتضحانه از دست داد.
  • Camel Blue از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

"المپیاکوس مشتری جدید میرکو"

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران
لوچانو موجی ، مدیر ورزشی اسبق باشگاه یوونتوس ، در مصاحبه ای اعلام کرد که معتقد است آنتونیو کونته و پل پوگبا هر دو در یوونتوس خواهند ماند. اخیراً شایعات پیوستن پوگبا به پاریس سنت ژرمن و کونته به موناکو مطرح شده بود اما موجی معتقد است که چنین انتقالاتی رخ نخواهد داد. "کونته می ماند ، پوگبا می ماند همانطور که پیرلو و مارکیزیو خواهند ماند. تنها ووچینیچ و کوالیارلا به احتمال فراوان تیم را ترک خواهند کرد.":3::1::4: این مدیر ایتالیایی نیز معتقد است که یوونتوس در فرصت نقل و انتقالات پیش رو وینگر بارسلونا ، الکسیس سانچز ، را نیز جذب خواهد کرد. Forza & viva juve

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

لوچانو موجی ، مدیر ورزشی اسبق باشگاه یوونتوس ، در مصاحبه ای اعلام کرد که معتقد است آنتونیو کونته و پل پوگبا هر دو در یوونتوس خواهند ماند.

اخیراً شایعات پیوستن پوگبا به پاریس سنت ژرمن و کونته به موناکو مطرح شده بود اما موجی معتقد است که چنین انتقالاتی رخ نخواهد داد.

"کونته می ماند ، پوگبا می ماند همانطور که پیرلو و مارکیزیو خواهند ماند.

تنها ووچینیچ و کوالیارلا به احتمال فراوان تیم را ترک خواهند کرد.":3::1::4:

این مدیر ایتالیایی نیز معتقد است که یوونتوس در فرصت نقل و انتقالات پیش رو وینگر بارسلونا ، الکسیس سانچز ، را نیز جذب خواهد کرد.
Forza & viva juve

یه حسی بهم میگه این موجی هنوزم پشت پرده همه کاره یووست و تصمیما از سوی موجی گرفته میشه و از سوی ماروتا ابلاغ میشه فقط . چون ما مافیا هستیم بعید نیست اصلا:1:

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

یه حسی بهم میگه این موجی هنوزم پشت پرده همه کاره یووست و تصمیما از سوی موجی گرفته میشه و از سوی ماروتا ابلاغ میشه فقط . چون ما مافیا هستیم بعید نیست اصلا:1:

آره حاجی کارش خیلی درسته معمولا تمام اظهار نظراس درست از آب درمیاد

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
میرکو رو میشه به آرسنال فروخت.... هم ونگر راضیه و هم واسه میرکو راضی میشه به شدت به وینگر نیاز داریم دیشب بازی کلا دست 4 تا وینگر دو تیم بود

capture1_gp2v.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
خدا شانس بده نه بدویی نه بازی خوبی از خودت نشون بدی بعدش بیای ترکیب فیکس تیمت توی مهمترین بازی فصلش حضور داشته باشی ...:33:

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بی فکر ترین بازیکن قرن. و بی فکر تر از اون کسی هست که به این بازی میده

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1380 ارسال
  • Locationقزوین
دیشب وقتی میرکو رو تو ترکیب اصلی دیدم سرمو کوبیدم به دیوار و بازی رو نگاه نکردم الان که حرف بچه ها رو راجع بهش می شنوم می بینم که تحمل چند ثانیه درد سر بهتر از تحمل دیدن بازی میرکو و ساعت ها سردرد بوده

adp.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
میرکو از مصدومیت برگشته و تلاششم داره مکنه منتها تو سیستم 3 مهاجمه بشتر جواب میده دیشب بازیش بد نبود اگه نترس بودیم و با 3 مهاجم بازی میکردیم بنفیکا اینجوری ضد حمله نمیزد البته نبود ویدال تاثیر گذار بود و گل نزدن مارکیزیو رو گردن ووچینیچ میندازیم .باید وینگر بگیریم تا ووچینیچ و توز ازادانه تر حرکت کنن و اینجوری به سختی با هم کار ترکیبی انجام ندن تا کل انرژیشون گرفته شه .........میرکو هم اگه این چنتا بازی باقیمونده خوب نباشه میره تو لیست فروش کنته و این بازیهایی که فیکسه فرصتیه که کنته بهش داده

capture1_gp2v.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
الان من چی بگم ؟؟:32::32: جناب سر مربی عزیز . گور سر منه هوادار . محض رضای خدا تکلیفت رو با خودت روشن کن . احترام به منه هوادار بخوره تو سرت . حداقل به شعور خودت احترام بزار . این یارو رو قبول داری یا نداری ؟ اگه قبول داری پس چرا وقتی 5 تا مهاچم دیگه داریم اینو میخوای بفروشی ؟ چرا خواستی بفرستیش اینتر اگه قبولش داری . اگه قبولش نداری که میخوای بفروشیش پس محض رضای خدا یکبار هم که شده بیا برای من توضیح بده که چرا این بابا تو نیمه نهایی اروپا باید 70د دقیقه فیکس باشه ؟ چرا به خاطر بی عقلی جنابعالی باید بازی رو که راحت میشد تموم کرد هفتاد دقیقش رو از دست بدیم . ؟ سر جدت بیا همینو واسه من توضیح بده من دیگه حرفی ندارم . البته اقای مربی از این قبیل کارا زیاد انجام داده . متل فیکس بازی دادن اون مارکو موتای بیشعور در تمام بازی های تدارکاتی پیش فصل در حالی که همه مطمئن بودیم در طول فصل یک دقیقه هم بازی نخواهد کرد . مگه بازی تدارکاتی برای هماهنگ شدن تیم نیست . این که رفتنی بود با کی باید هماهنگ بشه ؟؟؟

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
با اختلاف فاحش موثرترين بازيكن ديشب بود! :D Sent from my iPad using Tapatalk

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

1926782_367496746733268_1815481836400832

کریس ووچینیچ یا میرکو رونالدو ؟ مسئله این است .

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
زورو هم تبریک گفته :

Congratulations to juventusfc ! Extraordinary group that for the fourth year in a row dominates the championship! #

Zorro
  • Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
8u5e_11180620_1000486109972732_445095901

میرکو و 2 توپ طلاش البته یکیش ظاهرا نقره ای
+ اون توی دستش چیه؟ کتابه ؟ مجله پلی بویه؟ نسخه اصل فیفا 15 عه چیه ؟
  • eⁿzº, alexdelpiero, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

میرکو ووچینیچ می خواهد دوران حرفه ایش را در لچه تمام کند.

مهاجم اهل مونته نگروی سابق یوونتوس و رم که در سال ۲۰۱۴ به تیم الجزیره ی امارات پیوسته است ، دوست دارد برای اتمام دوران بازیگریش به ایتالیا برگردد.

"من دارم به این فکر می کنم که دوران حرفه ایم را در لچه به پایان ببرم.اینکه آنها در لیگا پرو ، سری ب ، سری آ‌ یا دی باشند هیچ تفاوتی ایجاد نمی کند. "

تیم لچه هم اکنون لیگا پرو ، دسته ی سوم فوتبال ایتالیا هستند ، دو در گروه سی ، رتبه ی چهارم را دارد و از از تیم اول یعنی کازرتانا ۴ امتیاز عقب ترند.

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حالا بهش میخندن... مسخرش میکنن... دیگه کسی نمیگه اون زمانا یکی از مهم ترین بازیکنای ما همین مونته نگرویی بود... اگه الان اینجا هستیم بخاطر امثال ووچینیچه... اون اسکودتویی ک با خون دل ب دست اومد مهاجمش این آقا بود اون تیمی ک میمرد تا گل بزنه معدود گلهاشو ووچینیچ میزد... هیگواین از ووچینیچ بهتره ولی شرط میبندم اگه اون سالا ب جای ووچینیچ هیگواینو داشتیم عمرا قهرمان نمیشدیم... بعضیا تو شرایط سخت ب درد میخورن بعضیا فقط جلو اسپال و کروتونه

چ حفظ توپی داشت
  • MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی