پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرتورو ویدال - El Guerrero

* * * * - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

قرارداد ویدال 10.5 میلیون یورو هست که در صورتی که تعداد بازی های اون واسه یووه به یه حدی برسه و عملکرد موفقی داشته باشه 1.5 میلیون یورو هم پاداش به باشگاه لورکوزن تعلق میگیره!
ضمن اینکه 70 درصد این مبلغ به لورکوزن و 30 درصد به کولو کولو میرسه!
امیدجان یه بندی توی قرارداد ویدال بوده که لورکوزن در صورت فروش ویدال باید 30 درصد مبلغ رو به باشگاه سابق اون بده!

خیلی جالبه!!!! ماروتا کم بود شما هم اضافه شدی...سیسوکو رو چرا میذاری رو قرارداد ویدال و مفته میدی به لورکوزن؟

من که نفهمیدم چی گفتی اما قرارداد ویدال 12 میلیون با سیسوکو من گفتم اگه 4 تا هم بده اون تیمه 8 تا برای خودش نمی مونه سیسوکو رو هم گرفته

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من هرچی کلیپ ازش دیدم در حال گلزدن بوده :1: نکنه این مهاجم ما خبر نداریم؟ حتی پنالتی های لورکوزن را خودش میزده !؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موجى گفته ؛ " ويدال يك بازيكن كامل و با استعداد هست و بهترين گزينه براى قرار گرفتن كنار پيرلو خواهد بود ، كار مديران در جذب اين بازيكن فوق العاده بود و اين خريد نشان دهنده ى اينه كه تيم به خوبى داره بسته ميشه ، زوج ويدال و پيرلو به مراتب از سيسوكو و ملو بهتر خواهد بود "

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تا با پیراهن یووه به میدون نره ... نمیشه نظر داد ... ولی اینکه توی فوتبال فعلی بخوان یه بازیکن رو یه بار دفاع بازی بدن و یه بار بیارنش هافبک کناری و یه بار هم ه وسط بکار بگیرنش ... مسخرس... الان پستها تخصصی شده و هر پستی تمرین بدنی و فنی بخصوص خودشو داره ... و اگه بخوایم از یه بازیکن اینجوری بازی بگیریم .. مطمئنا جواب نخواهد داد ...

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
به گزارش سایت اصلی یوونتوس، آرتور ویدال با حضور در کلینیک Fornaca di Sessant شهر تورین در تست پزشکی باشگاه حضور پیدا کرد و این تست رو با موفقیت پشت سر گذاشت !

شماره ی فصل بعدش رو هم اسکای 23 اعلام کرده !
--------------------------------------------------------------------------------

تا حالا به شباهت عجیب آرتور با دیوید توجه کردید ؟! خیلی شبیه به هم هستن :cry2:

[img width=480 height=360]http://www.up.98ia.com/images/fdk32bh9i1daab7liq1d.jpg[/img]

[img width=480 height=302]http://www.up.98ia.com/images/ma85gvthccygzf1hmkve.jpg[/img]

تصویر

:cry2:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تبریک میگم واقعا بازیکن خوبیه باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تبریک میگم ویدال به ظاهر بازیکن خوبیه امیدوارم بتونه خوب هم بدرخشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با اعلام رسمی سایت یووه ویدال یوونتوسی شد. یووه اون رو 10.5 میلیون خرید که 5 میلیون الان، 3 میلیون تابستان آینده و 2.5 میلیون 1 سال و نیم دیگه پرداخت می کنه. قراداد 5 ساله است و 2 میلیون هم Bonus داره که بسته به عملکرد این بازین ممکنه به مبلغش اضافه بشه.
[img width=480 height=314]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188385_254053114621925_171522852874952_1079247_3224155_n.jpg[/img]

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
شمارش هم 23 شد ؟ رضا چیز جدیدی نداری به پست اول اضافه کنی ؟ باتشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پس بالاخره ویدال یوونتوسی شد، اگه موجی ازش تعریف میکنه حتما یه چیزی بارش هست دیگه :1: امیدوارم طوری بدرخشه که از فروش ملو پشیمون نشیم.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
مدل موهاش همیشه همین طوریه؟ :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

شمارش هم 23 شد ؟
رضا چیز جدیدی نداری به پست اول اضافه کنی ؟
باتشکر

ویدال یه هافبک دفاعی جنگنده است. سبک بازیش خیلی دینامیک و پر تحرکه. رفلکس خیلی بالایی داره و خیلی سریع واکنش نشون میده، این باعث میشه که خیلی چابک باشه و توی کارای دفاعی خیلی ظریف عمل کنه. تکل های ویدال خیلی معروف اند. هرچند شاید هافبک دفاعی های بهتری توی بوندسلیگا باشه ولی از لحاظ آماری ویدال با 56% تکل موفق بهترین آمار تکل رو توی بوندسلیگا فصل پیش داشته.

به دلیل تحرک بالا بازیکنی که می تونه خودش رو با پست های مختلف و نقش های مختلف وفق بده و در همه جای زمین دیده بشه. ویدال در فصل گذشته 2810 بار صاحب توپ شده و این آمار از موثرترین و پرکارترین بازیکنان بوندس لیگا مثل نوری شاهین و شوانشتایگر هم بیشتره. زیاد بازیکن تکنیکی و پا به توپی نیست ولی کارش رو به خوبی انجام میده. نمی تونم آمارش رو با سری آ مقایسه کنم چون خیلی فرق داره ولی فصل گذشته 1891 پاس داده که 82 درصد سالم بودن. حتی با احتساب تفاوت لیگ ها امار فوق العاده ایه. 10 گل و 11 پاس گل به عنوان یه هافبک دفاعی آمار خیلی خوبی حساب میشه، همینطور 4 کارت زرد و 1 قرمز.

ستاره نیست، ولی کیفیت بازیش بالاست.

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
من هم امیدوارم بتونن یه تغییری تو یووه ایجاد کنن!

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال

به دلیل تحرک بالا بازیکنی که می تونه خودش رو با پست های مختلف و نقش های مختلف وفق بده و در همه جای زمین دیده بشه. ویدال در فصل گذشته 2810 بار صاحب توپ شده و این آمار از موثرترین و پرکارترین بازیکنان بوندس لیگا مثل نوری شاهین و شوانشتایگر هم بیشتره.

2810 بار بهش پاس داده شده که صاحب توپ تلقی بشه یا توپ ربائی کرده ؟

نمی تونم آمارش رو با سری آ مقایسه کنم چون خیلی فرق داره ولی فصل گذشته 1891 پاس داده که 82 درصد سالم بودن. حتی با احتساب تفاوت لیگ ها امار فوق العاده ایه. 10 گل و 11 پاس گل به عنوان یه هافبک دفاعی آمار خیلی خوبی حساب میشه، همینطور 4 کارت زرد و 1 قرمز.

1550 پاس صحیح ! در برابر پاس های صحیح سری آ هم که خودت گذاشته بودی امار خیلی قابل توجهیه ، هر چند که درگیری های فیزیکی در سری آ و بوندسلیگا اگر نگیم غیرقابل مقایسه هست ، تفاوت فاحشی داره که در متن هم بهش اشاره شد .

از این 10 گل تعدادیش پنالتی بوده ، ولی خب توانایی زدن ضربات پنالتی هم نکته ی مثبتی هست در نوع خودش و البته 11 پاس گلی که نمیشه راحت ازش گذشت
امیدوارم جای خالی ملو رو به خوبی پر کنه ...

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
آهای اونایی که فقط بلدین به ماروتا فوش بدین :waiting: حالا که یه بازیکن خوب با قیمت مناسب خریده چرا نمیاین یکم ازش تعریف کنید :65: اصلا خودم ازش تشکر میکنم :biggrin: دستت درد نکنه ماروتا جان. حالا دیگه 3 تا خرید خوب دیگه بکنی من که ازت راضی ام. :ghelioon: 1:وینگر 2:مهاجم 3:مدافع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

2810 بار بهش پاس داده شده که صاحب توپ تلقی بشه یا توپ ربائی کرده ؟

1550 پاس صحیح ! در برابر پاس های صحیح سری آ هم که خودت گذاشته بودی امار خیلی قابل توجهیه ، هر چند که درگیری های فیزیکی در سری آ و بوندسلیگا اگر نگیم غیرقابل مقایسه هست ، تفاوت فاحشی داره که در متن هم بهش اشاره شد .

از این 10 گل تعدادیش پنالتی بوده ، ولی خب توانایی زدن ضربات پنالتی هم نکته ی مثبتی هست در نوع خودش و البته 11 پاس گلی که نمیشه راحت ازش گذشت
امیدوارم جای خالی ملو رو به خوبی پر کنه ...

نه چه خبره اون همه توپ گیری :1: اون 2810 تعداد Touch های ویدال بوده.

اولین مصاحبه ی ویدال :

- پیشنهادات زیادی داشتم، ولی وقت اسم یووه اومد دیگه به هیچکدوم توجه نکردم، فقط می خواستم به یووه بیام.
- می خوام هوادارای یووه بدونن که من یه جنگ جوئم، و برای این پیرهن خواهم جنگید.
- ما یوونتوس رو برمیگردونیم به همون جایی که بهش تعلق داره.
- من برای راضی کردن مربی هرکاری می کنم، من برای شروع کارم هیجان و انگیزه خیلی زیادی دارم.
- توی شیلی یووه تیم محبوبیه به خاطر بازیکنان بزرگی که داره مثل دلپیرو و بوفون، و البته به خاطر خاطره های حضور سالاس در این تیم.
- پیرلو یه بازیکن بزرگ و فوق العاده است که برای من افتخاره که می تونم کنار اون بازی کنم.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
از اونجایی که اسمش Arturo Erasmo Vidal Pardo هست پس باید تو تاپیکش هم بنویسیم: آرتورو اراسمو ویدال پاردو جالبه لقبش هم Warrior هست :1: حالا میخواین سلحشور ترجمه اش کنید یا جنگ جو یا دلاور یا هر چیز دیگه :1: کلا اساطیریه :1: خودش هم گفته میخوام به هوادارا ثابت کنم که واقعا یه دلاور هستم :1: داره به دلم میشینه آرتورو کم کم :1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
فقط خدا کنه سالاس ثانی نباشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اسم صحیح این بازیکن آرتورو اراسمو ویدال پاردو هست

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اینقدر از این بازیکنهای کله خر که تو زمین وحشیانه بازی میکنن خوشم میاد، خدا کنه ویدال هم اینجوری باشه :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی