پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استفان لیختشتاينر - Forrest Gump

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
689 پاسخ برای این موضوع

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
تلفط نام این بازیکن گزارشگرای انگلیسی میگن لیکستاینر ایتالیایی ها میگن لیکشتاینر .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
Forrest Gump

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
[quote author=alessandro1985 link=topic=5346.msg299388#msg299388 date=1321639304]
Forrest gumpمعنیش چیه؟ :dunno:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
معنی خاصی براش پیدا نمیشه. اسم یه فیلمیه که طرف همش در حال دویدنه به همین خاطر شده لقب لیکستاینر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
تصویر تصویر تصویر
تصویر
فارست گامپ داستان زندگی فردی آمریکایی به همین نام است که در کودکی ( دهه 1940) با ضریب هوشی بسیار پایین‌تر از حد معمول و قدرت عضلانی کم پاهایش، مجبور بود با بست‌های فلزی محکمی حرکت کند، اما مادر بیوه اش تلاش فراوان می‌کرد تا او فرقی با سایر همسالانش در مدرسه نداشته باشد. تنها دوست دوران کودکی گامپ، همکلاسی‌اش جمی بود که به او انگیزه رهایی از بست‌های فلزی پاهایش را بخشید. کم‌کم مشکل ضعف پای گامپ حل می‌شود آن سان که حتی در دبیرستان ابتدا عضو تیم ورزشی مدرسه اش می‌شود و سپس به تیم ملی راه پیدا می‌کند و پیشرفت او باعث می‌شود با جان کندی رئیس‌جمهور وقت آمریکا دیداری داشته باشد. پس از آن به ارتش ملحق می‌شود و به ویتنام می‌رود و در آنجا با یک همولایتی خودش (آلابامایی) به نام بوبا آشنا می‌شود که قصد دارد پس از پایان جنگ یک قایق صید میگو به راه اندازد. فرمانده آنها ستوان تیلور یک قهرمان جنگ است. واحد آنها مورد حمله قرار می‌گیرد و گامپ یک تنه همه را نجات می‌دهد به جز بوبا که می‌میرد و تیلور که دو پایش را از دست می‌دهد. گامپ در بازگشت به آمریکا، با جانسن رئیس‌جمهور وقت آمریکا ملاقات می‌کند و در یک تظاهرات ضد جنگ به طور تصادفی جنی را می‌بیند. پس از مدتی گامپ قهرمان تنیس می‌شود و در پی آن با نیکسون هم فرصت ملاقاتی می‌یابد. او یک قایق صید میگو می‌خرد و با کمک تیلور و در اثر مقداری تلاش و مقداری شانس میلیونر می‌شود. در عین حال زندگی جنی را هم تعقیب می‌کند که اکنون در نومیدی و افسردگی و تلخی در کالیفرنیا به سر می‌برد. پس از مرگ مادر گامپ، او و جنی زندگی با هم را آغاز می‌کنند اما جنی پس از مدتی او را ترک می‌کند. گامپ همه جا را در پی او می‌گردد تا این که سرانجام او را در حالی پیدا می‌کند که صاحب پسر کوچکی به نام فارست کوچک شده است. آنها زندگی خوشی را در کنار هم ادامه می‌دهند تا این که جنی در اثر ابتلا به ویروسی ناشناخته می‌میرد.

فارست گامپ در مراسم اسکار موفقیت‌های زیادی کسب کرد که عبارتند از: برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد برای تام هنکس، برنده جایزه اسکار بهترین کارگردان برای رابرت زمه‌کیس، برنده جایزه اسکار بهترین ویرایش فیلم برای آرتور اشمیت، برنده جایزه اسکار بهترین فیلم، برنده جایزه اسکار بهترین جلوه‌های ویژه و برنده جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی برای اریک راث. البته این فیلم در هفت رشته دیگر هم نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود.
امیدوارم مفید واقع شده باشه :3:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا لقب برازنده ایه واقعا استفان همینقدر سخت کوشه باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
از همون اول که توی لاتزیو دیدمش از نوع بازیش خوشم اومد، بازیکن سخت کوش و زحمتکشی هست که سطح بازی قابل قبولی هم داره، بعد از سال ها بالاخره یک "مرد" پیدا شد که دفاع راست رو بچرخونه :nish:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یکی از بهترین های فصل یووه این ادم خستگی نداره هم تو دفاع مطمئن هم تو حمله موئثر من که خیلی دارم باهاش حال میکنم امیدوارم همین روند رو داشته باشه به افتخاش هم اوتارم رو میزارم اون

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
واقعا فوق العاده س این بشر.امیدوارم چشش نزنیم و تا آخر فصل اینجوری بازی کنه.یه دفاع چپم مث لیختشتاینر داشتیم دیگه غمی نبود.من خودم اول فصل میگفتم گرون خریدیمش ولی الان حرفمو پس میگیرم ارزش پولی که دادیم واقعا داشته :cry2:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
علاوه بر خستگی ناپذیر بودن با فکر کار میکنه اوایل فقط یه بازیکن دونده نشون میداد که میره تا گوشه سانتر میکنه ولی بازی با پالرمو دریبل هم زد ، خیلی خوب جاگیری میکرد امیدوارم همینطوری پیشرفت کنه باتشکر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خیلی دوست دارم پیشرفت کنه و تبدیل به یک مدافع سرشناس تو دنیا بشه . خسته شدم از بس اسم این مایکون و دنی آلوز و ... رو شنیدم تو این لیست

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
استفان بیش از حد انتظار ظاهر شده از نظر من بازیش شباهت زیادی به دوران اوج مایکون داره همونطور دونده ، جنگنده و خوب بازی میکنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
وقتی که شنیدم لیختشتاینر رو یووه با 10 میلیون گرفت گفتم عجب خرید خوبی ! 10 میلیون براش خیلی کمه و حالا خوشحالم که داره ارزش های خودش رو نشون میده.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
پاس گلی رو که به ماتری داد همیشه یادم میمونه! خیلی به اون پاس گروسو به ماتری شباهت داشت که پارسال در المپیکو به رم زدیم... قابل ستایش هست

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اف سی یوونتوس – مدافعی خارجی امسال در ترکیب یووه جای ثابتی به خود اختصاص داده. یک مدافع جنگنده که در طول 90 دقیقه بارها به دفاع حریف می زند و برای هم تیمی هایش پاس های ارزشمند ارسال می کند. یک مدافع جنگنده به نام استفان لختشتاینر. این مهره ارزشمند دیروز مهمان شبکه یووه بود و به سوال هواداران پاسخ داد. “رویایی داریم، برای رسیدن به این رویا تمرین می کنیم” چند ماه از یوونتوسی بودنش نمی گذرد اما خیلی زود ذات بیانکونری را اموخته و به ان عمل می کند. “مقابل لاتزیو در رم پیروز شدیم و بعد در ناپل مساوی گرفتیم و حالا به چزنا می نگریم. به تیمی پیوستم که یک پیروز واقعی ست و پیروزی در دی ان ای ان وجود دارد. مانند همیشه به دنبال فوتبال بازی کردن هستیم و می خواهیم یک تیم لذت بخش باشیم، تیمی که از دیدن بازی ما لذت ببرند و تحسین مان کنند. خوشحالم که در کنار مهره های بزرگی بازی می کنم و این مسئله در پیشرفت من نیز تاثیر گذاشت. این گروه راه پیروزی را می داند و برای پیروز شدن می جنگد. همهگی می خواهیم پیروز باشیم و از مربی و مجموعه ممنونیم که این راه را به ما نشان دادند. با نتایجی که گرفتیم اعتماد به نفس لازم را به دست اوردیم و حالا تنها می خواهیم به راه مان ادامه دهیم. ” لختشتاینر در خصوص بازی یکشنبه برابر چزنا نیز معتقد است که یک بازی سخت اما مانند همیشه یووه ای جنگنده خواهیم دید “بازی در رم برای من سخت بود و بعد بازی در سن پائولو که هیجان خاصی داشت و حالا خوشحال به بازی برابر چزنا می نگریم که مطمئنا دیدار اسانی نیست. اما خوشحالیم که بعد از دو بازی به خانه برگشتیم و حالا در کنار تیفوسی های خودمان به میدان می رویم. می دانم که چزنا بازی بسته ای ارائه می دهد و این مصاف، دیدار سختی ست به هر حال ما با مهاجمانی که داریم به پیروزی فکر می کنیم.”

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
عملکرد لیشتاینر در نیم فصل اول به نظر من : 1 - عملکرد 2 - نقاط قوت 3 - نقطه ضعف 4 - نمره از 1 تا 100 1 - فکر کنم از لحاظ عملکرد همه راضی هستن - از کادر فنی گرفته تا ما طرفداران - البته اولش فکر نمی کردیم اینطور بازی کنه - ولی از همون بازی با پارما جای خاصی در قلب طرفداران پیدا کرد - 2 - نقطه قوتش میل به هجوم و دانستن اینکه میدونه در چه تیمی بازی میکنه - 3 - عدم تقسیم انرژی در طول 90 دقیقه مهمترین نقطه ضعف لیشتاینره - بارها شده در اواخر بازی نفس کم آورده و اعلام تعویضش رو خودش صادره کرده که این امر در فوتبال اروپا خیلی نادره - 4 - نمره تا اینجای کار 75 - تا تورام شدن راه زیادی در پیش داره ولی از دفاع راست پارسال (سورنسن ) خیلی خیلی بهتره .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
نادر جان خودت همه حرفها رو زدی فقط تقسیم انرژی رو نقطه ضعفش نمیدونم به نظرم از تمام وجودش مایه میزاره ، این از تعصب میاد نه از ضعف اینکه اخر بازی به اصطلاح داره خون بالا میاره ، چیزیه که دیگر بازیکنان باید الگو قرار بدن باتشکر

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
واقعا بازیکنانی مثل استفان و په په باعث شدن یووه رو امسال جنگنده ببینیم هر چی که در توانشون هست رو واسه تیم میزارن

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم فکر می کنم نمره 75 خیلی کم باشه برای استفان . یه نیم فصل فوق العاده داشت . تا تورام شدن خیلی فاصله داره قبول ولی جوونه میشه امید داشت بهش . شاید هم از تورام بهتر بشه (که بعیده)

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

منم فکر می کنم نمره 75 خیلی کم باشه برای استفان . یه نیم فصل فوق العاده داشت . تا تورام شدن خیلی فاصله داره قبول ولی جوونه میشه امید داشت بهش . شاید هم از تورام بهتر بشه (که بعیده)

از تورام بهتر نمیشه چون بدنش اینو میگه - من خیلی قبولش دارم نمیخوام بحث قیاس راه بندازم ولی تورام اگر مسئله خائن بودنش رو بذاریم کنار خیلی لذتبخش بود - از زمانی که تو پارما بود همیشه چشمم دنبالش بود. یکی از بازیکنانی بود که وقتی به یووه اومد یکی از رویاهای من برآورده شد . فکر میکنم در این عصر تنها کسی بود که با یک تنه زالاتان را نقش زمین میکرد کاری که از دست مایکون هم ساخته نیست.

نادر جان خودت همه حرفها رو زدی
فقط تقسیم انرژی رو نقطه ضعفش نمیدونم
به نظرم از تمام وجودش مایه میزاره ، این از تعصب میاد نه از ضعف
اینکه اخر بازی به اصطلاح داره خون بالا میاره ، چیزیه که دیگر بازیکنان باید الگو قرار بدن
باتشکر

کمال جان درود بر تو -
تعصب تقسیم بر 90 = لیشتاینر ایده آل

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی