پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استفان لیختشتاينر - Forrest Gump

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
689 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

lichtsteiner4.jpg

استفان لختشتاينر بازیکن 27 ساله ی باشگاه لاتزیو امروز برای حضور در تست های پزشکی و امضای قرارداد رسمی با سران یووه وارد تورین شد

بازیکن سوئیسی فوتبال حرفه ای خود را از تیم زوریخ آغاز کرد و در فصل اول تنها یک بار به میدان رفت اما در ابتدای فصل دوم خودش را به عنوان جوان اینده دار مطرح کرد و خیلی زود به بازیکن ثابت تیم تبدیل شد و در سه فصل بعد بالای 70 بازی برای تیم خود انجام داد و قهرمان سوئیس شد.

با درخشش در لیگ سوئیس پیشنهادات زیادی به وی شد که در نهایت به تیم لیل فرانسه پیوست و در سه فصل حضور در این تیم 106 بازی با پیراهن لیل انجام داد و یکی از مردان موفق تیم فرانسوی بود.

در فصل 2009-2008 در ادامه ی درخشش و پیشرفت خود از لیگ فرانسه به سری آ نقل مکان کرد و به تیم لاتزیو پیوست. در لاتزیو به سرعت تبدیل به بازیکن ثابت شد و در دو فصل گذشته یکی از موفق ترین مدافعان کناری ایتالیا لقب گرفته و از لحاظ اماری نیز فوق العاده عمل کرده است.

سبک بازی استفان جنگنده و خستگی ناپذیر می باشد و از لحاظ بدنی بسیار قوی می باشد و به دلیل دوندگی های تمام نشدنیش به وی لقب گامپ داده اند. در ضمن وی بازیکن پرخاشگر و خشنی می باشد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
از نظر قيافه ١ درصد شبيه ريسه ست ، بازيشم شكل زمان اوج ريسه باشه حرف نداره ! ميتونه جزو ٤-٥ خريد موفق يووه در اين سالها باشه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بر طبق تحقیقاتی که کردم قابلیت های دفاعی او بالا و توان هجومی کمی دارد.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
میگن یه کم تو سانت کردن مشکل داره ولی جنگنده بودنش عالیه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اره یک صحنه وجود داره که ایتالیا یک نشون میده و توپش مستقیم میره به پشت دروازه تیم حریف... اما تو بعد دفاعی خوبه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
امروز قراردادش با ١٠ ميليون رسمي شد ! مصاحبه كرده كه خيلي خوشحاله و از اين حرفا ! - بعد از ٧ سال دوباره با ريتو همبازي شدم ! ما با هم دوستاي خوبي هستيم ! - يوونتوس يه سري ضعف ها داره كه اميدوارم اين فصل حل شه و تلاش ميكنيم همه مون . - زياد Goal نزدم ، اما همونايي هم كه زدم اكثرشون خيلي حساس و مهم بودن !

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
بازیکن مورد علاقه ای خواهد بود ما این چند وقت رو دفاع خیلی مشکل داشتیم شاید با اومدن این بازیکنا بهتر بشیم!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

کاشکی اسمش یه خورده آسون تر بود، من با اسمش مشکل دارم :1:
خیلی سوپرایز شدم که شنیدم یووه خریدش، یکی از بهترین بازیکن های لاتزیو بود و توی پست خودش یکی از خوب های سری آ،
به درخشش لیتشتاینر خیلی امیدوارم، سبک بازیش رو دوست دارم؛ جنگنده ست و کم نمیاره !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
از خیلی جهات شبیه دی لیویو ست به نظرم .

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

فصل پیش فرصتی بهم دست داد تا چیزی در حدود 7-8 بازی لاتزیو ( لاتسیو؟! ) رو تماشا کنم.

اجازه بدید کمی رک بگم که از همون اولین دیداری که از لاتزیوی فصل پیش دیدم این بازیکن رفت در حافظه من.

البته تا قبل از اینکه فکر کنید، دیدن ویژگی مثبتی از این بازیکن باعث شد من این بازیکن سوئیس رو یادم بمونه باید بگم، بیشتر خنده های گزارشگر ترک زبان بازی وفتی که لختشتاينر پا به توپ می شد برایم تداعی می شه.

داستان از این قرار بود که تو اون بازی که راستش اصلا یادم نیومد هرچی فکر کردم مقابل چه تیمی بود، این بازیکن اونقدر خاص! هاج واج بود که حتی در ادامه باعث خنده های تحقیر آمیز گزارشگر شبکه N Tv Spor هم شده بود.

تو 7-8 بازی که من بعد از اون از این بازیکن دیدم و به خاطر همون خاطره ای که در تماشای اولین بار بازی اش در ذهن داشتم چیزی مهم تر از متفاوت بودن استیل بدنی این بازیکن ندیدم.

نمی دونم الانم همونجوریه یا بهتر شده اما استیل این بازیکن به بیشتر ورزشهای ملیحانه! بیشتر می خورد تا فوتبال. نکته جالب اینه که بازی فیزیکی از خودش نشون می داد اما در عین حال نوعی ظرافت خشن، اونو دارای ویژگی پاردوکسیکال و جلب توجه ای کرده بود.

اما به عقیده من مهمترین ویژگی لختشتاينر در جریان بازی هایی که ازش دیدم، میل به حمله اش هست. این خصیصه در خلال جریان بازی اونقده پیش می ره که با جرات می تونم بگم حداقل در 50 درصد لحظات هجوم به تیم حریف در بازگشت ها بسیار پراشتباه و ضعیف ظاهر می شه.
یادمه ضعف مفرط سمت راست لاتزیو در بازی برگشت با میلان اونقدر فاحش بود که یکدستی و بازی قابل قبول لاتزیو رو تحت الشعاع قرار داده بود و مربی چاره ای جز تعویض این بازیکن پیدا نکرد.

زیاد به درازا نکشونم عرایضم رو. با 7-8 بازی که من از این بازیکن دیدم علی رغم ثابت بودنش در بیشتر بازی های تیم سابقش در فصل گذشته اما بازیکنی دیدمش که به هیچ وجه گزینه مطمئنی برای سمت راست یک باشگاه در سطح اول فوتبال اروپا نیست.

حضور ثابت لختشتاينر در لاتزیوی فصل پیش هم ظاهرا تا اونجا که می دونم باعث نشده بعد از جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی دیگه به تیم ملی سوئیس دعوت نشه و این نشون می ده که فیکس بودنش برای سرمربی سوئیس کوچکترین دلیل مبنی بر خوب بودن این بازیکن محسوب نشده!

وقتی اولین بار شنیدم لختشتاينر قراره بیاد یووه راستش کلی تعجب کردم و با خودم گفتم آخه چرا؟؟؟ اما خیلی طول نکشید که بعضی از رفقا حمایت ویژه ای ازش کردن. اول با خودم گفتم شاید این یکی دیگه هست و من اشتباه می کنم اما وقتی اومد و قراردادشم بست با باشگاه دیدم نخیر، خودشه و از حالا به بعد باید این بازیکن رو که بهش لقب فارست گامپ دادن درکنار بعضی از بازیکنای دیگه باشگاه محبوبم که زیاد بهشون علاقه ندارم گهکاهی ببینم. البته اگه یهو بازیکن محبوب سیستم آنتونیو کونته نشه!!

امیدوارم پیشرفتی در بازیش حاصل شده باشه، یا امیدوارم اون بازی هایی که من ازش دیدم تنها بازی های بدش بوده باشه و تو الباقی که من افتخار دیدنش رو نداشتم ترکونده باشه اصطلاحا.

در هر حال من به شخصا این خرید به هیچ عنوان در حد باشگاه یوونتوس نمی دونم و نمره 3 از 10 می دم به این ترانسفر تابستانی یووه.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
تا بازی هاش رو توی لباس یووه نبینیم نمیشه گفت خوب بوده یا بد راستش حامد که زد ترکوندش اما بهمن خیلی بالا بالا بردش من که گیج شدم اگه اینقدر خوبه که بهمن میگه پس چرا به قول حامد تیم ملی دعوت نمیشه فقط امیدوارم از موتا بهتر باشه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

من که گیج شدم اگه اینقدر خوبه که بهمن میگه پس چرا به قول حامد تیم ملی دعوت نمیشه

نه بابا لیختشتاینر فیکس تیم ملی سوئیسه.کی گفته تیم
ملی دعوت نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :13:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
الان لیست اسامی دعوت شده توسط اوتمار هیتسفلد ، برای جام جهانی 2010 رو چک کردم ! لیختشتاینر بود ! البته اینم بگم که این لیستی که من دیدم لیست اولیه تیم ملی سوییس بود ، مثل همون لیستی که گروسو و کاندروا برای حضور در جام جهانی 2010 توش حضور داشتن ولی بعد تو لیست نهایی خط خوردند ! اما بازم خیلی بعید که لیختشتاینر به تیم ملی سوییس دعوت نشه ! :1: چند وقت پیش تو بازی دوستانه با انگلیس هم حضور داشت ! البته پست آقا حامد ایهام داره ! :1:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

با تشکر از دوستانی که قبول زحمت کردن و دیدگاه من در خصوص این بازیکن تازه وارد یوونتوس رو خوندن.

در پاسخ به نگرانی دوستان در خصوص آخرین وضعیت استفان لختشتاينر در تیم ملی سوئیس باید بگم اگه یکبار دیگه متن نوشته شده من رو مطالعه بفرمایید ذکر کرده بودم که این مدافع سابق ملی پوش سوئیس بعد از جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی دیگه از طرف سرمربی سوئیس به تیم ملی دعوت نشده. به عبارتی دیگه شماره 2 تیم ملی سوئیس در یکسال گذشته علی رغم حضور ثابت در ترکیب باشگاهش ( لاتزیو ) جایی در بین دعوت شدگان تیم ملی سوئیس نداشته.

مدافعان دعوت شده به تیم ملی سوئیس بعد از جام جهانی تا این لحظه François Affolter و Scott Sutter مدافعان باشگاه یانگ بویز سوئیس - Mario Eggimann از هانوفر آلمان - Philippe Senderos از فولهام انگلیس - Johan Djourou از آرسنال انگلستان و Stéphane Grichting از اوسر فرانسه بودن. البته خیلی امکانش زیاده که با توجه به حدود چهل باری که این بازیکن برای تیم ملی کشورش به میدان رفته، یعنی با توجه به سابقه نسبتا زیادش، برای حضور در تیم ملی کشورش در بازی های مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل دعوت بشه. این اتفاق وقتی محتمل تر می شه که آنتونیو کونته صلاحدیدش استفاده ثابت از این بازیکن باشه و البته خود لختشتاينرهم بتونه اعتماد کادر فنی و هوادران رو با آمادگیش جلب کنه.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

با تشکر از دوستانی که قبول زحمت کردن و دیدگاه من در خصوص این بازیکن تازه وارد یوونتوس رو خوندن.

در پاسخ به نگرانی دوستان در خصوص آخرین وضعیت استفان لختشتاينر در تیم ملی سوئیس باید بگم اگه یکبار دیگه متن نوشته شده من رو مطالعه بفرمایید ذکر کرده بودم که این مدافع سابق ملی پوش سوئیس بعد از جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی دیگه از طرف سرمربی سوئیس به تیم ملی دعوت نشده. به عبارتی دیگه شماره 2 تیم ملی سوئیس در یکسال گذشته علی رغم حضور ثابت در ترکیب باشگاهش ( لاتزیو ) جایی در بین دعوت شدگان تیم ملی سوئیس نداشته.

مدافعان دعوت شده به تیم ملی سوئیس بعد از جام جهانی تا این لحظه François Affolter و Scott Sutter مدافعان باشگاه یانگ بویز سوئیس - Mario Eggimann از هانوفر آلمان - Philippe Senderos از فولهام انگلیس - Johan Djourou از آرسنال انگلستان و Stéphane Grichting از اوسر فرانسه بودن. البته خیلی امکانش زیاده که با توجه به حدود چهل باری که این بازیکن برای تیم ملی کشورش به میدان رفته، یعنی با توجه به سابقه نسبتا زیادش، برای حضور در تیم ملی کشورش در بازی های مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل دعوت بشه. این اتفاق وقتی محتمل تر می شه که آنتونیو کونته صلاحدیدش استفاده ثابت از این بازیکن باشه و البته خود لختشتاينرهم بتونه اعتماد کادر فنی و هوادران رو با آمادگیش جلب کنه.

حامد جان !! گیر دادیا ! :1:

آخرین بازی تیم ملی سوییس ، در مقابل انگلیس تو مسابقات مقدماتی یورو 2012 بوده !
http://www.soccerway...tzerland/922671

یک بازی قبل از اون هم ، سوییس در مقابل بلغارستان تو همین رقابت ها بازی کرده !
http://www.soccerway...tzerland/922666

باز قبل از این هم سوییس تو یه بازی دوستانه با مالت بازی کرده !
http://www.soccerway...zerland/1048199

باز ، قبل بازی با مالت ، بازم تو یه بازی دوستانه ، در مقابل اکراین بازی کرده !
http://www.soccerway.../ukraine/983867

تو هر 4 بازی ذکر شده ( که 4 تا از آخرین بازی های سوییس هم هست ) استفان لیختشتاینر در ترکیب اصلی تیم ملی کشورش حضور داشته.
کلاً دوست داشتید برید به لینک پایینی و بازی های سوییس بعد از جام جهانی رو ببینید.
http://www.soccerway...and/switzerland

Gruppo Storico Fighters

Gruppo Storico Fighters

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
من فکر نمیکنم این بازیکن اینجوری هم که دوستان میگند فاجعه بار باشه . اتفاقا با توجه به انرژیک و دونده بودنش به نظرم میتونه کمک زیادی به تیم بکنه. انگیزه پیوستن به یوونتوس و موفقیت هم کم چیزی نیست. کونته هم یک مربی تمامیت طلب و موفقیت خواه هست و کار رو بهش آسون نمیگیره. در این سیستم هم بازیکنان کناری اهمیت زیادی دارند و باید ازشون استفاده درستی داشته باشیم. حالا این لختشتاینر استعدادش رو داره و با شرایط سری آ هم آشنا هست. فکر میکنم بتونه نسبت به امثال موتا و دچیله خیلی خیلی بهتر باشه....

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

محمد عزیز با توجه به اطلاعاتی که لینک های تو در خود دارن به نظر می رسه منبع آماری من یحتمل بدون نقص نبوده. در هر حال خیلی خیلی بابت اطلاعات ممنونم و از سایر دوستان در صورت اشتباه بودن آمار حضور استفان لختشتاينر در تیم ملی سوئیس عذر خواهی می کنم.
البته کمافی السابق بر سایر دیدگاه هایم در خصوص این بازیکن سوئیسی پایندم.
با تمام این اوصاف امیدوارم دوران موفقی رو در یوونتوس عزیز داشته باشه هرچند به شخصه با سابقه آشنایی که نسبت به این بازیکن دارم کمی غیر محتمله این قضیه.

محمد :pleaseantry: ===> استفان لختشتاينر :goog:

حامد :vahidrk1: === > استفان لختشتاينر :rolleye: :looky89:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
تو بازی دوستانه بین سوئیس و لیختنشتاین ، بازی درخشانی رو از دو یوونتوسی تیم ملی سوئیس شاهد بودیم و مخصوصا لیخشتینر خیلی خوب بازی کرده . دو تا گل سوئیس رو حرکت اصلی لیخشتینر به ثمر رسیده، یه پاس گل دقیقه ی 15 روی پای گل لیخشتینر + یه سانتر در دیقه ی 34 که موجب اشتباه مدافع حریف شد و باعث شد که یه گل به خودی بزنن . رتو زیگلر 90 دقیقه ی کامل بازی کرد و استفان لیخشتینر دقیقه ی 83 تعویض شد !

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

چند بازی دوستانه اخیر یووه کاملا عیار این بازیکن رو نشون داد. نمایش ناامید کننده این بازیکن سوئیسی ثابت کرد که این خرید از اشتباهات حضرت ماروتا بوده. وای به حال ما اگه بخوایم سمت راست خط دفاعیمون رو به ایشون بسپاریم. همون سورنسن جوون بهتره. :zombismiley:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

چند بازی دوستانه اخیر یووه کاملا عیار این بازیکن رو نشون داد. نمایش ناامید کننده این بازیکن سوئیسی ثابت کرد که این خرید از اشتباهات حضرت ماروتا بوده. وای به حال ما اگه بخوایم سمت راست خط دفاعیمون رو به ایشون بسپاریم. همون سورنسن جوون بهتره. :zombismiley:

قضاوت هنوز زوده . ولی حامد جان تو این دو تا بازی فهمیده داره تو چه تیمی بازی میکنه . سرعت بالای اون از مشخصه های اصلی این بازیکنه . سورنسن بازیکن ساکنی هست . سرعتش خیلی کمه . فکر کنم کونته اعتقادی به بازی سورنسون نداشته باشه . من تو این دو بازی یه کمی اعتقاد بهش پیدا کردم ولی باید 2-3 بازی تو سری آ ببینیم چه میکنه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی