پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میکله پاتزینتزا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
55 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اودنیزه ، حق دائمی کردن در پایان فصل رو داره ؟ فکر کنم 8 9 میلیون به اودنیزه بفروشیمش خیلی خوبه باتشکر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اودنیزه ، حق دائمی کردن در پایان فصل رو داره ؟
فکر کنم 8 9 میلیون به اودنیزه بفروشیمش خیلی خوبه
باتشکر

پاتزینتزا کلاس بازیش به درد یووه نمیخوره . شاید به درد امسال و سال های قبل از این میخورد با اون همه بازیکن های درجه 3 و 4 . ولی اگه قرار باشه چند بازیکن بزرگ بیان تو تیم همون بهتر که فروخته بشه . مگه ماروتا دوباره خلاقیت های خاص خودش رو نشون بده :1: :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر

پاتزینتزا بعد از پیوستن به اودینزه به یکی از مهره های اصلی گوئیدولین تبدیل شده. تا الان 14 بازی برای اودینزه انجام داده و 1 گل هم به ثمر رسونده. الان داشتم آمارش رو نگاه میکردم. واقعاً یکی از خوب های اودینزه بوده !

59 بار توی دوئل های هوایی شرکت کرده و توی 40 تاش موفق بوده ! حالا اگه بخوایم یه مقایسه ای با بازیکن های خودمون داشته باشیم اینطوری میشه : ویدال 83 بار شرکت کرده ، 44 بار موفق بوده. پادویین 30 بار شرکت کرده ، 14 بار موفق بوده. مارکیزیو 38 بار شرکت کرده ، 14 برا موفق بوده.

با توجه به آماری که از خودش به جا گذاشته ، یه نظر سنجی گذاشتم در این مورد که آیا موافق بازگشتش در پایان فصل هستید یا نه.

+ این روز ها که شایعات زیادی در مورد اومدن نانینگولان به یووه هست ، بد نیست آمارش رو با پاتیزینتزا مقایسه کنیم (آمار ها به صورت میانگین هست ، چون پاتزینتزا تقریباً نصفه نانینگولان این فصل بازی کرده !) :

میانگینِ برنده شدن در دوئل های هوایی در هر بازی : پاتزینتزا 2.9 - نانینگولان 1.2
میانگینِ شوت در هر بازی : پاتزینتزا 0.7 - نانینگولان 1.6
میانگینِ درصد پاس های صحیح در هر بازی : پاتزینتزا 77% - نانینگولان 85.6
میانگینِ تعداد پاس در هر بازی : پاتزینتزا 55.6 - نانینگولان 44.5
میانگینِ تکل در هر بازی : پاتزینتزا 3.2 - نانینگولان 3.9
میانگینِ قطع کردن توپ های حریف در هر بازی : پاتزینتزا 3.4 - نانینگولان 2.5
میانگینِ دفع توپ در هر بازی : پاتزینتزا 2.5 - نانینگولان 2.1
میانگینِ دریبل شدن توسط سایر بازیکن ها : پاتزینتزا 1.1 - نانینگولان 1.1
میانگینِ بلوک کردن شوت ها در هر بازی : پاتزینتزا 0.4 - نانینگولان 0.3
میانگینِ پاس های کلیدی در هر بازی : پاتزینتزا 0.8 - نانینگولان 0.8
میانگینِ تعداد پاس های بلند صحیح در هر بازی : پاتزینتزا 4.8 - نانینگولان 4.3

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
آمارشون فرقی با هم نداره ولی ناینگولان فقط 23 سالشه ، در حالی که پاتزینزا در آستانه 30 سالگیه ما داریم تیمی برای آینده میبندیم ، تیمی که سالیان سال کنار هم بازی کنند ، به نظرم حضور ناینگولان بهتر از بازگشت پاتزینزا است ، البته الان بحث از حضور آساموا شده محمد میتونی آساموا رو با این دو تا مقایسه کنی ؟ باتشکر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
میکله : "هنوز نمی دونم چه اتفاقی خواهد افتاد. امروز بازیکن یوونتوسم ، ولی دنبال یه باشگاه جدید می گردم. نیاز دارم راهی رو پیدا کنم که اجازه بده یه مقدار منظم[ـتر] بازی کنم." تو نیم فصلی که در یووه بود کلا 11 تا بازی کرد که فقط یکیو از اول بوده و روی هم رفته 172 دقیقه تو زمین بوده.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بازیکن خوبیه ولی با توجه به اینکه می خواد فیکس بازی کنه و سنش هم زیاده و جای پیشرفت بیشتر رو نداره برای خودش هم بهتره تو تیم دیگه ای بازی کنه اگه واقعا 8 م اودینزه می خواد هزینه کنه پس چرا به عنوان بخشی از قرارداد ایزلا و اساموا مورد استفاده قرار نگرفت ؟!!!

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
به گفته ی وکیلش "در حالِ حاضر دو تا تیم می خوانش : فیورنتینا و تورینو ؛ هفته ی آینده می تونه براش سرنوشت ساز باشه."

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
پس به عنوان بخشی از قرارداد یووتیچ به فیو میره :rose: :evilgrin:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

به گفته ی وکیلش "در حالِ حاضر دو تا تیم می خوانش : فیورنتینا و تورینو ؛ هفته ی آینده می تونه براش سرنوشت ساز باشه."

در تایید حرفای نسیبه متن کامله مصاحبه نماینده پاتزینتزا با Il Sussidiario رو میذارم :

- یوونتوس داره رو فروشه بازیکناش کار میکنه و ما بزودی خبرهایی رو خواهیم شنید !
- من تایید میکنم که فیورنتینا و تورینو دو باشگاهی هستن که بطور قابل توجهی بدنباله میکله هستن .
- کدام باشگاه موقعیت بهتری داره ؟ میتونم بگم تورینو چون اونها در حال حاضر مذاکرات رو با مسئولین یووه شروع کردند !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
دیروز همش نشونش میداد ، کونته حتی یک دقیقه هم بهش بازی نداد :fp:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
امروز روزِ تولد 30 سالگیش هست ! :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
به گفته رسانه های ایتالیا میکله پاتزینتزا به احتمال زیاد راهی بولونیا میشه...

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
رسمی : میکله پاتزینتزا با قراردادی دائمی به بولونیا پیوست. امروز باشگاه یوونتوس در سایت رسمی خودش خبر توافق با بولونیا برای انتقال دائمی پاتزینتزا به این تیم رو اعلام کرد. مبلغ جابجایی این بازیکن مشخص نیست. پاتزینتزا 30 ساله در ماه ژوئن سال 2011 به یوونتوس پیوست و بعد از نیمکت نشینی در نیم فصل اول رقابت های سری آ ، به صورت قرضی و بدون حق خرید راهی اودینزه شد. به انجمن "آرشیو بازیکنان" منتقل شد.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
مبلغ انتقال : 500 هزار یورو !! :np: با حقوقی که اون نیم فصل بهش دادیم ، فکرکنم عملاً حتی ضرر هم کردیم ! :rolleye:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

تصویر

به اندازه ی همون 145 دقیقه ای که با لباس ِ یوونتوس و به اسم ِ یوونتوس و به خاطر ِ یوونتوس عرق ریختی ازت ممنونم .

تو تیم ِ جدیدت موفق باشی .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
- پاتزینتزا : * فصل پیش با آرزوهای بزرگی به یووه اومدم ولی فرصت خودنمایی نداشتم. * وقتی که رفتم اودینزه گفتم که برمیگردم تا یووه رو توی اروپا همراهی کنم ولی یووه برنامه های دیگه ای داشت. * یووه هافبک های قدرتمند و بزرگی رو داره و بازی کردن در کنارشون افتخاره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی