پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میکله پاتزینتزا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
55 پاسخ برای این موضوع

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

در طول تمرینات دیروز بعد از ظهر ، ضربه ای به بینی پاتزینتزا برخورد کرده و او رو دچار مشکل کرده ، امروز وضعیتش مشخص میشه .

مشکلش جدی نیست و خبر خوبی براش بود که توسنت به تمرینات برگرده !

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
کدوم نامردی بهش مشت زده چرا راستش رو نمیگید نکنه کار کونته بوده :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ندود گفته توی بازی مقابل چزه نا در پست پیرلو خیلی خوب بود و نمایش امیدوار کننده ای از خودش برجای گذاشت ! واقعا کم اشتباه بود !!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
هر چقدرم خوب باشه باید قبول کنیم برای تیمی مثل یوونتوس اصلا هافبک چهارم خوبی نیست باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
در رابطه با شایعاتی که مبنی بر جداییش بود گفته : من به یووه اومدم که فوتبال بازی کنم و بخاطرش تلاش می کنم؛ جدایی در نیم فصل یعنی اینکه من بازیکن خوبی نیستم ! هر گونه مذاکره با تیم های دیگه رو تکذیب کرده و گفته می خواد بمونه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من که بازیکن بدی نیست برای ذخیره خوب بوده و هرزمان هم که به بازی اومده کم اشتباه بازی کرده به هر حال اگه پیزارو به یووه اضافه بشه بهتره که بره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به صورت رسمی به اودنیزه پیوست !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته قرضی رفت.

arteen del piero

arteen del piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 391 ارسال
اى بابا پاتزينزا که خوب بازى مى کرد تازه اين فصل تو يووه زياد بازى بهش نرسيد!البته براش خوبه چون داخل اودينزه بيشتر بهش بازى ميرسه!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اونقدر بازی نکرد که قیافش هم یادم رفته . شاید برای فصل بعد به دردمون بخوره . هر چند بعیده . سنشم بالاست آخه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
گوئیدولین هم خیلی خوشحاله که تونسته پاتزینتزا رو بگیره :دی: ! دقیقا بازیکنی هست که به درد سیستم و روش بازی اودنیزه می خوره !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پاتزینزا گفته پیشنهاد دائمی از جنوا داشت ولی پیشنهاد قرضی اودینزه رو قبول کرد چون می خواد توی یووه بمونه. گفته می خواد با کونته ادامه بده ولی امسال با توجه به کم بودن بازی ها هیچ بازی بهش نمی رسید و ترجیح داد برای حفظ آمادگیش یه نیم فصل رو جای دیگه بازی کنه. گفته ولی از سال دیگه که احتمالا یووه توی اروپا هم هست، به یووه برمیگرده و دوست داره آینده اش توی یووه باشه. یه چیزی بگم من، شخصا فکر می کنم سطح پاتزینزا از یه نیمکت نشین محض بالاتره. پاتزینزا 2-3 سال هافبک مرکزی اصلی ناپولی بود توی این سال های که این همه ناپولی درخشید و هافبک های خوب سری آ بوده. امسال چون ناپولی اینلر رو خرید و پاتزینزا جایگاهش رو از دست داد جدا شد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
می دونید پاتزینتزا دیشب دقیقه ی 2 برای اودنیزه توی اولین بازیش گل زد :دی: !!!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
به قول بلوتوس کبیر : بللللللللله

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
اولین بازی و اولین گل!! :np: اشتباه کردیم فروختیمش به یکی از رقبامون! اگه پاتزی نبود دیگه نتایج دیشب خیلی به نفعمون میشد.فاصله اودینزه با یه بازی بیشتر از ما 3 امتیازه! :np:

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال

اولین بازی و اولین گل!! :np:
اشتباه کردیم فروختیمش به یکی از رقبامون! اگه پاتزی نبود دیگه نتایج دیشب خیلی به نفعمون میشد.فاصله اودینزه با یه بازی بیشتر از ما 3 امتیازه! :np:

نگران نباش، اودینه که جفت بازیهاشو با ما انجام داده بود، چه بسا همین بازیکن باعث بشه که فاصلمون با میلان و اینتر بیشتر از این بشه!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

نگران نباش، اودینه که جفت بازیهاشو با ما انجام داده بود، چه بسا همین بازیکن باعث بشه که فاصلمون با میلان و اینتر بیشتر از این بشه!

آره واقعا و همین که تو هیچ بازی قرار نیست جلوی یووه بازی کنه به نظرم خوبه . فصل بعد دوباره منتظرشم

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
همه چیز که به بازی رودر رو نیست. از این همه بازی مونده اگه بهشون کمک کنه بیشتر امتیاز بگیرن ما ضرر کردیم

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
خب منم میگم مثبت فک کن دیگه رفیق :1:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran