پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میکله پاتزینتزا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
55 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پاتزینتزا هافبک 28 ساله 1.76 متری به گفته ی سایت رسمی یووه امروز عصر تست پزشکی داد. هافبک ایتالیایی بازی خودش رو در فوجیا شروع کرد. بعد ازون 5 سال در اودنیزه و 3 سال در فیورنتینا بازی کرد. سال 2008 با 5 میلیون به ناپولی رفت و همیشه هافبک ثابت ناپولی بوده و توی این سه فصل 121 بازی برای ناپولی کرده که بیش از 100 تای اونا توی لیگ بوده. پاتزینزا یه هافبک تخریبی پوششیه، ازون مدل هافبک هایی که به کار کونته میاد. یه جورایی نسخه نزدیک به سیسوکوئه. البته با این تفاوت که پاتزینزا قدرت پاسکاری نسبتا خوبی داره، در این فصلی که گذشت 1532 پاس داده که 83 درصد صحیح بودن. با توجه به قدرت فیزیکی این بازیکن و خیلی کم مصدوم شدنش و اینکه یووه اون رو مجانی گرفت (پاتزینزا برای تمدید با ناپولی به توافق نرسید) و حقوقش هم تنها 1 میلیون یوروئه، به خودی خود نمیشه اون رو خرید بدی دونست. اگر جانشین سیسوکو شده باشه خرید بدی نیست. اگر جانشین آکویلانی شده باشه با در نظر گرفتن شرایط بازی آکویلانی (درگیر نشدنش) و سبک بازی کونته (نیاز به هافبک دفاعی های تخریبی) و حتی حضور پیرلو و ملو به عنوان بازی ساز در یووه نیاز به یه هافبک تخریبی بیشتر از وجود آکویلانی حس می شد. فقط امیدوارم جانشین ملو نباشه ! + اگر اسمش رو اشتباه تلفظ کردم بگید تا درستش کنم.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اقتصاد یوونتوس به سبک ماروتایی یعنی اینکه بازیکن ازاد بخر بعد سیسوکو را بفروش و ده میلیون دلار سود خواهی کرد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
هممم ، خبرشو خوندم كه تست داده ! سنش نسبتا بالاست ، البته نه زياد . براي بلند مدت خريد مناسبي نيست و بدترين جانشين ميتونه باشه براي فروختن ملو ! براي سيسوكو و آكويلاني خوبه كونته رو هافبك دفاعي ها حساسيت خاصي داره و تميش تا الان ٢ تا هافبك وسط خريده تازن شايعه اومدن اينلر و ديارا هم هست به خاطر همين حساسيتش فكر كنم خريد تخيلي اي نباشه و بدشانسي و مصدوميت نداشته باشه ، بتونه بازيكن موثري باشه ، البته اوليت همه مون زوج Melo - Pirlo هست

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من خرید نرمالی میدونمش از این خریدها لذت میبرم ، بازیکن های آزادی که هزینه ای برای باشگاه ندارن به نظرم تیمی که میخواد مقام بیاره ، احتیاج به این دست بازیکن ها هم داره والا اینطور که از کونته معلومه ، میخواد یه هافبک پاسور مثل پیرلو داشته باشه با یه هافبک که فقط تخریبی باشه ملو واقعا بی نظیره ، از دست دادنش عینه خریته باتشکر

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

+ اگر اسمش رو اشتباه تلفظ کردم بگید تا درستش کنم.

اسم خارجیش اینطوریه = Michele Pazienza

پس یا پازینزا است یا پاتزینتزا، یعنی من میگم اگه قبل Z اولی "ت" بزاریم پس قبل Z دومی هم باید "ت" بزاریم :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اسم درست و تلفظ ایتالیایی این بازیکن پاتزینتزا هست

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
برای تقویت نیمکت گزینه بسیار خوبیه، خیلی خوبه که در غیاب بازیکنهای اصلیمون همچین مهره هایی رو روی نیمکت داشته باشیم، امار خوبی داره که نشون میده یه بازیکن متوسط رو به بالاست که به عنوان یه جانشین برای ستاره اصلی خیلی میتونه مناسب باشه. نکته دیگه هم که همون ازاد بودنشه که خرجی در بر نداشت خریدنش. اما امیدوارم جزء اون ستاره هایی نباشه که ماروتا قول داد و با اومدنش به فکر فروش ملو نباشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پاتزینتزا در مورد اومدنش به یووه گفته : رها کردن لیگ قهرمانان با ناپولی و اومدن به یووه اصلا سخت نبود. من اومدم که با یووه به لیگ قهرمانان برم. اومدم که با یووه دوباره در مسیر موفقیت قرار بگیرم. پاتزینزا یه دلیل دیگه ی اومدنش به یووه رو وجود کونته اعلام کرده، گفته اینکه یکی از بهترین بازیکن های هم پست خودم مربی من باشه باعث میشه که من خیلی چیزها برای یاد گرفتن و پیشرفت با حضور در یووه داشته باشم و هیجان خیلی زیادی دارم تا با کونته کار کنم.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

پاتزینتزا در مورد اومدنش به یووه گفته : رها کردن لیگ قهرمانان با ناپولی و اومدن به یووه اصلا سخت نبود. من اومدم که با یووه به لیگ قهرمانان برم. اومدم که با یووه دوباره در مسیر موفقیت قرار بگیرم.

پاتزینزا یه دلیل دیگه ی اومدنش به یووه رو وجود کونته اعلام کرده، گفته اینکه یکی از بهترین بازیکن های هم پست خودم مربی من باشه باعث میشه که من خیلی چیزها برای یاد گرفتن و پیشرفت با حضور در یووه داشته باشم و هیجان خیلی زیادی دارم تا با کونته کار کنم.

مگه ایلنر قطعی نشد بره ناپولی پس دیگه این شکسته نفسیا چیه ؟راحت بگو بازیم نمیدادند اومدم یووه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

از بین چهار خرید تاکنون انجام شده مسئولان باشگاه، از پیرلوی عزیز* که بگذریم، اصطلاحا تنها مورد دندون گیری که می شه بهش امید نسبی بست ( حداقل تا پیش از دیدن درست و درمون تر بازی هاش تو یووه ) همین پاتزی انتزا هست. یکی از هافبک های ثابت این چند فصل ناپولی. بازیکن خیلی جنگنده ای هست این بازیکن و خصیصه کاملا تدافعی داره و به قول رضا که در پست ابتدایی این تاپیک اشاره کرده، یک جور بازیکن تخریبی محسوب می شه.

من تصوری که نسبت به این بازیکن دارم، اینه که اگر بازی های درخشانی هم برای یووه نداشته باشه قطعا در حد بازیکنی مثل سیمونه په په هست. به عبارتی دیگر قطعا یک بازیکن متوسط رو به بالا که می تونه گهکاهی به کمکمون بیاد.

منهم با استفاده از نقل قول کمال، اون رو خرید نرمالی می دونم.

مشکل فقط اینحاست که این خرید ها وقتی دلنشین تر می شه که چندتا بازیکن خوب در کتارش باشن و گرنه تا الان جز پیرلو، بازیکنانی که در حد بزرگی یوونتوس نیستند نصیبمان شده.

نکته ای که تا اینجا در این تاپیک در مورد این بازیکن جا مونده مدت قراردادش هست که 3 ساله است.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

[img width=480 height=260]http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/clubfootball/01/38/18/99/1381899_full-lnd.jpg[/img]

حالا که کم کم به روزهای انتهایی فرصت نقل و انتقالات نزدیک تر می شیم و پیکره اصلی خرید های یووه پیش روی ماست، راحت تر می تونم نظرم راجب این بازیکن رو نسبت به پست قبلیم که یک ماه پیش بود و در اون پاتزی انتزا رو خریدی نرمال دونستم کمی تصحیح کنم و مقداری بهتر از نرمال خطاب کنم.

هافبک شماره 5 این فصل یووه که تو اکثریت قریب به اتفاق تمام بازی های تیم سابقش، ناپولی در 3 فصل قبلش بازیکن ثابت ناپولی بوده یک خرید هوشمندانه از ناحیه مدیران یووه محسوب می شه. به هر حال نمی شه توقع داشت هر ترانسفری هم در یک باشگاه انجام می شه می بایست یک سرش خرید یک ستاره باشه. ( هرچند این خصیصه تا بدین جا نمود چشمگیری علی رغم وعده های داده شده، نداشته تو یووه ) هوادارا دلشون می خواد لذت کشف یک استعداد و یک خرید ناشناخته رو همیشه در طول فصل داشته باشن و شاید پاتزی انتزا همین نیاز طرفدارای بیانکونری باشه.

با اطلاعاتی که از این بازیکن به دست آوردم، همونطور که در پست های بالا هم به اون اشاره شده، " تخریب کنندگی " اصلی ترین و شاید مهمترین ویژگی این بازیکن 28 ساله هست. پاتزی انتزا اصولا یک هافبک خیلی خیلی سخت کوش در میانه زمین هست که خوب یارگیری می کنه، دوندگی قابل توجهی داره، با اینکه از لحاظ قدی و جثه چندان بلند بالا و تنومند نیست اما نفر اول درگیری ها هست، تکل های معروفی داره که به خاطر اونا بین طرفدارای ناپولی معروفه به " بهترین تکل زن سری A " ، میل به گلزنی چندان بالایی نداره در عوض همیشه بازیکن اثرگذاری در روند حرکتی تیم هست، خیلی خیلی کم مصدوم می شه ( امیدوارم چشمش نزنم )، خلاصه هر اون چیزی رو که برای یک مربی در سبد نیازهاش در خط میانی می خواد در کنار سایر هافبک های با ویژگی های متفاوت داره و در طول فصل در شرایط و سیستم های مورد نیازه می تونه کاملا در خدمت باشه.

شاید کمی شناخت از طرف بچه های فروم نسبت به این بازیکن باشه که تاپیکش رونق چندانی نداره و احتمالا اونا به این خاطره که این بازیکن رو زیاد جدی نمی گیرن. اما قطعا با دیدن چند تا از بازی هاش نظرات مثبت و منفی بیشتری رو در موردش خواهیم دید. شاید بد نباشه یاسر عزیز با توجه به علاقه اش به ناپولی و آشناییش با این باشگاه کمی اگر سیستم بازیش همونطور که رضا در پست اول به اون اشاره کرد همون چیزی باشه که مورد علاقه آنتونیو کونته هست باید خیلی امیدوار بود اونو بیشتر در ترکیب یووه ببینیم وگرنه می تونه ذخیره بسیار مطلوبی برای یووه باشه. هرچند باید عملکرد این بازیکن رو درقالب نحوه کارکردش تو یووه سنجید و بعد نظر قاطع تری داد اما من رسما پشتیبانی و علاقه ام رو نسبت به این بازیکن، البته به عنوان یک خرید در Level دوم ترانسفرینگ باشگاه، اعلام می کنم و براش روزهای توام با موفقیت در یوونتوس آرزو می کنم.

[img width=480 height=270]http://www.cbc.ca/gfx/images/sports/photos/2011/07/23/pazienza-110723.jpg[/img]

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
من والا اطلاعاتم در مورد پاتزینزای الآن خیلی خیلی زیاد نیست چون پارسال بازیهای کمی از ناپولی دیدم و بیشتر هایلایتها رو نگاه میکردم پاتزینزاااا یه هافبک تیز و چابک ، تو ناپولی کنار گارگانو که اون هم بازیکن خیلی جنگنده ایه بازی میکرد یعنی دوتا هافبک با خصوصیت جنگندگی در کنار هم و مواقعی که گارگانو رو به جلو بازی میکرد پاتزینزا عقب رو پوشش میداد مطمئن نیستم ولی فکر میکنم تو چندتا بازی ماتزاری ازش به عنوان هافبک کناری استفاده کرد به نظر من پاتزینزا بازیکن خوبیه و سال بعد حتی میتونه برای قرارگرفتن تو ترکیب اصلی با ویدال رقابت کنه ! با توجه به این که هیچ پولی برای انتقالش داده نشد و حقوق کمش خرید خوبی محسوب میشه

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
از حامد بابت این پست مفیدش تشکر میکنم و کاملا با حرف هاش موافق هستم. yes1 من تا حالا یه بازی ازش دیدم که اگه اشتبا نکنم مقابل اسپورتینگ لیسبون بود. چیزی که از بازیش به وضوح میشد دید همین خاصیت جنگندگی بالا و تکل های قشنگش بود. منکه ازش خوشم اومد. :1: فکرکنم بتونه با تکل هاش ما رو یاد نینجا بندازه :cry2:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
مصدومیت زود رس کمری برای پاتزینزا . پاتزینتزا از درد انقباض عضلات کمرش رنج میبره و تا چند روز آینده وضعیتش مشخص میشه .

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
امروز تولد 29 سالگی میکله هست ! تولدت مبارک .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امیدوارم مصدومیتش جدی نباشه تولدشم مبارک باتشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
هنوز فصل شروع نشده مصدومیتها هم از راه رسیدن، سالی که نکوست از بهارش پیداست خدا آخرشو به خیر بگذرونه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
پاتزینتزا بیشتر از اینکه مصدوم بشه مصدوم می کنه بازیکنان حریف رو من عاشق همچین بازیکنایی هستم ! البته نه اینکه کسی رو مصدوم کنند اما نقش تخریبی فوق العاده ای داره

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
در طول تمرینات دیروز بعد از ظهر ، ضربه ای به بینی پاتزینتزا برخورد کرده و او رو دچار مشکل کرده ، امروز وضعیتش مشخص میشه .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

پاتزینتزا بیشتر از اینکه مصدوم بشه مصدوم می کنه بازیکنان حریف رو

من عاشق همچین بازیکنایی هستم ! البته نه اینکه کسی رو مصدوم کنند اما نقش تخریبی فوق العاده ای داره

در طول تمرینات دیروز بعد از ظهر ، ضربه ای به بینی پاتزینتزا برخورد کرده و او رو دچار مشکل کرده ، امروز وضعیتش مشخص میشه .

حسین، تو یوونتوس بازیکن عوض میشه :1:

امدیوارم یه مهره خوبی باشه واسه تیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی