پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

در مورد خاندان آنیلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
509 پاسخ برای این موضوع

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

افشین چیزیهایی که باید خوب بهش توجه کنی اینجاست:

1.انیلی ها نوادگان خانواده "سلطنتی" ایتالیا هستند. یوونتوس یک تیم "کارگری" ایتالیاست. اونا برای ابراز علاقه به یک چیز پرزرق و برق تر احتیاج دارن! ورزشی که هرکسی نتونه دنبالش کنه و بتونه تفاوت اونارو با قشر سطح پایین نشون بده.

2.فرق خانواده انیلی با مثلا ابراموویچ اینه که اونا مالک یک تیم داخل همون شهری هستند که درش زندگی میکنند و درآمد دارند. این خیلی مهم و ظریفه! قشر کارگری ایتالیا به طور مثال فیات نمیتونه قبول کنه که یووه خرید 50 میلیونی داشته باشه

اما حقوق اونها عقب بیافته.مخصوصا الان که بیکاری در ایتالیا بیداد میکنه.

3.تو میزان ثروت خانواده انیلی اغراق میشه (شاید برای ما مهمترین علتش اون مستندی بود که ایران خیلی روش مانور داد) من اقتصاد دان نیستم اما مطمئنا انیلی ها به دلیل اینکه درآمد اونها رابطه مستقیم با وضعیت اقتصادی اروپا داره اخیرا

ضربه های سنگینی رو تحمل کردن

4.در تایید جمله اخرت باید بگم که همیشه همینطور بوده! یوونتوس یک تیم صنعتیه! مثل سپاهان خودمون. هدف اصلی سرگرم کردن و کنترل اون قشر عظیم کارگری ایتالیاست و البته همون شهرت و مقبولیتی که گفتی

5.من دارم سعی میکنم که صورت های مالی که هر فصل باشگاه رو سایتش قرار میده رو ترجمه کنم. اما میتونم بهت تضمین بدم که خیلی بیشتر از چیزی که درآوردیم خرج کردیم (از 2006 تا الان منظورم هست)

6.در مورد اسپانسر همونطور که تو پست لاپوگفتم نمیشه نظر قطعی داد.خیلی نکات نامفهوم و گنگه. برای مثال اون شرکتی که حق اسم ورزشگاه رو خرید کجا رفت؟ اصلا اسم ورزشگاه چی شد؟ اگه بخوایم یک جواب منطقی پیدا کنیم میشه اینطور

نظر داد که آندره آ با پیشنهاد های طولانی مدت روبرو بود(مثلا سامسونگ) و این پیشنهاد ها از نظر مالی با چیزی که تو برنامه های باشگاه بوده مطابقت نداشته.پس آندره آ ریسک میکنه و با توجه به موفقیت احتمالی یوونتوس قرارداد کوتاه مدت رو

میپذیره و سعی میکنه که ماوتفاوت این پول رو از جای دیگه تامین کنه.

توی قضیه اسپانسرینگ جیپ به یک نکته دیگه هم میشه اشاره کرد که جیپ سه سال پیش با یووه قرارداد امضا کرد و اونموقع یک کمپانی زیر نظر کرایسلر بود. تو این برهه زمانی کمپانی فیات موفق شد که سهام کمپانی کرایسلر خریداری کنه!

سال 2014 یعنی همین سالی که داریم به اتمام میرسونیم اعلام شد که جیپ از این به بعد زیر نظر فیات-کرایسلر اداره خواهد شد. این تورو مشکوک نمیکنه که قبول اسپانسرینگ جیپ یک میان بر برای فیات باشه که زودتر به سهام کرایسلر برسه؟

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

والله دقیقا چیزی که من بهش رسیدم همینه اینکه اسپانسر جیپ شد تا میان بر بشه برا فیات کاملا همینه

به قول این دوستمون خاندان انیلی باقی موندشون دیگه اینقدر شهرت و ثروت دارن که دیگه اونقدر بریزو بپاش نداشته باشن برا یوونتوس

صد البته میشه گفت از یوو دارن به عنوان ابزار برای کسب دارمد و همچنین یه نوع مانور تبلیغاتی جهت فروش محصولات و خرید سهام دیگر شرکت ها استفاده میکنن

هرچند وقت یکبار هم یه چند تای مصاحبه امیدوار کننده میکنن و هوادارای یونتوس رو شاد میکنن وبهشون امید میدن

البته من بسیار زیاد از سیاست انیلی حمایت میکنم چون واقعا داره زیر ساخت های اختصاصی باشگاه که میشه همون موزه ورزشگاه اختصاصی و فروشگاه و پارکینک و دیگر امکانات سخت افزاری و فن اوری جدیدی که  خودشون کمک بسیار زیادی به اقتصاد یونتوس هست رو ایجاد کرده

همچنین خیلی عالی شده که داره بدهکاری ها رو کم میکنه

یه حسی بهم میگه دقیقا یونتوس داره راه بایرن مونیخ رو پیش میگیره

همه شما ها یادتون هست بایرن تا همین هشت سال پیش همه بازیکناش عادی بودن و یه بالاک و کان و لام رو داشت و هر بار قهرمان میشد خیلی کم خرج میکرد تا این که اینقدر درامدش زیاد شد که خودش شد یه غول بزرگ برا خرید بازیکنان تو اروپا

ولی به غیر از اینا میتون کار های خیلی بزگتری بکنن و در اینده سودشون بیاد تو جیب خودشون

ولی به قول خودت نظر قطعی قطعی الان نمیشه داد باید چند سال صبر کرد تا ببینیم چه میشه

• juve's fan, sinazzz, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- جان الکان مصاحبه کرده و گفته از تساوی مقابل رم راضی نیست چون تیم برتر زمین بودیم و فرصت مناسبی رو از دست دادیم.

درباره بازی حساس مقابل دورتموند هم گفته که بازی ـه سختی ـه ولی به یووه باور قلبی داره و میدونه که بهترین بازی رو انجام میده یووه.

• juve's fan, Juventus FC, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

مصاحبه یورو نیوز با لاپو الکان :

در مورد همه چیز و یوونتوس و حتی مورد تجاوز قرار گرفتنش هم حرف زده ...

لاپو الکان وارث خانواده فیات، به سرکشی های ظریف، طراحی های خلاقانه، استعداد در مُد و زندگی خصوصی رنگارنگش مشهور است. برای اینکه بدانیم زندگی در خط سرعت چگونه است، ایزابل کومار، خبرنگار یورونیوز، با لاپو الکان گفتگو کرده است.

ایزابل کومار:
لاپو، خیلی ممنون که به برنامه «گفتگوی جهانی» آمدید.

لاپو الکان:
ممنون از شما. حالتان چطور است؟

ایزابل کومار:
خوب.

لاپو الکان:
به میلان خوش آمدید.

ایزابل کومار:
بزرگ شدن در میان خانواده، یا بهتر بگویم خاندان آنیِلی، مهمترین فامیل ایتالیا چگونه است؟

لاپو الکان:
امروز اگر بخواهم از خودم حرف بزنم، از لاپو خواهم گفت و نه از الکان یا آنیِلی، یا خاندان، یا تجارت خانوادگی، چون حقیقت این است که زندگی من چیزی مجزا است.

ایزابل کومار:
آیا زندگی و بزرگ شدن با چنین شهرت و انتظاراتی دشوار بوده است؟

لاپو الکان:
نمی شود گفت این شهرت دشوار بوده، می شود گفت الگوی جذابی برای مقایسه بوده است. مثل نردبانی هیجان انگیز که باید از آن بالا رفت. در حقیقت به جای نردبانی که خانواده ام برای پیشرفت آماده کرده بود، من نردبان خودم را درست کردم. مردم فکر می کنند همه چیز راحت به دست می آید، اما واقعیت این است که می شود اسم و رسم و حساب بانکی پر پول داشت، اما اگر چیزی که می سازی آن جوهر را نداشته باشد، کارت تمام است.

ایزابل کومار:
ما از مخاطبان اینترنتی مان خواستیم تا سؤالاتی برای این مصاحبه بفرستند. این سؤال را کوین بورگ فرستاده است. می خواهد بداند جدی ترین علاقه شما چیست؟ آیا خودرو است، یا مُد است یا فقط تیم یوونتوس؟ آیا یکی از دیگری برتر است؟

لاپو الکان:
بله. خودرو.

ایزابل کومار:
می گویند شما در طراحی فیات ۵۰۰ جدید نقش محوری داشته اید. اما بعدش فیات را ترک کردید. چقدر این تصمیم دشوار بوده است؟

لاپو الکان:
فیات ۵۰۰ دستاوردی فوق العاده بود. هم به لحاظ حرفه ای و هم به لحاظ شخصی برای من و گروهی که روی آن کار می کرد.

ایزابل کومار:
اما آیا نمی خواستید بمانید و بعد از آن هم با فیات همکاری کنید؟

لاپو الکان:
می دانید من هرگز فیات را ترک نکرده ام، چون همچنان به همراه برادر و خواهرم بزرگترین سهام دار آن هستم. پس نه به عنوان سهام دار و نه به عنوان حامی، هرگز فیات را ترک نکرده ام. به عنوان کارآفرین هم بسیار خوشحالم که شرکت خودم را تاسیس کرده ام، چرا که اگر این کار را نکرده بودم طعم رضایت ناشی از توانایی خلق را نمی چشیدم. خلق چیزی که به خودم تعلق دارد نه چیزی که به ارث برده ام.

لاپو الکان، وارث فیات

• لاپو الکان، متولد اکتبر ۱۹۷۷، یکی از وراث امپراتوری مشهور فیات در ایتالیا است. او توانسته به خاطر توانایی اش در طراحی شهرتی جهانی برای خود کسب کند و به یکی از چهره های مشهور دنیای مُد بدل شود. او پیش از اینکه فیات را ترک کند، احیای مجدد مدل هایی نظیر فیات پونتو و فیات ۵۰۰ را مدیریت کرد. در حال حاضر وی مدیرعامل «اِل.اِی هولدینگ»، «ایتالین ایندیپندنت» و «ایندیپندنت آیدیا» است
  • از لاپو گاهی به عنوان «بچه شیطان» خانواده مشهور آنیِلی یاد می شود. حضور او در نشریات زرد زمانی بالا گرفت که پس از مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال ۲۰۰۵، تقریبا تا پای مرگ رفت. اما پس از این حادثه او آدم دیگری شده است و البته بیشتر برای زندگی حرفه ایش شناخته می شود تا زندگی خصوصی

ایزابل کومار:
همانطور که گفتید، قلبا یک کارآفرین هستید. خیلی هم مسافرت می کنید. بیشتر میان اروپا و آمریکا. با توجه به وضع نامناسب اقتصاد، به نظر شما در زمینه کارآفرینی چه درس هایی می توانیم از یکدیگر بگیریم؟

لاپو الکان:
من از آمریکا عمل گرایی را یاد گرفتم. اینکه از حاشیه رفتن پرهیز کنم و مستقیم به اصل مطلب بپردازم. چیزی که متاسفانه در اروپا کمتر می بینم. چیزی که از اروپا یاد گرفتم شور و شوق است. حتی بیش از اروپا، از ایتالیا. شور و شوق و هیجان در مرحله پرداخت و خلاقیت در ساخت یک محصول و یا یک پروژه. اما بدون نظم، برنامه، انضباط و ساختار، که به معنای تاسیس یک شرکت و به کار گیری افراد درست است، به جایی نخواهد رسید.

ایزابل کومار:
شما با جوانان کار می کنید. چه نصیحتی برای کارآفرینان جوان دارید؟

لاپو الکان:
زندگی فرصت ها و شانس هایی برای من فراهم کرد که بیشتر جوانان از آن بی بهره اند. نتیجتا بسیار راحت است که روی این صندلی راحت بنشینم و حرف بزنم. نصیحت فروتنانه من به جوان ها این است که پیش از هر چیز خود را آماده کنند، دنیای کار دنیای جنگ است. پس اگر ایده خوبی دارید بدانید همیشه کسی هست که ایده بهتری از شما دارد. پس برای نبرد آماده شوید. نبرد به معنای جنگیدن نیست، به معنای به چالش کشیدن خودتان است. اگر فکر می کنید خوب آماده شده اید، بدانید همیشه کسی آماده تر از شما وجود دارد. اگر فکر می کنید ایده تان هوشمندانه است، باز پرورشش دهید، چرا که همیشه کسی چیزی با محتوای بیشتر از آنی که شما به بازار عرضه می کنید با خود خواهد داشت. این نبردها به صورت گروهی آسان تر از انفرادی است. اگر فرانسوی هستید و امکان آموختن، رشد کردن و به دست آوردن چیزی در آمریکا برایتان پیش می آید، نه نگویید. اگر موقعیتی در چین دارید، نه نگویید. هرچه جوانی بین المللی تری داشته باشید، موقعیت های قوی تری نصیب تان خواهد شد.

ایزابل کومار:
این به سؤالی که از کارولیتا دریافت کرده ایم بی ربط نیست. می پرسد پیش بینی تان برای آینده ایتالیا، جوانانش و محصولات ساخت ایتالیا چیست؟

لاپو الکان:
ما در گروه «ایتالیا ایندیپندنت» با توجه به جایی که از آن کار را آغاز کردیم، به اهداف بسیار بزرگی دست پیدا کرده ایم. ما پنج سال پیش، از هیچ شروع کردیم. در ماه ژوئن سهامی عام شدیم و به عهدمان وفا کردیم. وعده ای که داده بودیم را انجام دادیم. وقتی هم وعده ای می دهیم، همیشه تلاش می کنیم بهتر از آن را به انجام برسانیم. ترجیح می دهم بگویم آرزویم این است که موفق شویم محصولات خلق شده، ساخته شده و بارور شده در ایتالیا داشته باشیم. واژه ساخت ایتالیا برایم کم است. هیچ معنایی ندارد. فقط به کارخانه ها اشاره می کند.

ایزابل کومار:
شما بسیار به سفارشی سازی راقب هستید. آیا گمان می کنید آینده دنیای مُد به این سمت می رود؟

لاپو الکان:
در دنیای امروز داشتن چیزهای سفارشی دیگر تبدیل به یک اجبار شده است.

ایزابل کومار:
ولی آیا همه می توانند داشته باشند؟

لاپو الکان:
به این بستگی دارد که چه کسی هستید. متفاوت بودن چیزی است که هم یک پیشخدمت آن را می خواهد هم یک نظافتچی. به اینکه به لحاظ درآمد در کدام طبقه اجتماعی قرار داشته باشید مربوط نیست. چیزی است که همه رویایش را دارند، و داشتنش هم هدفشان است و هم حق شان.

ایزابل کومار:
شما به سبک لباس پوشیدن تان معروفید، در مقیاس جهانی هم معروفید. این سؤال را جو فرستاده: نخستن الهام تان در طراحی لباس چه بود؟ در سبک پوشش چطور؟

لاپو الکان:
باید بگویم که نخستین الهام در طراحی لباس برای من طراحی های اسکالیِتی از خودروها بود. او یک استاد طراحی خودرو بود. فراری های قدیمی را طراحی می کرد. خودروهایی دو رنگه بودند و برخی از رنگ های این خودروها، رنگ هایی بودند که من در لباس ها و محصولات دیگرم استفاده کردم که هیچ ربطی به صنعت خودروسازی نداشتند.

ایزابل کومار:
دو دنیا را با هم ترکیب کردید.

لاپو الکان:
تلفیق یکی از کلیدهای کار من است. چه به عنوان کارآفرین و چه به عنوان طراح. من از اینکه صنایعی که هیچ وقت حتی با هم حرف هم نمی زنند را با هم آشتی بدهم خوشم می آید.

ایزابل کومار:
اما فوتبال. در حال حاضر شما در مستندی حاضر هستید که به تیم خانوادگی تان یوونتوس می پردازد. کمی بیشتر بگویید، آیا قرار است این فیلم حقیت خشن را بگوید یا نسخه ای عاشقانه از تاریخ باشگاه باشد؟

لاپو الکان:
پیش از هرچیز، یوونتوس تیمی است که برای مدتی خیلی طولانی جزو میراث یک خانواده بوده است، برای بیش از صد سال، این مستند هم جنبه های بسیاری از تیم را به تصویر می کشد. جنبه ورزشی، خوشحالی ها، غم ها، پیروزی ها، مرگ ها… همه چیز در فیلم هست.

ایزابل کومار:
و اما وقایع خارج از زمین قوتبال، مثل تبانی، آیا پس از رسوایی های یوونتوس، خانواده تان هیچ وقت به تغییر رابطه با باشگاه فکر کرد؟

لاپو الکان:
به نظرم باید فیلم را ببینید. اگر به چیزی که توسط رسانه ها و در اخبار پخش شد خوب نگاه کنید، به وضوح می بینید که در آخر کار وضع یوونتوس به بدی خیلی از تیم های دیگر نبود. تا آنجا که تیم مثل یک ققنوس دوباره متولد شد و آمد، اتفاقی که برای دیگر تیم ها نیافتاد.

ایزابل کومار:
کمی به عقب برویم، به تجربه شما با هنری کسینجر. شما در سال ۲۰۰۱ به مدت یک سال دستیار شخصی او بودید. چطور شد که به سرعت با هم دوست شدید، از بیرون شبیه دو نفری که لزوما با هم بسازند به نظر نمی آیید.

لاپو الکان:
هنری کسینجر به احتمال زیاد مهم ترین آموزگار من بوده است. به لحاظ حرفه ای بیش از هر کسی از او آموختم. کسی است که برای همیشه ممنونش خواهم بود. کسی است که هم به لحاظ شخصی و هم حرفه ای مدیونش هستم. او کسی است که هم رئیس خیلی خوبی بود و هم رفیق خیلی خوبی، آن هم در موقعی که من بدترین دوران زندگی ام را از سر می گذراندم. وقتی بود که پدربزرگم فوت کرده بود و مقطعی بسیار پیچیده ای در زندگی شخصی من به حساب می آمد.

ایزابل کومار:
مهم ترین درسی که گرفتید چه بود؟

لاپو الکان:
می توانم کاملا با شما صادق باشم؟ زیبایی برخی از روابط در این است که می شود کماکان شخصی نگهشان داشت و در مقابل دوربین و روی کاغذ نیاوردشان.

ایزابل کومار:
زندگی شما برای نشریات زرد جالب است. در سال ۲۰۰۵ حالتان بسیار وخیم بود و چیزی نمانده بود از مصرف بیش از حد مواد مخدر بمیرید. آیا این اتفاق برای شروع دوباره شما و تبدیل شدنتان به آدمی که الآن هستید ضروری بود؟

لاپو الکان:
نمی توانم بگویم ضروری بود، حوادث دراماتیک و روی دادن یک سری اتفاقات در زندگی ضروری نیست. خوشبختانه این ها مربوط به گذشته است و تمام شده. اما حقیقت این است که هیچ درستاوردی بدون سختی میسر نیست. شاید این شبیه یک پند احمقانه و سهل الوصول به نظر برسد، اما در واقع، اگر سختی ها را از سر نگذرانی، لذت های زندگی را درک نخواهی کرد. من نمی گویم باید چنین چیزهایی را تجربه کرد، این را حتی برای بدترین دشمنم هم نمی خواهم. اما حقیقت این است که من چنین وقایعی از سرم گذشته، جزوی از تاریخ و بخشی از بار و بنه من است. از آن شرمنده نیستم، بخشی از زندگی ام است. قسمتی از چیزی است که بوده ام. قسمتی از گذشته من است.

ایزابل کومار:
این من را به مساله ای بسیار سخت می رساند. شما اخیرا به اینکه در کودکی آزار جنسی شده اید اقرار کردید. چه چیز باعث شد که گمان کنید وقت مناسبی برای این صحبت ها است؟

لاپو الکان:
حقیقت این است که این مساله داشت در نقاط مختلف زندگی من رنجش هایی ایجاد می کرد. با خودم گفتم اگر در این مورد صحبت کنم شاید کمکی باشد برای بقیه. به هر صورت وقتی شانس داشتن بسیاری از چیزها به شما رو کرده، باید شما هم چیزی بدهید، بیش از آدم های معمولی. باز پس دادن می تواند پذیرفتن رهبری هم باشد، نه فقط در یک شرکت، نه تنها در خانواده، که حتی در نحوه زندگی کردن، از نقطه نظر تاریخی، به لحاظ شخصیتی، به عنوان یک فرد و یک انسان. اگر مسیر زندگی شما می تواند به دیگران کمک یا آنها را حمایت کند، مهم است که چنین کارهایی را انجام دهید. این دلیلی است که من این تصمیم را گرفتم.

ایزابل کومار:
گفتید که رهبری زندگی تان را به عهده گرفته اید. در ده سال آتی چه انتظاری از شما داشته باشیم؟

لاپو الکان:
انتظارات زیاد. اگر خداوند به من ده سال دیگر عمر دهد و ده سال دیگر زنده باشم، در کمال فروتنی فکر می کنم در دنیا حد و مرزی وجود ندارد. زندگی دو بخش است: در زندگی حرفه ای کارهای بسیاری کرده ام، در زندگی شخصی اما کارهایی هست که باید انجام دهم و امیدوارم در ده سال آتی انجام شود، برای مثال آوردن فرزند و یافتن همسر دلخواه که انگار در سی و شش سال عمرم جزو استعدادهای درخشان من نبوده است. اما به لحاظ حرفه ای هیچ ترسی ندارم و هیچ شکی ندارم که اگر چیزی که رویایش را در سر دارم را بخواهم، به آن می رسم.

• Bianconero Amore, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- بعد از مصاحبه ماروتا كه گفت كسب حداقل مقام سومي راضي كننده ست و ...

جان الكان مصاحبه كرده و گفته يووه "بايد"‌ پنجمين قهرماني پياپي رو كسب كنه و چيزي جز اين راضي كننده نيست !!

حتي كيه ليني هم از اين صحبت الكان حمايت كرده ...

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

^ شما مطمئنی که ماروتا گفته مقام سومی راضی کننده س؟؟ من که چند وقت پیش مصاحبه شو میخوندم برداشت دیگه ای داشتم. صریحا گفته که مقام سومی کف هدفهامونه (حداقل به سهمیه CL رسیدن) و بنظرم تو مصاحبه ش کنایه خوبی هم به الگری زده. الگری گفته بود اینتر ۷تا برد ۱-۰ داره و این از عجایب فوتباله، به نوعی خواسته بود موفقیت حال حاضر اینتر رو به شانس ربط بده. ولی ماروتا گفته اینتر شایستگی موقعیت فعلیش رو داره و درسته که گل زده کمی داره ولی به همون نسبت میزان گل خورده ش هم پایینه (برعکس تیم ما که هر توپی روی دروازه مون بوی گل میده).

+ اونجایی که صحبت از رضایت میکنه راجه به موقعیت فعلی خودش در باشگاهه نه موقعیت تیم در جدول یا اهداف تعیین شده این فصل.

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

این دهن سرویسا چرا اینقد پولدارند ؟؟
داشتم تو مقاله ها میگشتم ، یه شرکت بیمه رو به اسم پارتنرر به ارزش 7 میلیارد دلار خریدند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  در آمد خالص سالیانه این شرکت 480 میلیون دلاره !!!!!!!!!
زیر شاخه های شرکت اکسور هم که نگو .Alfa Romeo , Chrysler, Dodge, Jeep, Ferrari, Fiat همه زیر شاخه های اکسورند ، همشونو کردند زیرشاخه کراسلر که خود اون زیر شاخه اکسوره .
پلنشون اینه که یه شرکتی مثل واران بافت بشند ، که البته خیلی بعیده
آنیلی ها 51 درصد اکسور رو دارند که خود اکسور : حدود 160 میلیارد دلار ارزششه و سالانه حدود 1 میلیارد دلار سود خالص داره .

اونوقت به خود من ماهی دو میلیون تومن بدند کلاهمو میندازم هوا !!!!!!

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

آنیلی ها بعد از اون رفتار با الکس از چشم من افتادن.

اما واقعاً یه مشت گدا گشنه ن که حاضر نیستن برا این تیم خرج کنن.

بابا بخدا اگه خرج کنن نه که ضرر نمیکنن، که سود کلانی هم میبرن. فوتبال غول اقتصادی دنیاس، باید برای پول در آوردن ازش فقط خرج درست درمون و با فکر کنی. اونوقت سود همینجوری سرازیر میشه طرفت.

• alexdelpiero, El rey leon, abbas-juve11 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فوتبال بدون تو روح نداشت...

تصویر

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

سودی که باشگاه میبره از فوتبال در مقابل این پولایی که هلدینگ اکسور در میاره مثل سطح بازی پادووینه با کریس رونالدو. یووه سالی 1 میلیون دلار سود داره ، در برابر این یک میلیارد دلاری که هر سال داره بیشترم میشه واقعا عددی نیست .
به نظرم جدا کردن راه یووه از اکسور کار منطقیی بود . یووه میشه یه بنگاه اقتصادی واسه خودش و دیگه نمیخواد گدایی جای دیگه رو بکنه ، حالا جان آلکان هر چه قدرم خواست پولاشو سر فراری خرج کنه .

• alireza.de710, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- 17 روز پیش تولد 90 سالگی ناپولی بود! 1 اسکودتو در هر 45 سال! تولدتون مبارک! :6:

./ خونوادۀ آنیلی بیشتر از سن ناپولی مالک یووه بودن (93 سال!). اینتر و میلان ساخت چین، رم ساخت آمریکا و یووه ساخت ایتالیا! بدون شرح در مورد اهمیت این خونواده برای یووه...

./ بهمین مناسبت میخواستم مقایسه ای داشته باشم بین یووۀ قبل و بعد از انتخاب ادوآردو آنیلی (پدربزرگ آندره آ)...

قبل :

- 229 بازی و 103 پیروزی (44.97 %)

- 453 گل زده و 355 گل خورده

- 1 جام

بعد :

- 3917 بازی و 2132 پیروزی (54.42 %)

- 6969 گل زده و 3740 گل خورده

- 63 جام

- درواقع یووه زیر نظر خونوادۀ آنیلی، جامهای بیشتری از هر تیم ایتالیایی/آلمانی/انگلیسی برده.. خونوادۀ آنیلی بیشتر از هر بازیکن یووه ای تاثیرگذار بودن، حالا اون بازیکن میخواد پلاتینی/سیووری باشه یا دل پیرو...

./ در مورد دورۀ 2006-2012 هم باید بگم که هر باشگاهی این سیکلای بحرانو تجربه کرده. ما در دهۀ 40 فقط یه کوپا بردیم و بین 87-95 هم -0- اسکودتو! در مقایسه با سایر باشگاه ها، بدترین دورانمون کلاً 23 سال طول کشیده...

./ منچستر یونایتد بین بازبی-فرگی کمتر از این دورۀ ما جام برده!! دهۀ 40 + 87-95 و 2006-2012 منجر شدن به بهترین دوران تاریخ باشگاه + پایان یه عصر + مرگ اعضای خونوادۀ آنیلی/شیره آ...

liqsq0gt6nsj828joxtv.jpg

• AAG, eⁿzº, alireza.de710 و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

جوواني كوبولي جيلي در گفتگو با Corriere di Torino

رئيس سابق باشگاه يوونتوس در سالهاي 2006 تا 2009

ژوئيه سال 2009 بود كه جان الكان من را به دفترش فراخواند و گفت كه تصميم گرفته به همكاري‌مان در يوونتوس خاتمه دهد. اگر كوچك‌ترين اميدي به تغيير نظر او و فراهم شدن شرايط ماندن در يووه داشتم حتماً اين كار را مي‌كردم اما الكان در تصميمش مصمم و قاطع بود.

جاني آنيلي و برادرش اومبرتو بيشتر به نزديكانشان توجه و اعتماد داشتند. به عنوان كسي كه با پدر آندره‌آ آنيلي، وكلا، پزشكان و ساير شركاي آنها كاملاً آشنايي دارم مي‌گويم آنها هرگز با افرادي كه معتمد، مسئوليت‌پذير و وفادار نباشند نه در امورات مرتبط با خانواده و نه در فعاليت‌هاي اقتصادي همكاري نمي‌كردند.

بعدِ رفتن من از يووه، ژان كلود بلان با دستورالعمل مستقيم الكان رئيس باشگاه شد. با اين حال شش ماه بعد آندره‌آ آنيلي با حمايت مستقيم پسرعمويش بر صندلي رياست باشگاه يوونتوس نشست تا صريح و شفاف پايبندي‌شان به سياست و سيستم هميشگي خاندان آنيلي را نمايان سازد.

ماروتا به نوعي نخستين نفري بود كه مشمول قانونِ هميشگي آنيلي‌ها نبود و خارج از چارچوب‌ها و استانداردهاي آنيلي‌ها وارد دنياي آنها شد؛ مديري كه توسط ادواردو گارونه (كارآفرينِ اقتصادي و رئيس سابق باشگاه سمپدوريا) به آنها پيشنهاد شده بود. هرچند او در ميان خروارها بي‌اعتمادي به يوونتوس پاي گذاشت اما در سالهاي بعد، ارزش و شايستگي‌هاي خود را كاملاً در اين باشگاه اثبات كرد. به نظر من صحبت‌هاي الگري در مورد ماروتا بهترين نشانه در مورد حقايق جدايي او از يووه است؛ چراكه هيچكس بهتر از او نمي‌داند كه ماروتا چقدر مديري خوب براي يوونتوس بود.

710k_lapr14_lapo_yaki-elkann_cobolli-gig

• GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- نکته جالب درباره انتصات جان الکان به عنوان رئیس اکسور (به نوعی رئیس کل دارایی خاندان آنیلی) این هست که فرانزو گرانده استونس (رئیس پیشین یووه و یکی از دوستان بسیار نزدیک به خانواده و شخص جانی آنیلی) از بزرگترین حامیان جان بود و نقش کلیدی در این انتخاب داشت.

• AAG, Orphée, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- در حاشیه دیدار سنتی یوونتوس با تیم دوم خودش، جان الکان هم مصاحبه ای داشت. در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که گفته بود : شما بعد از آلگری به سراغ ساری رفتید که فوتبال زیبایی رو ارائه میده، حال اینکه به نظر شما با فوتبال زیبا هم میشه موفق بود یا نه ؟

جواب داده که بله، میشه موفق بود و این دو باهم تضادی ندارند !

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

به شخصه اتحاد آنیلی- رومنیگه رو در محرومیت سیتی عامل اصلی می دونم. صرفا حسیه و هیچ خبر یا منطقی پشتش نیست. قطعا مدیران بارسا و رئال هم همراهیشون کردن تا  باشگاههای با قراردادهای اسپانسری دروغین ریششون کنده شه. اینطوری سیتی و PSG نابود میشن انشالله  :1: 

• mory, El rey leon, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

افکار آقای آندره آ آنیلی بوی تعفن می‌ده.

https://www.football...anta-rich-elite

https://www.tarafdari.com/node/1557153

• Orphée, mory, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3711 ارسال

بالاخره آتلانتا هم کلی زحمت کشیده و کنار گذاشته شدنش از رقابتهای اروپایی به خاطر عنوان دار نبودن ظلم بزرگیه ...

اگر با این تفکر بخوایم بریم جلو که کلا باید 7 یا 8 تیم اروپایی دور هم جمع بشن و لیگ تشکیل بدن و بقیه هم به اونها زل بزنند .

یکی از زیباییهای فوتبال همینه که تیمهای گمنام تر بیان بالا و یقه ی تیمهای متمول و عنوان دار رو بگیرند .

تفکر جالبی نیست ...

• Orphée, Pinturicchio, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
نه فقط انیلی، نگاه غالب بین چهره های فوتبالی همین هست.
فوتبال رو تبدیل به بیزینس کردن و جنبه های تجاری و تبلیغاتی تمام اصول فوتبال رو بلعیدن.
آتالانتا تا وقتی واسه آقای انیلی و رفقاش مفیده که برن تموم استعداداش رو به تاراج ببرن. اگه قراره آتالانتا بیاد و رو صحنه ای بایسته که تا دیروز تیم آقای انیلی با خرج های تاریخی ایستاده بود یعنی آتالانتا بدرد نمیخوره !

چه معلوم یووه تو همین مرحله اوت شد و آتالانتا تا دو مرحله دیگه هم بالا رفت ...
  • Orphée, mory, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
آنیلی همه کار میکنه برای اینکه بیش از پیش منفور بشه واقعا دلیلشو نمیدونم! این حرفا ب وجهه باشگاه آسیب زد. دیگه حق نداریم بگیم چرا کل ایتالیا با ما دشمن هستن خودمون مقصریم. آتالانتا از معدود باشگاه های ایتالیا بود ک رابطش با ما خوب بود.. حتی بیانیه اونها در واکنش ب حرفهای آنیلی محترمانه بود... متاسفم... آنیلی خیلی راحت با موراتی و اون یارو چینیه ضیافت شام برگزار میکنه این طرف ما از کدوم دشمنی حرف میزنیم؟!

جالبه آنیلی از رم دفاع کرده اما ب جرات آتالانتا تو همین 1 فصل بیش از 1 دهه حضور رم تو اروپا آبروداری کرده! رم فقط 1 بار تا نیمه نهایی رفته اما کلی باخت خفت بار داشته 7-1 ب منچستر. 7-1 ب بایرن. 6-1 ب بارسلونا. 2 بار حذف ب دست پورتو! 1 بار حذف ب دست شاختار ک در مجموع 2 بازی 6-2 مغلوب شدن! تو لیگ اروپا هم هیچوقت کاری نکردن... هرچند ب برخی سیاستهای آتالانتا هم نقد دارم اما در حال حاضر شایسته تر از رم هستن اگه شانس بیارن تا نیمه نهایی هم میرن...

هر چقدر میگذره بیشتر ب این پی میبرم ک بلاتر و پلاتینی فاسد نبودن یا اگر هم بودن ب اصل فوتبال خیانت نمیکردن اما این جدیدا دشمن فوتبال هستن و امثال آنیلی و رومنیگه و ... ب اونها کمک میکنن! همین ایده سوپرلیگ مبدعش آنیلی و سایر روسای تیمهای بزرگ هستن...
  • Orphée, mory, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

آنیلی میتونست منظورش رو برسونه، بدون اینکه از باشگاه خاصی نام ببره! یجورایی غیردیپلماتیک صحبت کرد و اولین بارشم نیست. یادتون که نرفته ماه ها قبل از رفتن الکس گفت این آخرین فصل دل پیرو در یوونتوسه وقتی اصلاً هیچ منطقی پُشت این جار زدن زودهنگام نبود. من دومی رو همون موقع گذاشتم بحساب بچگیش ولی این یکی رو نمیدونم چطور میشه توجیه کرد. البته از حق نگذریم، حرفش رو با یه علامت سوال مطرح کرد و گفت آیا آتالانتا باید در لیگ قهرمانان باشه یا نه؟ یعنی از همه دعوت کرد در موردش بحث کنن و نظر بدن... اینم در نظر بگیرید که داشتن تحصیلات مرتبط برای افراد فوتبالی خیلی نادره و معمولاً سر کار، چیز یاد میگیرن. بخصوص بُعد اقتصادیش متفاوته و کادر یووه و امثال آنیلی، ریچی و بقیه، رسماً تو این زمینه تحصیل کردن...

• mory, GG.B1, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

آندره‌ا آنيلي عضوي از هيأت مديره Stellantis شد؛

شركت تازه تأسيس و تركيبي كه از ادغام FCA (Fiat Chrysler Automobiles) و PSA (Peugeot Citroën Automobiles) در سه ماهه نخست سال 2021 به صورت رسمي فعاليت‌ خود را آغاز خواهد كرد.

جان اِلكان نيز يكي ديگر از اعضاي يازده نفره اين غول نوظهور خودروسازي است.

پيش‌بيني ‌مي‌شود Stellantis بتواند يكي از 4 كمپاني بزرگ خودروسازي در جهان از حيث حجم توليد باشد و بتواند باعث صرفه‌جويي حدوداً 3 الي 4 ميليارد يورويي در سال (براي كمپاني‌هاي زير مجموعه‌اش) شود. 

Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Dodge, DS, Fiat, Jeep, Lancia, Maserati, Opel, Peugeot, Ram  و  Vauxhall مهم‌ترين شركت‌هاي خودروسازي هستند كه

از سال آينده بدون تغيير در لوگوهاي محصولات توليدي‌شان در ذيل مجموعه‌اي قدرتمند به نام Stellantis فعاليت خواهند كرد.

برند Stellantis كه در حال‌حاضر آمستردام هلند را مقر موقت خود انتخباب كرده است به زودي در بورس‌‎هاي ميلان، نيويورك و پاريس نيز ثبت خواهد شد.

Peugeot family و Agnelli family و French state و Dongfeng Motor Group مالكين رسمي و ثبت شده Stellantis هستند و تركيب هيأت مديره اين مجموعه نوپا نيز به شرح زير است:

جان اِلكان (رئيس)، رابرت پژو (نائب‌رئيس)، هنري دو كاستريس (مدير ارشد)، كارلوس تاوارس (مديرعامل)، فيونا كلار سيكوني، نيكولاس دوفروك؛ آن فرانسيس گودبهره، وان لينگ مارته‌لو، ژاك دوسنت اگزوپري) كوين اسكات و اندره‌ا آنيلي

هرچند اين قدرت‌نمايي اقتصادي خانواده آنيلي در حيطه فعاليت‌هاي تجاري آنها است اما نمي‌توان از تأثيرات آن بر سياست‌ها، برنامه‌ريزي‌ها و هدف‌گذاري‌هاي باشگاه يوونتوس در بلندمدت نيز چشم‌پوشي كرد.

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی