پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائولو دچليه - Paolino

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
529 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
از اين چيزا امتياز نمي گيريم. حسين مي خواد خفن جايزه بده. راستي يه سوال در مورد دچليه: غير از پست اصلي ش كجا ها مي تونه خوب بازي كنه؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بنظرتنو دچليه توي يووه چي مي شه؟ نمي خوام تاپيك بازيكني مثل اين پديده بخوابه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
به نظر من اين حرفا واسه اين بازيكن خيلي زوده از يوونتوسي كه بازيكنايي مثل مارسكا و ميكولي رو به سرنوشت يهودي سرگردان دچار كرده نبايد انتظار داشت اين بنده خدا رو از الآن وارد سري آ كنه

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
دچليه میتونه این جا ها بازی کنه : دفاع کنار ==> ُSB هافبک کنار ==> LMF-RMF مهاجم کنار ==> RF - LF هر جای زمین که کنار باشه ... و اصلا تمایل به مرکز زمین نداره ... شوتاش عالی هستن ... استیلش شبیه ماکیزیو هست ... من که امیدوارم بهش و اعتقاد دارم فیکس میشه ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

به نظر من اين حرفا واسه اين بازيكن خيلي زوده
از يوونتوسي كه بازيكنايي مثل مارسكا و ميكولي رو به سرنوشت يهودي سرگردان دچار كرده
نبايد انتظار داشت اين بنده خدا رو از الآن وارد سري آ كنه

البته مي شه اميدوار بود كه د چليه مثلا به سيه نا بره و بازيكن مطرحي بشه و بلافاصله بياد و توي يووه به فوق ستاره تبديل بشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من مگه این بازیکن به تیم دیگه ای قرض داده نشد ؟ پس چرا هنوز تاپیکش هست ؟ با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این بازیکن طی قرادادی با تیم اصلی یووه به ترکیب اصلی برگشت و فصل اینده در اختیار رانیری خواهد بود.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با توجه به قابلیت بازی در پست مدافع چپ ، امیدوارم بتونه جای مولینارو رو پر کنه چون به نظرم مولینارو خیلی در حد ترکیب ثابت نیست . البته باید دید که پائولو تا چه میزان آماده و با تجربه هستش ولی به موفقیتش خوشبینم .

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

دیروز این کلیپ رو از د-چلیـــه دیدم و حیــرت زده شدم ! تصویر

تصویر

شوتهاش عــالیه ! .... سانترهاش دقیق و کـامله ... در کــل : " یک چپ پــای خیلی خوب "

تصویر

امیدوارم در یــووه به خوشی و با موفقیت بدرخشه تصویر

تصویر

زمــــان : 1:54

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه حس خاصی بهم میگه پائولو میتونه یک ستاره بزرگ و با ارزش مثل کیلینی بشه . نمیدونم چرا ولی تا بهش فکر میکنم به یاد جوونی های مالدینی میفتم ! میدونم یک مقدار غیر قابل قبول هستش ولی مطمئنم که تو این فصل همون راهی رو میره که جورجو بعد از بازگشتش از فیورنتینا رفت .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سابقه ی این بازیکن : دی چلیه،21 ساله و دارای 1 متر و 84 سانتی متر قد،فوتبالش رو از باشگاه جوانان یوونتوس شروع کرده و بازی های زیادی در رده ی جوانان برای یوونتوس انجام داده.که میان اونها بازی های درخشانی بوده،مخصوصا بازی که جوانان یوونتوس جوانان اینتر رو با نتیجه 5-1 شکست دادند،دی چلیه توی اون بازی هتتریک کرد.دی چلیه اولین بار در سری بی به جای لگروتالیه به زمین اومد در دقیقه 55 بازی و اولین بازی خودش برای تیم اصلی یوونتوس رو انجام داد. دومین بازی دیچلیه با تیم اصلی یوونتوس بود که اولین گلش رو برای یوونتوس به ثمر رسوند.در مجموع 7 بازی در سری بی برای یوونتوس انجام داد.و فصل بعد به سیه نا قرض داده شد.فصل گذشته یکی از بازیکن های ثابت سیه نا بود و 29 بازی برای این تیم انجام داد و 2 گل زد.که برای یک مدافع آمار جالبیه. دچلیه بعد از اولین بازی که برای تیم ملی زیر 19 سال ایتالیا انجام داد،تبدیل به بازیکن ثابتی شد در تیم ملی های جوانان ایتالیا، 2 بازی برای زیر 19 سال،4 بازی و 2 گل زده برای تیم زیر 20 سال.و 7 بازی برای تیم زیر 21 سال. این بازیکن قدرت بازی در همه پست های سمت چپ زمین رو دراست و از استیل بدنی خوبی برخورداره. با 3.5 میلیون یورو که در طول فصل به او پرداخت خواهد شد به یوونتوس بازگشت. =-=-=-= از این کلیپ نمیشه قضاوت کرد چون این ها بهترین حرکات او بودند و معلوم نیست راندمان کارش چطوریه،یعنی معلوم نیست همیشه اینطوریه ؟ بهرحال ازین کلیپ به نظر می رسه حداقل کار سانتر کردن رو خوب بلد باشه ! **

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سلام دوستان من خیلی ازش تعریف کردن و در ایتالیا معتقدن که یکی از استعداد های خوب و اینده دار فوتبال ایتالیاست . نکته جالبی که قابل ذکر هست اینه که در هافبک هم میتونه بازی کنه و اوایل گفته میشد پستش هافبکه ! همون جوری که رضا گفت ، سانتر های نسبتا خوبی داره و از این نظر از مولینارو بهتره ! بازی هاش رو در تیم امید ایتالیا دیدم ، نسبت به کیه لینی ( زمانی که مدافع کناری بود ) کمتر نفوذ میکنه ! اما در مواقعی هم که حمله میکنه خطر ساز ظاهر میشه و تقریبا میشه گفت یک بازیکن معمولی هست که میشه به اینده خوش بین بود ! خبر هایی هم هست مبنی بر اینکه امسال بازیکن فیکس یوونتوس خواهد بود ! با تشکر

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
ده چلیه تو شهر آستا ایتالیا به دنیا اومده .... ده چلیه اولین بازیشو برای زیر 21 ساله های ایتالیا در تاریخ 12 دسامبر 2006 مقابل زیر 21 سالیه های لوکزامبورگ انجام داد    ا. در اون بازی در دقیقه ی 62 او جانشین آرتورو لوپو لی شد .... **

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
امروز از شبکه 3 بازی شو برای اولین بار دیدم ! به نظر من زیاد قشنگ بازی نکرد !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مگه قرار بود قشنگ بازی کنه ! مهم اینه که از عهده وظایفش به خوبی بر اومد . مطمئنا در بازگشت به یووه در ترکیب ثابت خواهد بود .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کلا تو این بازی به خاطر حساسیت خیلی کمش هیچ کدوم از بازیکنا در حد و اندازه خودشون نبودن. این بازیکن رو باید در بازی های بعدی دید.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی مطمئنم که مدافع خوب و بزرگی میشه . پتانسیلش رو داره و فقط یزره کم تجربه هستش که اونم مطمئناً با انجام چند بازی برطرف میشه چون سابقه بازی در یووه در سری ب رو داره و از اون مهمتر از مهره های ثابت سیه نا در فصل پیش بوده .

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
بازیکن آینده داری نشون داده.هر چقدر هم بد باشه از مولینارو خیلی سرتر هست.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این بازیکن پا چپ است یا راست.
  • mh cannavaro از این پست تشکر کرده است

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا