پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

کــارلــو پــارولــا - Signor Rovesciata

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
33 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
نکته ای که جالبه بدونیم اینه که :

بونی پرتی در سن 18 سالگی به یووه می یاد واون زمان که بو نیپرتی به یووه می پیونده ، کارلو پارولا عضو یووه بوده و 25 ساله ...
بونیپرتی و کارلو پارولا ، 8 فصل در کنار هم بازی میکننداین در حالیه که پارولا 5 سال کاپتان بونیپرتی بوده و زپارولا از یوونتوس جدا میشه و اتفاقا بازوبند کاپتانی به بونیپرتی میرسه ...

پارولا مربی میشه ...

پارولا در فصول 59.60 و 60.61 بعنوان سرمربی بونیپرتی فعالیت میکنه و 2 تا لیگ و یه جام حذفی بعنوان مربی و شاگرد و در کنار هم فتح میکنند...

بونیپرتی مدیر میشه ...
بونیپرتی در سال 1971 بعنوان مدیر یوونتوس انتخاب میشه ودر سال 1974 کارلو پارولا رو به عنوان مربی به یووه می یاره و پارولا دو سال بعنوان مربی یوونتوس و تحت امر بونی پرتی کار میکنه که فصل 74.75 قهرمان لیگ میشن ...اینجور که فهمیدم روابطشون هم خوب بوده ...

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

پارولا در عرصه مربیگری

تصویر

دوران مربیگری پارولا در یووه پر فراز و نشیب و جالب و کاملا عجیب بوده ...
پارولا که در سال 1954 از فوتبال خداحافظی کرد در سال 1959 بعنوان مربی یووه انتخاب شد .
پارولا در مربیگری هم در بالاترین سطح بود .در اولین فصل حضورش ( 1959.60)تونست در رقابت با فیورنتینا دو جام رو بدست بیاره و در لیگ ایتالیا و حذفی ایتالیا ، تیم فیورنتینا رو پشت سر بذاره ....

در این فصل همبازی سابق پارولا یعنی اسطوره یووه " بونی پرتی " بعنوان کاپتان یوونتوس فعالیت میکرد .
در انتهای فصل 59.60 از یووه جدا شد و بعد از اینکه رناتو چزارینی مربی یووه شد و ناموفق بود بعد از 9 بازی پارولا بجای چزارینی مجددا در فصل 60.61 مربی یووه شد.

در فصل دوم ( 1960.61)مربی گری هم تونست لیگ ایتالیا رو فتح کنه که بونی پرتی باز هم کاپتان یووه بود .
در فینال حذفی فصل( 1960.61) هم در ضربات پنالتی بازی رو به تورینو باخت .

در بازی دوستانه بین تیمهای فرانسوی و ایتالیایی( 60.61) ، تونست در بازیهای رفت و برگشت تیم رمس فرانسه رو شکست بده و برنده این بازی دوستانه بشه .

بعد از پایان فصل 60.61 پارولا هم جای خودش رو به کوروستلف داد ولی فقط دو هفته دوام اورد و پارولا دوباره به یووه برگشت و هدایت تیم رو در فصل 61.62 بعهئه گرفت ولی این برگشت دیگه با قهرمانی همراه نبود ..

وقتی بونی پرتی در انتهای فصل 60.61 از فوتبال خداحافظی کرد روزهای تاریک یووه از راه رسید و یووه در فصل 61.62در لیگ دوازدهم شد.

فینال حذفی رو به مانتوا باخت و در قهرمانی اروپا با باخت در برابر رئال از مسابقات حذف شد.
و در میتروپا کاپ هم به نتیجه ای دست پیدا نکرد و مسوولان تیم وی را از کار برکنار کردند و پائولو لیما آمارل رو بجای اون انتخاب کردند.

مرحله دوم مربیگری پارولا در یوونتوس

پارولا بعد از یووه به لیورنو و ناوارو رفت.
و در بازگشت مجدد به خانه اصلی خودش لیگ ایتالیا رو در فصل 1974.75 به یوونتوسی ها هدیه داد.
مربی ستارگانی شد که قراربود تاریخ یوونتوس و ایتالیا رو دوباره رقم بزند.
زوف، جنتیله، فورینو، اسپینوزی، شیره آ، دامیانی، کائوزیو، بتگا، آناستازی، التافینی، کاپلو، کوکوردو، مورینی.
فورینو در اولین سال کاپتانیش( 74.75) قهرمانی را در کنار پارولا بدست اورد.

تصویر
روی عکس کلیک کنید

پارولا در فصل دوم حضورش در یوونتووس نوین در فصل 75.76 بعد از تورینو دوم لیگ شد.
پارولا سکان هدایت بانوی پیر ور در انتهای فصل به تراپاتونی داد تا دوران جدیدی برای یووه ایجاد بشه.

پارولا در سال 2000 فوت کرد.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
رابطه پارولا و بوني پرتي قبلا نوشتم ... اينا در كنار هم فوتبال بازي كردند ... پارولا مربي يووه شد ... بوني پرتي بعدها پارولا رو مربي تيم خودش كرد .. هر دو هم كاپتان يووه بودند ..

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
پارولا که متولد شهر تورینو بود در سال 1939 به تیم شهرش پیوست و در اوج جوانی ( نوجوانی!)برای یونتوس بازی کرد .
کارلتو چند سالی سختی کشید تا کم کم تونست خودشو بعنوان بازیکن اصلی خط دفاعی یوونتوس مطرح بکنه ..
وقتی جیانی آنیلی در سال1954 از یوونتوس استعفا داد و از راه راه پوشان جدا شد ... اون هم بهمراه هانسن سوئدی یوونتوس را ترک کرد و یووه بافاصله بعد از جدایی این دوبازیکن, به دست انداز افتاد و مقام هفتمی را کسب کرد ..

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

[img width=480 height=349]http://www.shiaupload.ir/images/04006845879103583423.jpg[/img]

امروز تولد " کارلو پارولا " مدافع و مربی سابق یوونتوس است . @};- (2000-1921 )

مدت حضور در یوونتوس : 14 فصل - 1939-1940 تا 1953-1954

338 بازی - 11 گل

+ بخاطر تبحر خاصی که در زدن ضربات "برگردان " داشت به " آقای معکوس " معروف بود .

افتخارات :
سری آ ( 2 ) - کوپا ایتالیا
  • اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
شاید از این دیدگاه که مخترع شوت برگردون هستش در بین همه بازیکنان یوونتوس شاخصترین باشه. اینکه تونسته در تاریخ فوتبال,بعنوان مخترع شوت برگردون لقب بگیره و یک حرکت فوتبالی رو با اسم اون میشناسن, از افتخاراتشه و مطمئنا هیچ بازیکن یوونتوس از این لحاظ نمیتونه با پارولا( بازیکن . کاپتان و مربی سرشناس یووه)برابری بکنه .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
پارولا وقتی نتونست در فصل 75.76 یووه رو قهرمان لیگ بکنه و قافیه رو فقط با 2 امتیار کمتر به تیم تورین واگذار کرد , قراردادش توسط بونی پرتی تمدید نشد و جای خودشو به تراپاتونی داد .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

[img width=480 height=312]http://www.magliarossonera.it/img195152/amic55_1952.jpg[/img]

خلاصه فعالیت پارولا در یووه

از سال 1936 تا 1939 .... جوانان یووه
از سال 1939 تا 1954 .... تیم اصلی یووه
41.42 قهرمانی حذفی ایتالیا
49.50 قهرمانی لیگ ایتالیا
51.52 قهرمانی لیگ

از سال 1949 تا 1954 کاپتانی در یوونتوس

مربی گری
1959.60 قهرمان حذفی ایتالیا
1959.60 قهرمان لیگ ایتالیا
1960.61 قهرمان لیگ ایتالیا
1974.75 قهرمان لیگ ایتالیا

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
امروز سالگــرد اولیــن بازی "پارولا" با پیراهن یوونتــوس ـه ! یک نکته بسیار جالبی درباره پارولا وجو داره اونم اینه که با اینکه 14 سال توی یووه توپ زد اما فقط 6 بازی در جام حذفی انجام داد ! و بقیه بازی هاش رو توی سری آ ! دیگه توی هیچ جام دیگری شرکت نکرد !:1: یکی از القابش "Charlie Gaulloises" ــه که به خاطر اینکه خیلی سیگار می کشیده بهش این لقب رو دادن ! :nish:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- 15 سال پیش یعنی در 22 مارچ 2000 کارلو پارولا، یکی از بهترین های تاریخ یووه درگذشت.

پارولا به مدت 15 فصل برای یووه به میدان رفت و مجموعا 334 بازی انجام داد.

• juve's fan, Juventus FC, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بازیکن . کاپتان . مربی سرشناس یووه

Rovesciata_Carlo_Parola.jpg

نام مستعارش « "Signor Rovesciata" بخاطر همین ضربه برگردونی هستش که مخترعش بوده

در 15 ژانویه 1950 در بازی با فیو این ضربه رو اختراع میکنه

سال 96.97 روی جلد آلبوم پانینی که 200 میلیون نسخه چاپ شده بوده نقش میبنده عکسش(Panini-Album)

• AliReZaZa, L'Avvocato, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

امروز تولد " کارلو پارولا " مدافع و مربی سابق یوونتوس است . @};- (2000-1921 )

مدت حضور در یوونتوس : 14 فصل - 1939-1940 تا 1953-1954

+ بخاطر تبحر خاصی که در زدن ضربات "برگردان " داشت به " آقای معکوس " معروف بود .

20.09.1921 :53: 

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

https://it.wikipedia...nar_Nordahl.jpg

بنظر من قیافه محبوبیه . یوونتوسیه یوونتوسی

https://en.wikipedia...rola_(1974).jpg

• حامد, Orphée, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اولین دبلمون توسط پارولا شکل گرفت که موفق شد در فصل 59.60 هم حذفی هم لیگ رو از فیورنتینا  ببره

این مرد متولد تورین با چارلز و سیوری و بونیپرتی موفق به کسب این دو جام شد

• GioVanni Agnelli, Aminvo, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی