پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1833 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
کمال جملاتش در حد نهج البلاغه شاخه... ادم های کوچک مثل الگری و ماروتا دیدشون مثل ما بزرگان نیست... اون یارو دیگه هرچی باشه تیمش حداقل توی ایتالیا قهرمان شده... پس یه کمکی از ما که اوج هیجانتون لیگ فانتزی و هتریکه بزرگتره...

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال

خداحافظی پیرلو با بازیکنای میلان در حالی که گریه میکرد.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
پيرلو فردا براى انجام تست پزشكى و امضاى قرارداد وارد تورين ميشه .

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
من هنوز باورم نمیشه پیرلو رو مفت گرفتیم!یعنی بازیکنی بهتر از ژاوی رو مفت خریدن.عالیه!ولی برام سواله که چرا پیرلو یووه رو انتخاب کرد؟

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
خدارو شکر. یوونتوس کم تیمی نیست که می خواد بیاد بهش

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

به نظرم شماره هـــفـــت تن صالیحمیدزیچ تنها براندازه آندره آی عزیزه

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
حامد این پستت جذابیت زیادی داره .. میتونه بحث زیادی روش بشه .. شماره 21 الان به تن کدوم یوونتوسیه ؟

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

فدای تو.
ممنون از توجهت.
شماره 21 که الان در اختیار زدنیک گریگرا هست. شماره های ای هست که پیرلو خیلی دوسش داره.
من که به شخصه دوست دارم شماره هفت رو بپوشه اما درصورتی که خودش دوست داشته باشه حتی با فرض موندن گریگرا تو یووه، می شه این شماره رو به پیرلو بدن و شماره ای دیگه به زدنیک.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نه احتمالا شماره ها اینطوری میشه پیرلو : 21 کراسیچ : 17 آگرو : 7 باستوس : 11

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ساعتى پيش پيرلو براى انجام تست پزشكى وارد كلينيك Fornaca di torino شد .

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
عکسی ندارید بذارید؟؟ :rose: کف کردیم از بس بازیکنه بزرگ ندیدیم بیاد به یووه. :dreamy: ندیده ایم :blush:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
با پشت سر گذاشتن مرحله ى دوم تست پزشكى ميشه گفت كه پيرلو تقريبا تست هاى پزشكى رو پشت سر گذاشت ، تا چند ساعت ديگه به ساختمان باشگاه خواهد رفت تا قرارداد رو امضا كنه ، به محض اينكه فردا ماروتا به ايتاليا برگرده ، پيرلو رسما به رسانه ها معرفى ميشه ، دستمزد سالانه ى پيرلو بدون در نظر گرفتن پاداش ها 4 ميليون يورو خواهد بود :

[img width=480 height=294]http://www.tuttosport.com/images/50/C_3_Media_1265850_immagine_l.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با توجه به عکس های تست پزشکیش :

تصویر

این تاپیک به انجمن بازیکنان منتقل میشه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
:cry2: :cry2: فکرشم نمیکردم دو ماه پیش که تو فیسبوک تو گالری اسطوره هام ، عکسشو گذاشتم ، الان خبر اومدنش به تیم محبوبم رو بشنوم :cry2: :cry2: فوق العاده احساساتی شدم :cry2: :cry2: :cry2:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
امضامو تو سایتاه دیگه تغییر دادم و اومدنه پیرلو رو به همه اطلاع رسانی کردم :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
رسمى شد ، باشگاه يوونتوس اعلام كرد كه پيرلو قرارداد 3 ساله اى رو امضا كرده كه تا ژوئن 2014 خواهد بود ، پيرلو فردا ساعت 12 بوقت ايتاليا در وينوو به رسانه ها معرفى خواهد شد .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خدایا شکرت...ذوق زده شدم....بعد از چندین یه ستاره نامدار به یوونتوس پیوست.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
فقط امیدوارم در یووه هم همون پیرلوی قبل باشه و مثل خیلی از ستاره ها با عوض شدن تیمش خودش هم عوض نشه. به هر حال این انتقال ارزش تبریک گفتن به همه ی یوونتوسی ها رو داره!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امروز معرفی شد، و در شبکه ی یووه مصاحبه ای کرد : - من یوونتوس رو انتخاب کردم چون یکی از بزرگترین باشگاه های ایتالیا، اروپا و دنیاست. - پیشنهاداتی از ایتالیا و خارج از ایتالیا داشتم، ولی یوونتوس پیشنهادی بود که توجه من رو جلب کرد، چون اونا دنبال بدست آوردن قهرمانی هستند. - من آدمی هستم که برای پیروزی بازی می کنم، و فکر می کنم در یووه انگیزه کافی برای بازگشت به سطح سابق وجود داره. - همیشه یووه رقیب من بوده و تیمی که باید برای موفقیت ازش می گذشتیم، همیشه بردن یووه برای من شوق زیادی داشت چون یووه یکی از قدرتمنت ترین رقیب هایی بوده که باش روبرو شدم. - من در 10 سال که در میلان بودم نزدیک به 400 بازی کردم، یعنی تقریبا 50 بازی در هر فصل و فصل گذشته اولین باری بود که زیاد بازی نمی کردم. میشه گفت یه فصل استراحت کردم تا برای چند سال دیگه با قدرت بازی کنم.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خوشحال هستم که پیرلو اومد یووه یه بازیکن بسیار بزرگ و کار امد فقط اگه مصدوم نشه میتونه 3 سال عالی رو در یووه بگزرونه به امید بازی های عالی تو یووه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی