پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1833 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

[img width=480 height=282]http://hotmp3.persiangig.com/Forum/del%20piero%20%C3%A9s%20pirlo.jpg[/img]

[img width=480 height=357]http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Andrea+Pirlo+AC+Milan+v+Juventus+FC+Serie+nE6oPY_85A-l.jpg[/img]

آندرآ پیرلو متولد 19 می 1979 در لومباردی ایتالیاست .

فوتبال خودش رو از تیم جوانان برشا و در سال 94 شروع کرد و 1 سال بعد به تیم اصلی پیوست و تا سال 98 در این تیم بود و 47 بازی انجام داد

تا اینکه از نظر کادر فنی گزینه ی مناسبی برای خط میانی این تیم انتخاب شد و سال 98 به این تیم پیوست

اما خیلی زود و بعد از 22 بازی برای این تیم ، به طور قرضی تا سال 2000 برای رجینا بازی کرد و به مجددا به برشا به عنوان بازیکن قرضی برگشت تا اینکه سران اینتر میلان ، با تیم همشهری خودشون به توافق رسیدند و سال 2001 به قراردادی به مبلغ 18 میلیون یورو به تیم همشهری پیوست

اوج فوتبال پیرلو در میلان بود که در این سالها 2 اسکودتو و 2 لیگ قهرمانان اروپا و 1 جام باشگاه های جهان و 1 سوپر کاپ اروپا و 1 کوپا ایتالیا و مهمترین عنوان ، 1 جام جهانی در سال 2006 بود .

مهمترین ویژگی بازی پیرلو ، توانایی بسیار عالی این بازیکن در بازیسازی و پاس های دقیق و تعداد بالای این پاس هاست

به طوری که در سال 2003 برای دیگر بازیکن های میلان به طور میانگین در هر بازی 90 پاس صحیح داده بود و در سال های 2006 و 2007 از نظر فدراسیون آمار و ارقام فیفا به عنوان بهترین بازیساز جهان اتخاب شد

دومین ویژگی اون توانایی بالا در نواختن ضربات آزاد چه در چهارچوب و چه سانتر برای سرزنان تیم هست .

به خاطر همین توانایی هاش به اون لقب "مهندس" رو دادن

برای تیم ملی هم از سال 2002 تا این لحظه ، بازی کرده و جزو اصلی ترین بازیکنهای تیم ملی بوده

به طوری که خیلی ها پیرلو رو به علاوه بوفون و کاناوارو ، مهترین عوامل کسب جام جهانی 2006 میدونن و نبودش در جام جهانی 2010 رو به همراه نبودن بوفون از اصلی ترین دلایل ناکامی تیم ملی نام میبرن

اما پس از مدت ها بازی برای تیم میلان ، بلاخره در تابستان 2011 به عنوان بازیکن آزاد به یوونتوس اومد .

در جولای 2015، با تیم نیویورک سیتی آمریکا به توافق رسید و از یوونتوس جدا شد.

• Camel Blue, محمد جمالی و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

Posted Image

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
همه دعا کنید این تاپیک به زودی به بخش بازیکنان بره :worship: پیرلو بینظیره عشق منه 39 سالش هم باشه بازم اسمش برا هر تیمی بازی میکنه ! امیدوارم هرچه زودتر رسمی شه
  • Camel Blue از این پست تشکر کرده است

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اگه قراره مفتکی بیاد :1: و جای کسی و هم در تیم تنگ نکنه و دستمزدش هم بیش از بوفون نباشه من راضی ام که بیاد :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
ان شا الله بیاد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نظرسنجی هم اضافه کردم. از مفتکی اومدن که مفتکیه! قرارداد نداره با میلان. مسئله الان فقط حقوقشه که اصلا یکی از دلایلی که داره از میلان میره هم همین حقوقه. تو گزینه های که امکان اومدنشون به یووه هست مثل آکویلانی یا مونتولیوو و این اسامی، من شخصا پیرلو رو ترجیح میدم. پیرلو شاید پیرلوی 2006 نباشه ولی هنوز کلاس بالایی داره. به نظر من اصلا سن خیلی مطرح نیست، نباید اشتباهی که سر قضیه ترزگه کردیم تکرار کنیم. ترزگه هم به خاطر حقوق و سن بالا دادیم رفت، ولی جاش چی بدست آوردیم ؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
البته بابک نوشته بود که زیاد مصدوم میشه ... و واسه اینکه جبران بشه نبود احتمالی پیرلو ... حفظ آکوئیلانی میتونه به تیم کمک کنه .. مثلا مارکیزیو . اکو . پیرلو .سوسکه ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

البته بابک نوشته بود که زیاد مصدوم میشه ...

و واسه اینکه جبران بشه نبود احتمالی پیرلو ... حفظ آکوئیلانی میتونه به تیم کمک کنه ..

مثلا مارکیزیو . اکو . پیرلو .سوسکه ...

این فصل خیلی هم مصدوم نشده البته. توی نیم فصل اول بدون مشکل بازی کرد تا چند روز مونده به تعطیلات زمستانی. بعد از تعطیلات یه بازی کرد و باز مصدوم شد. 20 روز مصدوم بود و دوباره اومد، 2-3 روز بعد دوباره مصدومیت زانو پیدا کرد و 2 ماه نبودش. ولی ازون موقع تا حالا مشکلی برای بازی نداشته ولی فقط 2 بازی اونم به صورت تعویضی بازی داده شده. 2 بازی هم توی کوپا انجام داده. به عبارتی این نیم فصل دوم 2 ماهش رو مصدوم بود، بقیه اش رو نیمکت نشین. به نسبت بازیکن های خود ما مصدوم نشده زیاد.

اما فصل قبل، از لحاظ آماری فقط توی 4 بازی نبودش، سه تاش به خاطر محرومیت بود. با احتساب دقایق بازیش، در 86 درصد فصل میلان در زمین بوده ! در این فصل شما انصافا به آمار پاس پیرلو نگاه کنید :

تعداد پاس سالم در سری آ فصل 2009-2010

پیرلو 2219
پیزارو 1696
مونتولیو 1665
میلانتو 1548
گارگانو 1529
پالموبمو 1502

برای مقایسه :

ده روسی 1393
ملو 1327
سیدورف 1330

حتی توی آمار پاس تهاجمی هم پیرلو بهترین هافبک سری آ بوده در اون فصل. اصلا آمارش توی یه سیاره دیگه است در مقایسه با بازیکن های هم پستش در سری آ. این فصل بازی نکرده زیاد، وقتی بازی کنه هنوزم یه هافبک فوق العادست.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
البته منظور من مخالفت با پیرلو نیست ... جنازه پیرلو هم به درد یوونتوس میخوره ... گفتم میتونیم مصدومیتهای احتمالی اونو با وجود بقیه جبان کنیم...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بيرلو بى شك بي نظيره ولى به نظر من آكو هم بايد حفظ بشه نميشه رو بيرلو به طور كامل حساب كرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

اومدن پیرلو به یووه همیشه یکی از رویایی ترین ترنسفرهام بوده، و امروز که اینقدر مسئله جدی شده، یه حسی بهم میگه که نمیاد و تو میلان می مونه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه اختصاصی پیرلو با کوریره : - اینکه می گند من با یووه قرارداد بستم دروغه، اگر قرارداد بسته بودم چرا با مدیرای میلان جلسه دارم هنوز ؟ - انکار نمی کنم صحبت هایی بوده، ولی هنوز هیچ چیز مشخص نشده. شانس موندن من در میلان یا رفتنم 50-50 است، ولی فقط به این دلیل که من هنوز با میلان در این باره صحبت نکردم. باید دید در این جلسه چی پیش میاد. - اگر برم به یووه خائنم ؟ چرا ؟ من که همیشه برای میلان بهترین بازی های خودم رو کردم. 10 سال کم نیست، من خودم متنفرم که بخوام از میلان جدا بشم. ولی اگر قرار باشه بازی نکنم و قراردادم تمدید نشه، اونوقت مجبورم به تیم دیگه ای برم. - هرگز به اینتر باز نخواهم گشت به خاطر احترام به سال هایی که در میلان بودم، ولی رفتن به یووه خیانت به میلان نیست.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
آندرا مسلما ميلان رو به يووه ترجيح ميده اما روزنه اميد اينه كه ميلانيها اون رو نميخوان . اميدمون بايد به اومدن كاكا به ميلان باشه يا اينكه مونتوليوو قطعي شه همين روزها

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

ولی رفتن به یووه خیانت به میلان نیست.

مرسی ، چی گفت خدایی :victory2:
واقعا هم هیچ خیانتی نیست اگه بازیکنی از هر دو تیم بخوان تیم مقابل رو انتخاب کنن حتی اگه بوفون هم میرفت خیانتی محسوب نمیشد .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
موافقم که بیاد شدید . اوریج تیم رو از نظر عقلی به طرز زیادی بالا میبره

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

اصولا هر بازیکن با کیفیتی که بحث اومدنش به یووه داغ بوده و واسش تاپیک نظرسنجی زدیم سر از یه تیم دیگه دراورده :دی:

کاسانو،الونسو،دی آگو،فندرفارت و ... از این قبیل بازیکن ها بودن :دی:
امیدوارم پیرلو این رکورد رو بشکونه دیگه :دی:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
پيرلو و گاليانى به توافق نرسيدند ، امروز تيم ميلان به ميزبانى برلسكونى در " ويا توراتى " جشنى رو بر پا خواهد كرد كه پيرلو در اين مراسم با ميلانى ها خداحافظى خواهد كرد .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

آخ جوووووووووووووووووووووون :1:

واسه دیدن پیرلو با لباس یوونتوس ثانیه شماری می کنم...فصل بعد با وجود الکس و پیرلو هر ضربه ی آزادی که به دست بیاریم یه گل محسوب میشه :1:

مطمئنم زوج پیرلو-ملو بهترین زوج میانی اروپا رو تشکیل میدن...فقط امیدوارم زیاد مصدوم نشه :sorry:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
پیرلو رو خیلی دوست دارم و قبولش دارم! میلان رو هم همینطور ! ولی من این ترنسفر رو از یک دید دیگه نگاه میکنم! و اونم اینکه تو این ترنسفر ، یووه کوچیک شد ! اینکه مدیرای با لیاقتمون چشم انتظار این باشن که ببینن یک بازیکن سن بالا با باشگاهش تمدید میکنه یا نه ! اگه تمدید نکرد ، برن باهاش قرار داد ببندن ! مثلاً به خیال خودشون هم خیلی تیز بازی در اوردن که همچین نقل و انتقالی انجام دادن ! یعنی باید این ترنسفر رو یکی از ترسنفرهای خوب یووه بدونیم؟!! که همه چیش از هر لحاظ اوکی بود ؟!! فقط خدا رو شکر میکنم اون بازیکن پیرلو بود و تیمش هم میلان ! وگرنه هر بازیکن دیگه ای از تیم دیگه ای بود به جرات می تونستم اعلام کنم که یووه خوار و ذلیل شده ! در ضمن ! پیرلو هم باید خیلی خوشحال باشه که به یووه اومده ! تیم های دیگه سری آ در حد نام یوونتوس نیستن (فقط اسم !چون از درون خالیه خالی هستیم فعلاً!!!) خارج از ایتالیا هم میخواست بره مطمئناً تیم های طراز اول جذبش نمیکردن و فقط تیم های درجه 2 باهاش مذاکرده میکردن !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
خدايا يعني واقعا ميشه بياد :cry2: بي نظيره :cry2: خبر فوق العاده اي بود ---- نيك من موافق نيستم يووه كوجيك شده تو اين ترنسفر همين ميلاني ها كسايي بودن كه دنبال اين بودن الكس رو بخرن و حتي علني بعد بازي رفت تو ميلان اين حرف رو در مورد يه بازيكن ٣٦ ساله زدن و دوست داشتن آله تمديد نكنه و روياشون بود با لباس ميلان خداحافظي كنه !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
پیرلو بازیکن بزرگیه ولی فکر نکنم از اسطوره بانوی پیر بزرگتر باشه !مطمئن باش اگه هم الکس به میلان می رفت نمیکت نشین میشد و اینو هم الکس هم می دونست ! چون شرایط میلان به خصوص از لحاظ مالی در حال حاضر خیلی از ما بهتره ! پس توان اینو داشت و داره که بازیکنای جوون و طراز اول رو بگیره پس در عمل میشه گفت الکس نیمکت نشین میلان میشد ! ولی یووه از روی ناچاری و بی لیاقتی مدیرا به پیرلو رو اورده ! فعلاً توانمون در این حد هستش ! (هرچند اون زمانی که آنجلوتی از یووه به میلان رفت گفت که درهای میلان همیشه به روی الکس باز هستن ! که اونم به خاطر این بود که کارلتو به الکسی ایمان داشت) اسطوره باشگاه رو با یک بازیکن بزرگ مقایسه نکن ! آره ! اگه صحبت سر اومدن مالدینی بود کل بیانکونری ها سرشون رو بالا میگرفتن که کاپیتان مالدینی بزرگ قراره به یووه بیاد ! منم که گفتم قضیه میلان جدا و خدا رو شکر طرف حسابمون این تیم هستش! ایشالله که بیاد و ما رو از این وضع در بیاره !
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی