پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1833 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

نیکولو ، پسر 15 سالۀ پیرلو بزودی به تیم زیر 16 سال یووه میپیونده! امیدوارم نشونه ای باشه از پیوستن پیرلو به کادر مدریتی یووه. داشتن آدمی به حُسن سابقه ، تجربه و کاریزمای آندره آ قطعاً کلاسمونو بالا میبره...

هر چند به الکسش رحم نشد و [ حداقل در ظاهر] تلاشی برای برگشتش نمیشه ، نباید انتظاری در مورد بقیه داشت... :bik:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

DALFjQXVwAAsqdV1.jpg

پپ : « باید بیای اینجا، آندره آ! همیشه بازیت رو دوس داشتم. میخوام مُربیت باشم. ما بهت احتیاج داریم، آندره آ! تو قطعاً خامۀ روی کیکمون خواهی بود.

تو تموم صفاتِ لازم برای بازی در بارسا رو داری و یه صفتِ بخصوص رو : تو با کلاسِ جهانی هستی! »

~ کتاب پیرلو : فکر میکنم ، بنابراین بازی میکنم!

خوشبختانه در 2010 و میلان ، این پیشنهاد رو رد کرد و تنها یه سال بعد، پیرلو یکی از ستونهای رُنسانس یووه بود... blackdeli.gif

tywinsmiles1_m6n6.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

آندره‌آ پيرلو ستاره سابق باشگاه يوونتوس در گفتگويي راديويي با اشاره به خداحافظي‌اش از فوتبال در ماه نوامبر گذشته گفت:

"خوشبختانه بهترين زمان را براي خداحافظي از فوتبال انتخاب كردم. حالا به جاي صبح زود از خواب برخاستن، تمرينات منظم روزانه و حفظ آمادگي بدني، مي‌توانم به مسافرت بروم و كمي آزادتر باشم."

هافبك سابق تيم ملي ايتاليا در بخش ديگري از اين گفتگو با اشاره به دستاوردهاي ورزشي‌اش در طول دوران بازي‌اش، يادآور شد:

"احترام به قوانين و همكاري تيمي براي رسيدن به موفقيت، دستاورد بزرگي بود كه در 25 سال دوران فوتبالي‌ام آن را كسب كردم. درس‌هاي فراواني از فوتبال آموختم و سالها با شادي‌ها، غم‌ها و رويا پردازي‌هايش زندگي كردم."

پيرلو با اشاره به رابطه دوستانه و صميمي‌اش با جانلوئيجي بوفون، بيان كرد:

"بوفون يكي از اشخاصي بود كه من چيزهاي فراواني از او آموختم. چند وقت پيش بود كه همديگر را ديديم و درباره مسائل مختلف صحبت كرديم و البته اگر كنجكاويد بايد بگويم صحبتي در خصوص تمايلش براي ادامه يا خداحافظي از فوتبال نداشتم."

ستاره اسبق باشگا‌هاي رجينا، برشا، اينتر، ميلان، يووه و نيويورك سيتي با اشاره به ديدار چهارشنبه شب يووه – ميلان در استاديوم المپيكوي رم گفت:

"روز چهارشنبه در رم خواهم بو د و جام قهرماني را با خود به ميدان خواهم آورد. پيش‌بيني فاتح كوپا ايتاليا دشوار است؛ طبيعتاً هر تيمي كه بهتر باشد، برنده نهايي خواهد بود."

پيرلو در بخش ديگري از اين گفتگو ضمن تأكيد بر حساسيت ويژه رقابت‌هاي اين فصل سري آ، به خصوص در ميان تيم‌هاي بالاي جدول، خاطرنشان كرد:

"با توجه به توقف ناپولي مقابل فيورنتينا و تورينو، فكر مي‌كنم يووه به احتمال بالاي 90 درصد قهرمان اين فصل رقابت‌هاي سري آ باشد."

اسطوره فوتبال ايتاليا در پايان، در پاسخ به اين پرسش كه آيا بازيكني را شايسته عنوان پيرلوي جديد مي‌داند يا نه، گفت:

"پيرلوي جديد؟ هنوز بازيكني كه كاركترِ فوتبالي مشابه من داشته باشد را نديده‌ام اما اميدوارم در آينده نزديك اين اتفاق بيفتد."

• GioVanni Agnelli, mory, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

جامی که امشب آندره‌آ به جی‌جی پس از فتح کوپا ایتالیا خواهد داد . . .

DcxJU45WsAA5cRs.jpg

• ace of glass, D E L P I E R O, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

آندره‌آ پیرلو ستاره سابق یووه و تیم ملی ایتالیا با همراهی گابریل باتیستوتا، پائولو کاناوارو، آلبرتو جیلاردینو، پائولو مونته‌رو، تیاگو موتا و دنیه‌له بونِرا از روز دوشنبه حضور در کلاس مربیگری یوفا را آغاز خواهند کرد تا در آینده نزدیک تجربیات خودشان را به عنوان مربی در دنیای فوتبال ارائه کنند.

• mory, ace of glass و farzad-t از این پست تشکر کرده است

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

آندره‌آ پيرلو در گفتگو با Sky Sports

هافبك سابق تيم ملي ايتاليا و باشگاه يوونتوس در سالهاي 2011 تا 2015

«اينتر و ناپولي تيم‌هايي بسيار خوب هستند اما براي رسيدن به سطح تيمي مثل يوونتوس راه بسيار طولاني در پيش دارند.  يووه در تابستان تيمي ساخته و آماده كرده كه قابليت طي كردن مسيرهاي دشوار و رسيدن تا خط پايان را دارد. فراموش نكنيم بيانكونري در سالهاي اخير نيز بارها در رقابت‌هاي اروپايي خود را تا مراحل پاياني رسانده بود. آنها پيش از اين، مجموعه‌اي قوي بودند و امسال قوي‌تر نيز شده‌اند. فكر مي‌كنم رقابت اصلي بانوي پير در جام قهرمانان اروپاي اين دوره با بارسا، رئال، من‌سيتي و ليورپول خواهد بود.»

igln_018ecf72927acf915e5f790ee3ca9d61.jp

• Prince Claudio, tecra, Senmorta و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

کوریره دلا سرا گزارش داده که پیرلو سال آینده مربی تیم دوم (زیر 23 سال) یوونتوس میشه. :8:

تیم زیر 23 سال یوونتوس در حال حاضر در میانه جدول رقابت های سری C قرار داره.

• حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من جای عنیلی بودم که نیستم :1: در صورت حذف از سی ال پیرلو رو میزاشتم جای علگری

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

آرزومه تا ۵ ۶ سال دیگه رو نیمکت یوونتوس ببینمش ..
دس بجنبون آندره آ ■
#طبیعتا بیشتر یوونتوسی هستم

:8:
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- جدید ترین شایعه : کونته سرمربی فصل بعد.

پیرلو هم دستیارش هست !

گازتا مدعی شده پیرلو فقط در صورتی که سرمربی تیم کونته باشه حاضر میشه به عنوان دستیار فعالیت کنه.

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

پیرلو درباره این بازی به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس ایتالیا» گفت:« یوونتوس در نیم ساعت اول بازی خوب بود و فشار زیادی به آژاکس آورد و آنها را مجبور کرد رو به بازی هوایی بیاورند. بعد از دریافت گل تساوی، یوونتوس را ترسو و بزدل دیدم، به‌خصوص بازیکنانی که باید شخصیت لازم را در چنین بازی‌هایی داشته باشند، از جمله میرالم پیانیچ و فدریکو برناردسکی که خسته به‌نظر می‌رسیدند.»

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال
توصیه پیرلو به یوونتوس برای جذب ستاره رئال

آندره‌‌آ پیرلو، هافبک پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا معتقد است یوونتوس نیاز به جذب بازیکنی همچون ایسکو دارد.

به گزارش "ورزش سه"، آندره‌آ پیرلو که خود بین سال‌های 2011 تا 2015 در تیم فوتبال یوونتوس عضویت داشت، می‌گوید این تیم برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نیاز به بازیکنی همچون ایسکو در خط میانی‌اش دارد و از سرمربی تاتنهام نیز تمجید کرد.

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس ایتالیا» درباره شایعه حضور مائوریسیو پوچتینو روی نیمکت یوونتوس در صورت جدایی مکس آلگری گفت:« پوچتینو هویت یوونتوس را دارد. او سرمربی مدرنی است که حالا سال‌هاست در انگلیس کار می‌کند. منظورم از مدرن هم تنها سبک بازی نیست، بلکه منظورم همه چیز است. پوچتینو از فوتبال اسپانیا به فوتبال انگلیس آمد و تجربیات زیادی در حوزه مربیگری کسب کرده است.»

پیرلو در خصوص نقطه ضعف یووه در خط میانی گفت:« به اعتقاد من یوونتوس نیاز به بازیکنی مثل ایسکو در خط میانی دارد. یوونتوس در ایتالیا در سطحی متفاوت از تیم‌های دیگر است، اما نیاز به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دارد.

یوونتوس در خط میانی نیاز به پیشرفت دارد و شاید آلگری هم احساس کرده که در خط میانی تیمش کیفیت لازم را ندارد. یوونتوس، کریستیانو رونالدو را به خدمت گرفت، اما آلگری نمی‌دانست که چطور باید او را در زمین تغذیه کنند. برای رسیدن به مراحل پایانی لیگ قهرمانان نیاز به هافبک‌ها دارید.»

......................................

این حرفا رو بارها توی این فروم زدیم . خوشحالم که پیرلو هم بهش اشاره کرده 

حرفای ما جنبه کل کل و ازار دیگران نداره

حرف فنی و فوتبالیه

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
... برای رسیدن به مراحل پایانی لیگ قهرمانان نیاز به هافبک‌ها دارید.»
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

احتمال بازگشت پیرلو به یووه 

ممکنه دستیار ساری بشه و ممکنه زیر 23 رو بدن بهش

• mory, Aminvo, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

پیرلو: "اگر من و کریستیانو رونالدو در یک تیم بازی میکردیم، بیشترین پاس گل در تاریخ فوتبال رو ثبت میکردم"

61045c479c8149b62fc223acccb0-grande.jpg

واقعا حیف اون پاس های دقیق هوایی پیرلو که به خاطر نداشتن مهاجم های درجه هدر میرفتن

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

بزودی مربی تیم ب میشه و بخاطر رابطۀ خوبش با آنیلی قید تیمداری در سری آ رو زد! البته بعیده که فقط به سرمربیگری زیر 23 ساله ها راضی شده باشه و شاید این فقط یه بهونه باشه برای کسبِ حداقلِ تجربه و جایگزینی ساری! البته باید دید میتونه تیم رو بیاره سری بی و بعد نمونه؟! شاید مدیریت تصمیم گرفته که یه پپ ازش دربیاره. شاید اوجشو تو میلان بوده ولی عملاً با مصاحبه هایی که کرد مثه اینکه کنته بهترین مربی هست که باهاش کار کرده و... و انگیزۀ عظیمش برای نشون دادن اینکه تموم نشده، الان خیلیا یوونتوسی میدوننش. استوراری هم همچین حالتی داره. ایکاش مدیریت این رابطۀ خوبو با الکسی میداشت... جاش واقعآً خالیه! :2:

• mory, eⁿzº, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

پیرلو با تیم زیر 23 سال یووه سعی خواهد کرد که موفقیت زیدان و پپ رو سرمشق قرار بده! دو مربی که کریر مربیگریشون رو با تیمای دوم باشگاه هاشون شروع کردن. این قانون هافبکهاست! #توتو

PTJU231.jpg

البته مثه زیدان و پپ اهل غوغا و سر و صدا نیست ولی زیدان هم اوایل اینطوری نبود و جای امیدواری هست... :4:

tywinsmiles1_m6n6.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بی صبرانه منتظرم مربی یووه و بعد اتزوری بشه 

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال

به نظرم پیرلو از زیدان و مخصوصا گواردیولا آدم باهوش تریه.

هرچند که هوش به تنهایی کافی نیست برای یک مربی خوب شدن ولی همینکه به نظر با انگیزه میاد برای این کار خیلی امیدوار کنندست.

فکر می کنم اگه واقعا خوشش بیاد از مربیگری و براش همین طور انگیزه داشته باشه، احتمال خیلی بالایی داره که یک مربی فوق العاده بشه.

با مربی های بزرگ هم که کم کار نکرده و احتمالا تا همین الان هم کلی ایده برای کارش توی ذهنش داره.

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

تقریباً رسمی : پیرلو بعنوان سرمربی تیم ب به یوونتوس برگشت و دستیارش روبرتو بارونیو خواهد بود و استوراری هم بعنوان مدیر همراهیش میکنه!

Capture121.jpg

بارونیو البته سابقۀ 14 ساله در لاتزیو رو داره و بهتر بود یه یوونتوسی کنار پیرلو چیز یاد میگرفت ولی خب مائسترو هنوز جوونه و حالا حالا وقت هست... :53:

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی