پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1842 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مشخص بود تو قهرمانی اینقدر اشک ریخته بود که صورتش داغون بود ......دمت گرم ...باور کنین بیشتر از اینکه میلانی باشه یک یوونتوسیه 

گوش پسر پیرلو به شدت شبیه آینه بقل پیکان جوانانه  :fp:

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6435 ارسال
  • LocationRasht

- 4 سال پیش، پیرلو از میلان رفت چون فکر میکردن که خیلی پیره! ازون موقع تا حالا، 7 تا جام برده و میلان؟! -0- تا! پیرلو حالا تو فتح اسکودتوهای متوالی هم جزو رکوردداران سری آست!

هیچکس تو تاریخ بیشتر از 5 اسکودتوی متوالی نبرده! جالب اینجاست که 7/10 باشگاهِ 5 تاییها، هر 5 تا اسکودتوی متوالیشونو با یووه بردن!! + پیرلو که 4 تارو با یووه برده و زُلی هم 2 تا...

rm4d_p5.jpg  35aj_p3.jpg

5 اسکودتوی متوالی :

جووانی فراری/ویرجینیو روزتا/آمبرتو کالیگاریس/رناتو چزارینی/رایموندو اورسی/جووانی و ماریو وارایلن با یووه => 1930-31, 1931-32, 1932-33, 1933-34, 1934-35

آندره آ پیرلو =================================================> 2010-11 با میلان + 2011-12, 2012-13, 2013-14, 2014-15 با یووه

زلاتان ایبراهیموویچ ===============================================> 2004-05, 2005-06 با یووه + 2006-07, 2007-08, 2008-09 با انتر

- ژاوی گفته : بازیکنی از پیرلو با استعدادتر، تو دنیا وجود نداره! توییت پیرلو بعد فتح کوپا : تصاویری از یه بعدازظهر عالی، افتخار میکنم که بخشی ازش بودم! بعد از فتح اسکودتو : جشنی بزرگ در استادیوم یوونتوس!

- اسکای 4 روز پیش گفته بود که پیرلو نمیخواد یووه رو ترک کنه، حتی در صورت فتح UCL و اونسری داشته شوخی میکرده...

hmy2_p4.jpg

اما جالب اینجاست که دیروز، دی مارتزیو که خبرنگار اسکای هم هست، گفت که پیرلو در حال بررسی پیشنهاداتش از MLS و بخصوص نیویورک سیتیه!

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
2a2z_keep-calm-juventus-star-andrea-p_th

از 10 گل برتر سال یووه ، 4 تاش به پیرلو اختصاص داشته و گلش به تورینو تو بازی رفت بهترین گل فصل انتخاب شده

گل های دیگش :
ضربه ایستگاهی به المپیاکوس
ضربه ایستگاهی به تورینو بازی برگشت
گلش از 35 متریش به اتالانتا

گلهای دیگه هم :
گل توز به پارما
گل توز به رم بازی برگشت
گل بونوچی به رم بازی رفت
گل پوگبا به سامپدوریا بازی برگشت
گل ویدال به ناپولی بازی رفت
گل کومان به هلاس !!

4/10 پیرلو ..
ارشیتکتو
  • AAG, juve's fan, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

پیرلو در آستانه خروج از یووه

به نظر می رسد ستاره با تجربه خط میانی بیانکونری تصمیم به جدایی از این تیم دارد.

رسانه های ایتالیایی و اسپانیایی، به تازگی از توافق کامل آندره آ پیرلو با سران باشگاه نیویورک اف سی در لیگ MLS، خبر داده اند. گفته می شود این هافبک 36 ساله قرار است پس از فینال لیگ قهرمانان جدایی خود از یووه را اعلام کند.

نیویورک اف سی فصل آینده نخستین حضور خود را در تاریخ رقابت های MLS تجربه خواهد کرد و این در حالیست که پیش از این داوید ویا و فرانک لمپارد را نیز به خدمت گرفته. حال با توجه به انتقال بسیار محتمل سامی خدیرا به یوونتوس که تقریبا تمام شده است، شاید بتوان گفت احتمال جدایی پیرلو از بانوی پیر افزایش یافته. علاوه بر این، شایعاتی نیز پیرامون انتقال اکسل ویتسل به تورین شنیده می شود.

14324593951.jpg

• AAG, juve's fan, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
نمیدونم چرا اینقد احساس تکیه میکنم به پیرلو
فرم اخیرش خوب یا بد نمیتونه نظرم رو عوض کنه
خدا کنه حسم درست باشه !

استاد ، دیوانه وار بنواز ساز و آوازتو♪♪♪

Official pirlo : pressure shapes legends
فشار اسطوره هارو شکل میده
  • J U V E N T I N I, Bianconero Amore, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

آندره آ پیرلو :

01030249.jpg

"هنوز روزی را که به یووه آمدم به خاطر دارم. با آندره آ آنیلی درباره اهداف صحبت می‌کردیم. حتی آن موقع هم قهرمانی چمپیونزلیگ اولین هدف من در یووه بود. من به تغییر نیاز داشتم و یووه پروژه ای در دست داشت که برای من از هر چیزی جذاب‌تبر بود. کونته خیلی مقتدر بود ولی همچنین عطش بالایی برای قهرمانی داشت زیرا تیم از دو فصل بسیار ضعیف به دست او رسیده بود. آلگری با انگیزه بالایی به تیم اضافه شد و به همه ثابت کرد که درباره اش اشتباه فکر می‌کنند. شاید در اولین دیدارم با او، از دستش ناراحت بودم ولی واقعا در میلان هیچ اتفاقی بین ما نیفتاد."

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- اشک های پیرلو ... دقیقا عین یورو ۲۰۱۲ ...
  • Orphée, MaMpIeRo, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
bys2_11393132_987577914621721_8851895996

من کجا برم بمیرم؟
  • Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

امیدوارم امشب اخرین بازیش برا یووه نبوده باشه 
پیرلووو عاشقتم ممنونم برا همه کارهایی که تو این چهار سال برا یووه انجام دادی حرف نداشتی پسر
امسال حظور در فینال سی ال قطعا یکی از پایه هاش تو بودی 
دوس دارم فصل بعد هم باشی  

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

گاهی تبدیل به اسطوره شدن به کمیتِ حضور نیست، یک صف بزرگ از اتفاقات باید پشت هم قرار بگیرن تا یه اسطوره به وجود بیاد. برای من دیدن باخت تیم محبوبم توی فینال سخت بود. مثل تمام این سالها. اما سخت ترین لحظه، بدون شک دیدن اشک های این مرد بود. حتی بالاتر و سنگین تر از دیدن ناراحتی بوفون. با دیدن گریه پیرلو ناخودآگاه یاد صحنه ناراحتی الکس بعد از باخت توی فینال آخرین کوپا افتادم. یاد تمام هنرنمایی هایی که توی این سالها واسه آتزوری و فوتبال از خودش نشون داد. و البته این چهار فصل که بدون شک رکن اصلی برگشت یووه بزرگ به بزرگیش بود. انگار یه بغضی فراتر از از دست رفتن یک جام توی گلوش بود. واسه پیرلو تجربه شکست توی دو تا فینال بزرگ در عرض سه سال اصلا راحت نبود. دیشب راحت میشد این رو تشخیص داد. دوست ندارم زیاد احساساتیش کنم اما مطمئنم فوتبال بدون پیرلو و بعد پیرلو یه چیز بزرگی کم داره. تصور نبودنش و ندیدن خونسردیش توی زمین ناراحت کننده ست حتی با وجود اینکه بدونیم جدایی بهترین گزینه موجوده. اصلا مهم نیست با جام یا بدون جام میره، اصلا مهم نیست چند سال واسه رقیبمون بازی کرده، تنها دیدن اشک های دیشب کافیه تا تبدیل به اسطوره یووه بشه. برای من آندرا پیرلو اسطوره یووه ست ...

همینطوری cool بمون ...

becoolman.jpg

Simply Legend

And we are running out of ...

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, Orphée و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

26537251182347146642.jpg

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

:8:

پیرلو : " اشک های خداحافظی ؟ نه . اشک هایم به خاطر شکست بود . چرا که فرصتی بود که دیگر ممکن نیست آن را به دست بیاورم . "

m3bk9nep5drzv6b3lzfv_thumb.jpg

^ این عکس عالی ـه  ...  :hang:

• AAG, Orphée, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

دلپیرو : " از اشک های پیرلو احساساتی شدم . او و بوفون در برلین جام جهانی را برده بودند اما دوباره در برلین موفق نبودند . برای آن ها متاسفم ... "

- کونته : " پیرلو راجع به به ترک تیم ملی چیزی به من نگفته است . او شخصیت کاریزماتیکی دارد و بازیکن با کیفیتی است . او همیشه مورد توجه من بوده است . "

- اون کسی که دلپیرو رو به استرالیا برد حالا توی این فکر ـه که پیرلو رو هم به استرالیا ببره .  :68:

گفته که من فقط به خاطر پیرلو به ایتالیا اومدم و اگر پیرلو بخواد از یووه بره ، پیشنهاد های چند تا از تیم های استرالیایی رو بهش میدم . و گفته دلیپرو بزرگترین بازیکن استرالیا بود و پیرلو می تونه از او هم بزرگتر بشه .

Spoiler

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6435 ارسال
  • LocationRasht

CGGUgE9WMAAZ4OT.jpg

نه الکسی، نه بوفون، نه ندود، نه ترزگه و نه کامو ولی اسطوره ای کار کردی چون اسطورۀ فوتبالی، همیشه بودی...ماروتا حق مطلبو ادا کرد : حتی با $ هم جایگزینی پیرلو خیلی سخته...

نمیخوام ناامیدتون کنم ولی تا الان تموم خبرای آریستی [خبرنگار تلویزیون رسمی و عامل نفوذیمون تو یووه] درست از آب درومده و امروز هم نوشته که پیرلو فاصلۀ چندانی با NYCFC نداره...

و تو همچین حالتی، چقدر خرید رایگان خدیرا هوشمندانه بنظر میاد.. مارکیزیو بالاخره میتونه رُل رجیستا رو بصورت دائمی بازی کنه و شاید تکنیک و دید پیرلو رو نداشته باشه ولی فکر میکنم بتونه با دوندگی، پشتکار و پوشش دفاعیش، جبران کنه...

امروز... [1 + 2]

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1391 ارسال
  • Locationقزوین

اگه می خواد یورو 2016 رو از دست نده باید یووه بمونه

• Orphée, alexdelpiero, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

ایتالیا بله، یووه مشخص نیست

هافبک با سابقه بیانکونری می گوید تا یورو 2016 برای تیم ملی بازی می کند، اما آینده اش در یووه مشخص نیست.

آندره آ پیرلو پس از تساوی 1-1 تیم ملی ایتالیا برابر کرواسی، طی مصاحبه ای گفت:

"به خوبی واکنش نشان دادیم، به اینجا آمده بودیم که نمایش خوبی داشته باشیم و حالا از بابت عملکرد خود راضی هستیم."

پیرلو در واکنش به شایعات پیوستنش به نیویورک اف سی در لیگ MLS گفت:

"تنها چیزی که دوست دارم بازی کردن است و می خواهم با حضورم در زمین با دیگران حرف بزنم، فعل حرف ها و شایعات زیادی وجود دارد اما من نمی خواهم درباره اش صحبت کنم."

"خوشبختانه در حال حاضر از شرایطم راضی ام و از بازی کردن لذت می برم و این یعنی تا زمانی که همین احساس را داشته باشم ادامه خواهم داد."

"آینده؟ به تیم ملی فکر می کنم، یورو 2016؟ بله!"

14324593951.jpg

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

امروز گاتزتا در خبری جالب اعلام کرد که ممکن است هافبک 36 ساله آتزوری تا پایان سال میلادی جاری در کشورش بماند و برای بیانکونری بازی کند و سپس بعد از گذشت 6 ماه به لیگ آمریکا و تیم اف سی نیویورک برود .

14324593951.jpg

• AAG, juve's fan, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

سایت گل هم گفته جمعه با اف سی نیویورک قرارداد امضا میکنه و زودتر ار پیش بینی ها از یووه میره :22:
کچل باز حرفش تو زدر از آب در اومد  :fp:

• juve's fan, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

matin-brc

matin-brc

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
  • Locationاصفهان
لیگ امریکا زمستون شروع میشه پس تا نیم فصل هست
  • eⁿzº, Escanor, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

"از همه بابت حمایت هایشان در هر مرحله از زندگیم ممنونم. واقعا از تمام محبتتان در هر لحظه از زندگی ام سپاسگذارم. بخشی از تیمی فوق العاده بودن برای من لذت بخش است. این برای من بسیار زیبا بود ، جایی که احساس شادی بسیار داشتم و به دوران فوتبالی ام کمک بسیاری کرد.

مرحله ای تازه در دوران ورزشی ام آغاز شد که در آن ساعتی را بدون لذت سپری نکردم و آن پروژه ی بزرگی است که کمک زیادی در زندگیم به من کرد.

مجدداً از همه شما تشکر می کنم و آرزوی موفقیت برای همه شما دارم. زنده باد یوونتوس."

صفحه اینستاگرام - یک ساعت پیش

• eⁿzº, alexdelpiero, Huceyn و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

واقعا ناراحت کننده است...

• alexdelpiero و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45: