پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1833 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
لحظاتی قبل متوجه شدم ایگور تودور اینجا تاپیک نداره پس همینجا میگم:
کارنامه مربیگریش به طرز فجیعی افتضاح و غیرقابل دفاعه :fp:
در دوران هدایت گالاتاسرای که دو نصفه فصل بهش رسیده بود؛ کلا عملکرد جالبی جلوی غول های فوتبال ترکیه نداشته و تحقیر شده! دو باخت 3-0 و 1-0 به بشیکتاش، دو باخت 5-1 و 4-1 به باشاکشهیر، یه مساوی 0-0 و یه باخت 1-0 جلوی فنرباحچه!
اودینزه که معرف حضورتون هست و میگذریم، البته خیلی تو اودینزه بد نبود به نسبت بعدی که میخوام بگم!
این تیم کرواتی که الان توش هست و نمیدونم اسمشو درست میگم یا نه، هایدوک اسپلیت، اینو هفته بیستم تو رده دوم تحویل میگیره و در آخر تو رده پنجم جدول تحویل میده!

در ضمن اون فصل فاجعه تو گالاتاسرای، تا هفته شونزدهم مربی تیم بوده و تو رده سوم تیم رو ترک میکنه، بعد از اون سکان رو به فاتح تریم میسپره و فاتح تریم تیم رو قهرمان میکنه!

خیلیم متواضعانه نیست که داره از مربیگری به دستیاری رو میاره :1:
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کنته هم دستیارانی نامشخص داشت از حرکت انیلی خوشم اومد مربیانی داره میاره ک همه از جنس یووه باشن ....ریس ک بالاییه اما ایشالا جواب بده دیدن پیرلو اون کنار عالیه ...

• Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

بخش هایی از کتاب پیرلو که درش در مورد یووه صحبت کرده! شاید کمک کنه بیشتر خودش و یووه ای که مدنظرشه رو بشناسیم :

« بازگشت به سری آ سخت بود ولی در طی این سالیان، اون خشم خالص به چیزی بیشتر مثبت تبدیل شد. حالا دیگه هیچ جایی برای خجالت وجود نداره (یووه تاوانشو داد). اون حواسِ منفی پاکیزه شدن، و نتیجه شد انفجاری که با خودش چیزی استثتانیی به ارمغان آورد! اون (سقوط به سری بی) بیگ بنگ بیانکونری بود! خلقت دنیایی جدید که از دنیای قدیمی [یووه] فرود اومد. یوونتوسی بودن یعنی حمل افتخار و شکوه با خود تا آخرین لحظه، همونطور که پرزدینت آنیلی میگفت... »

بخصوص این بخش بنظر من کلیدیه و شاید مرتبط باشه با فروش احتمالی دیبالا :

« بزرگترین اشتباهی که مدیران عامل بعضی باشگاه ها انجام میدن، درک نکردن اهمیت دفاع هنگام تیم بستنه! اسمای بزرگ باعث بلیت فروشی میشن ولی اون لُعابی که پشت سرشون هست چیزیه که حقیقتاً باعث پیروزی در بازیا میشه. دفاع مهمترین بخش یه تیمه ؛ در اصطلاحات نظامی، موفقیت در منطقۀ پشت جبهه شروع میشه... بعبارت ساده تر، تیمی که کمترین گل رو میخوره بازی رو میبره! اگه من مدیرعامل باشگاهی بودم، هیچوقت تیم رو حول ستارگان خط حمله و پخمه هایی در خط دفاع نمیساختم! این فقط تبلیغ کردنی خُدعَه آمیز برای خر کردن هواداراست... »

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

میگن رمزی رو نمیخوان رد کنن بره . فکر میکنم ترکیب پیرلو خط هجوم بر مبنای رمزی باشه .

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

دستیار اصلی پیرلو معلوم نشده؟

گفتن ایگور تودور از دستیاراش هست ولی نمی دونم که دستیار اولش هست یا نه.

صحبت از تاسوتی و آندره آتزولی بود که به نظر گزینه های منطقی ای می اومدن اگه قرار باشه به تودور کفایت کرده باشن فکر نمی کنم اصلا خبر خوبی باشه!

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

پویا تودور قراره مسئولیت فاز دفاعی تیم رو بر عهده بگیره. تاسوتی حالا شاید دستاری رو قبول کنه ولی آندریاتزولی بعیده چون یه عمر دستیار اسپالتی، انریکه و زمان بوده و تازه تیمای خوبی مثه امپولی و جنوا رو هم رهبری کرده...

مومبلانو گفته اگه یووه بتونه تموم بازیکنای مازادشو بفروشه، آنیلی در اواخر پنجره، یه سورپرایز برای پیرلو و تمامی هوادارا خواهد داشت... پیرلو در مورد آنیلی در کتابش (عجیب مهربانمالی کرده! :nish:) :

« به عموش میگفتن "وکیل". پدرش معروف بود به "دکتر". و او آندره آی سادۀ قدیمیه. عنوانی بی تکلف برای مردی خاص، که از همون جنس پارچۀ سبقش دوخته شده همچون سایر آنیلی ها. اسماً بره (Agnelli به ایتالیایی یعنی بره ها) و طبیعتاً شیر و هیچوقت و هرگز در قفس اسیر شده... آندره آ یه هواداره با امتیازات خاص، چون سخنانش اونقدر بُرو داره که بازیکنا رو به خودشون میاره و به عمل وادارشون میکنه. یووه اسباب بازیش نیست؛ یه چیز بسیار عظیمتره. او یک مدیرعامله، تنها مدیرعامل. از گذشته اومده تا آینده رو بسازه! من آنیلی رو درک کرده ام و ما در مسئله ای حیاتی مشترکیم: به محض اینکه جامی میبره، بلافاصله دنبال بعدیه. او هیچوقت ارضاء نمیشه. در اولین نگاه عشقی فوتبالی میان ما دو تا شکل گرفت، چیزی که از جاییکه من میام تضمین شده نیست... »

• mory, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
گویا دستیار اصلی روبرتو بارونیو هست ...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

خب همین روبرتو بارونیو رو از کجا گیر آوردن؟

این هم که تجربه ای نداره

حتی از تودور هم بی تجربه تره

+ضمنا یک جا خوندم تا وقتی که پیرلو از تزش توی کوورچانو دفاع نکرده، یعنی تا اکتبر، تیم تحت رهبری همین بارونیو قراره کار بکنه!اینکه خیلی افتضاحه اگه درست باشه!

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

بارونیو تو پریماورای ناپولی و برشا سابقه مربیگری داره و نتایج متوسطی گرفته، بزرگترین هنرش اینه که خوش تیپه! شاید از کنته درس گرفته چون آندونیو خیلی سعی کرد دستیارایی انتخاب کنه که بتونه روشون تسلط داشته باشه ولی آخرش هم کاررا و هم السیو شاخ شدن واسش و [خوشبختانه] پیشنهاد کنته مبنی بر رفتن به اینتر رو رد کردن... میخوام بگم شاید پیرلو میخواد از استانداردهای کنته هم پایینتر کادر ببنده! راستی چینش موردعلاقۀ بارونیو 3-4-1-2 و مال تودور هم 3-5-2 هست... smilies-azardl%20(181).gif

• mory, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

بارونیو تو پریماورای ناپولی و برشا سابقه مربیگری داره و نتایج متوسطی گرفته، بزرگترین هنرش اینه که خوش تیپه! شاید از کنته درس گرفته چون آندونیو خیلی سعی کرد دستیارایی انتخاب کنه که بتونه روشون تسلط داشته باشه ولی آخرش هم کاررا و هم السیو شاخ شدن واسش و [خوشبختانه] پیشنهاد کنته مبنی بر رفتن به اینتر رو رد کردن... میخوام بگم شاید پیرلو میخواد از استانداردهای کنته هم پایینتر کادر ببنده! راستی چینش موردعلاقۀ بارونیو 3-4-1-2 و مال تودور هم 3-5-2 هست... smilies-azardl%20(181).gif

:thank:  :thank:  :thank:  :53:  :53:  :53:

به هر حال به نظرم با توجه به تجربه ی کم پیرلو، نیاز به یک فرد با تجربه( و البته همدل! که شاخ هم نشه براش! ) روی نیمکت و کنار پیرلو واضح به نظر می رسه!

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
دوستای صمیمی، کارای قدیمی ...

yk8_andrea-pirlo-roberto-baronio-phil-co
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

با این مدیریت و با این بازیکنا و با این ذهنیت

پیرلو همچون فرارا زیر چرخ دنده های زمانه له خواهد شد و ما هم ...

من از پیرلو انتظار داشته باشم از دنیلو کافو بسازه ؟

من از پیرلو انتظار داشته باشم از الکس ساندرو هم ربرتو کارلوس بسازه ؟

من از پیرلو انتظار داشته باشم خط هافبک رو با بنتانکور بچرخونه ؟

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

بچه ها این یخُرده نگرانم کرد... هر چند ته دلم حس میکنم کاریزمای پیرلو در نهایت نجاتش میده :

لیپی در 17 خرداد 1388 : فرارا بهترین شخص برای سرمربیگری یووه ست! [link]

لیپی در 1 شهریور 1399 : پیرلو مربی مشابه زیدان هست! [link]

چیزی که من در این سالها با خوندن نظرات لیپی دستگیرم شده اینه که علاقۀ شدیدش به یووه مانع بیان [حداقل صریح] کاستیها و مشکلات شده... :hang:

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

پیرلو دوست داشتنیه ولی امیدوارم ایده داشته باشه

برای سازماندهی یوونتوس ایده جدید نیازه

این ایده پیرلو است که میتونه برندش بکنه

اگر مثل گذشتگان فکر بکنه برف تورین رو نمیبینه

با اولین و حداکثر دومین باخت توی همین فروم بهش فحاشی میشه چه برسه به تورین!!!

من به خوشبینی الکی ،، اصلا معتقد نیستم(یه بار درباره فرارا  بهش مبتلاشدم برام کافیه :fp:  باخت اندر باخت)

تیم باید فوتبل بازی بکنه و توی حمله با برنامه خیلی خوب بازی بکنه 

در غیر اینصورت پیرلو که هیچ بابای پیرلو هم موفق نخواهد بود

یاد ندارم توی یکی دو دهه اخیر هیچ مربی جوان ایتالیایی موفق بوده باشه

همشون باختن(موردی بوده؟ نگید دی ماتئو که قبول نمیکنم بغیر اون؟)

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دوستای صمیمی، کارای قدیمی ...

yk8_andrea-pirlo-roberto-baronio-phil-co

این دوست پیرلو همه فکر میکردن یه استعداده ولی هیچی نبود،، در حد صفر اصلا دوستش نداشتم

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

چیزی که من در این سالها با خوندن نظرات لیپی دستگیرم شده اینه که علاقۀ شدیدش به یووه مانع بیان [حداقل صریح] کاستیها و مشکلات شده... :hang:

به نظرم این موضوع بدجور تو ذوق میزنه ...

نه تنها لیپی بلکه دیگر ستارگان یا اسطوره های یووه هم کلا هیچ  وقت و در هیچ زمینه ای نسبت به اتفاقات یووه نگاه منتقدانه ای نداشتند .

این افراد میتونن با انتقادات منصفانه زمینه ی شناخت و رفع مشکلات یوونتوس رو بهتر فراهم کنند ...

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال

بچه ها این یخُرده نگرانم کرد... هر چند ته دلم حس میکنم کاریزمای پیرلو در نهایت نجاتش میده :

لیپی در 17 خرداد 1388 : فرارا بهترین شخص برای سرمربیگری یووه ست! [link]

لیپی در 1 شهریور 1399 : پیرلو مربی مشابه زیدان هست! [link]

کلا این ایتالیاییا خیلی اهل خودشیرینی و نون قرض دادن به همدیگه هستن؛ آدم یاد دیالوگای گادفادر میفته :1:

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

مطمئن نیستم ولی فکر می کنم که اگر هم فرضا لیپی مشکلی در مربی شدن پیرلو یا فرارا ببینه نباید این رو بیاد توی رسانه ها مطرح کنه.

میشه این حرف ها رو به معنای پشتیبانی لیپی از شاگرداش دید و نه نگاهش.

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

حرفت منطقیه و حق هم با تو هست پویا جان! :53: :4:

=-=-=-=

یه بخش دیگه از کتاب پیرلو در مورد موراتوپولی : « کل قضیۀ کالچوپولی، عصای دست اون تیم یوونتوس شد! ولی تا وقتی زنده ام، باور خواهم داشت که اونا با اتکاء به قدرت خودشون و بدون هیچ گونه کمک خارجی، همون تعداد جام (باز پس گرفته شده) رو میبردن... و بهمین دلیل اون تی-شرتی که روش شعار "30 قهرمانی درون زمین" نقش بسته بود رو پوشیدم بعد از اینکه پروندۀ لیگ رو در تریسته بستیم! »

• eⁿzº, GG.B1, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

آندره آ پیرلو : ما به دنبال فوتبالی مالکانه و هیجان انگیز هستیم .

ناز نفست مربی . من جوون پسندم . اومدنت تو مسند مربی گری خوش یمنه . . .

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی