پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنــتــونــلــو کــوکــوردو - Cuccu

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
29 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
تصویر
[color=navy]آنتونلو کوکوردو متولد 4 اکتبر 1949 در آلرو ایتالیا.
فوتبال خودش رو با تیم جوانان شهرش شروع کرد. در سال 1966 با قراردادی به ارزش 2 میلیون لیر به "تورس" پیوست. بازی های خوب کوکوردو در خط هافبک مورد توجه استعدادیاب های زیادی قرار گرفت. او برای تیمش در طول یک فصل 34 بازی انجام داد و سپس راهی برشا شد. در مدت 2 سال حضورش در برشا مجموعا 22 بازی انجام داد. بیشتر زمان حضور کوکوردو در برشا با مصدومیت همراه بود تا اینکه در تابستان 1969 کوکوردو با یک پیشنهاد بزرگ مواجه شد.

تصویر

یوونتوس با قراردادی 100 میلیون لیری کوکوردو رو از برشا خرید و دوران درخشان فوتبال این بازیکن رقم خورد.
آنتونلو یک خرید جنجالی بود ! هواداران یووه با این خرید مخالف بودند و حتی طوماری تهیه کردند بر علیه ش ولی حمایت یووه از کوکوردو نتیجه داد و اوج درخشش کوکوردو در فصل 73-72 بود که یوونتوس در سری آ شرایط حساسی داشت و میلان رو در یک امتیازی خودش میدید. یوونتوس باید در زمین رم به مصاف این تیم می رفت، در نهایت با گل کوکوردو یووه این بازی رو 2-1 برد و قهرمان سری آ شد. این گل قهرمان کوکوردو رو به یک چهره محبوب در تورین تبدیل کرد. این اسکودتو 15م یوونتوس بود.
نکته جالب درباره آنتونلو این هست که تا قبل از پیوستنش به یوونتوس هرگز گل نزده بود که با توجه به پستش (هافبک دفاعی) نکته عجیبی نیست ولی کوکوردو در طول 12 سال حضورش در یوونتوس ضمن انجام 303 بازی، 26 گل نیز به ثمر رسوند.
از خصوصیات بارز کوکوردو میشه به دوندگی زیاد این بازیکن اشاره کرد.
آنتونلو با یووه به افتخارات زیادی نیز رسید از جمله : 6 قهرمانی در سری آ - 1 قهرمانی در کوپا ایتالیا و 1 قهرمانی در جام یوفا.
  • اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

انتونلو کوکوردو
Antonello Cuccureddu

از بازیهایی که من از کوکوردو دیدم ... این برداشت رو دارم که یه بازیکن شوتزن بوده ... ضربات ایستگاهی هم میزده که qربات ایستگاهیش قدرتی بوده ...

جام جهانی 1978

در دقیقه 6 بازی ایتالیا و آرژانتین بجای مائورو بلوگی به میدان رفت .( ایتالیا 1 آرزانتین 0)
در دقیقه 75 بازی با مجارستان بجای کابرینی وارد بازی شد (ایتالیا 2 مجار 0)
در دقیقه 45 مسابقه ایتالیا و اتریش بجای بلوگی وارد زمین شد ( ایتالیا 1 اتریش 0)
بازی برزیل را هم بطور ثابت به میدان رفت ( برزیل 2 ایتالیا 1)
در مقابل هلند بطور ثابت در مسابقه حاضر بود ( ایتالیا 1 هلند 2)

توی برخی از انتخاباتی که انجام شده ... کوکوردو رو بهمراه شیره ا . کابرینی . جنتیله از برترین مدافعان تاریخ یوونتوس میدونن ... من هم باهاشون موافقم

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
یه نکته خوندنی درباره کوکوردو اشاره کنم که : این بازیکن متعصب یووه .. در فصل 73.74 .... پنالتی زن اول یووه بوده ... و هشت تا پنالتی واسه یوه زده که 6 تاش گل شده .... فصل 74.75 هم یه پنالتی میزنه و گل نمیشه .. که بعد از اون پنالتی ها رو به دامیانی میدن تا بزنه ...!!!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کوکوردو که یه هافبک دفاعی و یه مدافع بوده ... در 438 بازی که واسه یووه انجام داده کلا یه بار اخراج شده ... و پنج بار هم کارت زرد گرفته ...!!!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
علیرغم پست بازیش که یه مدافع بوده .. .. کوکوردو خوب گل میزده ..
مثلا فصل 74.75 .. یه گل دو امتیازی توی کوموناله به اینتر میزنه .. هفته 23 سری آ
یا اینکه فصل 73.74 یه گل دو امتیازی دیگه به تورینو میزنه ...
فصل 73.74 موفقترین فصل کوکوردو بوده از لحاظ گلزنی که موفق میشه 16 گل بزنه .. که بعد از آناستازی 23 گله و بالاتر از التافینی و ربرتو بتگا :2qcmh45: .. دومین گلزن یووه لقب میگیره ..

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کوکوردو از نظر تعداد بازی در بین یوونتوسی ها رده دهم رو داره ... کوکودو 438 بازی با پیراهن یووه انجام داده ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کوکوردو وقتی در فصل 1969.70 به یووه پیوست ... آخرین سال حضور مدافع برجسته یووه و کاپتان یووه ( ارنستو کاسانو ) بود .. بعد از بازنشستگی ارنستو کاستانو بعد از 12 سال حضور در یووه .. .. کوکوردو نقش مهمتری در خط دفاعی یوه یافت ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بیشتر از کوکوردو :

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
Antonello Cuccureddu خیلی دوست دارم بدونم اینجور بازیکنا که در حد افسانه بودن ... چرا از یووه جدا شدند ؟ کوکوردو در فصل اخر حضورش توی یوونتوس ...35 بازی واسه یووه انجام میده ... نمیشه با کوکوردو مصاحبه کنیم و ازش بپرسیم چرا از یووه رفتی ؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کوکوردو از اون تریپ مدافع_ هافبکهایی هستش که چند سالی میشه دیگه توی یووه دیده نشدن شاید بعد از تاکیناردی ( که البته از نظر ملی در اندازه های کوکوردو نیستش) و ویرا ( که دوام چندانی نداشت) هنوز کسی نتونسته شبیه کوکوردو و در قواره اون بازی بکنه . جای خالی امثال اون در تیم کنونی یووه خالیه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ثظ

Antonello Cuccureddu

نمیشه با کوکوردو مصاحبه کنیم و ازش بپرسیم چرا از یووه رفتی ؟

اگه ایمیلی ادرس سایتی چیزی ازش داشته باشیم می شه این کار رو کرد
  • اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اولین بازی کوکوردو در 11.12.1969 بوقوع پیوست . کوکوردو که در تابستان 1969 از برشیا به یووه نقل مکان کرده بود ، اصلا فکرش رو هم نمیکرد که برای حضور در اولین بازی رسمی با پیراهن راه راه یوه ، می بایست بیش از سه ما انتظار بکشه . بله رویاهای جوان ساساریایی در نوامبر 1969 به حقیقت پیوست و علیرغم اینکه محبوبیت چندانی در بین هوادارهای یووه نداشت بالاخره در یک بازی اروپایی و در زمین تیم هرتابرلیم به میدان رفت .کوکوردو و یوونتوس در این بازی شکست خوردن(3.1)د تا جشن کوکوردو برای انجام اولین بازی در این تیم فقط 90 دقیقه دوام داشته باشد . بله شاید اگر مربی ارژانتینی تیم Lùis Antonio Carniglia در تاریخ 10/19/1969 و بعد از شکست در برابر ویچنزا اخراج نشده بود ، این مدافع چپ و هافبک دفاعب پرتوان، هیچگاه نمیتوانست جایی در ترکیب یوونتوس پیدا کند . اما رابیتی ایتالیایی بعد از مدت کوتاهی به انتونلو علاقمند شد و وی را به میدان فرستاد ....

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اولین گل در دومین مسابقه

کوکوردو دردومین بازی ای که برای یوونتوس به میدان رفت ، موفق به ثبت اولین گل خودش با پیراهن بیانکونری شد و با این گل هم به یکی از برجسته ترین دروزاه بانهای ایتالیا یعنی انریکو البرتوزی ( Enrico Albertosi) گل زد و هم بازی رو به تساوی 1.1 کشید و مانع شکست یووه درزمین کالیاری شد شد ...

در این فصل کالیاری با جیانی ریوا گلزن سرشناس تاریخ فوتبال ایتالیا ، قهرمان لیگ ایتالیا شد .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
در سال 1981 و در پی تغییر و تحولات زیادی که در یوونتوس انجام شد کوکوردو به فیورنتینا پیوست. برای فیورنتینا طی 3 فصل 34 بازی انجام داد و یک فصل نیز برای تیم نووارا در سری C2 بازی کرد و سپس از فوتبال خداحافظی کرد.

تصویر

کوکوردو در سال 1975 به تیم ملی دعوت شد و تا سال 1978 نیز حضور داشت. مجموعا 13 بازی انجام داد.
در جام جهانی 1978 آرژانتین یکی از بازیکن های آتزوری بود که در نهایت با شکست 2-1 مقابل هلند در دیدار رده بندی این رقابت ها، به مقام چهارمی نائل شدند.

تصویر
(کلیک کنید)

کوکوردو مربیگری رو از سال 1994 با تیم پریماورای یوونتوس شروع کرد که در همین فصل موفق شد قهرمان لیگ بشه. بعد از جدایی از یوونتوس در تیم های زیادی مربیگری کرده مثل : آچیرئاله - ترنانا - کروتونه - الاتحاد - آولینو - تورس - گروستو - پروجا و پسکارا.

از نکات مربیگری کوکوردو میشه به سال 1998 اشاره کرد که در میانه فصل سرمربی ترنانا شد و جانشین لوئیجی دلنری ! در سال 2002 نیز سرمربی الانجاد عربستان شد

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
خوش یمنی لوایس دل سول اسپانیایی برای کوکوردو.
کوکوردرو که از برترین مدافعان(هافبکهای دفاعی) تاریخ یوونتوس هستش وقتی مورد علاقه مسوولان یوونتوس قرار گرفت که در7 سپتامبر1969 ودر بازی ای که در جام حذفی و با لباس برشیا روبروی یونتوس داشت تونست دل سول اسپانیایی رو مهاربکنه . دل سول از باریسازهای برجسته و قهار یوونتوس بود که شهرت و آوازه فراوانی در ایتالیا داشت. بعد از این ماجرا مورد نظر یوونتوسی ها قرار گرفت .کوکوردو بلافاصله چند روز بعد به عضویت یوونتوس در اومد و علیرغم اینکه اوایل کارچندان محبوب نبود , کم کم در قلب یوونتوسها جای گرفت .

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

[img width=480 height=375]http://www.vavel.com/files/cantona_282050968.jpg[/img]

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اون وسطی اسمش "تارچیزیو بورینیک" هست . حسن درست گفتم ؟ :1: Tarcisio Burgnich یه اینتری محسوب میشه و 12 سال تو اینتر بازی کرده بود و پست دفاع راست بوده ! البته قبل از اینتر ، 1 فصل هم برای یووه بازی کرده سال 61 ، 13 بازی ! یوونتوس تو 21 سالگیش اونو از اودینزه خریده اما خیلی زود به پالرمو فروخته تنها افتخاری هم که کسب کرده ، مقام چهارم المپیک بوده با تیم ملی ایتالیا :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
درسته ... این عکس رو ... اردوی تیم ملی گرفتن...

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
" آنتونلو کوکوردو "

- من اعتقاد دارم مشکلی وجود ندارد آن شب یک شب بد بود، بعد از 49 بازی بدون شکست امکان اشتباه کردن وجود دارد و این طبیعی است.

- به نظر می رسید بازیکنان یوونتوس از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبی به سر نمی بردند خصوصاٌ در نیمه ُ دوم که اینتر بازی را در اختیار گرفت.

- یوونتوس نه تنها در این بازی بلکه در بازی های گذشته هم مشکلاتی داشت و در خط حمله عملکرد چندان خوبی نداشته است.

- فکر نمی کنم نتیجه ُ این بازی تاثیری بر روی عملکرد بازیکنان یوونتوس در بازی چهارشنبه با تیم نورشلند داشته باشد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی