پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

جـــوزپـــه فـــورینـــو - Furia

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
49 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

جزپه فورینو .. هافبک دفاعی و کاپتان یوونتوس ..

تصویر

وقتی در سال 1974 بعنوان کاپتان انتخاب میشه ..

بازیکنانی چون :

زوف . جنتیله . کوکوردو . شیره ا . فابیو کاپلو . فرانکو کائوزیو . بتگا. اناستازی . التافینی . تاردلی عضو یووه بودن

و همچنین در سالهای بعد

رومئو بنتی . بونیسنیا . انتونیو کابرینی . پیترو فانا . سرجیو بریو . ماسیمو بونینی . چزاره پراندلی . پائولو روسی . میشل پلاتینی . بونیک . تاکونی ...

هم دوران کاپتانی فورینو رو درک کردند ...

همونطور که ملاحظه میکنید ... چند بازیکن یوونتوسی بودن که خودشون بعدها کاپتان یوونتوس شدند و در دوره ای

تحت کاپتانی فورینو فعالیت کردند ..

مثل شیره ا . سرجیو بریو . کابرینی .

به چه نکته جالبی اشاره کردی محمد، چه بازیکن هایی زیر نظر کاپیتان فورینو بازی کردند !
نکته ریز و جالبی بود.

• اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
فورینو سابقه مدیریتی و یا مربیگری هم داشته ؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

فورینو که در بازی پیشکسوتان یوونتوس و تورینو دعوت شده بود و حضور داشت مصاحبه ای قبل از بازی کرد با گزارشگر شبکه رای و گفته این بازیکن ها همگی به یوونتوس افتخار می کنند و یووه گوشه ای زندگیشون هست، باید از این کارها بیشتر بشه براشون و باشگاه یووه و در راس اون آنیلی باید همیشه توجه داشته باشه بهشون.
البته هیچ کس توقع نداره ولی این کار می تونه قوت قلبی باشه برای بازیکن های قدیمی یووه که بدونند فراموش نشند.

من این بازی رو ندیدم ... فورینو چطور بازی کرد ؟... بازیش به چشم اومد ؟... یا خیلی پیر شده بود

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
L'Omino di ferro, Furia-furin-furetto

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
فورينو از سال 1974 تا 1984 كاپتان يوونتوس بود و اين ركورد 10 ساله اخيرا توسط دل پيرو فتح شد . فورينو يك استثنا در جهان فوتبال بوده و از نظر درايت و اخلاقي از ماندگارهاي يووه است ..

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
فورينو از بزرگان يووه بوده و ركورد 8 اسكودتوي اون تاريخي تاريخي ... اين بازيكن كه بتازگي اله با ركورد 10 سال كاپتاني اون مساوي كرد ، سرنوشت خيلي جالبي داره ... در فصل آخري كه براي يووه توپ زد فقط و فقط 3 بار براي يووه بازي كرد كه دو تاي اونا در مسابقات حذفي بود .. در فصل 83.84 و در تاريخ هاي 08/21/1983 و همچنين 02/08/1984و در مسابقات حذفي بازي كرد و در بازي اولينو هم در ليگ ايتاليا براي يووه توپ زد ... 6 مي 1984 اما چه توپ زدني !!.. با تمام افتخار بازيكني كه همه فصل رو روي نيمكت بود حتي يك بازي هم در ليگ نداشت ، به ميدان اومد تا در كنار بونيك . پلاتيني . شيره ا . تاكوني .كابريني . سرجيو بريو .... قهرمان ليگ بشه و فاتح ليگ به فورينو نه تراپاتوني كارت قرمز نشون داد و نه مديراي يوونتوس واسش گربه رقصوني كردند ... بلكه بازيكني كه به علت كهولت سن نسبت به هم پستهاش ضعيفتر بود به بازي اومد ... تا فقط و فقط در جشن قهرماني يوونتوس شريك باشه و با عزت و احترام از يوونتوس جدا بشه ... اين ماجرايي كه نوشتم افسانه نيست ... واقعيتيه كه در دهه 80 و در همين يوونتوس اتفاق افتاده ...

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر

5 جولای 2012 ، امروز تولد 66 سالگی کاپیتان سال های دورِ یوونتوس ، جوزپه فورینو ست. جوزپه فورینو طی سال های 1969 تا 1984 در یوونتوس عضویت داشت و همچنین از سالِ 1974 ، به عنوان کاپیتانِ اول یوونتوس شناخته میشد و تا 10 سال بعد هم این عنوان رو در اختیار داشت.

فورینو با 528 بازی برای یوونتوس بعد از دل پیرو و شیره آ ، در این زمینه رکورد داره. کاپیتان سابقِ یوونتوس در 15 سالِ حضورش در تورین ، موفق به کسب 8 اسکودتو شد ! بیش از هر کسِ دیگه ای !

تولدت مبارک شماره ی 4 سابق یوونتوس !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
این مدافع سیسیلی(هافبک دفاعی) یوونتوس از وفادارترین بازیکنان سری آ محسوب میشه قدرت بازی خوانی فوق العاده ای داشته و مدافع بسیار ارام و خونسرد بوده که این ارامشش به تیم هم منتقل میشده

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کاپتان پر آوازه یوونتوس ، قد خیلی کوتاهی داشته و این کوتاهی قد خیلی ها رو به شک مینداخته که میتونه یه مدافع و یه هافبک دفاعی توانا باشه یا نه ؟!! اما هوادارها وقتی بازیهای این بازیکن 172سانتیمتری رو دیدن به قدرت و تواناییهاش پی بردن و فهمیدن که جزپه یه غول واقعی هستش. :1: فورینودر طول زندگی حرفه ای خود( 15 سال در یوونتوس بودن) اثبات کرد که یک بازیکن میتواند به مقامهای بالایی در فوتبال برسدو به درجات فوق العاده نایل شودحتی اگر قابلیتهای تکنیکی فراوانی نداشته باشد واز استعدادحمل توپ آنچنانی بهره نبرد. فورینو بازیکن سخت کوشی بود که فدارکاری فراوانی داشت و از خودخواهی بیزاربود

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

بازیکنی که با 8 بار برنده شدن لیگ ایتالیا در تمام تاریخ یوونتوس و فوتبال ایتالیا منحصر به فرد است.

رکوردجاودانه

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بعضی از بازیکنا به این دلیل محبوبند که در تیم ملی و یووه مشهور و معروف بودند و درخشیدند(مثل باجو و پائولو روسی) ولی یه بازیکن مثل فورینو همه همه همه مشهوریت خودش رو از یووه داره و میشه گفت چند قبضه یوونتوسی بوده ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

گل کاپتان فورینو در سال 1972 به رم که نتیجه 1.1 رو رقم میزنه ...

[img width=480 height=574]http://alessandro1985.persiangig.com/555555566666666666999.JPG[/img]

[img width=480 height=365]http://alessandro1985.persiangig.com/5555555555555555777777772.jpg[/img]

Spoiler

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- با 528 بازی ، سومین بازیکن برتر تاریخ یوونتوس از حیث تعداد بازی ـه اما برام جالب ـه که اینقدر مظلوم ـه . :1: تاپیک ـش اصلا پست نمی خوره ! :1: + به زودی بیوگرافی فورینــو ...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

جـــوزپـــه فـــورینـــو - کاپیتان سال های دور !

تصویر

Giuseppe Furino

Date of birth: 05.07.1946

Place of birth: Palermo

Height: 1,67

Nationality: Italy

Position: Midfield - Central Midfield

Foot: right

جوزپه در 5 جولای 1964 در پالرمو ایتالیا به دنیا آمد . فورینو فوتبال خودش رو از جوانان یوونتوس (!) شروع کرد اما یک فصل بعد ، به تیم ساوونا در سری B پیوست . فورینو در آن جا به خوبی حاضر شد و در طی دو سالی که در ساوونا توپ می زد 61 بازی انجام داد و 7 گل نیز به ثمر رساند . در سال 1968 بود که او به پالرمو پیوست و در یک فصل حضور خود در تیم زادگاهش ، 27 بازی انجام داد و یک گل نیز به ثمر رساند . اولین بازی خود در سری A را نیز با پیراهن پالرمو در برابر کالیاری انجام داد . سرانجام او در سال 1969 به یوونتوس پیوست ...

31 آگوست 1969 بود که او اولین بازی خود را با پیراهن یوونتوس در برابر مونتاوا در کوپا ایتالیا انجام داد . این بازی ، شروعی بود برای 15 فصل حضور در یوونتوس ! پست او هافبک دفاعی بود و با توجه به قد کوتاهش خیلی ها رو به شک انداخته بود که آیا او می تواند موفق بشود یا خیر ؟ اما فورینو با بازی های خوب خود و قدرت بازی خوانی بسیار بالا خود را به همگان اثبات کرد . فورینو در 15 سال حضور خود ، در مجموع 12 بار طعم قهرمانی را چشید . ( 8 بار سری آ ، 2 بار کوپا ایتالیا ، 1 بار جام یوفا و 1 بار جام در جام اروپا )

او 8 بار فاتح سری A شد که از این حیث به همراه جووانی فراری ، پرافتخار ترین بازیکن می باشد ! از دیگر افتخارات جالب او ، بستن بازوبند کاپیتانی یوونتوس از سال 1974 تا 1984 به مدت 10 سال پیاپی می باشد . آخرین مربی او تراپاتونی بود و آخرین بازی او با پیراهن یوونتوس 6 می 1984 در برابر آولینو بود . او در طی حضور 15 ساله خود ، 528 بازی انجام داد و 19 گل نیز به ثمر رساند . سه بازی ملی نیز در کارنامه او به چشم می خورد . به قول یکی از دوستان : فورينو يك استثنا در جهان فوتبال بوده و از نظر درايت و اخلاقي از ماندگارهاي يووه است ...

[b]افتخارات :

# قهرمانی در سری آ / سال های 1971-72, 1972-73, 1974-75, 1976-77, 1977-78, 1980-81, 1981-82, 1983-84 .
# قهرمانی در کوپا ایتالیا / سال های 1978-79, 1982-83 .
# قهرمانی در جام یوفا / 1976-77
# قهرمانی در جام در جام اروپا / 1983-84 .

لینک یک سری گل از کاپیتان شماره 4 یوونتوس ...

Spoiler

• Principino و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

[FONT="]فورینو:[/FONT]

[FONT="]تمدید قرارداد ویدال خبرِ بسیار خوبی برای یوونتوس و هواداران است.ویدال عشقِ خود را به بانوی پیر و لباسِ سیاه و سفید آن ثابت کرده است.او خریدِ بسیار خوبی از سوی مدیریت بوده است و سال ها همراه با کونته پرچم دارِ یوونتوس خواهد بود.ویدال هنوز می تواند بهتر شود،او نقشِ مهمی در بازیِ یوونتوس دارد.[/FONT]

[FONT="]پیرلو؟[/FONT]

[FONT="]غیبتِ او بسیار تاثیر گذار است اما مطمئناً یوونتوس از پسِ آن بر خواهد آمد.باید دید کونته چه تغییری در تاکتیک یوونتوس ایجاد خواهد کرد.تمدید قرارداد پیرلو از اهداف مدیرانِ یوونتوس است،اما شخصاً در دوره ای رشد کردم که همه ی بازیکنان برای تیم مهم بودند،اما هیچکس ضروری نبود.قصد ندارم شایستگیِ پیرلو و یوونتوس را زیر سوال ببرم و این وضعیتی هست که آنها حل کردنِ آن را بررسی خواهند کرد.[/FONT]

[FONT="]یوورنته؟[/FONT]

[FONT="]در ابتدای فصل تعجب برانگیز بود که چرا کونته از او کم استفاده می کند.کونته در قدم به قدم وارد کردنِ او به بازی بسیار خوب عمل کرد،یورنته اکنون تداومِ خوبی دارد و نتایج اولیه بسیار مثبت هستند.او در آینده هم برای خط حمله ی یوونتوس ضروری خواهد بود.[/FONT]

[FONT="]یوونتوس در بازار نقل و انتقالاتِ ژانویه؟[/FONT]

[FONT="]بدیهی است که هر تیمی می تواند بهتر شود اما فکر نمی کنم که باید به تیمی توصیه بکنم که همیشه ثابت کرده که کار خود را بلد است.تاریخِ یوونتوس می گوید که بیانکونری ها همیشه تیمِ بسیار خوبی را بسته اند و این دفعه نیز چه در ژانویه و چه در تابستان اینگونه خواهد بود.[/FONT]

• Bianconero Amore, Principino و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

فورینو:

[FONT="]کونته و تراپاتونی خیلی شبیه هستند.کونته مانندِ تراپاتونی یک دقت و میلِ دیوانه وار دارد،یک تمرکز فوق العاده که آن را به یووه منتقل می کند.به خصوص او برنده ی بازی با رم بود.فکر نمی کنم که لیگ دیگر تمام شده باشد،بازیِ دیروز ثابت می کند که یوونتوس قوی ترین تیم در ایتالیا و بینِ قوی ترین تیم های اروپاست.هنوز بازی های زیادی مانده اند و یوونتوس نباید منحرف شود.مطمئناً ورزشگاهِ یوونتوس یک ارزشِ مضاعف است و تیم های دیگر به جایِ بحث های بیهوده باید به سازماندهی کردنِ خود فکر کنند.فقط کودن ها می توانند بگویند که تیمی اینقدر به خاطرِ "کمک ها"برنده می شود.فکر می کنم که یوونتوس به حفظِ تمرکزِ خود ادامه خواهد داد.کونته اجازه نخواهد داد که در بازیکنان این فکر ایجاد شود که اسکودتو را دیگر برده اند.گارسیا عقب تر است،اما رم به هر حال امسال خیلی خوب بوده است.[/FONT]

تصویر

• Bianconero Amore و Principino از این پست تشکر کرده است

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
فورینو:

[FONT="]زحمت کشیدن برای لباس و نیز تلاش برایِ بهتر شدن از ارزش هایِ مشترکِ جهانی هستند و برای هر تیمی باید همین گونه باشد.به طورِ قطع یوونتوس و ویدال نمونه ی آشکاری برای این هستند.خانواده ی آنیلی همیشه پافشاریِ زیادی داشته است بر رفتاری که بازیکنان در داخل و خارجِ زمین باید داشته باشند.و بونیپرتی در دورانِ طولانیِ مدیریتِ خود اهمیتِ این مسئله را چندین برابر کرد.کونته کوشش و جدیت را به تیمِ خود انتقال می دهد.مشتاقم ببینم آنتونیو کونته چگونه اوسوالدو را با مجموعه ی یوونتوس هماهنگ خواهد کرد،رویِ ارزشِ فنیِ بازیکن تردیدی ندارم اما روی برخی از رفتارهایِ او.اما یکی از یوونتوس شدن سخت نیست،کافی است که از هم تیمی هایِ خود کُپی برداری کنید![/FONT]

تصویر
[FONT="]
[/FONT]

• Bianconero Amore و Principino از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

- امروز تولد 69 سالگی ـه جوزپه فورینو ـه.

هافبک - دفاعی یوونتوس که دوران با شکوهی رو در یووه گذروند.

فورینو فوتبال خودش رو با تیم پریماورای یووه شروع کرد ولی سال 66 در اولین تجربه رسمیش به تیم ساوونا پیوست، دو سال برای این تیم توپ زد و سپس راهی پالرمو شد و بعد از یک فصل هم به یووه برگشت.

در ابتدا کسی فکر نمیکرد فورینو موندگار باشه ولی 15 فصل موند، جنگید و درخشید و چشم ها رو به خودش خیره کرد.

فورینو رو از بزرگترین اسطوره های یووه می دونند و احترام خیلی زیادی براش قائل هستند.

furino.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

فورینوی عزیز :

" به خودم اجازه نمی دم که به ترانسفر یووه نمره بدم من به مدیرای یووه اعتماد دارم :worship: ، در واقع تیم عوض شده ، قبلا یووه یه تیم دیگه بود. امیدوارم که بازیکنای جدید خودشون رو مثل قبلیا ثابت کنن ، اینا نسبت به بازیکنایی که رفتن خصوصیات متفاوتی دارن ، بازیکنایی نیستن که خصوصیات پیرلو و توز و ویدال رو داشته باشن.امیدوارم با بازگشت مارکیزیو یووه بتونه به هماهنگی در حمله برسه و توی زمین برتری داشته باشه و بازی خودش رو تحمیل کنه. واسم جالبه که یه تیم اغواکننده رو ببینم ، فارق از بازیکن ها به شکل جداگانه.

هرنانس؟ توی هافبکا بازیکن مورد علاقم نیست ، مخصوصا که تو گذشته زیاد مصدوم شده. اما همون طور که گفتم به مدیرای یووه ایمان دارم و انتظار موفقیت های بیشتری رو دارم."

پ.ن : :worship:

• AAG, juve's fan, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

فورینو ی با غیرت :8:  :

• سمبل ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ ؟ خدا رو شکر ، یوونتوس بازیکنان خوب زیادی داریم که سمبل هستند ، همه ی آنها بازیکنان مهمی اند ، وقتی به به اهدافتان می رسید یعنی همه خوب بوده اند.یووه موفق می شود ، چون تیم بسیار خوبی دارد.
  • شروع فصل و بازگشتمان به بالانشینان ؟ من کاملا امیدوار بودم ، امیدوار بودم که برمی گردیم.اگرچه ، برای رسیدن به هدف باید خوب بود ، یووه عالی کار کرد. :53:
  • بهترین هافبک و هافبکی که باید پیشرفت کند؟ از نظر من دو هافبک مهم در تیم هستند ، پوگبا و مارکیزیو ، انها نماد روحیه ی تیم در حال حاضر هستند.این دو واقعا بازیکنان سطح جهانی هستند ، من واقعا مارکیزیو را دوست دارم.
  • رتبه مان در لیگ و اروپا؟ تمام این ۳ جام الان در دسترس هستند ، جام حذفی هم هست.من امیدوارم یووه تا جایی که ممکن است تا ماه می در تمام این رقابت ها مدعی باشد.
  • پنجره ی زمستانی؟ این به مدیران بستگی دارد ، من به عنوان یک نظاره گر ، یووه اگر بتواند مثل دو ماه گذشته کار کند ، نیازهای در همین تیم موجود است.

یکی از به یاد ماندنی ترین جمله های برای من ، جمله فورینو در روزی هست که پروژه ی اساطیر یوونتوس کلید خورد :

"It's very nice to be able to spread Juventusness Around the world "

:worship: :53: :worship:

• GioVanni Agnelli, Atomic Ant, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی