پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

معرفی بهترین

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
255 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
از این به بعد به صورت ماهیانه من با مشورت با مدیران فوروم و بررسی تمامی ارسال های شما عزیزان بهترین عضو فوروم را انتخاب می کنم و یه هدیه ناقابل به طرف اهدا خواهم کرد. امروز 5/9/85 هستیم پس اولین نفر در 5/10/85 انتخاب و معرفی خواهد شد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خیلی واسه من جالبه چرا کسی نظری در این مورد نمی ده حتی مدیران

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسين جان خوب در اين تاپيک قراره هر ماه نفر برتر رو انتخاب کنيم نظر خاصي فکر نکنم بخواد با تشکر

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
من هم با كمال موافقم

elkann

elkann

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
ازشما متشکریم حسین جان....استوار چون هیمالیا یوونتوس ایتالیا اسامی هرکسی که کارت هواداری داره را درقسمتی از سایت بگذارید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوست عزیز برای چی؟؟؟

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
منم فکر کنم این فکر خوبی باشه برای تشویق ... که اعضا سعی کنن بهتر بشن و ایرادهای کم خودشون رو کمتر کنن ...

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
البته من پيشنهاد دادم كه اين كار به ضورت هفتگي انجام بشه و هر هفته يك نفر انتخاب بشه و در نهايت در اخر ماه هم يك نفر انتخاب بشه

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
بد فكري هم نيست ولي اين كار چندين اشكال عمده داره (البته ببخشيد فقط هدف نتيجه گيري بهتره) 1- اصولا"چه كسي يا كساني بايد اين نفر برتر را انتخاب كنند؟؟ 2- نحوه انتخاب به چه صورت است؟ 3- معيار امتياز دهي يا گزينش چيست؟ 4- اصولا"كميت ارسالها امتياز آور است يا كيفيت انان؟؟ 5- براي برقراري يك رابطه منطقي به اين دو فاكتور چه راهكاري انديشيده شده؟ 6- با توجه كثرت دوستان عزيزمان آيا انتخاب ماهيانه جوابگو خواهد بود؟ 7- منبع و محل تامين بودجه اين جوايز از كجاست؟ در پايان ضمن تشكر از حسين عزيزم بواسطه ارائه افكار بكر و جديد ,وظيفه خودم ميدانم كه بدنبال جواب مناسب براي اين پرسشها باشم و از ساير دوستان هم خواهشمندم در اين رابطه اقدام كنند تا بتوانيم يك راه حل مناسب پيدا كنيم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من توضیح کلی می دهم نفر برتر با مشورت با مدیران فعال انتخاب خواهد شد و جوایز رو هم خودم باید هزینش رو تقبل کنم چون نه سایت و نه کانون اسپانسر و حمایت کننده مالی داره دیگه.چون بودجه مالی و حمایت کننده مالی ندارم نمی توانیم در ماه بیشتر از یک نفر انتخاب کنم با تشکر از سجاد عزیز به خاظر همفکری و کمک های فراوان

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

بد فكري هم نيست
ولي اين كار چندين اشكال عمده داره (البته ببخشيد فقط هدف نتيجه گيري بهتره)
1- اصولا"چه كسي يا كساني بايد اين نفر برتر را انتخاب كنند؟؟
2- نحوه انتخاب به چه صورت است؟
3- معيار امتياز دهي يا گزينش چيست؟
4- اصولا"كميت ارسالها امتياز آور است يا كيفيت انان؟؟
5- براي برقراري يك رابطه منطقي به اين دو فاكتور چه راهكاري انديشيده شده؟
6- با توجه كثرت دوستان عزيزمان آيا انتخاب ماهيانه جوابگو خواهد بود؟
7- منبع و محل تامين بودجه اين جوايز از كجاست؟
در پايان ضمن تشكر از حسين عزيزم بواسطه ارائه افكار بكر و جديد ,وظيفه خودم ميدانم كه بدنبال جواب مناسب براي اين پرسشها باشم و از ساير دوستان هم خواهشمندم در اين رابطه اقدام كنند تا بتوانيم يك راه حل مناسب پيدا كنيم

سلام دوستان من
آقا سجاد سوالاتي کرد که واقعا به نظرم من ارکان اين کار هستند
اينکه چه کساني در انتخاب بهترين فرد نقش دارند رو حسين توضيح داد و اينکه جايزه از چه جايي هزينش تامين ميشه
ولي من خواستم يکم بيشتر توضيح بدم ، از نظر من نحوه انتخاب بر حسب کيفيت پستهاست ، هيچگاه تعداد پستهاي زياد معيار انتخاب يک فرد به عنوان بهترين فرد کانون نيست ولي اگر بخوايم فردي رو به عنوان فرد فعال انتخاب کنيم ، ميشه تعداد پستهاي اين فرد رو معيار قرار داد ولي ما در اينجا به دنبال مفيد ها هستيم و انتخاب اين فرد از بين 173 نفر براي من به شخصه کار سختيه
ولي از نظر من انتخاب بهترين فرد کانون فقط بايد بر حسب مفيد بودن آن فرد انجام شود
به نظر من اينکار بعد از گذشت چند ماه روي غلتک ميوفته و ديگه به راحتي اينکار انجام ميشه
راستي امکان داره که براي دو ماه پشت سر هم هم يک نفر انتخاب بشه
با تشکر

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
کیفیت پستا از چه نظر یعنی اگه یکی 100تا پست بده با کیفیت متوسط اتنخاب می شه یا اگه یکی 50تا پست بده با کیفیت عالی؟ ???

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اره اين كار اگر تداوم داشته باشه روي اعضا تاثير مثبت ميزاره

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
به نظر من جايزه اصلا لازم نيست داده بشه همين انتخاب خودش به اندازه کافی انگيزه آور است

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم با سعيد موافقم فكر مي كنم حسين به اندازه كافي هزينه مي كنه من كه با عنوانش اگه قرار باشه يه روز نصيبم بشه بيشتر حال مي كنم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اره انتخاب خيلي مهم تر از جايزه اون هست

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
آره اصلاً جایزش مهم نیست مهم اینه که یکی رو انتخاب کنید می گم خوش به حالش چه حالی می کنه از بینه این همه آدم انتخاب شده!! ;D

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

کیفیت پستا از چه نظر یعنی اگه یکی 100تا پست بده با کیفیت متوسط اتنخاب می شه یا اگه یکی 50تا پست بده با کیفیت عالی؟ ???

سلام دوست من
مطمئنا پنجاه تا پست با کيفيت عالي بر صد پست با کيفيت متوسط برتري داره
ولي ممکنه کسي که هزار تا پست داده باشه و سيصد تا پست واقعا عالي داده باشه هم انتخاب بشه
با تشکر

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
هزارتا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مگه هر ماه انتخاب نمی شه؟کسی که هزار تا پست می ده احتماله اینکه 300تا پستش عالی باشه خیلی زیاده اما تو یه ماه هزارتا پست؟!!!!!!!!!!!! من خودمم بکشم تو هر ماه نهایتن 100تا پست می دم!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من من منظورم اونطوري که شما فکر کردي نبود من مثال زدم منظور من اين بود که هر چيزي ممکنه مفيد بودن مطمئنا معيار اصلي انتخابه با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی