پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو میرانته

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
29 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
با عرض پوزش میدونم تاپیک مزخرفیه اما... تو بازی با لچه بازی خواهد کرد کلا دروازه بان بدی نیست اما حالا حالا ها کار داره امیدوارم گل نخوره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مزخرف یعنی چی؟ واقعا .......

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من قصد توهین یا هر چیز دیگه ای نداشتم میدونم غیر از اونم بعد جیجی کسی رو نداریم گفتم مزخرف چون میدونم بازدیدکننده ی انچنانی نداره مگه این که بچه های فوروم بخوان منو ضایع کنن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی بازی با البینولفه دو تا موقعیت خطرناک رو گرفت در تاریخ 8 July 1983 در ایتالیا به دنیا امد و سابقه بازی توی تیم های کروتونه و سیه نا رو داره که توی اکثر بازی های این دو تیم نیز دروازه بان اول بود

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
و صد البته عاشق یوونتوسه :-*

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من دروازبان خوبيه ولي معلومه که پنالتي گير نيست چون خلاف جهت ضربه جوئلسون پريد با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
با یه بار نمیشه چیزی رو ثابت کرد

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
به نظر من ميرانته يک دروازبان مطمئنه و مطمئن باشيد در مقابل لچه گل نمی خوريم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام سعيد جان شما تا حالا بازي ميرانته رو ديدي ؟ با تشکر

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

سلام دوستان من
دروازبان خوبيه
ولي معلومه که پنالتي گير نيست
چون خلاف جهت ضربه جوئلسون پريد
با تشکر

من جی جی رو دوست دارم ولی مثل اینکه فینال جام جهانی یادت رفته...........
کی جهت مخالف میرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
بله زمانی که در سيه نه بود ميديدم در همين يووه هم ديدم مشکلی نداشت

سلام سعيد جان
شما تا حالا بازي ميرانته رو ديدي ؟
با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
تو بازیهای تدارکاتی که حضور داشته خیلی عالی کار کرده و (( هیچ اشتباهی )) نداشته ( دقت کنید هیچ اشتباهی ;) ) تو بازی با اینتر ، با الساندریا ، با اسپتزیا و ... تو بازیایی که بوده و من تو همین فصل ازش دیدم بینظیر بوده . اگه رابطه خانوادگیم با جیجی نبود قطعا آنتو رو بهش ترجیح میدادم ;D

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
لیاقتشو نشون داد مگه نه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
اما اگه دقت داشته باشید در بازیهایی که در این فصل کرده بیشتر گل خورده . اما منم دوستش دارم . وقتی تو سیه نا بود یکبار دیدمش . 3 تا گل خورد !!! اما بعد زا بوفون چشم امید ما به اونه . برای همین دشام زیاد بهش بازی میده

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فكر كنم اگه روش كار شه خيلي از دروازه بانايي كه دست روشون گذاشتن مثل چك يا ... بهتر بشه. فقط بايد يكي توپ باهاش كار كنه. باتشكر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
یک جوان پر امید آنتونیو متولد کاستلاماره دی استابیا در تاریخ 8 آگوست 1983 در ایتالیاست . او از آن دسته بازیکنان جوان ایتالیاست که هیچ گاه فرصت نیافته خودش را نشان دهد . او وقتی 20 ساله بود با هزار امید و آرزو به یوونتوس پیوست زماانی که مارچلو لیپی آخرین سال حضور خودش را در یووه تجربه می کرد اما هیچ گاه به آنتونیو بازی نرسید و او یک سال را روی  نیمکت و حتی سکو پشت سر گذاشت . اما او از این نیمکت نشینی خسته شده بود برای همین به کروتونه پیوست و از 42 بازی سری ب در 41 بازی حضور داشت که شاید برای او موفقیتی بزرگ محسوب می شد اما باز قانع نشد و می خواست بازی در سری آ را تجربه کند به همین با سیه نا قراردادی امضا کرد و در 26 بازی نیز به میدان رفت . بازگشت برای  جبران آنتونیو میرانته بعد از سه سال دوباره به یوونتوس اومده اما نه برای نیمکت نشینی . بلکه برای شهرت و خود نمایی ! در زمان لیپی که هرگز بهش بازی نرسید و در زمان کاپلو نیز که اصلا در یوونتوس نبود اما حالا شرایط یوونتوس با گذشته فرق می کند یوونتوس دیگر آن تیم پر ستاره نیست  و بسیاری از ستارگان این تیم به تیم های دیگر کوچ کردند اما رقیب اصلی او برای بازی کردن در ترکیب اصلی یکی از با تعصب ترین بازیکنان یوونتوس است یعنی جان لوئیجی بوفون . و انگار طالع آنتونیو این چنین است که ذخیره باشد هرچند در چندین بازی دوستانه درون دروازه ایستاده است اما برای او قانع کننده نیست . آنتونیو چشم به آینده دوخته است آینده ای که هیچ کس خبر ندارد ... ماندن یا رفتن او می داند که اگر شرایط همین طور پیش رود او باز یک فصل دیگر هم ذخیره خواهد بود و این چیزی است که نه تنها آنتونیو بلکه همه بازیکنان ازش فراری هستند . نیمکت نشینی ! شاید او می خواهد تجربه کسب کند و باز سال بعد در تیم دیگری بازی کند که نشان دهد دروازه بان لایقی است . هیچ بعید نیست که در همین تعطیلات نیم فصل از یووه جدا شود و به تیم دیگری برود خود او درباره شرایط یوونتوس می گوید : یوونتوس همواره تیم بزرگی بوده است و اولین تیم حرفه ای من نیز بوده . عضو تیم یووه بودن افتخار است و بازی کردن افتخاری بس بالا تر . هیچ بازیکنی از نیمکت نشینی خوشش نمیاید اما من در تیمی هستم که دروازبانش بوفون است بهترین دروازه بان جهان . همین برای من انگیزه اس می شود که بهتر تمرین کنم و از بوفون اصول دروازه بانی رو یاد بگیرم . اما قول میدهم که اگر در دیداری حتی 5 دقیقه بازی کردم بهترین بازی خودم را نشان دهم . آنچه درباره میرانته باید بدانید نام : آنتونیو نام خانوادگی : میرانته تاریخ تولد : 8/7/1983 قد : 88/1 محل تولد : کاستلاماره دی استابیا وزن : 76 ------------------------------------------------------- پنج امتياز بابت اين پست به اين کاربر داده شد ( کمال ) -------------------------------------------------------

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من براش آرزوي موفقيت مي كنم. هر چند مي دونم يه رقيب روي نيمكت داره به اسم بلاردي و يه رقيب خيلي بزرگ تو تيم جوانان. دروازه باني كه خيلي بزرگه و بزرگتر از اين هم خواهد شد.من كه خيلي دوستش دارم: بونه فوي ______ متشكر از بهمن بابت توضيحات فوق العاده ش.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
اره منم از بونی فوی خوشم میومد . اما رفت دیگه . در ضمن میرانته دروازه بان دوم یووه هست و تا حالا چند تا بازی هم کرده که البته بیشتر گل خورده البته باید بگم در دوره ای میرانته بازی کرد که یووه افت کرده بود و حتی همین بوفون هم گل میخورد اما یووه در کل باید به دنبال یه دروازه بان دوم ثابت و مطمئن باشه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من برعکس شما کاملا به ميرانته اعتقاد دارم و مطمئنم ذخيره ي خوبي براي بوفون هست و به نظر من دروازبان سوم تيم هم بايد جوون باشه يعني چيزي هولو هوش 17 سال با تشکر

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
منم ازش خوشم میاد تو فیفا منیجر اکثرا میرانته رو بازی میدادم و بوفون رو نیمکت بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی