پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2605 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
هیچوقت نباید کلودیو رو فراموش کرد . همونقدر که همه به جووینکو اعتقاد دارن که بازیکن بزرگی میشه ، باید روی کلودیو هم حساب کرد . به احتمال زیاد هم روز یکشنبه از ابتدا در کنار سیسوکو خواهد بود .

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من به شخصه این بازیکن رو خیلی دوست دارم و سبک بازیشم خیلی دوست دارم،معتقدم احتمالش خیلی زیاده که یکی از بزرگان یووه بشه!!!!

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
واقعا" عالي بود من بهش خيلي اميدوارم شدم جنگندگي،تعصب و دوندگي اينها مشخصات بارزش بود البته يكي دوتا پاس بلند خيلي خوب هم داد و بخوبي در زمين ميچرخيد

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
خوب این میتونه یه شروع خوب واسه یه بازیکن جوون باشه رانیری باید بیشتر به این بازیکنان جوون اعتماد کنه و مطمئنا جوابش رو هم خواهد گرفت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از بین جوون های یووه،تنها کسیه که میشه برای ترکیب اصلی بهش اعتماد کرد در حال حاضر. نه جووینکو و نه دچلیه پختگی مارکیزیو رو ندارند.ولی مارکیزیو هرچند هنوز یه هافبک 100 درصد نیست برای یووه،ولی بعد از کیه لینی، فکر میکنم مارکیزیو دومین ستاره ی سال های آینده یووه باشه. یعنی حداقل پتانسیلش رو داره.فقط ه 20 سالشه.کیه لینی هم وقتی 20 سالش بود ی گفتند این پتانسیل ستاره شدن رو داره. الان بعد از 3 سال شده از بهترین های ایتالیا. مارکیزیو هم باید بدونه کیه لینی به سادگی این رو بدست نیاورد.و اگر تلاش کنه می دونم اونم تا 3 سال دیگه ستاره میشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كلود در سن 18 سالگيش خودشو به خوبي نشون داده و ثابت كرده كه پتانسيل اينكه بخواد تبديل به يك ستاره‌ي بين المللي بشه رو داره.سال گذشته هم برخلاف جووينكو ، دچليه و بقيه‌ي جووناي يووه خيلي بي سر و صدا به كارش ادامه داد و خودشو آماده كرد تا اينجوري و ب بازي در يووه به آرامي خودشو به همه بقبولونه.جووينكو با توجه به خصوصيت اخلاقي جنگندگي و يجورايي قد بودنش خيلي بدون سر و صدا در همه جاي زمين ديده مي شه و اين مي توه براي آيندش عالي باشه.فقط بايد يه مقدار ريسك كنه و به كار هاي بزرگتر دست بزنه و مثلا مثل كيه‌ل كه خودشو در دفاع وسط هم گنجوند سعي كنه در همه‌ي كارها(دفاعي و هجومي) خودي نشون بده تا بتونه به اون حد اعلا برسه.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دیشب عالی بود عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خیلی خوب کار کرد در عین حال 100% بدون حاشیه کار میکنه تکل های مناسبی زد و اعتماد به نفس خوبی داره .... میشه در جام حذفی کامل بازی کنه و وقتی تجربش بالا رفت در میادین بزرگتری هم بازی کنه بازیکن اینده داری محسوب میشه .... I Hope ::)

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
حالش چطوره ؟ بدجوری حالم گرفته شد !!! :( بازیکن بسیار خوبیه ! امیدوارم مشکل خاصی نباشه :(

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تا این لحظه که خبری در مورد مصدومیتش و مدت بیرون بودنش نیومده ولی با توجه به صحنه هایی که توی بازی دیدیم فکر می کنم حداقل 2 -3 هفته نباشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
طبق نوشته سایت گل حداقل تا یک ماه از میادین دور خواهد بود.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیشب بازی نسبتاً خوبی انجام داد . شاید به عقیده خیلی ها بازیش به چشم نیومد ولی از نوع پاس دادن هاش و تغییر منطقه بازیش کاملاً مشخص بود که بازیکن باهوش و آینده داری هستش . خوبی که کلودیو داره اینه که هر دوپاش حرفه ای و قوی هستند و میتونه از حداکثر قدرت هر دوپاش استفاده کنه . رانیری باید بفهمه که امثال مارکیزیو ، جووینکو و دچلیه نیومدن پیچ و مهره نیمکت رو محکم کنن ! دیشب کلودیو نشون داد که وقتی اون توی یووه بازی میکنه پولسن نباید تو ترکیب اصلی باشه . مارکیزیو نشون داد میتونه در آینده جانشینی مناسب برای پیرلو باشه البته اگر مغرور نشه و به تجربش اضافه کنه .

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
واقعا از استیل بازیش خوشم میاد , اصلا سرش پایین نیست , مدام دور و برش رو چک میکنه !

[img width=480 height=319]http://e.imagehost.org/0767/normal_18-07-07-26.jpg[/img]

وقتی پشت محوطه اینتر توپ رو گرفت گفتم الان توپش رو نگیرن ! یکدفعه با هنرمندی داشت توپ رو مینداخت گوشه دروازه سزار !!

[img width=480 height=319]http://e.imagehost.org/0009/12-07-07-28.jpg[/img]

براش آرزوی موفقیت میکنم و مطمئنم که بازیکن بزرگی میشه :-*

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
اگه بهش بازی داده بشه اینده خوبی داره

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این مارکیزیو عجب بازیکنی شده خیلی عالی بازی می کنه بعید نیست لیپی در راستای جوان گرایی کاملا دعوتش کنه !! کار برای زانتی و پولسن خیلی سخت شد !! بیچاره ها!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
از روی گزارش بازی که خوندم متوجه شدم امشب ستاره تیم بوده . هرچند نمیشه روی نمرات سایت گل زیاد حساب کرد ولی Goal.com کلودیو رو بهترین بازیکن زمین انتخاب کرده . توی سایت Sky هم نوشته بود که پاسهاش دقیق هستش و انگار با خط کش پاس میده و خیلی باهوش بازی میکنه . من فقط امیدوارم رانیری به سرش نزنه حالا که پولسن و زانتی آماده شدن دوباره نیمکت نشینش کنه . البته خیلی بعید هستش همچین کاری بکنه ولی انصافاً نمیشه به این راحتی از زانتی گذشت .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آره من هم خیلی بهش علاقه و اعتماد دارمو واقعا ما حوانهای خیلی خیلی عالی د راختیار داریم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
چیزی که مسلمه اینه که از پولسن خیلی بهتره.بها دادن به این جوون در اینده سود زیادی برای یوونتوس داره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب بریم سراغ معرفی مختصر از مارکیزیو !!! وی متولد 19 ژانویه 1986 در شهر مه گرفته تورینو است جز معدود بازیکنانی است که در تیم شهری که متولد شده بازی می کند همراه تیم جوانان یوونتوس دوران درخشانی را پشت سر گذاشت و در اخرین سال حضورش در رده جوانان به عنوان بهترین هافبک رقابت ها برگزیده شد در روزهای پیش از اغاز تمرینات مراسم ازدواجش را جشن گرفت و زندگی مشترکش را اغاز کرد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اخی چه خوب که زود ازدواج کرد ;D نی نی در راه نداره؟؟؟ ;D :D (خودش نه خانومش ;D) ولی جدای شوخی من یکی با این که زیاد بازی هاشو ندیدم ولی ازش خوشم اومده :-* یه جوریه که بازیش به دل میشینه خدا کنه رانیری بهش بازی بده که فعلا داره میده :)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی