پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2605 پاسخ برای این موضوع

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
تقابل کاپیتان اول و دوم یوونتوس در لیگ فرانسه؟
موناکو vs پی اس جی

پیشنهاد موناکو برای مارکیزیو. منتظر اخبار بیشتر در این زمینه باشید اما فکر کنم مقصد بعدیش خارج از اروپاست
  • mory, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

شاهزاده ای که شاه نشد.

شاهزاده ای که نذاشتن شاه بشه

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تقابل کاپیتان اول و دوم یوونتوس در لیگ فرانسه؟
موناکو vs پی اس جی

پیشنهاد موناکو برای مارکیزیو. منتظر اخبار بیشتر در این زمینه باشید اما فکر کنم مقصد بعدیش خارج از اروپاست

البته مارکی کاپیتان سوم یوونتوس حساب میشه در حضور بوفون و کیه لینی

دوس داشتم میرفت پاریس

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1381 ارسال
  • Locationقزوین

این چه باشگاهیه آخه ما طرفدارش شدیم
با بزرگای تیم مثل دستمال کاغذی برخورد می کنن
لازم نیست لیست بلند بالای بازیکنایی که باهاشون بی مهری شده بیارم همه تون بهتر از من می دونید
با این شرایط هرکی از تیم بره سود کرده.
کیه لینی هم ایشالا بره بتونیم بازی های یووه رو با خیال راحت و بدون حسرت خوردن ندیدن بازی بازیکن محبوبمون نبینیم

ما به خاطر جام که طرفدار که یووه نشدیم ،ما حتی فقط به خاطر دل پیرو ها و بوفون ها هم طرفدار یووه نشدیم ، مارکیزیو ها و بریندلی ها و پسوتو ها و زالایتاها و لیختشتاینر ها و پادوین ها و زانتی ها هم نقش مهمی تو طرفداری ما داشتن
وقتی آدم می بینه که با بازیکن ها اینطوری رفتار می شه علاقش به باشگاه کمتر و کمتر می شه و به یه جایی می رسه که دیگه هیچ علاقه ای به باشگاه براش نمی مونه
بعد از رفتن بوفون ، رفتن سیاه و سفید ترین مردی که بوفون می شناخت می تونه نقطه ی پایانی برای طرفداری من باشه

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

- ظاهرا بیش از هر موقع دیگه ای به درب های خروجی باشگاه نزدیک شده و پدرش هم تائید کرده.

شما رو نمیدونم ولی از نظر من خروج مارکیزیو غیر قابل بخشش هست و البته برخلاف بوفون و الکس که تصمیم مدیریت بود، مارکیزیو به خاطر یک شخصیت دیگه در راه خروج ـه ...

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

از رفتنش ب شدت خوشحالم برای من  دچیلیه خیلی محبوب تر بود ......با رفتنش جا برای هافبکای بهتر باز میشه ولی هرچند باید با افرادی حک تو باشگاه میمونند و همه چیزشونو میذارن بهتر برخورد بشه مارکیزیو ب هیچ عنوان اسطوره نبود ب زور شاید میشه گفت ستاره

• Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

- ظاهرا بیش از هر موقع دیگه ای به درب های خروجی باشگاه نزدیک شده و پدرش هم تائید کرده.

شما رو نمیدونم ولی از نظر من خروج مارکیزیو غیر قابل بخشش هست و البته برخلاف بوفون و الکس که تصمیم مدیریت بود، مارکیزیو به خاطر یک شخصیت دیگه در راه خروج ـه ...

بخاطر دن الگری؟ :45:

• Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

از رفتنش ب شدت خوشحالم برای من دی شیلیه خیلی محبوب تر بود ......با رفتنش جا برای هافبکای بهتر باز میشه ولی هرچند باید با افرادی حک تو باشگاه میمونند و همه چیزشونو میذارن بهتر برخورد بشه مارکیزیو ب هیچ عنوان اسطوره نبود ب زور شاید میشه گفت ستاره

بی انصافی نکن داداش این بیچاره از صمیم قلب عاشق یوونتوسه. این همه سال بدون هیچ حاشیه ای در خدمت تیم بوده همیشه مثل عضوی از یه خانواده بوده برای یووه همه هواداران یوونتوس دوستش دارند. من که اگه بره دیگه واقعا نمیدونم به چه امیدی بازی های یوونتوس رو نگاه کنم و به قول اون دوستمون چون عاشق خود یوونتوسم بازی هاشو نگاه میکنم ولی هیچوقت این نامردیهای مدیر یا مربی یا هر کی که باعث میشه این اسطوره ها برن رو فراموش نمیکنم

• Aminvo, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

از رفتنش ب شدت خوشحالم برای من دی شیلیه خیلی محبوب تر بود ......با رفتنش جا برای هافبکای بهتر باز میشه ولی هرچند باید با افرادی حک تو باشگاه میمونند و همه چیزشونو میذارن بهتر برخورد بشه مارکیزیو ب هیچ عنوان اسطوره نبود ب زور شاید میشه گفت ستاره

مارکیزیو جای کی رو گرفته که میگید جا برای هافبک بهتر باز میشه؟!!!

آلگری که به این بنده خدا هر شش هفت بازی یک بار بهش بازی میده تازه اونم به عنوان یار تعویضی.

کیفیت بازیش به مراتب بهتر از خدیرا و متیودی هست

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خدیرا ک سطح جهانی داره خیلی بالاتر از مارکیزیو هست 

انصافا تو یووه خوب موند و دیگه افت کرده 

• Aminvo, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

• مهمان

خدیرا ببینید چند گل زده تو این سن. مارکیزیو هیچ وقت این تعداد گل نزده. 
این ارزش مارکیزیو رو پایین نمیاره اما به هر حال خدیرا بازیکن خیلی خوبیه. قطعا موندنش به تیم کمک میکنه و من با این شرایط مخالف فروشش هستم. وقتی متوعیدی بازی میکنه فروش مارکیزیو منطقی نیست

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

مارکیزیو جای کی رو گرفته که میگید جا برای هافبک بهتر باز میشه؟!!!

واقعا جای کسی رو نگرفته بلکه بعضی های دیگه جای اونو گرفتن و میخوان از خونه خودش بیرونش کنن. حالا خدیرا هیچی خدیرا واقعا بازیکنیه با کلاس بالا، اما یعنی مارکیزیو از متوییدی هم کمتره؟!!
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

هنوز درد رفتن بوفون التیام نیافته داره  شاهزادمون رو بیرون میکنن اخه چرا

خدایی این همه نیمکت نشینیو تحمل کرده و صداش در نیومده چرا اینجور باش رفتار میکنین

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
در اینکه مارکی افت بدنی داشته که شکی نیست ولی
رفتن مارکی میخ آخر به تن یووه کلاسیک و رسومشه و این مسئله یووه مدرنی به وجود می یاره که تفاوتی با مادرید نداریم. و احتمالا یادمون می ره چرا طرفدار یووه شدیم. اما به هر حال مسیر قهرمانی اروپا که ذوق مرگش بودیم از این راه می گذره و اون روز نیاد که از ارزوم پشیمون بشیم.
در نهایتم من احتمالا باید با قرص ضد تهوع بازیایی یووه ای ببینم که دیبالا کاپیتانشه. امیدوارم اون روز نیاد.

به هر حال وقت خدافظی با پرنسه و امان از تکل زدن نا به جات مارکی
  • mory, Pinturicchio, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

مارکیزیو سبک بازی جالبی داشت، یک رابط قابل قبول بین خط دفاع و حمله بود. دوندگی زیاد، جاگیری های نسبتا خوب، پاس های مطمئن و قطع توپ های به موقع. ولی مارکیزیو نتونست خودش را با یووه بالا بکشه و همون مارکیزیو زمان کونته باقی موند. مارکیزیویی که پوگبا هم نیمکت نشینش کرد. نقطه قوت بازی مارکیزیو همیشه دوندگی زیاد و فضا سازی برای تیم با جاگیری هاش بود که با اومدن بازیکنی مثل خدیرا که یکی از حرفه ای ترین ها در این زمینه در دنیای فوتبال هست و با داشتن قابلیت های دیگه مثل شوت زنی و شم گل زنی نسبتا خوب برای یک هافبک ( که مارکیزیو هیچ کدوم را نداره) مارکیزیو را به نیمکت چسبوند.

برای اینکه یک فرد شاه بشه نیاز نیست کسی اجازه بده و یا ... . یک فرد با عملش هست که قلب طرفدار ها را به دست میاره و در داخل زمین پادشاه یک تیم میشه. نمونه بارزش هم شواین اشتایگر تیم ملی آلمان هست. با اینکه کاپیتان تیم ملی آلمان فیلیپ لام بود ولی بعد از قهرمانی آلمان همه جا مخصوصا در آلمان عکس شواینی را با جام نشون میدادند چون همه اون را خدای فوتبال اون زمان آلمان و رهبر واقعی می دونستند و لام فقط یک تیکه پارچه به بازوش می بست. 

به کاریزمای الکس نگاه کنید، حتی بوفون هم نداشت. لحظه بوسه تاریخی الکس به آخرین جام با یووه یکی از قشنگ ترین بوسه ها به جام در تاریخ هست ( امیدوارم من فقط این طوری فکر نکنم). به برخورد الکس بعد از اشتباه بوفون در  بازی مقابل کیوو در سال اولی که اسکوتو را بردیم نگا کنید. الکس پادشاه واقعی بود و نیاز به یک تیکه پارچه دور بازوش نبود. این مجموعه رفتار ها هست که یک بازیکن را به پادشاه زمین تبدیل می کنه و مارکیزیو فاقد ویژگی های یک پادشاه بود. مارکیزیو یک سرباز بود که همیشه در میدان نبرد بهترین را سعی می کرد ارادئه بده و با قلبش می جنگید. هر لشکری به چنین سربازانی برای موفقیت نیاز داره ولی لقب پادشاه دادن به این سربازان !!!

• GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

خدیرا بمونه !! مارکیزیو بره ! بزرگترین شوخی تاریخ باشگاهه این !

طرف کل عمرش رو تو یوونتوس بوده ! الان دارن میندازنش بیرون ! بخاطر یه مشت بیمصرف مثل خدیرا و متئویدی ! ادم خنده اش میگیره !

مارکیزیو هرچقدر هم که افت کرده باشه ، که من کلا مخالف این حرف هم هستم ! باز هم از چلاق هایی مثل خدیرا و متئویدی و استورارو بهتره !

مارکیزیو از تمام بازیکن های فعلی تیم برا کاپیتانی ارجح تره ! حتی کیه لینی ! چه از لحاظ شخصیت چه روح یوونتوسی که تو وجودش داره ! واقعا چه زمانی یوونتوس میتونه یه بازیکن اهل تورین که از 7 سالگی تو باشگاه رشد کرده باشه و به اینجا رسیده باشه رو دوباره پرورش بده !!؟

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

• مهمان
بجا استورارو حداقل باید نگهش دارند. ولی خودش هم از اینکه به عنوان هافبک آخر بهش نگاه میشه خسته شده و میخواد حداقل به عنوان یار تعویضی بازی کنه اما احتمالا بنتانکور و متوعیدی گزینه های تعویض هستند.
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

ببخشید دوستان خیلی شرمندم که میزنم تو ذوقتون ولی اگه نگم غمباد میکنم. واقعا امسال یکی از بدترین سالهای فوتبالی منه چون اولا بوفون از یوونتوس خداحافظی کرد و رفت پاری سن ژرمن(البته آزاده هر جا بره منظورم اینه چون تو تیم خودش به هر دلیلی نتونسته بازی کنه رفته تیم دیگه ای) بعدشم اومدن رونالدو که واقعا بخاطر اومدنش برعکس سالهای قبل اصلا دلم نمیخواد فصل جدید شروع بشه و حالا هم ظاهرا جدایی احتمالی مارکیزیو دیگه واقعا نمیدونم با چه دلخوشی فوتبال نگاه کنم

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یوونتوس عوض شده با این ناله کردن ها هم چیزی عوض نمیشه ، یوونتوس کلا سیس فکریش و مدیریتیش داره عوض میشه اگر به خیال ده سال پیش هستید بایدم غمباد بغل کنید ولی اگر تغییر برای باشگاه رو به عنوان یک امر لاینفک بپذیرید میتونید شل کنید و از منظره لذت ببرید ..
چیزی که راجبش مطمئنم اینه که این سبک و استایل یوونتوس که شما دنبالش هستید رو مشاهده نخواهیم کرد ، حالا ۳ مسیر میمونه
یا همراه باشگاه میمونید و به جلو حرکت میکنید
یا همراه باشگاه میمونید اما از فکر گذشته خارج نمیشید و درجا میزنید و ناچارا دائما غصه میخورید
یا کلا این تغییرات رو بر نمیتابید و به دیار غربت قدم برمیدارید
  • mory, MaMpIeRo, Heypnotism و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

^^امیدوارم این رویه آخرش به پشیمانی منتهی نشه. فقط اینو بگم انتظار اینو هم نداشته باشید بازیکنهایی مثل ساویچ اگه بیان،به تیممون به چشم سکوی پرتاب نگاه نکنن. ضمنا چیزی که شما اسمشو میذاری ناله، داغ و حرف دل کسیه که از وقتی فوتبال دیده طرفدار این تیم بوده و طرفدارش خواهد موند حتی اگه اگه این تیم کاملا به گند کشیده بشه. پس فکر نکنید من دشمن این تیمم

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی