پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2605 پاسخ برای این موضوع

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

وقت بخیر

یه جوری میگین انتخاب دوم آلگری و کنته بوده انگار آلگری و کنته 2 مربی کاملا بدون نقص و اصلا انسان بدون اشتباه و نقص هستن . برای یک لحظه هم فکر نمی کنن که همون کنته دلپیرو رو هم انتخاب دوم و نیمکت نشین کرده بود . حالا این فقط یک نقطه نظر کوته فکرانه شبیه نظرات مخالفان مارکیزیو بود و ازش داستان سرایی نکنید که مارکیزیو رو با آلکس مقایسه کرده . هرچند باید قبول کرد که چون مارکیزیو کاملا بی حاشیه بازی عادیشو می کنه در مرکز توجه نیست و الا از هافبک هایی که الان داریم لایق تره.

یه جوری هم میگین بازیکن طراز اول نیست انگار طراز اولی از پیش از تولد همراه بازیکن هست و هیچ راهی نداره بقیه طراز اول بشن. وقتی از ریشه ی یک باشگاه هستی و یک سری نادان ، بازیکنهای آزاد مفتکی خریداری شده مثل خدیرا ، یا طمع کارایی مثل پیانیچ رو بهت ترجیح میدن و هوادار تیمت هم تقصیر رو از جانب تو می بینه ، هرگز طراز اول نخواهی شد.

روشنه که اگر پارسال فینال نبودیم و امسال هم فینال نمی رفتیم قطعا بازیکنایی مثل دیبالا و پیانیچ و ... راه خروج باشگاه رو به سمت بارسا و رئال پیش می گرفتن. نمی تونم از بونوچی حتی به اندازه ی یک سر سوزن ناراحت باشم. چون مطمئنم حماقت احمقهای تیم ، باعث شد بونوچی به فکر خروج بیفته . حماقت در بنیان تیم داره ریشه میندازه. حالا از جانب مدیران هست یا مربی ، یا بعضی بازیکنان ، یا بعضی هوادران ، برای کسی که باید مهم باشه ، مهم نیست.

باور کنید وقتی بازی مسی و رونالدو رو در مقابل یووه میدیدم (چون هرگز بازیشون رو در مقابل تیم دیگری غیر از یووه ندیده م) ، قشنگ حس می کردم یک گوسفند داره در مقابلمون بازی میکنه . حس تنفر همراه با تلقینش ، باعث میشه چشم آدم بروی حتی خوبیهای دیگران بسته بشه. سعی کنید یک مدت بدون تلقین اینکه مارکیزیو بد هست به بازیهاش نگاه کنید . حتی اخیرا که به یک سری دلایل از جمله مصدومیت ، افت کرده هم از خدیرا یکی دیگه بهتره. بارها گفته م و الان هم میگم اون بازیکن طراز اولی که مدنظر بعضی ها هست ، نیست ولی برای یوونتوس حداقل از لحاظ غرور و روحیه و اعتماد بنفس باشگاهی ، یک وزنه ی کاملا سنگینه .

کسی هست که اگر هم بد باشه تلاش خودش رو کرده . مثل بعضی بازیکن ها بخاطر کسب جام و شهرت ، یا پول و پله ، در تیم نیست. بخاطر عشقش به باشگاه و مجموعه ی یوونتوس بازی میکنه . سالهاست که بازیکنهای چلمنگ رو بهش ترجیح دادن و جیک نزد.

در آخر فقط یک مسئله رو عرض میکنم : اون پوگبایی که با افتخار میگید به مارکیزیو ترجیح داده شد و مارکیزیو نیمکت نشینش بود کجای دلتونه ؟؟؟؟ آشغال تعطیلاتش رو تو آلیانز ستادیوم کنونی ریخت و انگشت سومش رو نشون داد. دنبال کسب جام و بازیکن طراز اول و این چرت و پرت ها نباشید. با عشق فوتبال ببینید نه با طمع.

فقط اومدم این متن رو بنویسم و باز برم. شرمنده اگر پا برهنه پریدم وسط. روزگار خوش :53: :53: :53:

• tecra, L'Avvocato, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
لیاقت بعضیا همون استوراروئه واقعا
  • tecra, Georgia , Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
استورارو مقابل رئال عالی بود
کشی که از نیمکت جنوا آمده بود
در مقابل بایرن گل زد
همان بازی مارکیزیو مصونیت داشت و بسیار بد بازی کرد
فصل قبل هم استورارو مصدوم بود
هر دو بازیکن های خوب یوونتوس هستند
  • Orphée, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

چه قدر مصدوم میشه .. آه ! :CerealGuy:

• Delle Alpi, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

استفان چشه مگه ؟

خیلی هم عالیه
  • tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خیلی هم عالیه

دو لگد دو گل . کارنامه درخشان استورارو

حقوق کل دوران فوتبالیش رو با همین دو گل حلال کرده و همین دو گل کارنامشو درخشان کرده تا ابد

• Orphée, Pinturicchio, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یجور میگی لیاقتتون همون استوراروئه انگار زباله ساعت ۹ئه سر کوچست ..
3/4 سال که اصلا تو ترکیب نیست اگرم هست یا وینگر چپ بازی میگیرن ازش یا رجیستا و هافبک راست ..
خود تو نبودی میگفتی جوون رو نیمکت بشینه افت میکنه ؟
کارنامه درخشانم میخواید
میخوای مث روبرتو باجو واست گل بزنه ؟
حالا سوپر استار نیست ولی اونقدم شوت نیست بنده خدا
  • mory, Delle Alpi, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

یجور میگی لیاقتتون همون استوراروئه انگار زباله ساعت ۹ئه سر کوچست ..
3/4 سال که اصلا تو ترکیب نیست اگرم هست یا وینگر چپ بازی میگیرن ازش یا رجیستا و هافبک راست ..
خود تو نبودی میگفتی جوون رو نیمکت بشینه افت میکنه ؟
کارنامه درخشانم میخواید
میخوای مث روبرتو باجو واست گل بزنه ؟
حالا سوپر استار نیست ولی اونقدم شوت نیست بنده خدا

جوون داریم تا جوون

از پیاتسا و کومن و ... تا استورارو زمین تا آسمون فاصله ست، فهمیدنش هم نیاز به رجوع به علم فلسفه نداره
  • tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
رسیدیم به نقطه ای که ۴ ساله داریم بهش میرسیم تو فروم :6:
شما پیچش مو میبینی بقیه پشم بز
  • Delle Alpi, pezhman, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

رسیدیم به نقطه ای که ۴ ساله داریم بهش میرسیم تو فروم :6:
شما پیچش مو میبینی بقیه پشم بز

البته بیربط بافتن هم تو این 4 سال زیاد بوده تو فروم، اما به هر حال استورارو از اون مو ها ست که پیچش نداره

دوس داشتن تو هم دلیل بر خوب بودنش نیست
  • tecra از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فعلا که متویدی اومده به هیچ کدومشون بازی نمیرسه :946060600768130572:

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

فعلا که متویدی اومده به هیچ کدومشون بازی نمیرسه :946060600768130572:

وووو بنتانکور.. 

وقتی تو اون لحظات حساس بازی بجای پیانیچ به بازی اومد میشه راحت فهمید آلگری چقدر بهش اعتقاد داره 

• mory, El rey leon, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

وووو بنتانکور.. 

وقتی تو اون لحظات حساس بازی بجای پیانیچ به بازی اومد میشه راحت فهمید آلگری چقدر بهش اعتقاد داره 

آلگری همیشه بازیکن ها رو چند بازی اول بازی نمیده ، بعدش هم پنج دیقه پنج دیقه اضافه میکنه به تایم بازیشون .
ماتوئیدی و بنتانکور جزو استثنائات بودند ، ببینید چقدر بهشون اعتماد داره .

اینجا جاش نیست ولی احتمال 433 و 4312 خیلی تو این فصل زیاده .

• mory, Pinturicchio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

وقت بخیر
یه جوری میگین انتخاب دوم آلگری و کنته بوده انگار آلگری و کنته 2 مربی کاملا بدون نقص و اصلا انسان بدون اشتباه و نقص هستن . برای یک لحظه هم فکر نمی کنن که همون کنته دلپیرو رو هم انتخاب دوم و نیمکت نشین کرده بود . حالا این فقط یک نقطه نظر کوته فکرانه شبیه نظرات مخالفان مارکیزیو بود و ازش داستان سرایی نکنید که مارکیزیو رو با آلکس مقایسه کرده . هرچند باید قبول کرد که چون مارکیزیو کاملا بی حاشیه بازی عادیشو می کنه در مرکز توجه نیست و الا از هافبک هایی که الان داریم لایق تره.
یه جوری هم میگین بازیکن طراز اول نیست انگار طراز اولی از پیش از تولد همراه بازیکن هست و هیچ راهی نداره بقیه طراز اول بشن. وقتی از ریشه ی یک باشگاه هستی و یک سری نادان ، بازیکنهای آزاد مفتکی خریداری شده مثل خدیرا ، یا طمع کارایی مثل پیانیچ رو بهت ترجیح میدن و هوادار تیمت هم تقصیر رو از جانب تو می بینه ، هرگز طراز اول نخواهی شد.
روشنه که اگر پارسال فینال نبودیم و امسال هم فینال نمی رفتیم قطعا بازیکنایی مثل دیبالا و پیانیچ و ... راه خروج باشگاه رو به سمت بارسا و رئال پیش می گرفتن. نمی تونم از بونوچی حتی به اندازه ی یک سر سوزن ناراحت باشم. چون مطمئنم حماقت احمقهای تیم ، باعث شد بونوچی به فکر خروج بیفته . حماقت در بنیان تیم داره ریشه میندازه. حالا از جانب مدیران هست یا مربی ، یا بعضی بازیکنان ، یا بعضی هوادران ، برای کسی که باید مهم باشه ، مهم نیست.
باور کنید وقتی بازی مسی و رونالدو رو در مقابل یووه میدیدم (چون هرگز بازیشون رو در مقابل تیم دیگری غیر از یووه ندیده م) ، قشنگ حس می کردم یک گوسفند داره در مقابلمون بازی میکنه . حس تنفر همراه با تلقینش ، باعث میشه چشم آدم بروی حتی خوبیهای دیگران بسته بشه. سعی کنید یک مدت بدون تلقین اینکه مارکیزیو بد هست به بازیهاش نگاه کنید . حتی اخیرا که به یک سری دلایل از جمله مصدومیت ، افت کرده هم از خدیرا یکی دیگه بهتره. بارها گفته م و الان هم میگم اون بازیکن طراز اولی که مدنظر بعضی ها هست ، نیست ولی برای یوونتوس حداقل از لحاظ غرور و روحیه و اعتماد بنفس باشگاهی ، یک وزنه ی کاملا سنگینه .
کسی هست که اگر هم بد باشه تلاش خودش رو کرده . مثل بعضی بازیکن ها بخاطر کسب جام و شهرت ، یا پول و پله ، در تیم نیست. بخاطر عشقش به باشگاه و مجموعه ی یوونتوس بازی میکنه . سالهاست که بازیکنهای چلمنگ رو بهش ترجیح دادن و جیک نزد.
در آخر فقط یک مسئله رو عرض میکنم : اون پوگبایی که با افتخار میگید به مارکیزیو ترجیح داده شد و مارکیزیو نیمکت نشینش بود کجای دلتونه ؟؟؟؟ آشغال تعطیلاتش رو تو آلیانز ستادیوم کنونی ریخت و انگشت سومش رو نشون داد. دنبال کسب جام و بازیکن طراز اول و این چرت و پرت ها نباشید. با عشق فوتبال ببینید نه با طمع.
فقط اومدم این متن رو بنویسم و باز برم. شرمنده اگر پا برهنه پریدم وسط. روزگار خوش :53: :53: :53:

تا حالا متنی پر باگ تر از این ندیده بودم . حوصله ندارم باگ هاشو بگم . خودتون بخونین در بیارین

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

با استناد به فرموده ی اعضای خیلی قدیمی فروم ، تعداد زیادی از فعالان فروم رفته ن و دیگه برنگشته ن.

جسارتا دلیلش اینه که اینجا اولا مسیر ورودش یک ثبت نام هست و بس. هیچ معیاری وجود نداره و همه جوره ش میان. دوما اینجا این روزها دعوا بر سر اینه که کی می تونه یه پست خیلی خیلی متفاوت تر و شاخ تر رو بفرسته.

با عرض پوزش از عزیزانی که ماهیت فوتبال و بخصوص باشگاه یووه رو می فهمند و برای اینجا زحمت کشیده ن و خواهند کشید. :53: :53: :53:

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
سلام جانم ^
یکمی باهم صحبت کنیم :
#اولا که واقعا نمیشه گزینش کرد که بیاد تو سایت کی نیاد
اصلا چه فیلتری باید بذاریم کی اون فیلتر رو تعیین میکنه و اون شخص جه حقی راجبه فیلتراسیون بقیه افراد داره
در مجنوع بنظر اینکار جالب نمیاد .. اگر قرار بر گزینش بود میشد ی گروه تلگرام زد فقط دوستامونو ادد کنیم نیاز به اسم کته کلفت جامعه مجازی هواداران یوونتوس در ایران نبود ..

## پایه و بنا فوروم نویسی بر اصل ازاد اندیشی هست ، هرکس میتونه نظر خودشو طبق چارچوب خاصی که مدیریت تعیین میکنه ارسال کنه [ مدیر کیه ؟ همین خود اعضا ]
برای مثال من نظرم اینه بوفون باید ذخیره شزنی بشه ایا نظرم خیلی خفن دیده میشه ؟ ایا قصدم جلب توجه هست ؟ کسی چه میدونه ..

### فعالان فوروم صرفا بدلیل مخالفت یا موافقت با کسی نرفتن ،ممکنه من فردا نباشم همونطور که ی روز اومدیم تو فوروم ی روزم میریم خیلی نرماله این رویه ، نیست ؟ اون موقع که من اومدم خیلیا بودن الان نیستن خیلیا هم الان هستن اون موقع نبودن قبل من اومدن و بعد من رفتن اومدن و رفتن ها مهم نیست اون چیزی که ازین رفت و امد ها بجا میمیونه یکم مهم تره ..

#### من توی یک خانواده ۵ نفری زندگی میکنم پدرم نمیتونه ۳ فرزند و یک همسرشو همیشه کنترل کنه و نظراتشونو موافق خودش کنه همیشه تو خونه این بحث هست که کی بیشتر درست میگه ، حق با کیه ؟ تو خانواده همه همینطوره پدر با اون همه نفوذ و ابهتش نمیتونه نظرات بقیه رو بخره اون وقت من کاربر از شیراز با طرز فکری X چطور انتظار دارم فکرم با شخصی از بندر انزلی با طرز فکر Y همخونی داشته باشه ؟

##### در مجموع بهتره نظرات مخالف و حتی بنظر گستاخانه رو بپذیریم ، اگر واقعا اذیتتون میکنه بهترین کار ignore کردن پست های اون شخصه خیلی جواب میده

× عجب منبری شد :1:
  • mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

منبر خیلی مفیدی بود اتفاقا . ممنون

قبول دارم به هیچ وجه نمیشه فیلتراسیون به کار برد و درست هم نیست. ایرادم به ماهیت مسئله بود نه به شما. و ببخشید اگر نامفهوم و غلط انداز بود. اگر دقت کنید اکثر پستهام طولانیه و با جزئیات مسائل رو شرح داده م . همه ی فرمایشات شما درست . قانون منع خاصی نمیشه به کار برد اما من عضو می تونم انتظاراتی منطقی و اخلاقی داشته باشم یا نه ؟ کلی وقت می ذاریم با علاقه و جدیت پست می ذاریم بعد یکی میاد یک خط می نویسه که هیچ ربطی به موضوع مورد بحث نداره. خب اگر باگی هست بفرما تا بدونیم. دشمن نیستم که . طرفدار اینتر و سایر باشگاههای منفور نیستم . من هم هوادار همون تیمی هستم که شما هستی . باگ هام رو محترمانه بنویس و با دلیل و مدرک مستحکم تری اثباتش کن تا من هم مثل شما آگاه و بی باگ باشم دیگه . چندین صفحه قبل رو خوندم. بارها دوستان با آمار رسمی و محکم حرفهاشون رو ثابت کرده ن  (L'Avvocato و Moahammad Boushehri و El pipita و Giovanni Agnelly مخصوصا در صفحه ی 114 و سایر دوستان در صفحات دیگه ... )

کسی انتظار نداره مخالفان مارکیزیو عاشقش بشن و از دین خودشون برگردن.  پستای حساب شده نباید با پستایی که کاربر میاد و حز می کنه در هر بحث یک جمله بعنوان عرض اندام داشته باشه فرق کنن ؟؟

گور بابای مارکیزیو و فوتبال و هرچی که هست . احترام همدیگر رو بعنوان انسان نگه داشتن که دیگه انتظار ناخلفی نیست.

• mory, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من قصدم "یاد" دادن چیزی به کسی نبود چون این کار در من نمیگنجه که بخوا کسی رو راهنمایی کنم‌ فقط خواستم "یادآوری" کنم ..

اصولا بحث کردن وقتی مفیده که دو طرف توی پایه باهم‌ مشترک باشن و سر جزئیات باهم سر بحث بشینن وگرنه بهایی و مسلمون صد سالم بحث کنن چیزی از توشون در نمیاد [ لطفا به مثال ایراد نکنید ]

همه چیز به دید ادم بستگی داره من میام تو فوروم چون به علایقم برسم اگر قرار باشه به علایم نرسم اینکارو نمیکنم علاقه شما اینه که x رو توضیح بدی علاقه منم اینه زیرش با یک کلمه بنویسم "نامفهوم" اینها اصلا مشکلات بحساب نمیان واقعا

همه ما اینقد گرفتاری داریم که وقت نمیکنیم به همشون برسیم دیگه این چیزا رو ازش نرنجید و بیخیال بشید
من دیگه نمیکشم که منبر رو ادامه بدم :1: منبر خونم بالا رفته اگه ی ذره دیگه ادامه بدم حس میکنم اسمم سید عقیله و دارم با پاشنه کش گیوه پیغمبریمو پا میکنم و منتظر حاج خانومم تا باهم بریم امام زاده صالح تربت جام ..... ؛
در مجموع سخت نگیرید لش کنید و لم بدید و آب خنک بخورید پاهاتونو دراز کنید اینجوری خیلی بیشتر حال میده :nish:
  • mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

خب سپاس بابت یادآوریت .

در یک دوره یا Cycle نمیشه با اطمینان نظر داد. ولی وقتی بحث چندین دوره مطرح هست میشه علاوه بر کلیات ، جزئیاتی رو هم از موضوعات برداشت کرد.

برای مثال در همین فوروم کسانی هستن که با یک کلمه یا یک شکلک با هم به اندازه ی یک پست طولانی حرف می زنن. من هم هر چند کم ، ولی اینقدر اینجا بوده م که شناختی نسبی پیدا کرده باشم و تفاوت "نامفهوم" ی که شما مثال زدین رو از بعضی مقاصد دیگه تشخیص بدم. توقع ندارم و نداشته م دنیا به کام من بچرخه و اکثرا هم نچرخیده. ولی اون طرز برخورد هم درست نیست. حتی در دنیای به اصطلاح مجازی.

بازم ممنون. :53: :53: :53:

• mory, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بازی با اینتر، الگری بنتانکور رو به مارکیزیو ترجیح داد.. الان احتمالن گزینه چهارم خط هافبکه..

بنظرتون با این رویه بنفع خودش/باشگاه نیست که به یه تیم دیگه بره؟

• mory, ace of glass و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی