پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2605 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

دلپیرو هم تا استانه خروج از یوونتوس رفت تو دوره کاپلو طبق گفته خودش ! از بازیکن باید حمایت بشه ، نه اینکه فورا به درب خروج باشگاه هدایت بشه ، اونم یه همچین بازیکنی ! 

واقعا این الگری چرا اینقدر منفوره که تمام بازیکن های مهم تیم همه باهاش به مشکل میخورن !؟ از اون مصاحبه احمقانه ماروتا بعد بازی میشد فهمید که چی تو ذهنشه

بازیکنانی که نماد باشگاه بودند و هویتِ روح و روان تیم را به تصویر می کشیدند، دیگر وجود نخواهند داشت. بوفون آخرین بازیکن خواهد بود

• mory, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

xiton

xiton

عضو جدید

• اعضا
  • 83 ارسال
  • LocationRasht Guilan
من درك نمی كنم چرا ماركی بده؟ بازیش به چشم نمی آد ولی وقتی تو زمینه تیم راحت از عقب به جلو سر می خوره
  • mory, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
Forza Juve Ale, Forza Juve Ale Ale Ale, Di notte ti sogno sempre, E di giorno canto per te, Quando in campo ce la Juventus, Tutto il resto e niente per Me...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

:22: رسمی نشده هنوز؟

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

چقدر این مدیران و به ویژه آقای سرمربی تهوع آورند! چه قدر این سیتم باشگاه داریشون و تفکراتشون نفرت انگیزه.

مارکیزیو، یوونتوسی ترین بازیکن تیم رو بفروشیم به خاطر یه غریبه؟! 

ماروتا تو همون مصاحبه ای که دوستمون اشاره کرد عرض کرد: «من نمی بازم، یا می برم یا می آموزم!»

شاید درست گفت از جهتی! بازنده ی اصلی خود یوونتوس و هواداراشن.

• Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین

مارکیزیو 25 ساله یووست. بیشتر از ده ساله که تو تیم بزرگسالانه. کاپیتان سومه. کالچوپولی رو با تمام وجود حس کرده. جون گرفتن یووه رو به عینه دیده و یکی از ارکان اصلی اون بوده. تنها بازیکن آکادمی ماست که توی تیمه.  تنها بازیکن سیاه و سفیدیه که بوفون می شناسه. سه سال هم که قرارداد داره

جدای مسائل فنی و کمبود مهره ی ما توی پست اون ، چنین بازیکنی حتی اگه خودش هم درخواست خروج بده باید جلوش گرفته بشه نه اینکه یهویی توی روزنامه ها اعلام کنن که مارکیزیو قابل فروشه و در عرض چند ساعت مشتریان لندنی و میلانی پیشنهاد ارائه بدن

دیگه می شه به طور کامل گفت که ما تبدیل به باشگاهی شدیم که نمی تونیم ستاره هامونو حفظ کنیم

یه عده مثل پوگبا و ویدال و کومن و آلوز می رن پی ماجراجویی

یه عده هم مثل مارکیزیو و بونوچی و تا حدودی پیرلو بدون دلیل مشخصی از تیم خارج می شن

این وسط یه دل پیرویی هم بود که آقایون چشم دیدنشو نداشتن و اون رو هم به درب های خروج باشگاه هدایت کردن

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
وقتی از مارکیزیو حرف میزنیم دقیقا از چه حرف میزنیم ؟
- از بازی بی نقص جلوی موناکو، از شوت کشنده به جو هارت، از پاس پشت پا در فینال برلین ...
مارکیزیو بازیکن باهوش و تلاشگریه، در این مقطع تنها چیزی که کم داره آمادگیه، که فکر نمیکنم بدست اوردن آمادگی کار سختی باشه، یه مصدومیت سخت و طولانی داشته و نباید امیدوار باشیم دو روزه به شرایط ایده آل برگرده.
  • mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

وقتی از مارکیزیو حرف میزنیم دقیقا از چه حرف میزنیم ؟
- از بازی بی نقص جلوی موناکو، از شوت کشنده به جو هارت، از پاس پشت پا در فینال برلین ...

و از خطاهای بی مورد و اخراج در جام جهانی - از بیرون زدن توپ از دو قدمی دروازه جلوی لاتزیو در جام حذفی و از های دیگر

پ ن. . احتمالا کسی نمیگه فرگوسن ( همون کسی که پیکه و فکر کنم پوگبا ( یادم نیست زمان اون بود یا نه )رو نخواست ) نمیفهمه . ولی جالبه که تا یه چیز میشه بیایم استناد کنیم به حرف فلانی که فلانطور گفته یا لوکا تونی اینو گفته یا تاردلی فلان گفته . ( الان تاردلی کجای داستانه اخه )

حالا فرضا همه اینا درست

این که تو شیش سال برای دو مربی مختلف با سبکهای متفاوت که حتی فن هاشون هم با هم متفاوتن هم نمیتونه انتخاب اول باشه و همیشه انتخاب دومه. یعنی. کونته و الگری هم نمیفهمن تاردلی میفهمه ؟

من در کل زیاد برام مهم نیست
موند موند نموند هم نموند

مارکیزیو یک پسر بسیار با شخصیت و دوست داشتنی هست . ولی از نظر فنی هیچگاه نتونست خودش رو به مربیاش ثابت کنه
  • mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^^^انتخاب دوم بودن چه ربطی به خوبی و بدی یک بازیکن داره؟

درسته که معمولا بازیکنی که بهتره میاد تو اولویت بالاتر مربی ها!

ولی من مظورم اینه که اینکه مارکیزیو هیچ وقت انتخاب اول مربی ها نبوده توی این 6 سال (در مورد این حرف یه مقدار شک دارم!ولی درست فرضش می کنیم...)دلیل نمیشه که بگیم بازیکن بدیه

یه مثال می زنم...

فصل دوم کونته ووچینیچ(  :1: )انتخاب اول کونته بود به عنوان مهاجم...

واقعا هم از ماتری و کوالیارلا و جووینکو اون موقع بهتر بود...

ولی میشد گفت بازیکن خوبیه؟

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
در کلاس پیرلو اینیستا ژاوی و ... نیست اما از خدیرا که بهتره. ویدال و پوگبا و پیرلو کم باریکنانی نبودند که از دست دادیم.کار مارکیزیو در غیاب چنین بازیکنانی خیلی سخت شد
  • tecra, ace of glass و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

و از خطاهای بی مورد و اخراج در جام جهانی - از بیرون زدن توپ از دو قدمی دروازه جلوی لاتزیو در جام حذفی و از های دیگر

این که تو شیش سال برای دو مربی مختلف با سبکهای متفاوت که حتی فن هاشون هم با هم متفاوتن هم نمیتونه انتخاب اول باشه و همیشه انتخاب دومه. یعنی. کونته و الگری هم نمیفهمن تاردلی میفهمه ؟

درباره خط قرمزی که ازت قول گرفتم باید بگم تو جاک جهانی 2014 تمام کارشناسای داوری دنیا اذعان دارند کارت زرد دوم مارکیزیو اشتباه بوده و نبایستی اخراج میشده.حالا اگه شما برداشت شخصیت اینه اخراجش از سر اشتباهات بی مورد یا اینکه مبتدیانه بوده محترمه ولی خدشه ای به واقعیتی که اتفاق افتاده نمیندازه.درباره گل نزدن از دو قدمی هم که نمیتونه اصلا تو پروسه 10 ساله ای که حضور داره بشه باهاش مارکیزیو رو قضاوت کرد.از دو قدمی تیری هانری هم توپو یکبار گل نکرده بود.اینا بکسری اتفاقات هستند نه عملکرد.

درباره خط آبی رنگی که ازت نقل قول گرفتم باید عرض کنم خدمتت تا جایی که ذهن بنده یاری میکنه از سال 2007-2008 و با مربیگری رانیری مارکیزیو فیکس یوونتوس بوده-زمان فرار هم فیکس یووه بوده-زمان دلنری حتی با وجود اینکه مارکیزیو ذاتا یک هافبک میانی بوده در پست پبیتون چپ تو سیستم 4-4-2 مزخرفش مارکی رو فیکس بازی داد.در حالی که دیه گو رو بخاطر عدم هم پستیش باز ی نداد ولی مارکی بازی داد-زمان کونته که همواره فیکس بوده و از بهترینهای یوونتوس تو فصول بوده-زمان آلگری و سال اولش تو خط 3 نفره میانی فیکس بود درحالی که ویدال آلگری مجبور شد ببره پشت مهاجم ها و به این ترتیب مارکی-پیرلو-پوگبا و ویدال فیکس بودند-سال 2016 و با رفتن پیرلو مارکی در نقش جدید رجیستا بازی کرد و فیکس بود و اتفاقا عملکرد خیلی خوبی هم داشت-تنها سال قبل بود که مارکی به علت مصدومیت 6 ماهه تقریبا بیش از نیمی از فصل از دست داد و انتخاب دوم شد.اما آخرای فصل گزینه قابل اتکایی برا تیم بود و حتی تو همون حضور اندکش هم موثر بازی کرده مثل بازی با موناکو که به عقیده هوادارا عملکردش خیلی خوب بوده!

حالا شما با چه متر و معیاری و از کدوم منبع فهمیدی که تو شش سال اخیر انتخاب دوم بوده باز هم میگم نظر شخصیت به فوتبال و یوونتوس محترمه اما نمیشه ادعای اشتباه اونم نسبت به یکی از بهترین هافبک های 10 سال اخیرمون داد و با سکوت از کنارش رد شد!!

• mory, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
@immortal-juve

خب دیگه . خودت جواب دادی دیگه . منم نگفتم بازیکن بدیه . احتمالا تو تیم دیگه باشه هم فیکس میشه . ولی جایی که هافبک کلاس یک میخواد نمیتونه . خودت هم گفتی که بازیکن بهتر میاد تو اولویت مربی . پس تو این چند سال هافبک بهتر از این داشتیم دیگه

@g.g Buffon

خب سلیقه ایه . از نظر من از خدیرا بهتر نیست

@Benyamin

در مورد قرمز . تا جایی که من یادمه با استوک اومد رو زانوی یارو . حالا اصلا با این کار ندارم . بیشتر منظورم از شمردن و ریپلای کردن اون پست اینه که قرار نیست مقطعی برداشت بشه . نمیشه که با یه پاس پشت پا تو فینال یکی بشه مارادونا و از اون ور این اخراج رو بگیم نباید قضاوتش کرد
یا حالا تو یه بازی شوت زده بشه روبرتو کارلوس و از اونور دروازه خالی رو گل نکرده بشه قضا و قدر الهی . میشه ؟

در مورد ابی هم باید خدمتت عرض کنم که تا جایی که ذهن بنده یاری میکنه من گفتم تو این شیش سال با حضور این دو مربی
یادم نمیاد زمان دلنری و امثلهم رو گفته باشم که رفتی امار دراوردی . زمانی رو که شما ازش حرف میزنی انقدر هافبک نداشتیم که حسنعلی بیگ از روستای چلغوز اباد سفلی هم اگه بود فیکس بود . یاداوری کنم که هافبکهای اون موقع ما امثال پولسن و اکیلانی و اینا بودن . رتبمون و نتیجه کار رو هم که دیگه همه میدونن چندم شدیم

زمان کونته رو هم نمیدونم از کجا میگی ولی با ورود پوگبا و درخششش مارکیزیو رفت رو نیمکت و انتخاب اول کونته پیرلو و ویدال و پوگبا بودن . این هافبک چهار نفره هم که میگی کلا چهار تا بازی هم نشد

حالا اینکه معیارت بازی خوب جلو موناکوئه که باید خدمتت عرض کنم یه بازی از پادویین یادم هست جلوی فک میکنم رم بود یا فیورنتینا . که انقدر خوب بازی کرد کسی باورش نمیشد این پادویینه

اینکه از من متر و معیار میخای هم میتونی یه سرچ بزنی ببینی تو این ۶ سال و وقتی یووه رو اورد به مدرن شدن و هافبکهای طراز اول یواش یواش شروع کردن به اومدن مارکیزیو چند تا بازی کرده . یه تناسب ساده ببند و ببین جواب چیه . اونوقت اگه خواستی با سکوت رد شو یا نشو . میل خودت
  • mory, tecra و back to juve از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

پژمان

اگر مخاطب قسمتی که از من گفتی خود خودمم که هیچ وقت نه بخاطر بک پاس پشت پا اونو بزرگ کردم نه میگم که با یک دروازع خالی اونو بد کنیم.صحنه خطاش رو کارت زرد دوم فیلمش هست و ببین.اصلا اخطار نداشت..کلا هم خودم تاکید دارم این طور قضاوت نکنیم چون خیلی سطحی و خنده دار هست .

درباره حضورش تو ترکیب فیکس من بازه کلی تری بهت دادم که بگم نه 2 مربی بلکه 6 مربی تو یوونتوس بهش باور داشتند.درکنار کریستین زانتی-سیسوکو-تیاگو مندز که همشون قطعا مشهورتر از مارکی بودن درخشیدن کم نیست.!!حالا یکی میاد این وسط میگه چون چشماش آبی بود بهش بازی دادند خوب اون لابد دنیا رو فیلم پور.... میبینه.(این حرف اشاره به شخص خاصی بود نه تو).بازیهای یووه رو دیدم تو این سالها.فصل اول کونته که مارکی فیکس بود-فصل دومش که پوگبا تازه وارد بود و تعویضی -فصل سوم کونته مارکی شد تعویضی پوگبا که همون فصل هم مجموعا 43 تا بازی کرد برا یووه-فصل اول آلگری 3-4 تا بازی با سیستم 4 نفره کردیم؟ ما از بازی با المپیاکوس 4 هافبکه بازی کردیم و همه فیکس بودند-حتی پیرلو تعویض میشد و مارکی میومد رجیستا-4 ماه هم که کلا پوگبا نبود تا قبل بازی با رئال-فصل بعد هم که فیکس بود-الان اینها رو یادت رفته؟؟؟؟

درباره تعداد بازیاش  اینم منبع 

https://en.wikipedia...sio#Club_career

uczj_capture.png

تو این 6 سال که یووه مدرن شده بود مارکی حداقل 4 فصل فیکس بود حتی وقتی تیم بهترین خط هافبک دنیا بود-2 فصل اول کونته و 2 فصل اول آلگری-تناسب ساده میگه جوابش این میشه مارکی اکثرا تو این دوران فیکس بوده و مورد اعتماد.اگه مطمئنی به حرفی که میزنی با دلیل حرفت ثابت کن نه با جملات حاشیه ای

• mory, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

@immortal-juve

خب دیگه . خودت جواب دادی دیگه . منم نگفتم بازیکن بدیه . احتمالا تو تیم دیگه باشه هم فیکس میشه . ولی جایی که هافبک کلاس یک میخواد نمیتونه . خودت هم گفتی که بازیکن بهتر میاد تو اولویت مربی . پس تو این چند سال هافبک بهتر از این داشتیم دیگه

خب بازیکن بهتر یعنی پیرلو!

مگه چندتا مثل پیرلو توی تاریخ داشتیم؟

تازه روی بهتر بودن بقیه ی هافبک ها هم نمیشه به راحتی حرفی زد چون ویژگی هاشون با هم فرق میکنه

• pezhman, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

پژمان

اگر مخاطب قسمتی که از من گفتی خود خودمم که هیچ وقت نه بخاطر بک پاس پشت پا اونو بزرگ کردم نه میگم که با یک دروازع خالی اونو بد کنیم.صحنه خطاش رو کارت زرد دوم فیلمش هست و ببین.اصلا اخطار نداشت..کلا هم خودم تاکید دارم این طور قضاوت نکنیم چون خیلی سطحی و خنده دار هست .

درباره حضورش تو ترکیب فیکس من بازه کلی تری بهت دادم که بگم نه 2 مربی بلکه 6 مربی تو یوونتوس بهش باور داشتند.درکنار کریستین زانتی-سیسوکو-تیاگو مندز که همشون قطعا مشهورتر از مارکی بودن درخشیدن کم نیست.!!حالا یکی میاد این وسط میگه چون چشماش آبی بود بهش بازی دادند خوب اون لابد دنیا رو فیلم پور.... میبینه.(این حرف اشاره به شخص خاصی بود نه تو).بازیهای یووه رو دیدم تو این سالها.فصل اول کونته که مارکی فیکس بود-فصل دومش که پوگبا تازه وارد بود و تعویضی -فصل سوم کونته مارکی شد تعویضی پوگبا که همون فصل هم مجموعا 43 تا بازی کرد برا یووه-فصل اول آلگری 3-4 تا بازی با سیستم 4 نفره کردیم؟ ما از بازی با المپیاکوس 4 هافبکه بازی کردیم و همه فیکس بودند-حتی پیرلو تعویض میشد و مارکی میومد رجیستا-4 ماه هم که کلا پوگبا نبود تا قبل بازی با رئال-فصل بعد هم که فیکس بود-الان اینها رو یادت رفته؟؟؟؟

درباره تعداد بازیاش  اینم منبع 

https://en.wikipedia...sio#Club_career

uczj_capture.png

تو این 6 سال که یووه مدرن شده بود مارکی حداقل 4 فصل فیکس بود حتی وقتی تیم بهترین خط هافبک دنیا بود-2 فصل اول کونته و 2 فصل اول آلگری-تناسب ساده میگه جوابش این میشه مارکی اکثرا تو این دوران فیکس بوده و مورد اعتماد.اگه مطمئنی به حرفی که میزنی با دلیل حرفت ثابت کن نه با جملات حاشیه ای

یک صفحه نوشتم و پاک کردم 

باشه اقا .  از بین مارکیزیو و  پوگبا و ویدال و پیرلو و خدیرا و پیانیچ و الان ماتوییدی   انتخاب اول کونته و الگری مارکیزیوئه 

چیز واضح رو نمیدونم چرا بحث میکنم

ما که این همه خودمونو گول زدیم . اینم روش

• tecra و back to juve از این پست تشکر کرده است

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

فقط تو این مقایسه ها و بحث ها، دلپیرو و مارکیزیو رو مقایسه نکنید که آدم به عقلتون شک میکنه

• tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

به نظرم ی باشگاه وقتی میخواد کاپیتان سوم تیمش و یکی از قدیمی ترین بازیکنای باشگاهش رو بفروشه باید به وضعیت تیمش نگاه کنه

تیم داره همه بازیکن های سن بالا رو رد میکنه یا به اصطلاح پوست اندازی میکنه ؟ بازیکن سطح پایین تری تو ترکیبش تو اون پست نداره ؟ بازیکن هایی که داره اختلاف زیادی از نظر فنی با این بازیکن داره ؟

یووه پوست اندازی نمیکنه هیچ بازیکن 30 ساله میخره . لمینا و استورارو به مراتب تاثیرشون تو همه موارد از مارکی کمتره . خدیرا و متوئیدی هم اختلاف زیادی با مارکی ندارن . (به نظر خودم که پایین ترم هستن مخصوصا خدیرا)

• Orphée, tecra, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

منم از لحاظ بازی اون چنان قبولش ندارم ( خیلی هم حرف دارم در این رابطه ) ولی از لحاظ شخصیت و سابقه حضورش توی یووه جزو خط قرمز هاست و باید حداقل دو سال بعد از کاپیتان اولش شدنش تو یووه بمونه .
وظیفه تربیت خیلی از این جوونا رو هم مارکیزیو داره ، چندین بار شده با فرد متخطی برخورد کرده :1: .

+ دوستان سر این قضیه به تیم مدیریت فحش ندین ، همش شایعه رسانه ها بود.

• Orphée, mory, pezhman و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6352 ارسال
  • LocationRasht

« بعضی وقتا هیچ حرفی لازم نیست... »

57.jpg

رکورددار حضور در تاریخ یوونتوس {23 فصل!!!} و دومین هافبک پرافتخار تیم {13 جام} بعد از تاکیناردی {15 جام} با قدرت در یووه ادامه میده...

:53: :53: :53:

• mory, Principino, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
3117_iosonorossonero.it-20170824-0001_th
نهایت کاری که از دست یک میلانی بر میاد

h8c3_delpiero_kingdom-20170824-0001_thum
او میماند ..

فارغ از تمام حرف و حدیثا و خارج از شوخی این بشر خود عشقه ! گاهی یادم میاد با دلپیرو چیکار کردن ناخواگاه یاد ۳ نفر میفتم :
1 بوفون
3 کیلینی
8 مارکیسیو ..
  • mory, Principino, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

«خود عشق»!

از روزی که اون شایعه کذایی منتشر شد خواستم پستی اینجا بذارم.. حرفی بزنم... زبونم کار نمیکرد! دستام نمی نوشت! چه کلمه کامل و خوبی انتخاب کردی سجاد! «خود عشق»!

مارکی بی شک از بهترین های تاریخ یووست! از ماندگارترین هافبک ها تو دل و جون هر هوادار! برای کسایی که اندازه من یوونتوس رو دیدن مطمعنا هیچ کس تاحالا مثل اون نبوده ! یک هافبک باکلاس با بازی تمیز و دید وسیع و یه جنتلمن واقعی که هیچ وقت بانوش رو رها نکرد!

مارکی در زمره بزرگای یووست. در زمره بوفون و دلپیرو و ندود! با این تفاوت که هیچ گاه رسانه ای نبوده هیچ وقت دیده نشده! مارکی صاحب قلب های عاشقه یوونتوسیه! 

:135555:  :135555:  :135555:

من هیچ وقت کسی رو به خاطر عشق به یه بازیکن و یا نفرت از یکی دیگه سرزنش نکردم! واقعیتتش اینه که به خودم حق ندادم! اون ها اگر با نظری که من راجع به خیلی بازیکنا دارم موافق نیستن ولی قلبشون سیاه و سفیده!

به نظرم میشه از الکسی خوشش نیاد آدم یا از بوفون! همینطورم از مارکی! بالاخره دل آدمه!

هیچ وقت ناراحت کسایی که عشق به بزرگای یووه رو نداشتن نبودم! به حال تنها کسایی که ناراحتم اونایین که عشق مارکی توی دلشون نیست! به نظرم قسمت بزرگی از یووه رو از دست دادن! و برای خودم خوشحالم که اینبار برعکس قضه الکس که برای عاشقش شدن خیلی وقت تلف کردم از اول مرید این چشم آبی سر به زیر شدم!

امیدوارم کابوسی که این چند شب دل هممون رو سخت لرزوند (رفتن مارکی) هر چه زودتر شرش رو از آسمون قلبمون کم کنه!

:135555:  :135555:  :135555:

• Orphée, mory, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی