پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2605 پاسخ برای این موضوع

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

اگه بازیکنی تو یووه خوب هست بخاطر رسانه است اگه بده بخاطر الگریه ... باش  :3: 

برد هامون شانسیه ، باخت هامونم بخاطر الگریه 

:65yytgts6rouhope1x2s: 

در مورد مارکیزیو هم به نظرم می تونه بهتر از اینا کار کنه
تو این خط هافبک اگه بیاد رو فرم خوبش من از بقیه بیشتر قبولش دارم 

• mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

مقایسه عملکرد کلودیو مارکیزیو با آرتورو ویدال : (مجموع حجم کل فایلها 1.24MB)

yult_amar_thumb.jpg

لازمه که یادآوری کنم تنها مقایسه ی آمار برای سنجش و قضاوت بین بازیکنها کافی نیست و مسائلی از جمله :

• وظایف و محدودیتهای تکنیکی و تاکتیکی که به بازیکن محول میشه.
  • وضعیت جسمانی و روحی خود بازیکن و شرایطش در تیم.
  • وضعیت تیمی که بازیکن درش عضو هست از لحاظ فنی و مسائل و حواشی دیگر.

و غیره ، در عملکرد بازیکنها تاثیر مستقیم می ذاره، بنابراین سنجش چند بازیکن و مقایسه ی اونها در اکثر مواقع بی انصافانه خواهد بود ، مگر اینکه فاکتورهای بالا در نتیجه ی کار دخالت داده بشه.

جدول 1) آمار کلی 2 بازیکن در این فصل (سمت چپ مارکیزیو ، سمت راست ویدال) :
 f0g6_amar-1_thumb.jpg

جدول 2) آمار دفاعی :

6qnx_amar-2_thumb.jpg

جدول 3) آمار هجومی :

1vig_amar-3_thumb.jpg

جدول 4) آمار پاس :

o7s9_amar-4_thumb.jpg

جدول 5) آمار مسابقاتی که بازی کرده اند ( نتیجه ی بازی ، زمان حضور و کارت و امتیاز بازیکن ) :

btzv_amar-5_thumb.jpg

> توضیح اختصارات به کار گرفته شده در آمار :

Inter : قطع توپ در هر بازی
Clear : مهار بازیگردانی حریف در هر بازی
AerialsWon : موفقیت در نبرد هوایی در هر بازی
SPG : شوت در هر بازی
PS% : میزان پاس صحیح به درصد
KeyP : تعداد پاس کلیدی در هر بازی
Disp : از دست دادن مالکیت توپ در هر بازی
UnsTch : کنترل توپ بد در هر بازی
AvgP : میانگین پاس در هر بازی
LongB : پاس بلند در هر بازی
ThrB : پاس عمقی در هر بازی

@> با وجود دوری چند ماهه از میدان و فشار فردی و تیمی که روی مارکیزیو بوده ، آمارش با ویدال زیاد فرق نداره و حتی در گزینه هایی مثل پاس گل (جدول 1 گزینه ی Assist) ، دریبل خورده (جدول 2 گزینه ی Drb) ، دریبل زده (جدول 3 گزینه ی Drb) ، از دست دادن مالکیت توپ در هر بازی (جدول 3 گزینه ی Disp) و پاس بلند (جدول 4 گزینه ی LongB) آمار بهتری نسبت به ویدال داره .

@> ویدال بازیهای بیشتری انجام داده و یک گل مهم هم مقابل دورتموند زده ، مارکی بازیهای کمتر و یک گل (پنالتی) و یک پاس گل مقابل سویا.

@> بازیهای ویدال رو کامل ندیده م تو این فصل ولی با توجه به آمار ، میشه گفت عملکرد خوبی داشته .

@> عملکرد مارکیزیو در مجموع 4 بازی ای که شرکت داشته به این شرح بوده :

• در بازی با سمپدوریا تونست نبض میانه ی میدان رو در اختیار بگیره و با حضورش ، پیانیچ شرایط بهتری داشت و تونست با یک گل و یک پاس گل و حضور مفید در طراحی هجومی ، بهترین بازیکن میدان هم بشه. ( 2 قطع توپ ، 2 تکل موفق ، یک نبرد هوایی موفق ، یک دریبل ، و 89% پاس صحیح و ریتینگ 7.1 )
  • در بازی با ناپولی در دقیقه ی 68 به جای پیانیچی که خوب کار نکرده بود وارد میدان شد و بلافاصله یوونتوس تونست گل برتری رو بزنه. در ادامه حدود 7 دقیقه فقط در پست تخصصیش بازی کرد و با تعویض استورارو به جای هرنانز ، باز هم نقش یک هافبک تدافعی بهش واگذار شد و در ادامه تونست در مقابل هافبکهای خوب ناپلی ها مقاومت کنه و با آمار یک تکل و 87% پاس صحیح برای مارکی در 22 دقیقه ، بازی به سود یووه تمام شد.
  • در بازی با لیون در جام قهرمانان اروپا ، مارکی 90 دقیقه در سیستمی جدید (4312) بازی کرد و در حالی که بونوچی مصدوم شد و باقی بازیکنها هم در سیستم جدید زیاد خوب بازی نکردند ، یکی از 4 بازیکن خوب ما از بین 14 بازیکن بود . ضمن اینکه کواد و ساندرو که فازهای تهاجمی ما هستن یار تعویضی بودند و کلا سیستمی که آلگری باهاش بازی کرد سیستم مناسبی برای اون بازی نبود . (2 دریبل و 2 تکل موفق ، یک شوت به سمت دروازه ی حریف ، 86% پاس صحیح و نمره ی 6.9 )
  • در بازی با سویا 90 دقیقه بازی کرد و با وجود گل زودهنگام حریف ، تونست میانه ی میدان رو برای تیمش نگه داره  و به دفاع و پخش توپ از دفاع کمک کنه ، ارتباط خوبی بین مدافعا و خط هافبک ایجاد کرد و در بازیسازی هم کارش خوب بود ، پنالتی رو به خوبی زد و علیرغم پرش خوب دروازه بان حریف ، توپش اینقدر ضربدار و دقیق بود که گل شد. اواخر بازی یک پاس گل هم برای مانژو فرستاد و کار سویا یکسره شد. آمارش در این بازی به این شرح بود : (2 دریبل و 2 تکل موفق ، 87% پاس صحیح ، 2 شوت به سمت دروازه و ریتینگ 7.8 که دومین بازیکن برتر میدان هم بود)

از نظر من بازگشت شاهزاده تا اینجا نوید پیشرفت و سروسامان دادن به میانه ی زمینمون بوده و هرچند هنوز به شرایط آرمانیش بازنگشته و کارهای خیلی شاخی ازش ندیدیم ولی با حضورش 2 فاکتور مهم اطمینان و دقت تا اندازه ای قابل توجه به خط هافبک و در نهایت کلیت روند بازیمون  اضافه شده که امیدوارم به مرور اوضاع نابسامان تیم در میانه ی میدان با حضور پررنگ تر مارکی و تاثیرش در بازی هم تیمیهاش و خرید یک هافبک خوب در زمستان ، بهبود پیدا کنه و بتونیم از لحاظ کسب مقام هم در پایان لیگ های مختلف ، عملکرد خوبی داشته باشیم.

در آخر عرایضم یک عکس از یادداشتهای شخصیم از بازی یووه_میلان چند سال قبل می ذارم (10 مهر 90 - 03 اکتبر 2011) :

( PMV )

z45e_marchi-1.jpg

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پرنس تورین فرمودند حاضرن دربی تورین رو رفت و برگشت ب تورینو واگذار کنند ولی قهرمان اروپا بشوند..

نمیدونم این حرف رو از ترس همسرش ک طرفدار تورینو هست زده یا ن ولی اینکه اینقد تشنه اروپا هستیم خوبه...
  • mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

واقعا بازیکن ضعیفیه

یا تو جریان بازی نیست  اگه هست چپ و راست در حال دریب خوردن از حریفه 

نه پاس گل داره نه گل

لعنت به آلگری که بهش بازی میده

کیفیت پایینشو تو. بازی با فیوره نشون داد

• Delle Alpi, pezhman, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

مربی کور است که این ضعف های اشکار نمی بیند.

• Delle Alpi, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

قبلا یکی پیدا میشد میومد میگفت :1:

بعضی بازیکن ها بازیشون به چشم نمیاد و در خدمت تیم هستند ... مارکیزیو هم از اون دست بازیکن هاست 
آمار قطع توپ مارکیزیو در 3/18 دفاعی بسیار عالی هست و در اروپا فقط 2 نفر بهتر از اون هستند ، مارکیزیو به بازی یووه بالانس میده و آمار نشون میده در حضورش یووه بسیار موفق بوده . واقعا بعضی ها هیچی از فوتبال سرشون نمیشه نمی فهمند پاس های دو متری مارکیزیو اگه نباشه یووه سهمیه هم نمیگیره 

یکی هم جواب میداد : :1:

ی میشه مارکیزیو رو نبینم تو یووه :62: واقعا خیلی زور میگه مارکیزیو رو نماد یوونتوس نشون میدند ، درسته بازیکن آکادمی یووه است با اخلاق هم هست ولی اینا فقط وقتی اهمیت دارهکه بار فنی بالایی داشته باشه اون بازیکن ... مارکیزیو هیچ موقع یه بازیکن TOP نیست ... نهایتا یه مقاطعی خیلی خوب بوده که اونم خیلی بازیکن های کم نام و نشون تر رو میتونم نام ببرم تو مقاطعی خیلی فوق العاده بودند 

• alexdelpiero, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امروز تولد پرنس تورین هست^_^

فقط ی بار از دستت عصبی شدم اونم دروازه خالی بود ک مقابل لاتزیو خراب کردی و از جام حذفی رفتیم کنار...

بیخیال تو بهترینی
  • alexdelpiero, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

maro1378

maro1378

عضو جدید

• اعضا
  • 52 ارسال
  • Locationardabil.

تولد مبارک :thank:  :8:  :1699:

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

the-greatest-juventus-players-of-all-tim

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

:53:

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تبرییییییییییییییییییییییییییک    پسر بی ادعای یووه ..جون کندن برای یووه تبریک

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

6j3f_photo_2017-01-20_00-17-03.png

تولدت مبارک کلاودیو ... امیدوارم دوباره به اوج برگردی :53:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

چقد قیافش  شبیه اولین بازیاش توو لباس بزرگسال تیم شده بود  :8: :8:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

باز این اومد با خطاهای الکی رو مخ هوادارا راه بره

هیچوقت بازیشو قبول نداشتم، شاید از خیلیا بهتر باشه ولی الان قطعاً دیگه در حد تیم اول یووه نیست

این نیم فصلم شاید آخرین نیم فصلی باشه که تو تیم زیاد میبینمش، با گرفتن هافبک تاپ، میخکوب میشه به نیمکت، خدیرا بازیکن به مراتب مفیدتری هست

• Delle Alpi, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

همین الان هم بهترین هافبک یووه ست.

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

همین الان هم بهترین هافبک یووه ست.

یکم بزرگتر بنویس تا بشه بهترین هافبک اروپا :1: :1:

البته شاید نیمکتشو جا انداختی

بهترین هافبک واسه نیمکت یووه

• tecra, ace of glass, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

حضور چند دقیقه ای مارکی در برابر اینتر ، همراه بود با چند پاس رو به جلو که هر کدوم هم ترتیب یک حمله رو داد و فشار رو از خط دفاع برداشت . ضمن اینکه چند بار خودش توپ رو از دفاع جمع کرد. در حدود بیشتر از 80 درصد دوران بازیش یک فاکتور هجومی و یا حداقل میانی بوده و این فصل آلگری وظایفی غیر از وظایف همیشگیش رو بهش داده که به مراتب پست حساس تر و سخت تریه .

در سیستم 352 ، تیم حریف میانه ی میدان رو می بنده و اجازه ی کار به 3 هافبک میانی نمیده . در این شرایط بازده بازیکنای میانی پایین میاد. پیانیچ هم جز چند باری که خیلی جلوتر بازی میکرد عملکرد خوبی در میانه ی زمین نداشت. حتی خدیرا با اون تجربه ش ضعیف بود. مارکیزیو در سیستم جدید فرصت بازی چندانی پیدا نکرده .

مسئله ی پاسهای کوتاه و رو به عقب هم تنها یک دلیل داره . هر بازی وقتی زووم کنی رو یک بازیکن خاص ، عیبهاش برجسته تر خواهد بود و قطعا جای نقد بیشتری خواهد داشت. در این سیستم 4231 فرصت بازی زیادی پیدا نکرده که نظری راجع بهش داده بشه ، ولی در هر سیستم دیگری همراه پیانیچ بهترین هافبکامون هستن. در بعضی بازیها نیاز به جنگ فیزیکی هم هست که استورارو یا رینکن می تونن همراه این 2 تا بازی کنن.

سیستم جدیدمون اینقدر بازیکن در فاز هجوم داره و میل به جلو بودن بیشتره که فشار آنچنانی روی 2 هافبک مرکزیمون نیست و با خیال راحت می تونن به بازی خودشون برسن. یکی از دلایل پیشرفت پیانیچ و خدیرا همینه. ده ها و صدها فاکتور برای سنجش بازیکن ، مربی ، کادر فنی و ... هست . بستگی داره که کدومشون رو می خوایم بیشتر ببینیم.

:53:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

هر جوره بخوای با هر سیستمی حساب کنی مارکیزیو اون بازیکنی نیست که تفاوت ایجاد کنه، چرا راه  دور میرید، همین مانژوکیچ، انقدر خوب کار کرد تا آلگری یه سیستمی پیدا کرد که اینو تو تیم جا بده ، مارکیزیو کمترین آمار گل و پاس گل با توجه به زمان بازی داره، حتی بونوچی چندین گل و پاس گل داره این فصل، 

آماری که مارکیزیو به جای گذاشت چیزی فراتر از افتضاحه

الان باز یکی میاد آمار قطع توپ و فضاپر کنی میزاره  :fp:

• Delle Alpi, pezhman, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

داداش ، بونوچی و کیه لینی اگر روی نیمکت هم باشن وقتی تیم کرنر و ضربه آزاد به دست میاره می رن تو 18 حریف. قدرت هدزنی و جسارت زیادی هم دارند.  مارکیزیو این فصل نصفش مصدوم بوده . بقیه ش هم در پست هایی بیشتر به کار گرفته شده که حالت دفاعی یا کمک به دفاع یا پوشش محوطه ی پشت 18 خودمون بوده و سر زن هم نیست که تو کرنرها جلو بره.می دونم ازش متنفری ، من هم نون و آبم رو از مارکیزیو نمی گیرم که سرش هر گونه حساسیتی بخرج بدم . ولی اگر تنفرتون رو یکم حساب شده تر کنین میبینین که سالها برای تیم زحمت کشیده و میشه ازش متنفر نبود . حالا اگر مسی و رونالدو نبوده مقصر تقدیره.

یک نکته هم عرض کنم : اگر مثلا دلپیرو عشق هزاران و شاید میلیونها انسان روی کره ی زمینه بخاطر گل و پاس گلهاش نیست. یا آمار و ارقامی که ثبت کرده. دلیلش یک سری مسائل دیگه ست. اگر قراره با آمار فقط بیایم پز تیممون رو به طرفداران تیمهای دیگه بدیم و طرفداری خودمون رو این شکلی تعبیر و تعریف کنیم ، قطعا فوتبال چیزی جز مسخره بازی نخواهد بود. 

اقرار میکنم مارکیزیو در کل بازیکن متوسطی بوده که بالا و پایین داشته و امسال هم حالا به هر دلیل ستاره ی تیم نبوده ، ولی همین که یکی مثل پوگبا یا ویتسل یا غیره نیست (بر فرض اینکه هر دو واقعا پول رو بر یووه ترجیح داده باشن ، که همینطور هم بوده) ، برای من دوست داشتنی و قابل احترامه . آمار قطع توپ و فضا پر کنیش هم بذاریم تو سایتهای آمار ، خاک بخوره بهتره. دیبالا 2 ساله تو تیمه و هرچی داره از یووه داره برای 2 بار تعویض ، به شخصیت مربی و تیم توهین می کنه ، تازه این در حالی هست که اخیرا آماده هم نیست و جزو ضعیف ترینهای هر بازیه. من بازی فوتبال رو از جنبه ی اخلاقیش بیشتر بررسی میکنم ، شاید تفاوت در صلیقه ها به این مسائل مربوط هست. :53: :53: :53:

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

جالبه هر موقع تو بحث های فنی طرفداران مارکیزیو کم میارند بحث رو می برند سمت اخلاقیات و عرفان و .... 
آمار و عملکرد این 2 فصلش خوب نیست اما بخاطر اینکه سال ها تو یووه بوده و بازیکن آکادمیه و اخلاق داره و البته سطح فنی خوبی هم داره نزد خیلی ها محبوبه. اما اگه بحث اخلاقیات رو بذاریم کنار و فقط عملکرد فنی رو مورد بحث قرار بدیم کاملا بی طرفانه طی مدت سرمربی گری الگری عملکردش به شرح زیر بوده :

فصل اول : لیگ خیلی خوب ، نیم فصل دوم در لیگ . بخصوص لیگ قهرمانان بسیار عالی 
فصل دوم : در لیگ بسیار خوب ، در لیگ قهرمانان فاجعه .
فصل سوم : بخاطر مصدومیت خیلی نمیخوام قضاوت کنم ولی افت محسوسی داشته امیدوارم در ادامه بهتر بشه 

در کل : هرچقدر بالا برید پایین بیایید ... هافبک باید پاس گل بده ، گل بزنه ، پاس کلیدی زیاد بده ، دریبل بزنه . نمیشه که همش به آمار قطع توپش اشاره کرد و پاس های بیهوده اش رو ندیده گرفت !
نمی گم مارکیزیو در هیچ فاکتوری خوب نبوده ولی در خیلی از این فاکتور ها ضعف داره و هیچ موقع من رو یاد بازیکن های بزرگی که تو خط هافبک داشتیم نمی اندازه. مارکیزیو هیچ موقع برای من حس بوفون و دلپیرو رو تداعی نمیکنه ... چون کیفیت فنی فوق العاده ای نداره. یعنی هیچ موقع بخاطر مارکیزیو بازی یووه رو نمی بینم ... 

(خیلی از شما نظر متفاوتی دارید برای من محترمه :1: )

• pezhman, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

یک بازیکن ساده ست که در حد توانش برای یووه زحمت میکشه . برای من هم جزو نسل جدیدیه که هرگز تداعی عشقی که به تیم سالهای بین 98 تا 2005-06 داشتیم رو نخواهد کرد. از اون نسل فقط بوفون باقی مونده و ندود رو نیمکت و ترزگه که گهگاهی یه خودی نشون می ده. (( من طرفدار شخص مارکیزیو نیستم و عکسش به دلیل سیاه و سفید بودن مطلقشه که روی امضام هست و لا غیر ))

و خب بحث اخلاق هم قطعا منظورم سلام علیک کردن و ... نیست داداش . با عرفان هم که اصلا میانه ی خوبی ندارم.  آیا آلکس بهترین مهاجم یا مهاجم کمکی دنیا بود ؟؟ قطعا نبود و نیست . ولی همین مسائلی که من خلاصه وار با کلمه ی اخلاق تعریف کرده م رو داشت و باعث شده خیلیها عاشقانه و دیوانه وار براش احترام و ارزش قائل باشن. بوفون و مالدینی برای همه ی فوتبال دوستان قابل احترامن. تحلیل خوب و به جایی بود سهیل جان ، ولی همه مثل شما منصفانه نظر نمی دن. کلا شخصیت غیر فوتبالی طرف و حتی وجود مادیش رو هم می برن زیر سوال. همین داش پاتریس اورایی که رفت ، من وقتی شنیدم میخواد بیاد یووه کاملا مخالف بودم ولی هرگز با بی انصافی قضاوتش نمی کنم. آلگری هم وقتی خواست بیاد بخاطر عملکرد نه چندان خوبش در میلان مخالف بودم ولی الان که هست همیشه براش آرزوی موفقیت کرده م . زمانی که پیرلو و ویدال رو داشتیم عملکرد مارکیزیو هم خوب بود و لغت MVP رو بارها طرفداران یووه به کار می بردن.

just a little respect to all stuff of our team  - مسئله این است.

• alexdelpiero, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی