پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2606 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

پاسای عالیش؟ کدوما دقیقاً؟ همین 2 متریا دیگه؟ یه سوال تا الان به عنوان یک هافبک چند پاس گل داده؟ با توجه به دقایق بازیش

• ADP10 و tecra از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

تو اینکه مارکیزیو داره عالی کار میکنه شک نکنید

ضعف هایی داره تو ایجاد موقعیت اما پیرلو هم ضعف های خودش رو داشت که جای گفتنش اینجا نیست

پاسی که اوایل نیمه اول انداخت و مانزو توپ رو زمین رو میخواست با سر بزنه مقصر مارکیزیو نیست 

تو ۹۰ دقیقه هم بارها منطقه بازی رو جوری عوض کرد که یاد پیرلو یورو ۲۰۱۲ جلو انگلیس افتادم

،،،

تو کار دفاعی و پرسینگ هم بهتر از پیرلو عمل میکنه 

مشکل بازیکنی هست که تو اون ۲۰ متر مونده به دروازه حریف بتونه خوب کار کنه همین

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

به هر حال پیرهن یووه واسش گشاده، یووه یکیو می خواد بازی رو درآد، عین پوگبا چند بازی گذشته که یه تنه داره حرکات اسمی نشون میده، کار دفاعی؟ 100 بار بدلیل ضعف بدنی کارت های زرد و قرمز بیخودی گرفت، پاس تقریباً گل به آگویرو و یه پاس خطرناک دیگه در نیمه دوم که حالشو ندارم برم بگردم در بازی با منچستر سیتی به انداز کافی بی کیفیتشو نشون میده، شوت های بی هدف یا درست در دست دروازه بان از خصوصیات همیشگیش بوده

باید و باید به عنوان یک هافبک چندتا گل و پاس گل میداد تا حالا، اصلاً توجیه پذیر نیست این نوع بازیش، مطمئنم یک هافبک با کیفیت نسبتاً  خوب بیاد می چسبه به نیمکت، اصلاٌ حرکات انفجاری نمی کنه

• MaMpIeRo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

عملکردش ، منهای پاس اشتباهش کاملا قابل قبول بود ، اگر چه از استانداردهای خودش پایین تر بود ، با دینامیسم ، قطع توپ هایی که به سمت سلطان توره :nish: ارسال میشد جلوی کسب موقعیتشون نزدیک محوطه رو گرفت :53:

zisrfnz8y3vtjjf7ahlh_thumb.jpg

• alex 4ever, alexdelpiero, El rey leon و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بازم یه بازی خوب دیگه از مارکی ، اونقدر که به اصطلاح کارشناس های شبکه ی ۳ ، افاضلی و احمدی هم لب به اعتراف باز کردن :worship: ، مرسی که هستی مَرد ... : r8g3ue7cihzuy88h2ult_thumb.jpg

پ.ن : پاسی که پایه گذار گل زازا شد  رو مارکی با هوشمندی داد ، چون بازیکنای پالرمو کناره رو بسته بودن اما وسط خالی بود ، مارکی هم با دید خوبش این امکان رو فراهم کرد.

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
مارکیزیو: " بازگشت ما به مسیر قهرمانی هنوز کامل نشده است."

23748594946352187128.jpg

کلودیو مارکیزیو از احساس تعهد و غرور در مجموعه ی یوونتوس صحبت کرد و معتقد است علی رغم بردهای اخیر تیم، بازگشت به مسیر قهرمانی هنوز کامل نشده است.

بیانکونری شروع ضعیفی در رقابت های سری آ داشت، اما در حال حاضر با چهار برد متوالی تا رتبه ی پنجم جدول صعود کرده است.

کلودیو مارکیزیو هافبک دوست داشتنی یوونتوس در مصاحبه با کانال تلویزیونی یوونتوس گفت:

" مبارزه برای اسکودتو ادامه دارد و هنوز بازی های زیادی برای ما و حریفانمان وجود دارد. فصلی طولانی پیش رو داریم."

" مطمئناً در بازی های اخیر غرور و تعهد را به نمایش گذاشته ایم، به خصوص ماه گذشته که ماه خوبی برای مجموعه ی یوونتوس بود و تیم فوق العاده ای را شاهد بودیم."

" حداقل در ماه گذشته به تداوم در نتایج رسیدیم که در بازی های اول فصل آن را گم کرده بودیم. چرا که با وجود عملکرد فوق العاده ای که حتی در آن دوره ضعیف به نمایش گذاشتیم، نمی توانستیم به بردهای متوالی دست پیدا کنیم."

" فصل برای ما دشوار آغاز شد.دلیل آن به خاطر شروع فوق العاده در چهار فصل قبل بود. در واقع می توان گفت سه فصل، به خاطر اینکه اسکودتوی اول در فصل 2012-2011 رقابت شدیدی بین ما و میلان وجود داشت و میلان از نظر امتیاز ما را پشت سر گذاشته بود و مجبور بودیم به صدر جدول بازگردیم. از این رو در سه فصل گذشته همواره شروع باورنکردنی در بازی ها داشتیم و همواره به این نگاه می کردیم که چه تیمی می تواند به ما نزدیک شود. در حال حاضر شرایط کاملاً فرق کرده است."

" این فصل شرایطی جدید و متفاوت برای همه به وجود آورده است، نه تنها ما، بلکه تمام هواداران و تمام مجموعه."

" اما باید قدرت و انرژی لازم را برای ادامه ی روندی که در بازی های اخیر داشته ایم به کار گیریم، به خاطر این که فصلی طولانی پیش رو داریم."

از مارکیزیو در مورد موقعیت کنونی بانوی پیر در جدول و امکان بازگشت به صدر جدول پرسیده شد:

" دوباره می گویم، هنوز قضاوت در این باره زود است. علاوه بر این، تیم هایی که بالاتر از ما در جدول قرار دارند، تیم های فوق العاده ای هستند، آن ها بازی خوبی به نمایش می گذارند و این موضوع را به خوبی اثبات کرده اند که تیم های بزرگی هستند و تا پایان برای قهرمانی مبارزه خواهند کرد."

" قطعاً در حال خو گرفتن با برد هستیم، اما در حال حاضر از سایر حریفان عقب هستیم و همان طور که پیش از این گفتم باید تلاش بیش تری را نسبت به سه سال گذشته انجام دهیم."

" کار سختی پیش رو داریم، اما همواره برای ما یک هدف است."

zs96_09331954287134591688.jpg

Spoiler

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

امروز داشتم یه جا مطلبی  می خوندم یهو این عکس [عکس وسطی] شازده کوچولو مال حدود ۵ سال پیشه خورد به چشمم یادم اومد واقعا چی شد این ۹ سال؟ یه پسر بچه ی گمنام که اولیم بار تو خوشحالی بعد از گل ترزگه تو سری ب همراه جووینکو دیدمش ، اون زمان اینترنت ما دایال آپ بود با چه ذوقی اون گل که صعودمون به سری آ‌رو قطعی می کرد دانلود کردیم و فکر نمی کردیم از اون جوانک مو بلند چیزی در بیاد .... بعدها فهمیدم که اسمش مارکیزیوعه ، کسی که هیچ مربی تو هیچ سطحی نتونست از کنار اسمش به سادگی بگذره ، جوریکه تیم آلگری بدجوری بهش وابسته است و دو ماه دوریش باعث شد همه ی خط هافبک از پوگبا گرفته تا استورارو و پادوین گیج بزنن ...

خیلی سخته که بازیکنی که دوسش داشتی و جوونیشو دیدی ، اون گل یه پا دو پا به عنتر مورینیو رو دیدی ، پاس گلش به دیوید جلوی بایرن رو دیدی ، برگردونش به اودینزه رو دیدی ... جلوی چشمات بزرگ بشه ، شکسته بشه و نفهمی که چی شده ... یهو چشم باز می کنی میبینی کمتر از دو ماه دیگه وارد دهه ی چهارم زندگیش میشه و این ۹ سال مث برق و باد گذشته ...

vo306csmikak8sattafw_thumb.png ---> yhcf98dy4xxjdwdn5oqp_thumb.jpg --> i3vvt0kusz8ws8pp7ye3_thumb.jpg

• mory, Heypnotism, alex 4ever و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مارکیزیو در مصاحبه با شبکه ی یوونتوس :‌

• از بین اسکودتو و لیگ قهرمانان کدام را ترجیح می دهم ؟ هر دو را.
  • می دانیم که فتح تمامی عناوین در طول یک فصل دشوار است.نه فقط برای یووه ، برای هر باشگاهی.پس من نمی خواهم بین این دو یکی را انتخاب کنم ، تا وقتی شانسی برای بازی کردن به منظور رسیدن به همه چیز وجود دارد.
  • طبیعی است که به ترتیب که پیش می روید ، با اهدافی که توانایی کسبشان را دارید منطبق شوید.اما من هیچ وقت نمی توانم برای از دست دادن چیزی توافق کنم ! من هر دو جام را ترجیح می دهم.
  • آیا با تمام قدرت به مصاف سویا خواهیم رفت؟ البته ، مثل همه ی بازی ها.شما همیشه به زمین می روید تا برای پیروزی تلاش کنید ، زیرا علاوه بر خود این بازی ، ما همیشه خواهان پیروزی هستیم ، همانطورکه قبلا گفتم.و البته ما می خواهیم که به عنوان صدرنشین کارمان را به پایان ببریم ، اگرچه حقیقت این است که وقتی از مرحله ی گروهی عبور کردید تمام تیم هایی که به مصافشان می روید دشوارند.با این همه ، صدرنشین شدن و برخورد به یک تیم دوم حتما کمک کننده است.اما گروه ما مشکل است ، همانطور که تمام بازی های لیگ قهرمانان دشوارند. رویکرد ما به بازی با سویا مثل تمام بازی های گذشته است ، پیروزی و پایان مرحله ی گروهی به عنوان تیم اول.

از اینکه به عنوان سمبل یووه یاد می شوی چه احساسی داری؟

• از شما به خاطر این سوال دوست داشتنی و زیبا تشکر می کنم.گاهی وقت ها وقتی صبح از خواب بیدار می شوم به این مسئله فکر می کنم ، وقتی خودم را در یک ورزشگاه فوق العاده می بینم ، فکر می کنم این رویای کودکی من بوده است ، و این رویایی است که هنوز آن را زندگی می کنم."
  • حتی الان هم ، من باید تلاش کنم که بهتر و بهتر شوم.من همیشه زندگی را مثل رویا سپری می کنم ، زیرا اگر اینکار را کنم ، یافتن انرژی مثبت برای پیشروی و بهتر شدن آسانتر است.می توانم چیز بیشتری برای ارائه داشته باشم ، نه فقط برای خودم بلکه برای هم تیمی هایم."
  • ممکن است شما در مورد فروتنی و تمام چیزهای فوق العاده ای که در مورد خلق و خو وجود دارد صحبت کنید ، اما من به اندازه ی کافی خوشبخت بودم که این چیزها به لطف خانواده و همچنین در یوونتوس به کمک باشگاه که از اولین قدمی که اینجا برداشتم به من کمک کردند ، به عنوان یک کودک درونم نهادینه شد.
  • در واقع باید اینچنین باشد ، اینکه از بچگی مسئولیت پذیر باشید. این فقط شما نیستید ، شما نماینده ی یک باشگاه هستید.زیرا در یوونتوس ، از وقتی که بچه هستید تا وقتی که یک فوتبالیست می شوید ، نماینده ی تیم در ایتالیا و جهان هستید ، در برابر هواداران بی شماری که تیم را دنبال می کنند. درست این است که افرادی با ژن یوونتوسی داشته باشید.

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
کلودیو مارکیزیو مهم ترین بازیکن حال حاضر یوونتوس

24191880952625926999.jpg

به قلم یک هوادار یوونتوس در ایتالیا  :1: 

بالاخره تیم نفس راحتی کشید. بیانکونری با بردهای اخیر خود  از قعر جدول فاصله گرفته و به سمت صدر جدول در پیش است. امسال بدترین آغاز ممکن برای یوونتوس در پنج سال گذشته بود. اما در حال حاضر در مکان پنجم جدول سری آ قرار دارد و به مرحله ی حذفی لیگ قهرمانان صعود کرده است.

مطمئناً کلید احیا شدن یوونتوس کلودیو مارکیزیو هافبک میانی تیم است.

غیبت مارکیزیو در بازی های ابتدایی فصل به شدت احساس شد. یوونتوس در هر چهار بازی که بدون او به میدان رفت شکست را تجربه کرد و امتیازات لازم در بازی های آغازین به دست نیامد. در نبود او تیم کاملاً گسیخته و از هم پاشیده و بدون ایده و هدف نشان داد و عدم وجود یک رهبر در میانه ی میدان کاملاً مشخص بود.

در رقابت های امسال یوونتوس از دو فاکتور تعادل و انسجام هم در مقوله ی دفاع و هم در مقوله ی حمله رنج می برد. اما بازگشت مارکیزیو از مصدومیت این مسأله را به خوبی نشان داد که نقش او در یووه ی ماسیمیلیانو آلگری بسیار حیاتی است. با جاگیری های بی نقص، دوندگی های زیاد، رهبری تیم و ارسال پاس های دقیق، شاهزاده جان تازه ای به بیانکونری بخشید و به هم تیمی هایش اعتماد به نفس کافی را برای نمایش بهترین عملکردشان هدیه داد.

بازیکنا میانی یوونتوس معمولاً به دلیل مصدومیت و محرومیت نوسان هایی در عملکرد خود داشته اند. اما مارکیزیو در بازی هایی که در میدان حضور داشته ثبات در عملکرد خود داشته است. میانگین پاس های موفق او در این فصل 90 درصد بوده است که تنها هرنانس (91 درصد) از او بهتر عمل کرده است. توانایی های هجومی تیم در خط حمله بهتر شده و دفاع تیم در حمله ها و ضد حمله های حریف بهتر ظاهر شده است.

با بازگشت مارکیزیو، پل پوگبا به فرم سابق خود بازگشته است و حالا می تواند با دینامیک و آزادی بیش تر به سمت دروازه حریف حمله کند و از طرفی خط حمله یوونتوس گل های کم تری دریافت کرده و به روند کلین شیت های خود رسیده است. در 11 بازی که با حضور مارکیزیو در زمین همراه بوده هفت تای آن ها با کلین شیت همراه بوده است که این مسأله اتفاقی نیست.

در حال حاضر حضور مارکیزیوی سالم و آماده در تیم بسیار دلچسب است، با حضور او در کنار قدرت و تلاش استفانو استورارو و توانایی های فرازمینی پل پوگبا، تیم به تعادلی در خط میانی خود رسیده است. 

حالا با وجود شاهزاده، همه چیز در یوونتوس خوب به نظر می رسد و این به خاطر نقش کلیدی این بازیکن در ترکیب تیم است.

zs96_09331954287134591688.jpg

• Bianconero Amore, mory, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
ویدال و پیرلو و پوگبا و دشان و تاکیناردی و کونته و زیدان و تاردلی و پلاتینی هم با وجود مارکیزیو اینی شدن که الانن ، چون مارکیزیو در کناشون بود که تونستن خودشون و کیفیت اصلیشون رو بروز بدند
  • satfootball, Donnie و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیروز دوباره نشستم بازی نیمه ی دوم یوونتوس و میلان رو که نگاه کردم ، یه نکته ای رو گزارشگر بی تی اسپورت گوشزد کرد اون هم این بود که ، هر وقت پوگبا به دل دفاع میلان میزد ، مارکیزیو پشت سرش جاگیری می کرد که اگه دریبلش نگیره و یا به هر صورتی توپ رو از دست بده مارکیزیو توپ رو سریع ریکاوری کنه و یکی دو بار به نقش حمایتی مارکی اشاره کرد ، همون بازی خونی که پادوین نداره یا هرنانس به خاطر کند بودن نمی تونه انجام بده ، اینم نظر یکی از هوادارای  میلان :

تا جایی که من دیدم کل بار خط هافبک یووه رو دوش این بنده خداس
بازیسازیش عالیه از غقب جای پیرلو رو پر میکنه یه جورایی تازه خودشم میاد جلو تو پست اصلیشم بازی میکنه
بندده خدا اندازه چن نفر بازی میکنه
جواهر خط هافبک یووست.

• 10VE4EVER, juve's fan, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
در حاشیه ی مراسم شام خیریه ، خبرنگاران به سراغ او رفتند.

-بازی یکشنبه بسیار مهم است.فرصتی است که میتوان شرایط بالای جدول را تغییر داد ، چون چند تیم بالای جدولی دیگر هم با هم بازی می کنند و ما نیاز داریم که از این فرصت حداکث استفاده را ببریم.فیورنتینا تیمی عالی است و آنها در حال حاضر لیاقت جایگاهی که به دست آورده اند دارند.باوجود این که در خانه هستیم باید احتیاط کنیم.ما اخیرا با پنج برد پیاپی ثبات زیادی از خود نشان داده ایم ، اما می دانیم که کارهای زیادی باقی مانده که باید انجام دهیم.

فرم بازیکنان؟ ما از این که در فصل جاری هافبک ها گل های کمتری به ثمر رسانده اند نگران نیستیم و البته برگشتن پل پوگبا و آلوارو موراتا به فرم سال گذشته شان زمان می برد.برای من مهمترین چیز پیشرفت تیم به طور کلی است.و عملکرد فردی را نباید به تنهایی مد نظر داشته باشید.گاهی وقت ها راحت تر گل می زنیم.برای بازیکنانی مثل پوگبا و موراتا طبیعی است که انتظارات از آنها بسیار زیاد باشد ، چون هر دو استعداد های شگرفی هستند .هر روز با تیم به سختی تمرین می کنند و همیشه برای تیم حاضرند ، آنها دیر یا زود راه دروازه را پیدا خواهند کرد.به خصوص موراتا یک بازیکن جوان و با کیفیت است.اگرچه طبیعی است که وقتی یک مهاجم گل نمی زند ، موقعیت هایی که از دست داده بیشتر به چشم می اید.ما در مورد سانتی مترها صحبت می کنیم.اگر او گل می زد، همه چیز آرام بود.چیزهای کوچک همواره تفاوت را رقم می زند.

شما الگوی هم تیمی هایتان هستید ... فکر میکنم انچه ارائه داده ام و انچه می توانم ارائه بدهم ، نیاز دارد که هم تیمی هایم به من کمک کنند، زیرا وضعیت ما با سالهای گذشته متفاوت است.

در مقایسه با پارسال چه اتفاقات مثبت و منفی در تیم افتاده است؟ صادقانه بگویم ، امسال بازیکنانی به تیم امده اند که عادت داشتند ستاره ی تیم هایشان باشند ، اما حالا به سخت کوشی و انتقادپذیری عادت کرده اند و من به شکل به خصوص به پائولو دیبالا اشاره می کنم او به لطف کیفیت فوق العاده اش به خوبی در تیم جا گرفته و به شرایط خو کرده.

تغییرات زیاد سیستم بازی یووه؟ ما سال قبل هم سیستم بازی مان را زیاد تغییر می دادیم و تیم آماده است که در طول بازی چینشش را عوض کند.

آنچه اهمیت دارد این است که تیم در اروپا و همچنین بازی های لیگ به پیشرفت ادامه دهد، ما در اروپا به هدفمان که صعود از مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا بود دست یافته ایم.مرحله ی حذفی فارغ از قرعه ای که به ان برخورد می کنیم ، بسیار چالش برانگیز خواهد بود.تیم های فوق العاده ای در این مرحله از رقابت ها حضور دارند. اما ما در همین مرحله ی گروهی هم تیم های سختی را پیش رو داشتیم.می دانیم با هر تیمی مواجه شویم ، بازی کردن برابرش دشوار خواهد بود.برای صحبت کردن در مورد قرعه کشی زمان زیادی باقی مانده است ، ما روی زمان حال تمرکز کرده ایم و برای مصاف با فیورنتینا اماده میشویم.
  • juve's fan, Atomic Ant, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

حالا تو تاپیک بازی مفصل می گم ، اما مارکی بازی با فیورنتینا آمار ۱۰۰٪ پاس صحیح داشت ، ۳۵ تا کوتاه ، ۶ تا بلند :22: :worship:

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
آدم وقتی میبینه یه تیم بی شخصیت و چیپ مثل ریال ، ایزکو و کروس و کواچیچ رو روی نیمکتش داره و از اینور یوونتوس با این همه پرستیژ ، بعد از پیرلو ، تو همون پست چهار بازیکن ذکر شده ، مارکیزیو رو داره ، فقط میتونه بشینه یه گوشه صورتشو خنچ بکشه از این همه بی عدالتی در فوتبال ...
  • mory, Delle Alpi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

اینم یه چیزی تو مایه های بحث کونته آلگریه ولی با یه بیس مسخره تر .
در توانایی های پیرلو هیچ شکی نیست ولی تو اون پست، مارکیزو بهتر از پیرلو بازی میکنه . توپ هایی که پیرلو لو میداد تو اون پست رو امثال مارکیزیو و ویدال جمع میکردند .
ولی خب پاس های توی عمق پیرلو و ضربه های کاشته های پیرلو رو هیچ کس تو دنیا نداشت و نداره و تو این بازه .

اصلا یکی ، تکرار میکنم یکی از دلایل رو فرم اومدن یووه همین رسیدن مارکی به بازیها بود .

+ بدبخت از اون دست بازیکناست که هیچ وقت بازیش تو چشم نیست ولی همین که هیچ مربی نتونسته بهش بازی نده نشون میده چقدر بازیش موثره . همین فصل پیش پیرلو یا ویدال رو نیمکت میشستند ولی مارکیزو فیکس بود .  

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
اونی که مارکیزیو رو نقد میکنه از فوتبال هیچی نمیدونه . بهترین بازیکن حال حاضرمون هست . فقط هتریک نمیکنه !!!
اون زمان که نبود یا میباختیم با با شانس مساوی میکردیم حالا که اومده و داریم زارت و زورت میبریم بازم یه عده انگشت شمار خخخخخخخنده ادمو در میارن .
  • GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4161 ارسال

خب به نقل از یک کاربر خارجی

بازی مارکیزیو رو از لحاظ سه شاخص ذیل بررسی کنیم

اول توانایی دریبل کردن

دوم توانایی شوت زدن

سوم توانایی تکل زدن

قطعا با مبنا قراردهی این شاخص ها نمره خوبی نمی گیرد.

البته وقتی هافبکهای دوران لیپی و کاپلو رو به یا  می ارم بیش تر متوجه می شوم که این بازیکن در چه حد فوتبالی است.

• mory, ADP10, Delle Alpi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

دیشب مارکیزیو نشون داد که در حال گذر از پله ای به نام "نقطه ی اتکا" به پله ی بعدی یعنی "pure class" هست ... و دیگر هیچ ...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
چشم بدخاهات از کاسه دربیاد . اونایی که چشم دیدن مارکی رو ندارن چشم موفقیت یووه رو هم ندارن . شما با خونسردی کامل رهبری خودتو بکن .
زازا هم که ظاهرا جز کله خرابی و خشونت هیچی نداره !
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

یکی از 3 بازیکن مهم 2 ماه اخیر بوده به نظرم و تو خیلی از بازی ها مهم ترین. ازین به بعد رو فرم بودنش بی نهایت مهمه. :6: 

با صلابت بودن و متمرکز بودن مارکیزیو = اوج یووه و افت مارکیزیو=افت یووه خواهد بود.

و برای اینکه پر رو نشه:

منتهی این باعث نمیشه خطاها و مهم تر کارت گرفتن های احمقانه ش فراموش بشه. :nish: 

هرچه زودتر باید این مسئله رو حل کنه. خیلی هاش از یه هافبک با کلاس 30 ساله بعیده. این نکته که عملا کاپیتان تیم تو زمین هست هم این قضیه رو بدتر می کنه.

متاسفانه محرومیتش تو بازی های مهم اثرگذار خواهد بود.

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی