پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کلودیو مارکیزیو - Principino

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2605 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

کسی که نتونه از پیرلو بازی بگیره الزاما مربی بدی نیست هر چند که این گزاره در مورد آلگری صدق نمی کنه!
آلگری دو فصل پیرلو رو در اختیار داشت.یه فصل بازیش نداد ولی فصل دیگه که پیرلو از بهترین های تیمش بود!
من تعصبی ندارم روی آلگری و این شمایید که از آلگری نفرت دارید و خودتون هم می دونید این قضیه رو ولی بازم میاید و به من می گید متعصب!
مارکیزیو هم متاسفانه دورش دیگه تموم شده...
اگه غیر از این بود آلگری بهش بازی می داد...
حالا بگیم که آلگری هم باهاش لج کرده بود(چرا آخه؟) لااقل یه تیم بهتر از زنیت می رفت...
یا اینکه توی همون زنیت نمایش بهتری داشت!

یه سوال!فکر نمی کنید اگه کونته سال چهارمی هم توی یووه داشت مارکیزیو زودتر یووه رو ترک می کرد؟
سال سوم کونته هم مارکیزیو اول فصل مصدوم شد و در ادامه ی فصل پوگبا جاش رو گرفت و وقتی مارکیزیو از مصدومیت برگشت دیگه کونته بهش بازی نداد
اون موقع هم مارکیزیو ناراحت بود و کونته رفتاری مشابه رفتار آلگری باهاش داشت
کونته رو سرزنش نمی کنید؟!
از دست کونته ناراحت نیستید؟!

اگر مارکیزیو خوب بود الگری بهش بازی میداد؟ این نهایت استدلال شما برای بد بودن مارکیزیوئه؟مگه پیرلو بد بود که فن بومل رو بهش ترجیح داد؟ در مقابل مارکیزیو خدیرا و متوئیدی حضور داشتن ولی حاضر شد مصدوم اعلامش کنه اما فرصتی برای بازی کردن بهش نده، یعنی سطحش از اون دو تا خیلی پایینتر بود؟
اصلا فرض رو بر این بگیریم که مارکیزیو بد بود و بازی نکرد، چرا اینهمه بازیکن زیر دست این آقا افت کردن؟چرا رونلدو نتونست فرم چندین ساله اش رو حفظ کنه؟دیبالا چرا در جا زد؟ چرا لیخت و آساموا از بهترین های سری آ یکباره انقدر ضعیف شدن؟ چرا اینهمه جوون مثل پریرا و لمینا و زاتزا و پیاتسا و ... اومدن و صرفا پسرفت کردن و کلا کریرشون به فنا رفت؟ چکار میکرد با بازیکنا که همه ی بازیکنای زیر دستش یا در جا زدن یا پسرفت کردن و یا نابود شدن؟

برگردیم سر پست شما، در مورد مارکیزیو و کونته، قرار نیست بر اساس اطلاعات نادرست نتیجه بگیریم، پوگبا فصل دوم کونته اومد یووه، با مصدومیت مارکی جایگاه ثابتش تو ترکیب رو بدست آورد و مارکیزیو شد انتخاب چهارم اون هم به حق، یعنی بین ویدال و پوگبا و پیرلو قطعا باید میشد انتخاب چهارم، مقایسه کن با شرایط پیرلو در مقابل فن بومل و همین مارکی در مقابل خدیرا و متوئیدی. انتهای فصل دوم هم ترکیب ما به ۳۵۱۱ تغییر پیدا کرد و باز هم از مارکیزیو چشم پوشی نشد و توی ترکیب ثابت قرار گرفت

فصل آخر کونته هم مصادف شد با مصدومیت های متوالی ویدال و بیشتر بازی کردن مارکیزیو و اتفاقا همون فصل آخر کونته بود که سوئیچ کردن های متوالی مارکی و پیرلو در جریان بازی شد راه فرار از فشار هافبک های حریف روی پیرلو و از همونجا اولین بازیهای مارکی به عنوان رجیستا شروع شد و بعد تو تیم الگری کلا به عنوان رجیستا استفاده شد و عملکرد خوبی هم داشت؛ خب الان فرض مسئله کلا اشتباهه و اصلا اون شرایطی که شما میگی وجود نداشته که من بخوام قضاوتی در موردش بکنم و پای کونته رو بکشیم وسط این ماجرا

و این هم بگم اینکه من نوعی از الگری بدم بیاد اصلا دلیل بر این نیست که هر حرفی در موردش بزنم از روی تعصب باشه، شما اگر تونستی صحبت های من رو مستدل رد کنی اونوقت بگو حرفهات متعصبانه بود
کونته هم ربطی به این بحث نداشت اصلا، تنها ربطش اینه که مربی مورد علاقه ی من از لحاظ فنی هست، چه دلیلی داره وقتی برای رد کردن حرفهای من استدلالی نداری اسم کونته رو بیاری؟

در نهایت یا اصل موضوع رو میپذیری یا متعصبانه بودن دفاعت از آلگری رو قبول میکنی
  • GioVanni Agnelli, Atomic Ant, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

اگر مارکیزیو خوب بود الگری بهش بازی میداد؟ این نهایت استدلال شما برای بد بودن مارکیزیوئه؟مگه پیرلو بد بود که فن بومل رو بهش ترجیح داد؟ در مقابل مارکیزیو خدیرا و متوئیدی حضور داشتن ولی حاضر شد مصدوم اعلامش کنه اما فرصتی برای بازی کردن بهش نده، یعنی سطحش از اون دو تا خیلی پایینتر بود؟
اصلا فرض رو بر این بگیریم که مارکیزیو بد بود و بازی نکرد، چرا اینهمه بازیکن زیر دست این آقا افت کردن؟چرا رونلدو نتونست فرم چندین ساله اش رو حفظ کنه؟دیبالا چرا در جا زد؟ چرا لیخت و آساموا از بهترین های سری آ یکباره انقدر ضعیف شدن؟ چرا اینهمه جوون مثل پریرا و لمینا و زاتزا و پیاتسا و ... اومدن و صرفا پسرفت کردن و کلا کریرشون به فنا رفت؟ چکار میکرد با بازیکنا که همه ی بازیکنای زیر دستش یا در جا زدن یا پسرفت کردن و یا نابود شدن؟

برگردیم سر پست شما، در مورد مارکیزیو و کونته، قرار نیست بر اساس اطلاعات نادرست نتیجه بگیریم، پوگبا فصل دوم کونته اومد یووه، با مصدومیت مارکی جایگاه ثابتش تو ترکیب رو بدست آورد و مارکیزیو شد انتخاب چهارم اون هم به حق، یعنی بین ویدال و پوگبا و پیرلو قطعا باید میشد انتخاب چهارم، مقایسه کن با شرایط پیرلو در مقابل فن بومل و همین مارکی در مقابل خدیرا و متوئیدی. انتهای فصل دوم هم ترکیب ما به ۳۵۱۱ تغییر پیدا کرد و باز هم از مارکیزیو چشم پوشی نشد و توی ترکیب ثابت قرار گرفت

فصل آخر کونته هم مصادف شد با مصدومیت های متوالی ویدال و بیشتر بازی کردن مارکیزیو و اتفاقا همون فصل آخر کونته بود که سوئیچ کردن های متوالی مارکی و پیرلو در جریان بازی شد راه فرار از فشار هافبک های حریف روی پیرلو و از همونجا اولین بازیهای مارکی به عنوان رجیستا شروع شد و بعد تو تیم الگری کلا به عنوان رجیستا استفاده شد و عملکرد خوبی هم داشت؛ خب الان فرض مسئله کلا اشتباهه و اصلا اون شرایطی که شما میگی وجود نداشته که من بخوام قضاوتی در موردش بکنم و پای کونته رو بکشیم وسط این ماجرا

و این هم بگم اینکه من نوعی از الگری بدم بیاد اصلا دلیل بر این نیست که هر حرفی در موردش بزنم از روی تعصب باشه، شما اگر تونستی صحبت های من رو مستدل رد کنی اونوقت بگو حرفهات متعصبانه بود
کونته هم ربطی به این بحث نداشت اصلا، تنها ربطش اینه که مربی مورد علاقه ی من از لحاظ فنی هست، چه دلیلی داره وقتی برای رد کردن حرفهای من استدلالی نداری اسم کونته رو بیاری؟

در نهایت یا اصل موضوع رو میپذیری یا متعصبانه بودن دفاعت از آلگری رو قبول میکنی

محمد جان مشکل اینجاست که اگر نقطه ی سیاهی در کارنامه ی الگری وجود داشته باشه (که به هر حال وجود داره)، دلیل نمیشه هزاران چیز دیگه بهش ربط پیدا کنه. حتی وقتی از متوییدی و خدیرا نام می بریم باید این رو مد نظر قرار بدیم که داریم در مورد دو قهرمان جهان صحبت می کنیم حتی اگه سبک بازیشون رو دوست نداشته باشیم. من می پذیرم که مارکیزیو یکی از نقاط سیاه کارنامه ی الگری هست ولی بقیه ی اسامی که نام بردی رو نمی تونم بپذیرم. رونالدو فرم بدی نداره و قطعاً بازی مقابل تیم های دفاعی ایتالیا آمار گلزنی رو در فصل اول در حین تطبیق پذیری کاهش میده. یکی از بهترین بازی های کل دوران بازیگریش رو رونالدو همین امسال زیر نظر الگری انجام داد و هتریک کرد. دیبالا سال سوم الگری بهترین فصلش رو پشت سر گذاشت و در طول این چند سال هم بازی بین خطوط رو یاد گرفت. امسال دیبالا خوب نبود که به نظر من در بدترین حالت قسمتیش تقصیر الگری بود و قسمتیش هم تقصیر خودش و اراده ی ضعیفی که این فصل نشون داد. پیرلو هم به نظرم سال اول الگری یکی از بهترین فصل های خودش رو گذروند (در سن 36 سالگی!) و تا فینال CL هم رفت با یووه. واقعاً من فکر نمی کنم مسائل میلان ارتباطی با کارنامه ی الگری در یوونتوس داشته باشه. اتفاقاً اگر قرار باشه به اون وقایع گریز بزنیم، حاصلش باید تحسین مربی باشه که از اشتباهش درس گرفته و به بهترین شکل ممکن جبرانش کرده.

آساموا و لیختشتاینر بدیهی هست که با افزایش سن روند افت رو در پیش گرفتند و و این در پست دفاع کناری همیشه بیشتر نمود پیدا می کنه. بقیه ی اسامی هم خودشون یک سری نقطه ی سیاه هستند و نیازی به خرابکاری مربی ندارند واقعاً. زازا مگر سقف استعدادش چیه واقعاً؟ همون تورینو نهایتا. لمینا و امثالهم هم که با همون ساوتهمپتون و ... می تونند گذران زندگی کنند. بازیکنانی به مراتب با استعدادتر مثل الیا و کراسیچ قبل از الگری کلاً نادیده گرفته شدند، ولی شما دست گذاشتی روی زازا و لمینا؟ واقعاً رباط صلیبی پیاتسا و اون چمن ناهموار بازی های ملی هم زیر سر الگری هست؟ جای دیگه هم شما تلویحاً گفتی بوفون مشکلش الگری بود. مشکلش با الگری دقیقاً چی بوده؟ حتی همین الان هم شایعات زرد و سیاه روزنامه ها حاکی از این هست که بوفون دوست داره واسطه ی حضور الگری در پاریس باشه.

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

^

جدا از اینکه لیخت مشکل قلبی داشت و همون آساموا هم صلیبی پاره کرد. وقتی بازی با المپیاکو داشت پا عوض میکرد، پاش گیر کرد به زمین و زانوش پیچید و الخ. البته تردیدی در این نیست که رفتاری که الگری و مهم تر از اون باشگاه با مارکیزیو داشت یک نقطه سیاه دیگه در کارنامه ۹ ساله مدیریت آنیلی و ۵ ساله الگریه، ولی این باعث نمیشه که از افت محسوس فیزیکی مارکیزیو بعد از پاره کردن رباط صلیبی چشم پوشی کنم. شرمنده بابت پابرهنه دویدن وسط بحث :1:  :53:

• mory, Atomic Ant, El rey leon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
محمد حسین عزیز، فکر نمیکنی اینها توجیه هست؟ :1:

به نظرت اصل موضوع هم قابل توجیهه؟فکر میکنم خیلی مسئله ی واضحی هست که بازیکنا زیر دست آلگری نه تنها پتانسیل واقعیشون رو نشون نمیدن بلکه خیلیاشون درجا میزنن و پسرفت هم میکنن
  • Atomic Ant, D E L P I E R O, Gin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

محمد حسین عزیز، فکر نمیکنی اینها توجیه هست؟ :1:

به نظرت اصل موضوع هم قابل توجیهه؟فکر میکنم خیلی مسئله ی واضحی هست که بازیکنا زیر دست آلگری نه تنها پتانسیل واقعیشون رو نشون نمیدن بلکه خیلیاشون درجا میزنن و پسرفت هم میکنن

:53: 

من اصلاً قصد ندارم بگم همه چیز با الگری گل و بلبل بوده طبیعتاً. بحث اینجاست که یک سری نقاط ضعف و یک سری نقاط قوتی وجود داشته که ریز به ریز همگی قابل بررسی هست. اگر قرار باشه نظر شخصی خودم رو درباره ی مسئله ای که مطرح کردی بگم، نگاه کلی من به پیشرفت بازیکن ها زیر نظر الگری اینه که الگری مربی ای هست که در مجموع شاید تا حدودی باعث افت تکنیکی بازیکن ها بشه ولی از طرف دیگه به لحاظ دید کلی و ذهنی بازی، به بازیکن ها نکات مثبتی اضافه می کنه. این حتی از اشاراتش لب خط، اصرار به کنترل بازی در شرایط حساس و سعی در یاد دادن مدیریت بازی به بازیکن هاش مشهوده. بدیهی هست که من هم می بینم بعنوان مثال پیشرفت تکنیکی بازیکن ها تحت نظر الگری، قابل مقایسه با پیشرفت تکنیکی بازیکنان زیر نظر ساری نیست. کی فکر می کرد آلان قلدر هم در ناپولی دریبل ریز یاد بگیره؟! یا مثلاً یووه از این نظر که شما میگی قطعاً در دوران کونته بهتر بود. ولی آیا اگر این یک سمت ماجراست، عادلانه است که در مورد الگری فقط نقاط ضعف رو ببینیم و از نقاط قوت چشم پوشی کنیم؟ اساس موفقیت برای ساری تکنیک و لذت از بازی هست، برای کونته نظم و سازماندهی، و برای الگری بازی خوانی و مدیریت بازی علی الخصوص در شرایط سخت. هر سه موفق هستند و هر سه هم در راستای اهدافشون فوتبالی ارائه کردند که ممکنه برای من و شما زیبا یا زشت به نظر بیاد. هر سه هم قطعاً نقاط ضعف منحصر به خود رو دارند. 

حالا هم من واقعاً قصد جانب داری رو به هیچ عنوان ندارم. فقط میگم واقعاً آیا همه ی حقیقت اینه که الگری مطلقاً بد بوده؟ فعلاً که دورانش تموم شده و دورادور می بینم که همگی راضی هستید  :1: اشکالی هم نداره چون قطعاً یه مشکلی از تیم وجود داشته که این میزان از نارضایتی رو می بینم. امیدوارم جانشین خوبی براش انتخاب بشه که ادامه دهنده ی میراث مثبت، و پایان دهنده ی میراث منفی الگری باشه.

• حامد, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
با اجازه ات قانع نشدم :1:

طبعا قبول داری که نقش خلاقیت و توانایی های فردی توی تیم آلگری چقدر زیاده و بخش زیادی از فصل رو صرف این میکنیم که به اصطلاح توپ رو بده به فلانی و توکل کن به خدا:1:

وقتی سبک ات اینه و مثال های فراوانی هم براش هست طبعا نیاز داری که از لحاظ فردی بازیکنات به بهترین فرم برسن و افت فنی بازیکن و استفاده نشدن از تمام پتانسیل بازیکن میشه سم مهلک برای تیمت

بعله من قبول دارم توی تعدادی از بازیهای بزرگمون تو اروپا بمب انگیزه بودیم و فراتر از تصور بازی کردیم و نتیجه هم گرفتیم، اما وقتی از لحاظ فردی بازیکن رشد نکنه در مجموع تیم رشد نمیکنه و فصل به فصل با وجود خریدهای بزرگتر عملکرد کلی تیم سیر نزولی به خودش میگیره، چیزی که طی ۵ سال شاهد بودیم، بازیکنا در جا زدن، استعدادی پرورش پیدا نکرد، نتیجتا تیم دچار افت کیفیت فنی شد و میانگین سنی بازیکنان ترکیب اصلی رفت بالا، از سال اول حضورش توی تیم یه سیر نزولی پیدا کردیم و این سیر نزولی با وجود خریدهای بزرگ رسید به فصل جاری که بدترین فصلش بود و قطعا اگر روندش ادامه پیدا میکرد از این هم ضعیفتر میشدیم

حالا علاقه داری عملکردش تو میلان رو بزاری کنار کلا، اما توی میلان هم همین اتفاق افتاد، ستاره های سالی که قهرمان لیگ شد به مرور پیر شدن و افت کردن و جوونی پرورش پیدا نکرد تا اینکه به یکباره میلان با سر خورد زمین و هنوزم داره جور بی توجهی به استعدادپروری اون دوره رو میکشه
  • Atomic Ant, GG.B1, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

محمد میلان اگر دوتا جوون داشت از زیر سر الگری رشد کرده بودن، الشراوی و بالوتلی بهترین دوران بازیشون زیر نظر همین فرد بود. میلان استعدادپروری نکرد چون آکادمی یی نداشت. چه کسانی از آکادمی میلان اومدن بیرون که در حد تیم قهرمان ایتالیا باشن؟ درتعجبم که زمین خوردن میلان رو از سوء مدیریت گالیانی و برلوسکونی نمیبینی و الگری رو مقصر میدونی. همین دی شیلیوی سوهان روح الان، مقطعی که اسمی برای خودش دست و پا کرد زیر دست الگری بود و به تیم اصلی اضافه شد. میلان زمین خورد به خاطر عدم برنامه ریزی مدیرانش. دیگه نتایج میلان بعد از الگری موجوده، چه کسی بهتر از الگری نتیجه گرفت؟ همون الشراوی و بالوتلی رو هم فروختن که بیشتر زیربار بدهی نرن. هرسال درمیلان تیمش رو ضعیف تر کردن. هر مربی یک سیکل موفقیت داره که بعد از چند سال به انتهای خودش میرسه. به جز فرگوسن، کدوم مربی یی رو سراغ داری که ۵ سال در تیمی بمونه و اون تیم همچنان رو اوج باشه؟ مخصوصا الان که با کلی نرم افزار و تیم آنالیز، تا پیچ و مهره تیم مقابل رو تجزیه تحلیل میکنن. الگری به بازیکن ستاره بها میده و آزادش میذاره، اصلا خودش خیلی واضح گفته که بازیکن ها رو نباید تو قفس تاکتیکی حبس کرد. محمد جان قبول دارم که فوتبال تیم الگری به ستاره تیم متکیه، ولی نه به اندازه ای که تو تاکید داری. یادمه تو خودت همیشه تاکید داشتی که نقل و انتقالات و فروش بازیکن برای یک تیم سمه، به نظرت سیاست نقل و انتقالاتی اون سال های میلان کمکی به حفظ ثبات اون تیم میکرد و با دید آینده نگرانه تنظیم میشد؟

• Aminvo, Senmorta, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
یه پست شامل چند پاراگراف نوشتم فرهاد، حس بدی پیدا میکنم وقتی میبینم فقط در مورد یه بخش کوتاهش جواب بدی و بحث از اصلش دور بشه

به هر حال؛ بازیهای میلان رو بخاطر کری ای که با یه دوست میلانی داشتم بیشتر از هر کسی نگاه میکردم اون موقع، بالوتلی یه نیم فصل خوب بود کلا، الشا هم تنها جوونی بود که با الگری خوب کار کرد، دیشیل هم همون موقع هم شوخی بزرگی بود، بواقع از الانش هم ضعیفتر بود

سوء مدیریت مدیرای میلانی رو کتمان نمیکنم اما رسما اراده و توانی برای پرورش استعدادها وجود نداشت، خواهشا نگو که شرایطش نبوده چون درخواست خریدن چنتا جوون مستعد خواسته ای نیست که مورد قبول واقع نشه، حتی اگه اون مدیر گالیانی باشه

آقا در حضور آباته ایشون به کنستانت بازی میداد، چه بحثیه اخه؟ :1: :1:
  • L'Avvocato, D E L P I E R O, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

^

قبول دارم مربی یی نیست که رو پرورش استعداد فکر کنه. من مشکلم سر اینه که میگی اصلا نمیتونه سطح بازیکنی رو بهتر کنه. همون آباته ای که مثال زدی، زیر دست الگری بهتر نشد واقعا؟ که حتی تهش دعوت شد تیم ملی. یا الشراوی که تو یه مقطع ۱۰-۱۲ هفته ای پشت سر هم گل میزد. گفتم قبلا هم، فقط وقتی به فکر بهترکردن بازیکن میفته که درراستای اهداف تیمش باشه. وقتی بازیکن براش میخرن چرا بیاد جوون پرورش بده؟ یک اختلاف نظر دیگه همین سهم زیادیه که به انگیزه تیم میدی به عنوان دلیل درخشش در بازی های بزرگ اروپا. اجازه بده قانع نشم که ما فقط به خاطر انگیزه بالامون تونستیم دو فصل به فینال برسیم. من رو یه تیکه پستت صحبت کردم چون با بقیه ش تا حدودی موافق بودم،‌ دیگه نوشتم که متکی به ستاره ست و فلان. :1: الان فک کنم یه جوی شده پستی راجع به الگری میدی تهش باید بنویسی مرگ بر الگری :1: مث زمانی که کونته جدا شد و آدم قبل از پست دادن در تاپیک مدیران، باید هزارتا استخاره باز میکرد!

- کنستانت ( :1:) و آباته پستاشون یکی نبود، بود؟!

• Senmorta, L'Avvocato, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

^
قبول دارم مربی یی نیست که رو پرورش استعداد فکر کنه. من مشکلم سر اینه که میگی اصلا نمیتونه سطح بازیکنی رو بهتر کنه. همون آباته ای که مثال زدی، زیر دست الگری بهتر نشد واقعا؟ که حتی تهش دعوت شد تیم ملی. یا الشراوی که تو یه مقطع ۱۰-۱۲ هفته ای پشت سر هم گل میزد. گفتم قبلا هم، فقط وقتی به فکر بهترکردن بازیکن میفته که درراستای اهداف تیمش باشه. وقتی بازیکن براش میخرن چرا بیاد جوون پرورش بده؟ یک اختلاف نظر دیگه همین سهم زیادیه که به انگیزه تیم میدی به عنوان دلیل درخشش در بازی های بزرگ اروپا. اجازه بده قانع نشم که ما فقط به خاطر انگیزه بالامون تونستیم دو فصل به فینال برسیم. من رو یه تیکه پستت صحبت کردم چون با بقیه ش تا حدودی موافق بودم،‌ دیگه نوشتم که متکی به ستاره ست و فلان. :1: الان فک کنم یه جوی شده پستی راجع به الگری میدی تهش باید بنویسی مرگ بر الگری :1: مث زمانی که کونته جدا شد و آدم قبل از پست دادن در تاپیک مدیران، باید هزارتا استخاره باز میکرد!

- کنستانت ( :1:) و آباته پستاشون یکی نبود، بود؟!

کلا این که یک نفر تو تیمش مقطعی ستاره میشد و بعد یهو دچار افت شدید میشد که از همون موقع که تو میلان بود هم نمود داشت، بعله بهبود فرم های مقطعی هم داشتن بازیکناش ولی در مجموع کل موضوعی که گفتم رو نمیشه رد کرد چون خیلی واضحه

-آباته هر دو سمت بازی میکرد، یه سمت دیشیل بود که اون موقع هم همین فاجعه ی الان بود، با اون وضع بهش مالدینی جدید میگفتن :1: اونور هم کنستانت بود، آباته هم یا مصدوم بود یا رو نیمکت
  • alex 4ever, L'Avvocato, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

SKY از احتمال جدايي كلوديو ماركيزيو از زنيت‌ و ادامه دوران فوتبالي‌اش در باشگاهي ديگر خبر داده است.

• GioVanni Agnelli, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21105 ارسال

- چقدر رویایی میتونه باشه برگشت دوباره مارکیزیو ...

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

- چقدر رویایی میتونه باشه برگشت دوباره مارکیزیو ...

مدیریت دیگه.

مصدومیت های پیایی مارکیزیو رو از پای دراورده و دوران فوتبالی ش تموم شده ست متاسفانه

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین

مدیریت دیگه.

مصدومیت های پیایی مارکیزیو رو از پای دراورده و دوران فوتبالی ش تموم شده ست متاسفانه

والا خدیرا هم با شرایط بدنی مشابه، قراردادش با افزایش حقوق تمدید شد.

جدای از اون مدیریت ما هم که عاشق بازیکن های رایگانه.

شاید مدیریت راضی بشه یه فرصت دوباره بهش بده.

• alexdelpiero, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نممیخوام قیافشو تو پیراهن یووه ببینم .....تو زنیت سن پترزبورگ دقیقه 80 ب بعد بهش بازی میرسید ... چ برسه ب یووه در ضمن ما داریم کهکشانی میبندیم و الکی ب کسی کبهش بازی نمیرسه نباید اتکا کرد .  رابیو  و چان  پیانیچ و متوییدی و رمزی همین الانش ترافیک شده

• tecra از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
رسما با زنیت فسخ کرده و الان بازیکن آزاده! اگه به عنوان گزینه آخر بیاد یووه من ک استقبال میکنم!
  • GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21105 ارسال

- برگشت مارکیزیو و بوفون به علاوه خروج آلگری رویایی ترین حالت ممکن بود که داره اتفاق میوفته !

البته بعید میدونم مارکیزیو برگرده و احتمالا راهی آمریکا میشه.

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین

پیشنهاد برشا رو رد کرده و گفته توی ایتالیا فقط برای یووه بازی می کنه و فقط به پیشنهادای خارجی فک می کنه.

همون تیم چینی که قرار بود بیل رو بگیره هم بهش پیشنهاد داده و چون مالکای اون تیم، همون مالکای اینتر بودن پیشنهادشونو رد کرده.

بابا حاجی سخت نگیر همین برشا خوبه دیگه. هوادارای یووه به خاطر باجو برشا رو دوست دارن و هیچ موشکل و دوشواری ای هم نداره.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21105 ارسال

- به تنهایی مرزهای تعصب رو جابه جا کرده !

• حامد, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین

پیشنهاد گلاسگو رنجرز و جرارد رو رد کرده تا به احتمالا به موناکو بپیونده.

شهری که فقط 260 کیلومتر با تورین فاصله داره...

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی