پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

15- آندره آ بارتزالی - La Roccia

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
543 پاسخ برای این موضوع

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 358 ارسال

- من ایراد رو از بارتزالی نمیبینم. ایشون توانش همینه، اصرار سرمربی به بازی دادن به ایشون رو بازی ندادن به امثال روگانی رو اشتباه میدونم.

بارتزالی توی این سن دیگه چی میخواد یاد بگیره و یا به تیم اضافه کنه که روگانی نمیتونه ؟!

قبلا هم گفتم، بازی دادن به بارتزالی در بعضی از بازی ها کار بسیار درست و محترمانه ای هست و از این نظر هیچ نقدی به آلگری وارد نمیدونم ولی در بازی های حساس بازی دادن به ایشون رو بی احترامی میدونم بیشتر !

حرف دل ماست

عالی بود این پست  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:

• tecra از این پست تشکر کرده است

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 204 ارسال

اشتباه اول تو مدیریت تیم اتفاق میفته برای چی با بارزالی که تمدید میشه تا این سن؟ایا ما دفاع وسط دیگه ای نداریم ؟!تیم مشکل بازیکن بزرگتر تو رختکن داره؟یا چی اول از همه اینو نمیفهمم که چرا میشه با بارازالی تمدید کرد ولی مثلا مارکیزیو یا بوفون نه

مشکل دوم مربی

دلیل بازی دادن بهش چی بود دقیقا ؟!دیشیلیو خسته شده بود خوب اماده ترین دفاع راست فصل بین تمام تیمای اروپا و جهان حتی رو نیمکت بود چرا بارزالی!؟

مشکل سوم هم خودش

خوب بسته دیگه خسته شو برو دیگه !!حتما باید بندازنت بیرون؟!

• Orphée, tecra, Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2123 ارسال

Calcio News 24 از مصدوميت آندره‌ا بارتزالي مدافع 37 ساله يوونتوس در ناحيه ماهیچه‌ چهار سر ران خبر داد.

طبق تخمين ابتدايي تيم پزشكي كلينيك يوونتوس،‌بارتزالي به احتمال فراوان بين 45 تا 60 روز از حضور در تمرينات تيم به دور خواهد بود.

uke_file.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

The Lost

• اعضا
  • 1914 ارسال
  • LocationKhorram Abad

Calcio News 24 از مصدوميت آندره‌ا بارتزالي مدافع 37 ساله يوونتوس در ناحيه ماهیچه‌ چهار سر ران خبر داد.

طبق تخمين ابتدايي تيم پزشكي كلينيك يوونتوس،‌بارتزالي به احتمال فراوان بين 45 تا 60 روز از حضور در تمرينات تيم به دور خواهد بود.

uke_file.jpg

جریان چیه ک ی سال در میون بارتزالی دقیقا این موقع مصدوم میشه و سوپرکاپ رو ک تو ی کشور عربی برگزار میشه از دست میده ؟ و یووه اون بازی رو تو پنالتیا میبازه و آخر فصل میره فینال اروپا!
  • tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی