پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوکا تونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
207 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

گفته میشه لوکا تونی طی 24 ساعت آینده با قراردادی قرضی به مدت 6 ماه به یووه میپیونده.

لوکا تونی در 16 بازی این فصلش برای جنوا 3 گل بیشتر نزده !
فصل پیش هم که یک نیم فصل بازی کرد در 15 بازی 5 گل بیشتر نزد.
تونی تا سال 2009 خوب بود و گلزن موفقی برای بایرن مونیخ به شمار میرفت ولی مصدومیتش باعث افتش شد.

الان هم منابع نزدیک به یووه و جنوا صحت این انتقال رو تائید کردند و گفتند که تونی به زودی به یوونتوس اضافه میشه.

به نظر شما تونی میتونه به یووه کمک کنه ؟!

• Vecchia Signora از این پست تشکر کرده است

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

توتو اسپرت که نوشته به صورت free به یوونتوس اضافه میشه و قرارداد قرضی نیست و مدت اون هم 18 ماه هستش !البته در صحت این خبر مطمئن نیستم

امیدوارم اگه می خواد بیاد هم قرضی بیاد

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
می گذاشتی قراردادش رو امضا کنه بعد برایش تایپک می ساختی! ولی در کل این انتقال صد در صد اشتباهه و موجب شک من به عقل ماروتا شد!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

توتو اسپرت که نوشته به صورت free به یوونتوس اضافه میشه و قرارداد قرضی نیست و مدت اون هم 18 ماه هستش !البته در صحت این خبر مطمئن نیستم

اگه Free بیاد که چه بهتر :1:
ولی جنوا برای گرفتنش 4 میلیون هزینه کرده، فکر نکنم اینقدر راحت بزاره که تونی بره !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
متاسفم !
چرا ما نباید به جیانتی فرصت بدیم ؟!
یک انتقال اشتباه دیگه !
من تونی رو اون زمانی که توی اوج بود و توی بایرن آقایی می کرد دوست داشتم !
یعنی دوست داشتم خب ! چی بگم ؟!
واقعا درد آوره ! متاسفم !

از جنوایی ها که اونطوری رانوکیا رو کردن تو پاچه موراتی خیلی بعیده ! اونم موراتی !

joker

joker

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
یکی از بدترین انتخاب ها تونیه.معلومه که مسئولین یووه تحت فشار قرار گرفتن و این انتقال فقط برای کمبود مهاجمه. :f:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
من که نظرمو تو چه بازیکنی راجع بهش گفتم من نمی گم که بازیکن بدیه یا نیست به نظر من وقتی یووه داره از مهاجمای پر سن و سال و بی کیفیت ضربه می خوره ، نباید بره دوباره یه اشتباه رو تکرار کنه ! به همین دلایل و به عبارتی جوون کردن تیم مهاجم بزرگی مثل دیوید رو دادن رفت حالا باز بیان دوباره تیم و پیر کنن ؟ سن تونی جوری نیست که بگیم تو یووه بیاد دوباره احیا میشه و امید ببندیم شاید مثل سابق گلزن بشه ! اگه ازین امیدها به معجزه رو اگه هم یه زمانی داشتیم دیگه با دیدن موجودی مثل آمائوری کاملا از دستش دادیم ! حالا که کوالیارلا رو از دست دادیم ، یووه واقعا نیاز به یه مهاجمی داره که بتونه گل بزنه نه اینکه گل زدنش به اما اگر بسته باشه :rolleye:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

چیزی که در نگاه اول به این قضیه میشه فهمید اینه که : این یک خرید فوریتی بود !
حالا اینکه چقدر این خرید اشتباه هست یا درست رو زمان مشخص میکنه؛ ولی قطعا هم نمیشه به چشم یک خرید "ایده آل" بهش فکر کرد.

من فقط میتونم امیدوار باشم که روی اعصاب نباشه "لوکا تونی" !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
[img width=480 height=253]http://s2.kimag.es/share/41638326.jpg[/img]

فکرشو کنید، خط حمله ی تونی- آمائوری !

چه شود ! :np:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
به نظر من اگه یووه از 5-4-1 استفاده میکرد و استوراری رو میزاشت تک مهاجم بهتر از این بود که تونی رو بخره و با آمائوری بزاره حمله

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دیگه باید تونی رو بازیکن یوونتوس دونست! امروز عصر تست پزشکی می ده و بعد از اون قرادادش تا ژوئن ۲۰۱۲ رو با یوونتوس امضا می کنه. در حال حاضر هم استفانو کاپوتزوکا,مدیر ورزشی جنوا در وینوو هست تا کار های مربوط به انتقال تونی رو انجام بده.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3711 ارسال

دیگه باید تونی رو بازیکن یوونتوس دونست!
امروز عصر تست پزشکی می ده و بعد از اون قرادادش تا ژوئن ۲۰۱۲ رو با یوونتوس امضا می کنه.
در حال حاضر هم استفانو کاپوتزوکا,مدیر ورزشی جنوا در وینوو هست تا کار های مربوط به انتقال تونی رو انجام بده.

حالا چرا تا 2012 ،نمیشه برای 6 ماه گرفتش ...
(سال بعد باز باید دنبال باشگاه برای یک بازیکن دیگه بگردیم )

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

دیگه باید تونی رو بازیکن یوونتوس دونست!
امروز عصر تست پزشکی می ده و بعد از اون قرادادش تا ژوئن ۲۰۱۲ رو با یوونتوس امضا می کنه.
در حال حاضر هم استفانو کاپوتزوکا,مدیر ورزشی جنوا در وینوو هست تا کار های مربوط به انتقال تونی رو انجام بده.

گفته میشه که مبلغ قرارداد هم چیزی در حدود 3.5 یا 4 میلیون یورو خواهد بود ، فقط امیدوارم که مثل په په ثابت کنه که ما داریم در موردش اشتباه فکر می کنیم .

=============================

وب سایت رسمی یوونتوس خبر انتقال تونی رو اعلام کرد و تا یک ساعت دیگه کنفرانس خبری هست .

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
خب دیگه تقریبا تونی بازیکن یوونتوسه.پس دیگه بیاید مثبت فکرکنیم. :1: به نظر من احتمالش زیاده که واسمون مفید باشه.چون همین که به یووه میاد انگیزش چندبرار میشه .چون مسلما میاد که خودش رو دوباره اثبات کنه! هیچ چی که نباشه حداقل چارچوب شناس هست و میتونیم امید داشته باشیم که اگه به آمادگی برسه موقعیتهای داخل محوطه و بخصوص پاسهای کراسیچ رو گل کنه. ولی مشکل اساسیش سرعت بسیار کمشه که خلاف یووه این فصل هست. بهترین زوج حمله ما تا اینجا یاکی و کوا بودن که هردو رو ضدحملات خیلی سریع بودن.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من موندم چرا خریدیمش ؟ بابا بازیکن 33 ساله که انقدر نابوده که اصلا 4 میلیون نمی ارزه باز این ماروتا یه انتقال مارتینز گونه ای انجام داد باتشکر

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

گفته میشه که مبلغ قرارداد هم چیزی در حدود 3.5 یا 4 میلیون یورو خواهد بود ، فقط امیدوارم که مثل په په ثابت کنه که ما داریم در موردش اشتباه فکر می کنیم .

البته مسعود جان فکر م ی کنم اون 3.5 میلیون پولی باشه که بابت دستمزد سالیانه به تونی میدیم جون همه جا نوشتن که به صورت بازیکن آزاد به یووه میاد!

18 ماه خیلی زیاده!

فکر می کنم دیگه باید همیشه به داشتن یک مهاجم روی اعصاب عادت کنیم!البته این در صورتیه که آمائوری از تیم جدا بشه!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بله احسان جان اين 3.5 مبلغى هست كه بابت دستمزد به تونى داده ميشه .

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
هیکلش که مثل یاکوئینتاست کیفیتش هم مثل آمائوری! به فرض که به عنوان یه خرید فوری در نظر بگیریمش بیشتر از نیمکت نشینی حقش نیست !!!! مگه این که معجزه بشه و مثل ون نیستلروی که رفت رئال احیا شد اینم آب و هوای تورین بهش بسازه و یه چیزی بشه :np: در هر صورت با خرید تونی هم نیاز شدید به یه فوروارد پدر و مادر دار داریم :e:

mehrdad_endless

mehrdad_endless

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 95 ارسال
اینم یه غول دیگه . خداییش اینارو از کجا پیدا می کنن .

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
از سیاست باشگاه انتظاری غیر از این نبود - باز جای شکرش باقیه که نرفتن برزیل رونالدو رو بیارن - لعنت به همه سیاستمداران باشگاه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی