پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مـدیـــران بــانـوی پیـــر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
40 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال
در این تاپیک درباره مدیران یوونتوس حرف میزنیم (اونهایی که تاپیک ندارند)،
به مرور بیوگرافی ها هم اضافه میشند.

لیست کامل مدیران یوونتوس از ابتدا تا به اکنون :

Eugenio Canfari = 1897–98
Enrico Canfari = 1898–01
Carlo Favale = 1901–02
Giacomo Parvopassu = 1903–04
Alfred Dick = 1905–06
Carlo Vittorio Varetti = 1907–10
Attilio Ubertalli = 1911–12
Giuseppe Hess = 1913–15
Gioacchino Armano = 1915-1918
Fernando Nizza = 1915-1918
Sandro Zambelli = 1915–18
Corrado Corradini = 1919–20
Gino Olivetti = 1920–23
Edoardo Agnelli = 1923–35
Giovanni Mazzonis = 1935–36
Emilio de la Forest de Divonne = 1936–41
Pietro Dusio = 1941–47
Giovanni Agnelli = 1947–54
Enrico Craveri = 1954-1955
Nino Cravetto = 1954-1955
Marcello Giustiniani = 1954–55
Umberto Agnelli = 1955–62
Vittore Catella = 1962–71
Giampiero Boniperti = 1971–90
Vittorio Caissotti di Chiusano = 1990–03
Franzo Grande Stevens = 2003–06
Giovanni Cobolli Gigli = 2006–09
Jean-Claude Blanc = 2009–10
Andrea Agnelli = 2010

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
و اضافه میکنم که تا جایی که در توان من و بهمن باشه،سعی میکنیم اطلاعات درست و به درد بخور بذاریم... عناوین کسب شده توسط این مدیران هم همین جا مورد بحث قرار خواهد گرفت!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
تایپک انریکو فرانچسکو کانفاری هم با همت محمد عزیز و با اطلاعات و عکسی که در اختیار من قرار داد ساخته شد.در حقیقت بانی ساخت این تاپیک محمد هست.که جا داره ازش یه تشکر ویژه بکنم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

بعد از اوجنیو و انریکو، سومین مدیر تاریخ یووه، کارلو فاواله هست که یک سال مدیر یووه بود.
فاواله هم یکی از بنیان گذاران یووه به شمار میاد.
اطلاعات از فاواله اصلا نیست !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

چهارمین مدیر یوونتوس جیاکومو پارووپاسو هست که یک سال (1904-1903) رئیس یوونتوس بود.
درباره پارووپاسو اطلاعات خاصی نیست، فقط گفته میشه که یکی از نزدیکان لوئیجی گیبتزی* بوده.

*لوئیجی گیبتزی یکی از 13 بنیانگذار یوونتوس است.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

تصویر
پنجمین مدیر تاریخ یوونتوس، آلفرد دیک هست،
دیک متولد سوئیس هست که بعدها به تورین میاد و به به برادران کانفاری کمک می کنه برای تاسیس یوونتوس، از سال 1905 تا 1906 رئیس یوونتوس بود.
او رئیس یک کارخانه آبجو سازی معروف هم در تورین بود، در سال 1906 به همراه گروهی از مخالفان از یووه جدا شد و تورینو رو تاسیس کرد !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

تصویر
ششمین مدیر تاریخ یوونتوس "کارلو ویتوریو وارتی" هست،
متولد سال 1884.
او بعد از جدایی آلفرد دیک مدیر یووه شد در سال 1907،
اما از سال 1900 تا همین سال بازیکن یووه بود، 23 بازی انجام داد و موفق به زدن 2 گل هم شد.

تصویر

او در سال 1905 که یووه اولین قهرمانی خودش رو در مسابقات کشوری کسب کرد یکی از بازیکنان اصلی تیم به حساب میومد.
ضمن اینکه ویتوریو وارتی یکی از موسسان یووه نیز به شمار میاد (یکی از 13 نفر)

تا سال 1910 نیز رئیس یووه بود.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گفتگوى كوبولى با توتو يووه : آيا يووه با مديريت شما به هدف هاى خود رسيد ؟ " در نخستين سال مديريت من ، يوونتوس به سرى آ بازگشت و پس از آن توانست به ليگ قهرمانان اروپا راه يابد ، يووه روزهاى سختى را سپرى مى كرد اما در حداقل زمان ممكن ما به اهداف خود رسيديم و اين در حالى بود كه بنظر مى رسيد باشگاه يوونتوس نابود شده است " دفاع نكردن از يوونتوس پيش از سقوط به سرى ب : " قصد داشتيم تا اعتراض خود را به دادگاه عمومى ارائه دهيم اما يوفا ما را تهديد كرد كه در صورت اعتراض به حكم دادگاه عالى ورزش از شركت در رقابت هاى اروپايى محروم خواهيم شد " گفته مى شود كه مونتيزملو با اعتراض به حكم دادگاه مخالفت كرده بود ؟ " خنده دار است ، اين تصميم را هيات مديران يووه گرفتند و مديران فيات نقشى نداشتند " دادگاه ناپل و رسوايى سران اينتر : " اگر پيش از سقوط يوونتوس به سرى ب چنين مداركى در اختيار داشتيم ، هرگز چنين روندى را تجربه نمى كرديم اما اكنون دادگاه ناپل بايد قهرمانى را از اينتر بازپس گيرد و مديران يووه نيز بايد در پى بازگرداندن اسكودتوهاى خود باشند البته من خوشبين نيستم " مديريت جيرائودو و موجى : " جيرائودو از دوستان بسيار خوب من است ، نمى توانم عملكرد مديران پيش از خود را ارزيابى كنم ، من هيچگونه تضادى با موجى نيز ندارم " دليل افت تيم پس از پايان دوران مديريت شما : " اين افت اتفاقى بنظر مى رسد هر چند كه در مديريت من تيم ، با تعصب و تشنه ى پيروزى بود و البته رابطه ى خوبى بين بازيكنان و مديران برقرار بود ، توانستيم نتايج فوق العاده اى بدست آوريم ، شكست دادن رئال در سانتياگو برنابئو و تشويق الكس توسط هواداران اين تيم براى ما شب فراموش نشدنى را رقم زد " آيا مشكل از سرمربى تيم است : " نبايد سرمربى را مقصر دانست ، همه در اين شرايط مقصر هستند ، بازار نقل و انتقالات تابستانى يووه ناموفق بود ، من نمى توانم دليلى براى فروش ديگو بيابم ، ديگو فصل پيش عملكرد خوبى داشت و بايد به وى فرصتى ديگر داده مى شد " بلان در انتخاب دلنرى و ماروتا نقش داشت ؟ در اخراج شما چطور ؟ " در يووه ، آنيلى تصميم گيرنده است ، با بلان رابطه ى بسيار خوبى دارم اما اخراج من با تصميم جان الكان صورت گرفت نه بلان " تمديد قرارداد با الكس و بوفون ؟ " همه مى دانند كه من تا چه اندازه الكس را دوست دارم ، قرارداد الكس و بوفون بايد تمديد شود ، هر دوى آنها نماد يوونتوس هستند و مديران براى ساخت تيمى قدرتمند به حضور آنها نياز خواهند داشت ، الكس و جى جى در سرى ب به تمام تيم ها " نه " گفتند و باشگاه بدون آنها به مشكل خواهد خورد " مربى ايده آل يوونتوس : " پراندلى بهترين گزينه است چرا كه وى توانايى هدايت تيم در شرايط بحرانى را نيز دارد اما وى اكنون در دسترس نيست "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گفتگوى السيو سكو با Calcio Gp : دليل جدا شدن كاپلو از يووه : " كاپلو پذيرفته بود كه علاوه بر اينكه سرمربى تيم باشد ، مدير فنى يوونتوس شود اما زمانيكه هنوز سقوط تيم به سرى ب قطعى نشده بود با پيشنهاد رئال مادريد موافقت كرد ، بنظر مى رسيد كه وى در انتظار پيشنهاد سران رئال بود " فروش ستاره هاى تيم پس از سقوط به سرى ب : " ماندن چنين بازيكنانى در آن شرايط ، سخت بود ، ما نيز براى جبران زيان هاى مالى باشگاه از اين فرصت استفاده كرديم البته ما در فروش بازيكنان بيش از آنكه به كيفيت بازيكن توجه كنيم ، رفتارهاى بازيكن مد نظر ما بود " اخراج دشام : " رابطه ى بسيار خوبى با وى داشتم ، پس از سقوط به سرى ب ، سنت البانو ، كوبولى و بلان با پيشنهاد من موافقت كردند و دشام سرمربى تيم شد ، فصل دشوارى بود و همه ى ما مرتكب اشتباه شديم اما دشام هيچگاه نمى پذيرفت كه مرتكب اشتباه شده است " خريد جنجالى پولسن : " انتقاد از اين خريد نمى تواند منطقى باشد ، پولسن با نظر رانيرى به تيم پيوست ، وى كاپيتان تيم ملى دانمارك بود و علاوه بر اين در تيم سويا نيز عملكرد خوبى داشت " نقش نداشتن در خريد ديگو و ملو : " من در اين خريدها نقش داشتم ، تمام خريدها با موافقت مربى و مديران صورت مى گرفت نه با دستور الكان و بلان " پيشنهاد به گرت بيل : " در پى خريد وى بوديم اما مبلغ درخواستى از سوى باشگاه تاتنهام بسيار زياد بود ، بيل بازيكن بزرگى به شمار نمى آمد و ما از خريد وى صرف نظر كرديم " يوونتوس در فصل جديد : " همچنان كالچيوپولى از نظر مالى و فنى بر يووه تاثير منفى مى گذارد و به همين دليل است كه فاصله ى تيم هاى ميلان ، اينتر و رم با يووه زياد شده است " عملكرد ماروتا : " علاقه اى به ارزيابى عملكرد ديگران ندارم ، به نظر ماروتا و ديگر مديران احترام مى گذارم اما اعتقاد دارم كه بايد به ديگو فرصت بيشترى مى دادند " كالچيوپولى : " همواره در نزديكى بازيكنان بودم ، بازيكنان يووه تلاش هاى زيادى كردند و اين قهرمانى ها از آن يووه است " سرمربى آينده : " گاسپرينى و كونته بهترين گزينه هستند ، هرچند كه كونته سابقه ى نشستن بر روى نيمكت تيم بزرگ را ندارد اما به خوبى با يووه آشناست " جدايى بوفون : " نمى خواهم در اين مورد صحبت كنم " راه يابى به ليگ قهرمانان : " بسيار دشوار است ، اكنون سه تيم شرايط بهترى نسبت به يووه دارند "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

سخنان کوبولی پیش از شروع جشن افتتاح ورزشگاه یوونتوس :

" امروز برای یوونتوس و فوتبال ایتالیا روز تاریخی خواهد بود ، امیدوارم که تمام باشگاه ها از یوونتوس الگوبرداری کنند ، طرح ساخت ورشگاه جدید یوونتوس چندین سال پیش به تصویب رسید و اکنون باید از جان کلود بلان تشکر کرد ، این یک استثناست چرا که یوونتوس تنها باشگاه ایتالیایی است که چنین امکاناتی در اختیار دارد البته امیدوارم از این نظر یوونتوس پیشرفت زیادی کند ، برای تماشای ورزشگاه لحظه شماری می کنم ، درآمد ؟ ممکن است به 35 میلیون دولار در سال برسد و این در پیشرفت باشگاه نقش زیادی خواهد داشت ، کونته ؟ بنظر من موفق خواهد شد ، من به کونته ایمان دارم ، ووچینیچ ؟ برترین خرید فصل بود "

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دعوت نکردن از کسی که با چندین سال تلاش توانست مقدمات ساخت ورزشگاه جدید یوونتوس را طراحی کنه خیلی خوشایند نیست ولی بدون شک اگر موجی مدیر باشگاه باقی میماند دو سال از افتتاح ورزشگاه جدید یوونتوس گذشته بود

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

دعوت نکردن از کسی که با چندین سال تلاش توانست مقدمات ساخت ورزشگاه جدید یوونتوس را طراحی کنه خیلی خوشایند نیست
ولی بدون شک اگر موجی مدیر باشگاه باقی میماند دو سال از افتتاح ورزشگاه جدید یوونتوس گذشته بود

+1

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
جان کلود بلان مدیر سابق یووه به عنوان مدیر ورزشی جدید پارسن جرمن معرفی شد !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
پس لئوناردو چیکاره شد ؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
فیلمش سوخت انگار.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

پس لئوناردو چیکاره شد ؟

جان کلود بلان مدیر اجرایی و اقتصادی باشگاه پاریسنت ژرمن شده اما لئونارد همچنان بعنوان مدیر ورزشی بکار خودش ادامه میده ، در واقع بلان در تمام کارهای اجرایی و مدیریتی این باشگاه دخالت میکنه اما در امور ورزشی اجازه ی دخالت نداره .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
Jean Claude Blanc è il nuovo direttore generale del Paris Saint Germain من direttore generale رو با direttore sportivo اشتباه متوجه شدم . یعنی به متن توجه نکردم خوب

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گفتگوی السیو سکو با Calciomercatiweb : " ما نتیجه ی کار فوق العاده ی کونته در یوونتوس را مشاهده می کنیم ، کونته 13 سال را در این باشگاه سپری کرد و هنگامی که بازیکن بود نیز با تمام توان در میدان حاضر می شد و این باعث شد که وی به یک مربی بزرگ تبدیل شود ، صحبت از فرارا زیاد است اما باید گفت که وی نیز شروع خوبی با یوونتوس داشت اما پس از مدت کوتاهی همه چیز از بین رفت و دیگر کارها طبق برنامه پیش نمی رفت ، کالچیوپولی ؟ این پرونده با آمدن آنیلی از اهمیت بیشتری برخوردار شد ، این مدیر جوان باعث شد که از مدارک و برنامه های زیادی در این زمینه رونمایی شود و در حال تلاش برای اثبات بی گناهی یوونتوس است "

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
السیو سکو بعد از مدتها در مورد ترنسفر مصاحبه کرده : در بخشی تز صحبت هاش به این نکته اشاره کرده که 1 یوونتوسی از بین تونی امائوری و یاکی میتونند به فلورانس برن.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

[img width=480 height=311]http://s1.picofile.com/file/7499281933/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%88%D9%86.jpg[/img]

امروز تولد " فرانزو گرانده استیون " رئیس سابق یوونتوس است (84) :rose:

در سال 2003 ریاست باشگاه یوونتوس را بر عهده گرفت وتا سال 2006 این مسئولیت را بر عهده داشت .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی