پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

| سنــــاتــور امبـــرتــو آنیـــلی |

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
24 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- فکر می کنم امبرتو به پسرش افتخار میکنه.

درسته که تصمیم گیرنده خانواده نشد ولی حداقل باشگاه و تیم محبوبش رو قدرتمند کرد، درست مثل زمانی که خودش حضور داشت ...

• tecra, mohammad.mahdi, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

در 27 مى 2004 ، سناتور آمبرتو آنيلى چشم از جهان فرو بست ، يوونتوس زير نظر آمبرتو روزهاى بسيار خوبى را سپرى كرد ، در سال 1958 و زمانيكه وى مدير ارشد بود نخستين ستاره ى طلايى بر سينه ى يوونتوسى ها درخشيد ، آمبرتو تا سال 1961 رئيس فدراسيون فوتبال ايتاليا بود ، در سال هاى درخشان يوونتوس وى با جذب چارلز و سيوورى در كنار بونيپرتى باعث شد كه يوونتوس با مثلث آتشين دو قهرمانى پى در پى را كسب كند ، در سال 1962 آمبرتو از رياست باشگاه كنار رفت اما همواره در نزديكى تيم باقى ماند ، يوونتوس روزهاى خوبى را سپرى نمى كرد و در سال 1994 آمبرتو يك بار ديگر به يووه آمد اما اين بار تنها سه تغيير باعث شد تا يووه برترين تيم جهان شود ، آمبرتو براى ساخت تيمى قدرتمند موجى ، جيرائودو و بته گا را با خود به يووه آورد ، آمبرتو 7 سال پيش بر اثر بيمارى سرطان جان خود را از دست داد اما ياد اين مرد بزرگ همواره در دل هواداران بانوى پير زنده است و تيفوسى ها اميدوارند تا آندره ا نيز راه پدر خود را در پيش گيرد .

سیوری و چالز از خریدهای این نابغه جوان بوده

• tecra از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

قبل از امبرتو یکسال یوونتوس بصورت شورای مدیران اداره میشه که سه تا رئیس داشته همزمان مارچلو جیوستیانی،لوایجی کراوتو و انریکو کراوری اینا یه مربی ایتالیایی می یارن بنام ساندرو پوپو که قبلا سابقه مربیگری در تیم ملی ترکیه رو داشته و موفق میشه اسپانیا رو شکست بده و به جام جهانی 1954بره این مربی دوران بازیگریش در تیم ملی ایتالیا طلای المپیک1936رو داشته 

پوپو وقتی تیم اسپانیا رو شکست میده از طرف بارسلونا دعوت به همکاری میشه و بعد یکسال 1954.55 رو مربی بارسلون بوده که بعد رئال دوم میشه و بعد از طرف یوونتوس و اون شورا دعوت به همکاری میشه برای نوسازی و جوانگرایی تیم 

پوپو که تئوریسین خوبی بوده موفق میشه 

Piero Aggradi, Flavio Emoli, Enzo Robotti e Giuseppe Vavassori

رو برای یوونتوس تربیت بکنه ولی در نتیجه گیری اصلا موفق نبوده و نتایج بدی میگیره و امبرتو که بجای شورا، روی کار اومده بود جاشو به دپترینی و بروچیچ میده

درباره پوپو این جمله به ایتالیایی هستش که از نوآوری اون میگه در فوتبال منطقه ای zone که خوب نفهمیدم منظورشو .

È stato tra i precursori del gioco a zona, che applicava già negli anni sessanta, escludendo l'utilizzo di un libero fisso dietro i marcatori. Puppo assegnava al libero compiti sia di copertura che di costruzione del gioco offensivo].

پوپو بعنوان عضو فنی جام جهانی 1970 انتخاب میشه

مقاله ای یا کتابی هم داره درباره تکامل فنی و تاکتیکی فوتبال (« Calcio: quo vadis »,)

Juventus_1955-57%2C_Sandro_Puppo_e_Giamp

• حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

00bp_storico49148522805093537_big_thumb.

- عاشق این عکس هستم، به ترتیب آمبرتو (نشسته) - بونی پرتی (ایستاده) - استونز (ایستاده) - خدا (نشسته)

4 تا از اعجوبه ها و تاثیر گذارترین افراد تاریخ باشگاه و حتی ورزش و سیاست ایتالیا.

• GG.B1, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

پس از استعفای! ناگهانی جیانی انیلی در سال 1954درفصل بعد از وی سه مدیر در تیم یووه مسولیت قبول کردند و هر سه در کسب اسکودتو ناکام ماندندتا یک انیلی دیگر برای کسب اسکودتویی دیگر تلاش کند... :1: گویا فردی دیگر توان اینکه برای یوونتوس اسکودتوبه ارمغان اورد،ندارد. امبرتو از سال1955دریوونتوس مسولیت بعهده گرفت و درسال 1958 به کسب اسکودتونائل شد

سالروز تولده این آنیلیه که حیفه اسمشو نبریم و یادی ازش نکنیم . یکم نوامبر 1934

Campionato.gif3 تا CoppaItalia.gif 2 تا

• mory, D E L P I E R O, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی