پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

یوونتوس خیالی ...

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
449 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
غير از بكهام با احسان موافقم. به ليست من جونينيو پرنامبوكانو رو اضافه كنيد و بعد بخونيد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
ادم اينجا مي فهمه بچه ها تا چه حدودي با ديگر بازيكنان دنياي فوتبال اشنايي دارند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوفون زامبروتا مالدینی کاناوارو توره ویرا فابرگاس ندود دل پیرو هانری ترزگه ====== ذخیره ها: لمن مدافع وسط: آیالا مدافع کنار: جاستین هویت.بالزارتی!!! هافبک دفاعی: اسین-گیلبرتو سلوا هافبک تهاجمی:روسیپکی-پیرس-ریکلمه مهاجم: شوچنکو-باتیستوتا-ساویولا-ون پرسی

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
                                                                  بوفون              بالزارتی                      بارزاگلی                                نستا              لنون                                                                 پیرلو                          ندود                                                                کامورانزی                                                              کاکا                                   دل پیرو                                                                                          ترزگه ذخیره ها:میرانته-بومسانگ-کیلینی-هارگریوز-تاکیناردی-رابی سوج-پارو-کلوزه                         

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
بوفون کیه لینی دل پیرو دل پیرو بالزارتی پارو دل پیرو ندود دل پیرو دل پیرو دل پیرو ====================== شاید تعجب کنید که چرا بیشترش الکسه . بله چون منظور من الکس نیست منظورم تعصب الکسه ... اگه یوونتوس 11 تا بازیکن مثل اینایی که نوشتم داشته باشه تو جهان بی همتا میشه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
ما نباید خیالاتی باشیم و بازیکنانی رو تو لیست خیالاتیمون بذاریم که لیاقت پوشیدن پیراهن یوونتوس رو ندارن به نظر من این تاپیک آبروی این سایت رو میبره چون اگه کسی بیاد ببینه که ما میگیم پیرلو بیاد کاکا بیاد آدریانو و لمپارد و....... میگن بدبخت ها کمبود دارن و تو خیالشون مگر این بازیکنان رو ببینین بیان یوونتوس به نظر من این تاپیک نباید قفل بشه بلکه باید پاک بشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کریس رونالدو جان این طوری نیست.هرکسی یه علایقی داره.بعدش یه بازیکن اگر شخصیتش خوب باشه چه فرقی داره تو کدوم تیم باشه.مثلا پیرلو کاکا آدریانو لمپارد کی به یووه بی احتراتمی کردند که ما ازشون متنفر باشیم یا فکر کنیم که نباید دوس داشته باشیم بیان یووه.همین مالدینی که نماد میلان گفته بود سری آ با یووه خیلی جذاب تر بود. خودت مگر کریس رونالدو رو دوست نداری؟! چرا دوس داری باید یووه(تو یکی از پست ها گفته بودی) مگر یووه کمبود داره؟! اما حرفت هم درسته هر بازی کنی نباید بیاد یووه.مثلا توتی که بارها به یووه توهین کرده هیچوقت لیاقت پوشیدن پیرهن یووه رو نداره. یا هرکسی که شخصیت درستی نداره.حتی زلاتان هم با اینکه من طرفدارش بودم لیاقت یووه رو نداشت. خب اینجا هرکسی میاد بازیکن مورد علاقشو میگه.فکر نمی کنم به شخصیت یوونتوس یه ضربه بزنه.چون یوونتوس یه باشگاهه.نه یه مجموعه بازیکن! بازیکن ها میرن و میان.ولی باشگاه همیشه هست. امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
من حالا تركيب احتمالي فصل بعد رو مي زنم تركيبي كه احتمال بازي با اين تركيب خيلي بالا است بوفون چيليني-گريگرا-بومسانگ-بالزارتي- ندود-؟-؟-كامورانزي دل پيرو و ترزگه البته بدون شك ما به يك مهاجم و دو تا هافبك وسط و يك مدافع ديگه نياز داريم كه دشام هم قول داده همه اين ها فصل اينده در يوونتوي هستند حالا چه كساني فقط خدا مي داند

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
کریس رونالدو عزیز منم باهات مخالفم ما توی این تاپیک فقط تیمی رو که دوست داریم تشگیل بشه میگیم در کل میشه گفت تیم منتخب خودمونه که حالا به خاطر عشق به یووه اسمش رو گذاشتیم یوونتوس در ضمن فکر کنم همینطور که ما دوست داریم یکسری بازیکنان توی تیم ما باشند طرفداران دیگر تیمها هم دوست دارند که یکسری از بازیکنان یووه توی تیمشون باشند و این اصلا ننگ نیست راستی یه نکته جالبی که اینجا جلب توجه میکنه اینه که تقریبا همه دوستان به بودن بوفون در درون دروازه این تیم اعتقاد دارند و این نشون میده که بوفون مطمئن ترین بازیکنن یوونتوس بین هواداران این تیمه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بوفون كيه ليني متزلدر خوارز والدز ؟؟؟ ندود مارچيسيو دي يونگ رونادو رافائل سوبيس دل پيرو

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
بچه ها اگه آقا مهرزاد بیاد و چپ یووه رو ببنده چی میشه

Hassan

Hassan

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال

ترزگه دل پیرو

ترکیب یووه همیشه رویاییه ولی ماانجوری بیشتر

ندود

می پسندیم

مارکیونی ؟؟؟؟؟؟؟؟

جرارد

[center] بالزارتی کاناوارو >:( چیوو کیلینی

مربی:مارچلو لیپی

مدیرباشگاه:لوچانو موجی

اسپانسرلباس: پوما !!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به نظزم اگه جای علامت های سوالت مینوشتی کامورانزی عالی بود

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من اسپانسر مربي و غيره رو گفتم؟ نگفتم! اسپانسر:آديداس سرمربي:ليپي مربيان:دشام پيرواني(ايراني) مربي دروازه بان ها:دينو زوف مدير باشگاه:يه آدم از خودم پرروتر كه پيدا نكردم. با تشكر

King Salamon

King Salamon

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
ندود ........الکس..........کامورانزی..................ترزگه..................ژاوی.................رونی...............جرارد.............نویل.................با چند تا دیگه که دوسشون دارم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
بوفون-کاناوارو-نستا-سانیول-زامبروتا-ریبری-ندود-امرسان-زیدان-الکس-هانری ذخیره: پروتزی-مارکز-تودور-فردیناند-بالاک-کاکا-ریکلمه-ترزگه-ماکای-روبن

JUVE_JOJO

JUVE_JOJO

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 699 ارسال
زوف-کاناوارو-نستا -مالدینی راوانلی-زیدان-دشام-الکس-ندود-زبینا-اینزاگی مربی:لیپی عزیزم[glow=red,2,300][/glow]

eric

eric

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
boufon -juventus zambrotta-barcelon sagnol-bayern cannavaro-real terry-chealsi vieira-inter ageuro-at.madrid diego-bremen kaka-milan henry-arsenal del piero-capitan coach=Don Fabio Capello

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
با این کاپلوت فقط مشکل دارم

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
منم مشکل دارم اساسی هم دارم ! راستی ترکیبت یه مشکل هم داره ؛ اگه " اسمشو نبر " مربی تیم باشه دل پیرو رو بازی نمیده !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی