پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

یوونتوس خیالی ...

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
449 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
میباختیم؟؟؟ فصل پیش با اون کاپلو فقط یه باخت داشتیم با لیپی و این تیم رویایی تو باختی تو کار نیست

alex_delpiero

alex_delpiero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 76 ارسال
تونی باجو دل پیرو توتی پیرلو ده روسی زامبروتا مالدینی کاناوارو نستا بوفون مربی : مارچلو لیپی

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ببخشید قرار بود یوونتوس خیالی بسازیم نه اینکه ترکیب تیم ملی ایتالیا رو بگیم در ضمن جیجی جون چیز دیگه ای نمیخوای نون اضافی چیزی مثلا مارادونا- رونالدینهو- گیگز - رونی اینا هم هستندا و خیلی های دیگه

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
خوب مارادونا رو که داریم اینا رو هم انشاا... برا فصله بعد می خریم ;D

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
مربی : لیپی دروازه بان : جی جی بوفون بازیکنها: دل پیرو _گروسو _کیه لینی _پیرلو_ سیسینهو _سز فابرگاس_ روبین فان پرسی_ مورینتس_ دیوید ویا جو کول_ کریستیانو رونالدو ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
ميگم جيجي جون اين تيمت كه دوازده نفره ؟! بعدشم به نظر ميرسه شما با دفاع وسطها رابطه خوبي نداري چون فقط 3 تا مدفع كناري انتخاب كردي يكي براي راست دوتا هم براي چپ؟؟!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من سعي کنيد تيم خياليتون رو توي يک سيستمي بچينيد مثل همون اوايل که ما انجام ميداديم شما اينطوري داريد بازيکنان مورد علاقتون رو فقط ميگيد با تشکر

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
دلپیرو نیستروی پیرلو توتی کریس رونالدو مارکز کاناوارو نستا فیلیپ لام اشلی کل بوفن مربی:اسکولاری

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من يه تئوريسين هم اضافه مي كنم بورا ميلوتينويچ البته هر چي دنبال يه مدير سازمان فوتبال واسه تيمم گشتم چيزي پيدا نكردم d:

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
لئویاشین مالدینی کاناوارو تری کافو ندود ز یدان رونالدنیو جرارد هانری دلپیرو

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
تیم یوونتوس در سری آ سال آینده اگه این باشه عالیه بچه ها به نظر من بهترين ترکيب براي يوونتوس در فصل بعدي اينه ؟ و ذخيره بعضي از آنها دروازبان : جي جي بوفون = ميرانته دفاع مياني : تورام { بارسلونا } = مکسز { رم} دفاع راست: زامبروتا { بارسلونا } دفاع چپ : با لزارتي = کييليني دفاع جلو زن : ندود = فرينگس { وردربرمن } هافبک راست : کامورانزي = پالادينهو هافبک چپ : موتو { فيورنتينا } = روتهن { موناکو } هافبک مياني : ماسچرانو { وستهام } = ون بومل { بايرن مونيخ } پشت فروارد ها : دلپيرو { البته هيچ کس لياقت جايگزيني دلپيرو را نداره با اين حال } = سولاري {اينتر} فروارد چپ : کلوزه { وردربرمن } فروارد راست : ترزگت = آدريانو { اينتر } البته اين مثل يک آرزوست که شايد بيشتر يوونتوسي ها با من موافق باشند ؟

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
در باره ارنج شما چند مورد هست كه لازم ديدم بگويم 1- با چه منطق و دليلي ندود رو با اون قامت كوتاه(البته براي پست مورد نظر شما) و اعصاب ضعيف براي مدافع جلوزن در نظر گرفتي؟و همين دليل براي فرينگس هم وجود داره 2- با حضور فرينگس در يوو كاملا"موافقم اما نه ان پستي كه شما قرار دادي 3- من به جاي مكسز كه يك رمي و آنهم از نوع پر حاشيه است ترجيح ميدم كه خود بومسونگ در يوو بمونه 4-در مورد ماسچرانو و ون بومل بايد عرض كنم ترجيح ميدم كه بازيكني مثل ديه گو در اين پست بازي كنه چون اين دو بازيكني كه نام بردي در نوع بازي و سبك با فرينگس مشابه هستند و البته فرينگس (از نظر من )يك مقداري بهتره و ديگه اينكه با وجود يك هافبك جنگنده ،تيم نياز به يك مغز متفكر در ميانه ميدان داره كه اون هم از نظر من ديه گو ميتونه باشه 5- بعد از مدتها بالاخره يك نفر حرف دل منو زد من واقعا" عاشق بازي ژروم روتن بوده وهستم و به نظرم با نيامدن به يوو كاملا"متلاشي شد و ديگه اينكه فكر ميكنم اون دو فصل قبل از موناكو به مارسي منتقل شده باشه 6- قراردادن دو مهاجم با خصوصيات مشابه كمي غير معقوله و معمولا"مربيان ترجيح ميدهند از روش تركيبي استفاده كنند و يا به اصطلاح از روش كوتاه بلند و با اين سيستم من زوج الكس و ديويد رو بيشتر ترجيح ميدهم 7- واما نكته آخر اينكه با تفكر تهاجمي شما موافق هستم اما بايد به فكر گسسته نشدن پيوند ميان خطوط هم بود و با اين تركيب فوق تهاجمي شما به نظ مي ايد فشار خرد كننده ايي فقط بر بوفون و تورام وارد ميشود شما يكبار ديگر تركيبتان را بخصوص در زمان حمله بررسي بفرمائيد و بعد به ناگهان به ضد حمله حريف فكر كنيد ،نتيجه چه ميشود ؟؟ با تشكر از شما دوست متعصب و يوونتوسي ام ،بايد در پايان ياد آوري كنم كه من هم به مانند شما نظرم را بيان كردم و اميدوارم سوءتفاهمي پيش نيامده باشد از شما متشكرم

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
من عاشق انتقاد از نوع آموزنده هستم

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
Buffon
Thuram-Cannavaro-Cheillini
Emerson
Camoranesi-Lampard-Zambrrota
Totti
Van Nistelroy-Ibrahimovich

---------------------------
لطفا ً فينگليش ننويسيد
---------------------------

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
مجتبي جان نگفتي ،چه مقدار از اين مباحث رو قبول داري؟و يا اينكه اصولا"قبول داري يا نه؟و در صورت بررسي مجدد تركيبت عوض ميشود ؟؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

5- بعد از مدتها بالاخره يك نفر حرف دل منو زد من واقعا" عاشق بازي ژروم روتن بوده وهستم و به نظرم با نيامدن به يوو كاملا"متلاشي شد و ديگه اينكه فكر ميكنم اون دو فصل قبل از موناكو به مارسي منتقل شده باشه

سلام سجاد جان
اصلا مايل نيستم بحث رو منحرف کنم
فقط براي اطلاع شما بايد عرض کنم ، روتن دو فصل پيش به پاري سن ژرمن منتقل شد و هم اکنون هم عضو اين تيم هست
با تشکر

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
            بچه ها من پس از اينکه به حرف سجاد آقا گوش کردم و فهميدم حق با اونه و ترکيب من يک موردهايي دارهچ                                     براي همين دوباره ترکيبم رو مينويسم و اميدوارم اين دفعه خوشتون بياد ؟                                                                               بوفون  و ميرانته                                                                                                         تورام  { بارسلونا }              کاناوارو { رئال }                                                                          گابريل { منچستر } و بالزارتي                                                                            زامبروتا  { بارسلونا }                                                                                                                                      ديگو { پورتو }                            ندود و فرينگس     روتهن { ژرمن}  و شان رايت  فيليپس { چلسي }                                                            کامورانزي و پالادينو                                 {  دلپيرو { کاپيتان }  و آدريانو { اينتر }                              ترزگت و کلوزه { وردربرمن}                                                                           با اين ترکيب قهرمانيم ؟؟؟         لطفا اگه اشکال داره دوباره بهم بگید چون دوست دارم ترکیبم از همه نظر خوب باشه با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
یه دونه هست اونم اینکه پالادینو ذاتا چپ پاست .

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
BUFFON PESOTTO CANNAVARO CHIELNI CAMORANSSI PARO NEDVED BALZARETTI DELPIERO PLATTINI TEREZEGUET

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من تو هرپست چندتا میگم: دروازه بان:اشمایکل-بوفون دفاع وسط:کاناوارو-مالدینی-تورام.آیالا. دفاع راست:زامبروتا دفاع چپ:اشلی کول هافبک دفاعی:ویرا-اسین هافبک تهاجمی: ندود-فابرگاس-ریکلمه بال راست:روسیچکی بال چپ:ویسنته مهاجم:هانری.دلپیرو.ترزگه.شوچنکو.دروگبا!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی