پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارچلو زالایتا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
86 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بره خوب مي شه.اما بايد هرچه زودتر يه مهاجم فيزيكي مثل اون رو براي تيم دست و پا كنيم تا در مواقع لزوم بهش بازي بديم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

.يه موقع هت تريك مي كنه

زالایتا تا حالا هتتریک کرده برای یوونتوس ؟
من که یادم نمیاد !!!

کسی نگفت ! زالایتا برای یوونتوس هتتریک کرده تا حالا ؟؟؟
فکر کنم فقط برای لیست پر کردن توی یوونتوس بود و خوشبختانه یکی پیدا شد که اینو بندازه بیرون .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
زالیتا دو گل زد که من هیچ وقت گلهای او را فراموش نمیکنم (گلهای که به بارسا و رئال زد) ذخیره خوبیه ولی دیگه بره بهتره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

.يه موقع هت تريك مي كنه

زالایتا تا حالا هتتریک کرده برای یوونتوس ؟
من که یادم نمیاد !!!

کسی نگفت ! زالایتا برای یوونتوس هتتریک کرده تا حالا ؟؟؟
فکر کنم فقط برای لیست پر کردن توی یوونتوس بود و خوشبختانه یکی پیدا شد که اینو بندازه بیرون .

من منظورم از هت تريك زدن سه تا گل نبود.منظورم همون تركوند خودمون بود.مثلا توي يه بازي هايي ما با گل اون برديم و اين از هت تريك كم نيست.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
فوق ستاره‌ها رو اگه روي نيمكت بنشوني واسه تيم دردسر درست مي‌كنن. به نظر من به عنوان يه مهاجم هميشه ذخيره همين زالايتا خيلي هم خوبه. معمولا هم وقتي مياد تو زمين بد بازي نميكنه.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کاملا موافقم واقعا مارچلو ثابت کرده یووه رو دوست داره و در صورتی که میتونه با رفتن به تیمهای کوچک اما مطرح ثابت بازی کنه در تورین مونده و با اینکه زیاد بازی نمیکنه وفادار مونده ... مرسی مارچلو اما من الان یووه رو برداشتم تو فیفا دارم کوپا ایتالیا بازی میکنم و به فینال رفتم و مارچلو تا حالا 11 گل برام زده و عالی کار کرده من که میخوام فینال هم بزارمش ثابت ... ;)

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
وقتی نه اعتراض میکنه از نیمکت نشینی و هم وقتی میاد خوب بازی میکنه چرا بفروشیمش

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
دقیقاً فروش زالایتا یه اشتباه بزرگه خوشحالم که جایی نرفته طلایی ترین ذخیرمونه تیم باید برای فروش یه بازیکن دلیل داشته باشه نه اینکه وقتی با قیافه ی یه نفر حال نکرد ردش کنه بره این بنده خدا هم هر وقت بازی کرده خوب بوده پس چه دلیلی برای فروشش وجود داره ؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من قبل از پایان فصل میگفت میرم جایی که ترکیب اصلی باشم ، نمیدونم چرا باز موند !!! بهرحال امیدوارم بازم خودشو طلایی نشون بده ، نکته جالب اینه که اصلا به تیم ملی اروگوئه دعوت نمیشه با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی مسابقات مقدماتی جامجهانی 2006 آلمان پنالتی آخر اروگوئه رو زالایتا به بیرون زد تا اروگوئه به جام جهانی نرسه.ازون موقع دل خوشی ازش ندارن اروگوئه ای ها

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
محمد تنها دليلي كه براي فروشش هست اينه كه ياكي و پالا و ترز و الكس و مهاجم هاي جوون تر تيم هستن و ترافيك شديد باعث مي شه كه اون سنگين ترش كنه.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی علی جان ... زالایتا از تره زگه و الکس جوون تره و همسن با یاکوئینتا هستش و در ضمن اونکه توقع بازی نداره و میشه حداقل تو جام حذفی و بازیهای کوچیک ازش بهره برد . باتشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من نگفتم پير تره گفتم غير از الكس و ترز و بقيه ، جوونها هم هستن و مي تونن اميدوار بشن تا با نبود زالا به بازي بپردازن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
من فكر ميكنم كه بره . اين پيش بيني من هست البته

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
آره نظر من هم همینه.چون حتی با تیم به انگلیس هم نرفت

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
خوب دیگه رفت حالا فقط 4 تا مهاجم داریم که از نظر تعداد کمه دیگه کاری به بازی ندارم باشگاه هم بازیکن نمی خره

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
خیلی وقت بود که دیگه فراموشش کرده بودم تا اینکه اتفاقی تو تاپیک بازیکنان قرضی یووه دیدمش.
طبق اون چیزی که می دونستم اول فصل 2007-2008 بود که بالاخره یووه رو به مقصد ناپولی ترک کرد. یه فصل دوباره ناموفق رو هم از اونجا قرضی واسه بولونیا بازی کرد اما دوباره به ناپولی برگشت.
به نظر می رسه تمام امید و آرزوهای مارچلو وقتی که 13 سال پیش از باشگاه پنارول اروگوئه به ایتالیا و یوونتوس اومد، در نهایت هرگز جامه ی عمل نپوشید.
اگه اشتباه نکنم انتقال زالایتا به صورت قطعی بوده و جزو بازیکنان قرضی یووه محسوب نمی شه ؟!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
زالایتا فصل 2001.2002 یه گل اروپایی زد ... اونم به ارسنال .... توی تورین ... بد نیست چون به یه تیم انگلیسی گل زده و باعث برد تیم هم شده ازش یادی بکنم ...

بغیر این گل و گلا ش به بارسا و رئال ...

یه گل هم به آژاکس زد ..2004.2005... که باعث برتری یووه شد ..

تصویر

مهاجمای الان یووه .. در حد و اندازه های زالایتا هم بودن .. بدک نبود .. :Facepalm:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

تصویر

10 سال بازیکن یووه بود هرچند مدت بسیار زیادی از این زمان را به عنوان یار قرضی در باشگاه های ایتالیایی ( امپولی - پروجا ) و یک باشگاه اسپانیایی ( سویا) بازی می کرد. او در 101 باری که با پیراهن سیاه و سپید یووه به میدان رفت. آمار نشان می دهد زالایتا در این تعدا بازی تنها 16 بار موفق به گلزنی شد. اما چه شد که او در حافظه بسیاری از هواداران بیانکونری ماندگاری بهتری داشته باشد؟

جواب ساده است. گل های اندک زالایتا در مقایسه با تعدا بازی هایی که برای یووه انجام داده آنقدر در بازی های مهم و حساس زده شده که از اذهان طرفداران به این زودی ها پاک نخواهد شد. مارچلو شاید هیچ وقت برای یوونتوس یک مهاجم قابل اعتماد محسوب نشد اما نام او برای خیلی از تیفوسی های یووه که خاطراتی از اواخر دهه نود و دهه 2000 را دارند، آشناست. مهاجمی که از او به عنوان ذخیره طلایی یووه نام برده می شد.

زالایتا از سال 2007 که بالاخره یوونتوس را به مقصد ناپولی ترک کرد، تجربه یک فصل بازی ناموفق در تیم های بولونیا و کایزر اسپور ترکیه را در کارنامه دارد.

زالایتای 32 ساله چند هفته پیش و بعد از یک فصل حضور در ترکیه به عنوان بازیکن آزاد به اروگوئه برگشته و قرار است فصل 2011-2012 رو در تیمی بازی کنه که 14 سال پیش، وقتی که 18 ساله بود با هزاران امید و آرزو آن را ترک کرد و به جنوب اروپا و کشور ایتالیا آمد و عضوی از خانواده بزرگ یوونتوس کبیر شد.

یاد مارچلو زالایتا رو گرامی می دارم و امیدوارم سالهای باقیمانده فوتبالش رو با موفقیت سپری کنه ...

[img width=480 height=446]http://www.aktifhaber.com/images/other/kayserispor-zalayetayi-renklerine-bagladi-1062290-02.jpg[/img]

مارچلو زالایتا - تیرماه سال پیش - مراسم معارفه اش در ورزشگاه خانگی کایزر اسپور ترکیه در حضور طرفداران و اهالی رسانه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
از سال 2011 که به تیم سابق خودش، پنارول برگشته، در 52 بازی رسمی، 30 گل به ثمر رسونده! :|

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی