پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پیــرلــوئیجــــی کـاسیــراگــی - Pigi

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
20 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال
تصویر

پیرلوئیجی کاسیراگی متولد مونتزا (منطقه ای از لومباردی واقع در ایالت میلان) در سال 1969،
فوتبال خودش رو با تیم جوانان مونتزا شروع کرد، در سال 1985 به تیم اصلی راه یافت.

MONZA
فصل 86-85، اولین فصل فوتبال حرفه ای کاسیراگی بود، مونتزا در سری B بازی میکرد و اوضاع خوبی رو هم نداشت، کاسیراگی در این فصل 12 بازی در لیگ انجام داد و 1 گل هم به ثمر رسوند، 2 بازی هم در کوپا ایتالیا برای این تیم انجام داد که موفق نشد گلی به ثمر برسونه، در حالی که به عنوان بازیکن اصلی هم به میدان رفته بود؛
مونتزا سقوط کرد به سری C1 و رفته رفته به کاسیراگی بیشتر اعتماد می کردند مربیان مونتزا، 25 بازی در لیگ انجام داد که 6 گل هم به ثمر رسوند، در جام حذفی هم 5 بازی انجام داد که موفق به زدن 2 گل شد. اما در پایان فصل مونتزا در حالی که شانس صعود رو داشت، موفق نشد صعود کنه و در همین دسته ماندگار شد،
در فصل بعد کاسیراگی تبدیل شده بود به مهره اصلی مونتزا، و عملکرد خوبی هم داشت، در 30 بازی لیگ، 12 گل به ثمر سوند و نقش بسیار زیادی در موفقیت مونترا داشت برای صعود به سری B. مونتزا هم امتیاز با تیم آنکونا و به عنوان تیم دوم به سریB صعود کرد،
کاسیراگی این فصل رو نیز در این تیم ماند، اما مونتزا برای این دسته تیم ضعیفی بود در مقابل قدرت هایی مثل جنوا، بازی و اودینزه.
در این فصل نیز 27 بازی انجام داد که 9 گل به ثمر رسوند. و در آخر فصل، راهی تورین شد.
مجموعا کاسیراگی برای مونتزا 109 بازی انجام داد و 31 گل به ثمر رسوند !

JUVENTUS
کاسیراگی به همراه اسکیلاچی 2 مهاجم یووه در این فصل بودند،
یووه با مربیگری دینو روف در سری آ چهارم شد، ولی کوپا ایتالیا و جام یوفا رو فتح کرد، کاسیراگی در نظر گلزنی آمار خوبی رو نداشت، اما همواره یکی از بازیکنهای خوب یوونتوس بود، او در این فصل 42 بازی انچام داد و 10 گل نیز به ثمر رسوند که 4 گل در سری آ و جام یوفا و 2 گل در کوپا ایتالیا وارد دروازه حریفان کرده بود.
در فصل بعد کاسیراگی عملکرد بهتری داشت، اما یووه موفق نبود با لوئیجی مانفردینی، در این فصل پائولو دی کانیو نیز به تیم اضافه شده بود،
یووه در سری آ 7م شد و هیچ افتخار دیگه ای رو هم کسب نکرد، پیرلوئیجی با انجام 34 بازی و 14 گل زده یکی از مهره های خوب تیم بود.
بعد از عملکرد ضعیف یووه در فصل پیش، جیووانی تراپاتونی افسانه ای به باشگاه برگشت و چندین خرید از جمله پروتزی نیز به درخواست وی صورت گرفتند،
یووه در این فصل هم از کسب افتخار باز موند، ولی هم در سری آ نائب قهرمان شد و هم در کوپا ایتالیا !
کاسیراگی 41 بازی انجام داد و 8 گل بیشتر به ثمر نرسوند.
و سرانجام در فصل 89-92، تراپاتونی که از خط حمله ش رضایت نداشت، اسکیلاچی رو به تیم دیگری واگذار کرد و دو مهاجم دیگر رو به تیم اورد، جانلوکا ویالی و فابریتزیو راوانلی !
یوونتوس در این فصل هم موفق نشد به سری آ رو فتح کنه ولی در جام یوفا به قهرمانی رسید تا آخرین سال بازی کاسیراگی در یووه، با قهرمانی همراه باشه.
در این فصل به کاسیراگی کمتر فرصت بازی رسید و تنها 29 بازی انجام داد که در اکثر بازی ها هم به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد و در نهایت 5 گل هم به ثمر رسوند.
مجموعا 98 بازی برای یووه انجام داد که 20 گل به ثمر رسوند.
کاسیراگی به پایتخت ایتالیا رفت ...

LAZIO
در سال 1993 کاسیراگی پیش مربی سابق خودش برگشت، دینو زوف.
در فصل اول حضورش در لاتزیو در 26 بازی که به میدان رفت 4 گل زد (سری آ)، و عملکرد جالبی نداشت، که به گفته خودش بخاطر ناهماهنگی با بازیکن های تیم بود،
در فصل بعد کاسیراگی بهتر ظاهر شد و با زدن 12 گل در سری آ یکی از بازیکنان خوب تیمش بود، هر چند در 7 بازی که در جام یوفا برای لاتزیو انجام داد موفق به گلزنی نشد؛
در فصل 96-95 کاسیراگی بیشتر گل خودش در یک فصل سری آ رو زد، این فصل 14 گل به ثمر رسوند و در جام یوفا نیز در 4 دیداری که به میدان رفت 4 گل به ثمر رسوند !
سال بعد نیز عملکرد خوبی داشت، اما نه به اندازه فصل پیش، و با لاتزیو به مقام چهارمی سری آ دست پیدا کرد؛
در فصل 98-97 اریکسون سرمربی لاتزیو شد و لاتزیو با بازیکنانی نظیر ندود، نستا، مانچینی، آلن بوکسیچ، جوزپه سینیوری، آلمیدا و ... به قهرمانی کوپا ایتالیا رسید؛
کاسیراگی اکنون 29 ساله بود و لاتزیو رو ترک کرد.

کاسیراگی در عرصه ملی از بازیکنان خوبی به حساب میومد؛ ابتدا 2 سال (88 تا 90) در تیم امید ایتالیا بازی کرد که در 7 بازی، 1 گل به ثمر رسوند،
در 13 فبریه 1991 در بازی های مقدماتی جام جهانی 94 برای بازی مقابل بلژیک به تیم ملی دعوت شد که این بازی 0-0 به پایان رسید.
در جام جهانی 94 نیز حضور داشت اما هرگز موفق به گلزنی نشد، ایتالیا در این رقابت ها در فینال و در ضربات پنالتی مغلوب برزیل شد.
2 سال بعد در جام ملت های اروپا 96 نیز عضوی از تیم بود؛ در بازی نخست مقابل روسیه 2 گل ایتالیا رو به ثمر رسوند و ایتالیا بازی رو برد، اما از جمهوری چک 2-1 باختیم و با آلمان نیز 0-0 مساوی کردیم و با 4 امتیاز به همراه چک اما بخاطر باخت به این تیم، حذف شذ ایتالیا در مرحله اول.
کاسیراگی جمعا 44 بازی برای تیم ملی ایتالیا انجام داد و 13 گل نیز به ثمر رسوند.

مربیگری

تصویر

در سال 2001 به تیم اول فوتبال خودش رفت و مربیگری تیم امید مونتزا رو در دست گرفت، 2 سال سرمربی این تیم بود، در سال 2004-2003 سرمربی تیم لگنانو در سری C2 شد که در پایان فصل با قرار گرفتن در رتبه 15م جدول 18 تیمی این لیگ، به کار خودش در این تیم نیز پایان داد.
در سال 2006 جانشین کلودیو جنتیله در تیم ملی امید ایتالیا شد. اما هرگز به موفقیتی نرسید در اروپا و در همین سال (2010) بعد از شکست و عدم صعود به جام ملت های امیدهای اروپا از استعفا داد و چیرو فرارا جانشین وی شد.
  • D E L P I E R O و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
عناوین در یووه :
درسالهای 90 و 93 قهرمان جام یوفا شد .جام حذفی ایتالیا راهم در سال 90 و بهمراه یووه فتح کرد

قهرمانی در لاتزیو :

در سال 98 فاتح جام حذفی ایتالیا شد .

نایب قهرمان جام یوفا در بازی مقابل با اینتر

تیم ملی

شاید حساسترین گلی که میتوان از آن یاد کرد ، درنوامبر 1997 است که گل صعودایتالیا دربازی پلی اف ایتالیا دربرابر روسهارا به ثمر رساند و پس از ان بابدشانسی محض، به جام جهانی 98 راه نیافت و مصدومیت مانع این حضور شد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال
فکر کنم تقصیر ویالی بود که همه رو برد انگلیس :دی:
انصافا هم چلسی، در 2000-1999 خیلی ایتالیایی داشت !

کاسیراگی با دی متئو هم تو یووه هم تو لاتزیو هم بازی بوده،
و نکته جالب تر اینجاست که کاسیراگی بخاطر این از یووه رفت چون با وجود ویالی و راوانلی دیگه جایی تو یووه نداشت، اما بعدا رفت به تیم ویالی !

• اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تصویر تصویر

یوونتوس 1 رم 0

در فصل 1990.91 ..... و در هفته 26 سری ا ..... این بازی در المپیکو رم برگزار میشد ... کاسیراگی موفق به ثبت گل 3 امتیازی میشه ...

نیمه اول 0-0 به پایان رسید ...نیمه دوم و در دقیقه 2 کاسیراگی به گل رسید .

بازیکنان یووه :

تاکونی . گالیا . لوپی . فورتوناتو . جولیو سزار . دی اگوستینی . هسلر .

جیانکارلو ماروکی . کاسیراگی . ربرتو باجیو ( نیکلا ناپولی 87) . اسکیلاچی ( کورینی 72)

انجلو السیو و پائولو دی کانیو از مطرح طرین نیمکت نشینان یووه .

مربی :

لوایجی مایفردی

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

پیر لوایجی از جمله بازیکنایه که ... با پیراهن یووه به لاتزیو گل زده و به عکس ...
فصل 89.90 یووه با تک گله ... کاسیراگی ... لاتزیو رو مقهور قدرت .. خودش میکنه ...البته ... کاسیراگی گلهای زیادی رو هم به یوونتوس زده ...
من معتقدم ... یووه درباره کاسیراگی .. کم حوصلگی بخرج داد .. و زود فروختش .. و یکی از دلایل من هم همین ، گلزنیهای کاسیراگی علیه یووه است ...

کاسیراگی بعد از ترک یوونتوس ... به لاتزیو رفت ...گلزنی های کاسیراگی علیه یووه:

- فصل 94.95 یووه با حساب 4 به 3 لاتزیو رو برد ... کاسیراگی این بازی یه گل به یووه و پروتزی زد

- فصل 95.96 یووه با 4 گل به لاتزیو باخت ... کاسیراگی 2 گل به پروتزی زد ...

- فصل 95.96 یووه 4 به 2 لاتزیو رو برد ... کاسیراگی 1 گل به پروتزی زد

- فصل 96.97 یووه و لاتزیو 2.2 مساوی شدند ... کاسیراگی 1 گل به رامپولا زد ...

توی این بازیها ... غالبا سینیوری در کنار کاسیراگی بود ...کاسیراگی از علایق من بود .. همیشه حسرت خوردم که چطور شد که از یووه رفت ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال
دهنش سرویس :1:
هر چی گل زده که فقط به یووه زده :1:

درباره اینکه گفتی یووه درباره کاسیراگی کم حوصلگی به خرج داد؛
به نظر من یووه اون زمان مهاجم های خیلی خوبی داشت، و با اومدن راوانلی و ویالی هم اسکیلاچی جایگاه خودش رو از دست داد و هم کاسیراگی؛
البته کاسیراگی میخواست فیکس تیم باشه و طبیعی بود که از یووه بره؛

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

کاسیراگی :

- نسل فوتبال ایتالیا رو به افول هست، اگه نگاهی به تیم امید ایتالیا بندازید حقایق تلخی رو می بینید.
- کار فرارا سخت هست، نمیشه گفت موفق میشه یا نه، ولی گذشت زمان مشخص می کنه.
- علاقه به صحبت درباره کالچوپولی ندارم ولی نمی تونم منکر تاثیر منفیش بشم.
- یوونتوس امیدوار کننده نیست ولی با ساختن ورزشگاه گام بلندی به سوی موفقیت برداشت.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کاسیراگی که جام 94 هم عضو تیم ملی بود ...

در یازی دوم ایتالیا بطور ثابت بازی کرد و دقیقه 69 بازی با نروز جای خودش رو به ماسارو داد ...

در بازی سوم ایتالیا .. که با مکزیک بود ... فیکس بای کرد و دقیقه 45 از زمین خارج شد تا ماسارو به میدان بیاد ..

در بازی ششم و در مقابله با بلغارستان ... بطور ثابت بازی کرد ...

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
گل کاسیراگی به فیورنتینا ... یووه 1.0 برد .. هفته 1 سری آ ... مربی تراپاتونی ... 91.92...

گل و حواشی بازی ... مثلا مصاحبه بونی پرتی ..

صحنه گل : ... 15 ثانیه ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بیشتر از کاسیراگی :

- دربازی رفت فینال جام یوفاکه منجر به پیروزی 3.1 یووه و درنهایت به قهرمانی یوونتوس در اروپا منتهی شد .
کاسیراگی موفق شد گل سوم ییوه را به ثمر برسونه

مصیبت بارترین دوران فوتبال کاسیراگی زمانی بود که وی بهمراه چند تن از بازیکان دیگر ایتالیایی به لیگ انگلستان و تیم چلسی پیوست .
تنها گل کاسیراگی درانگلیس ، درورزشگاه انفیلد به تور دورازه لیورپول رسید .
اما در نوامبر 1998 و دربازی مقابل با وستهام برخوردی با دروازه بان این تیم ( شاکا هیسلاپ) داشت و از ناحیه زانو ورباط صلیبی اسیب دید و مجبور شد برای همبشه ، فوتبال را کنار بگذارد

لقب کاسیراگی رو میدونید چیه ؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تصویر

امروز ، 4 مارس 2012 ، روزِ تولدِ 43 سالگی پیرلوئیجی کاسیراگی مهاجم سابق یوونتوس هست. کاسیراگی ، مجموعاً در تورنمنت های مختلف ، 147 بار در چهار سالِ حضورش در یووه ، به میدان رفت و موفق شد که 36 گل هم به ثمر برسونه.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
پیرلوئیجی کاسیراگی از مرگِ پیرماریو موروسینی ابرازِ تاسف کرده و گفته : "همیشه لبخندهایِ شاگردِ سابقم را به یاد خواهم آورد ..."

جمال دلپیرو

جمال دلپیرو

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
کاسیراگی هم یکی از اون بازیکنای هست که هم تو یوونتوس بوده هم تو لاتزیو وبعدشم هم که به چلسی رفت

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
كاسيراگي در چلسي

کاسیراگی به انگلیس اومد و با قراردادی 5.5 میلیون پوندی به چلسی پیوست که همواره ایتالیایی های زیادی رو در ادوار مختلف داشته؛ و این تیم بازیکن هایی نظیر ویالی، زولا، پرکاسی و دی متئو رو داشت، مربی چلسی هم ویالی بود. او با ویالی و دی متئو قبلا نیز همبازی بود.
در اولین فصل حضورش در لیگ برتر 10 بازی انجام داد و 1 گل هم به ثمر رسوند. در سوپر کاپ اروپا نیز با برتری مقابل رئال مادرید به قهرمانی رسیدند.
در 8 نوامبر 98 با برخوردی که هیسلوپ دروزاه بان وست هم با زانوی کاسیراگی داشت، او دچار شکستگی شدیدی شد و دیگه نتونست به فوتبال حرفه ای برگرده؛ هر جند در فصل بعد کودیچینی، دالابونا و آمبروزیتی به بازیکن های ایتالیایی چلسی اضافه شدند و این تیم قهرمان FA CUP انگلیس شد، اما کاسیراگی همچنان درگیر مصدومیت بود، مصدومیتی که منجر شد به خداحافظیش از فوتبال در 31 سالگی !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
پیر لوایجی کاسیراگی بهمراه " جان کارلو ماروکی و ربرتو گالیا " تنها یوونتوسی هایی هستند که دو بار جام یوفا رو فتح کردند ....این سه بازیکن در فصول 1989.90 و 1992.93 قهرمان جام یوفاشدند .....

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

[img width=480 height=586]http://alessandro1985.persiangig.com/565656.JPG[/img]

یوونتوس در فصل 95.96 لیگ ایتالیا رو چندان محکم شروع نکرد .
در هفته ششم 2.1 به میلان باخت و همچنین در هفته هشتم بعد از اینکه در جام حذفی به اتالانتا باخته بود با 4 گل هم به لاتزیو و زدنیک زمن نتیجه را واگذار کرد ... از نکات جالب این بازی این بود که پیرلوایجی کاسیراگی مهاجم سابق یووه موفق شد 2 بار پروتزی رو مغلوب بکنه .کاسیراگی در اون موقع از وحشتناکترین گلزنان ایتالیا بود و حضورش هر خط دفاعی ای رو ازار میداد .

Spoiler

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
پسر 16 ساله ش ،آندره آ کاسیراگی، به صورت رسمی و با اولین قرارداد حرفه ایش به میلان پیوست. امروز آندره آ با حضور پدر و مادرش در دفتر میلان، با روسونری قرار دادن بستن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال
- کاسیراگی : * آینده خوبی برای مربیان ایتالیا تصور می کنم، امروزه فوتبال دنیا به ارزش مربیان ایتالیایی پی برده و طی سالهای اخیر شاهد ایتالیایی های زیادی در تیم های بزرگ و صاحب سبک فوتبال اروپا بودیم. * امروزه مربیانی نظیر کونته و آلگری با تیمهاشون نتایج خوبی رو کسب می کنند و در آینده ای نزدیک میشه منتظر اینزاگی و گتوزو هم بود. * همیشه بازیکن خوب بودن دلیل محکمی برای تبدیل شدن به یک مربی خوب هم نیست، ولی کونته همه رو شگفت زده کرده. در بخش دوم هم درباره مهاجمین جدید الورود سری آ صحبت کرده : * توز بازیکن بزرگی ـه و این فصل می تونیم بازی های درخشانی رو ازش ببینیم. * یورنته یکی از معدود مهاجمین سبک کلاسیک فوتبال دنیاست و در صورتی که با سیستم یووه خودش رو تطبیق بده تبدیل به خطرناک ترین مهاجم سری آ خواهد شد، اون قدرت تموم کنندگی داره که در کمتر مهاجمی سراغ دارم. * هیگواین فشار زیادی رو متحمل خواهد شد، اون جانشین کاوانی شده که گلهای زیادی رو برای ناپولی زده بود ولی اون حمایت تماشاگران رو پشت سر خودش داره.
  • eⁿzº, ace of glass و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

این گروه خشن

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

امروز سالروز تولدشه و 50 ساله شد(13.12.1397) 

اینکه چرا در پایان 92.93  از یووه رفت برام سواله

بعد از یووه همیشه موفق بود در باشگاه و تیم ملی بازیکن خوبی بود (مربی تیم ملی هم غالبا اونو به راوانلی و ویالی ترجیح میداد))

دی کانیو هم پایان 92.93 رفت

اسکیلاچی پایان 91.92

به خروج اون دو تا خرده ای نیست ولی کاسیراگی حیف بود !!(گلزن خوبی بود لااقل)

......................................................................

ویالی و راوانلی ابتدای 92.93 به تیم اضافه شدند  و درخشش خوبی داشتند 

اله هم  فصل 93.94 به تیم اضافه شد 

......................................................................

a372594__thumb.jpg

بعد از سرنگون شدن در بازی المان یورو 1996 

m081840__thumb.jpg

g398945_.jpg

اون چسب (یا شبیه چسب !!!)روی بینیش جالب بود . میگفتند برای تنفس بهتره 

• GioVanni Agnelli, Aminvo, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی