پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بحث آزاد درباره بانوی پیر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
650 پاسخ برای این موضوع

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- از اونجایی که سن من قد میده من از بازی های 2005 به اینور طرف رو یادم ـه . :Facepalm: :1: از بین این چند بازی ـی که توی گزینه هاست دو تا بازی رو حال کردم باهاش . :1: اونم رفت و برگشت کردن رئال ـه . :1: مخصوصا اون گلی که از زاویه پشت دروازه دیدم . همون گلی که کاپیتان مورب حرکت می کنه و با یه شوت هم کاناوارو و هم کاسیاس رو توی قوطی می کنه . :1: واقعا صحنه قشنگی بود . :1: البته یک گزینه دیگه هم انتخاب کردم ! :1: اون هم بازی سال 2003 با رئال بود . با اینکه بازی رو ندیدم اما پست هایی که توی این فروم مثل پست های سینا و حسن رو خوندم یا GIF هایی که بیانکا گذاشت رو دیدم واقعا توی خاطره انگیز شدن اون بازی برای من موثر بودن . :Facepalm: :lol: + سهیلِ بنده خدا نظر سنجی گذاشت که این تاپیک پست بخوره ، کجایید شما ؟! :wink2:

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال
بازی 2003 با رئال رو هیچوقت یادم نمیره...با برگشتن فرارا و داویدز از محرومیت مطمئن بودم میتونیم بازی رو ببریم...برادرم طرفدار رئال کهکشانی اون زمان بود.یادمه هر گلی که یووه میزد رومو طرفش میکردم و با تمام زورم طوری داد میزدم که اعصابش خط خطی بشه :1: اون بنده خدا هم فقط سرخ میشد و هیچی نمیگفت :mad: دلم میخواست کتکش بزنم که چون 4 سال بزرگتر بود زورم بهش نمیرسید :Facepalm: فقط لباسش رو میکشیدم و تکون میدادم و قبل از اینکه قاطی کنه و منو بزنه ولش میکردم :2: فرداش هم لباس معروف اون زمان یووه که تبلیغ سونی داشت رو زیر لباس اصلی پوشیده بودم و زنگ تفریح با غرور میاوردمش بیرون تا همه ببینن :222: چه دورانی بود... تنها نکته سیاه اون بازی کارت زرد ندود بود که اگه اشتباه نکنم میر(داور بازی) بهش داد و کلی بغض کرده بودم :cry2:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
- بدونِ شک بازی با رئال تو نیمه نهایی لیگ قهرمانِ سال 2003 ! اون بازی فوق العاده بود . اون بازی بازی ای بود که باعث شد تو ایران خیلی ها هوادار یوونتوس بشن ! یه جورایی مثل بازی ایتالیا هلند تو یورو 200 که خیلی ها رو هوادار ایتالیا کردش !

این بازی واقعا " خاص " بود . می تونم بگم خاص ترین تیم یوونتوس جلویِ خاص ترین تیم رئال قرار می گرفت . 2 تا تیمِ فانتزی که توشون ستاره کم نبود ! یوونتوس با دل پیرو , بوفون , ندود , زامبروتا , مونترو , فرارا , ترزگه , داویدز و کامورانزی جلویِ بهترین ستاره های اون سالِ جهان قرار گرفته بودن . زیزو , رونالدو , رائول , هیرو , فیگو , کارلوس و سالگادو ! اون بازی به معنی واقعی کلمه نبرد تایتان ها بود .

کلِ اون بازی واسه من خاطره هستش . سانتر بی هدفِ ندود , زنده شدن اون توپ با ضربه سرِ دل پیرو و قدرت تموم کنندگی ترزگه :hc: دور کردن توپ از زیرِ پای فیگو و فرود اومدن توپ زیرِ پایِ شماره 10 افسانه ای . 2 تا حرکت بدن فوق العاده , محو و تحقیر شدن سالگادو و هیرو و فرو ریختنِ دروازه کاسیاس جوونی که فکر می کرد توپ قراره بره سمتِ چپش :victory2: خطایِ وحشتناکِ مونترو [ :)) ] پنالتی ای که اگه گل می شد کار واسه یوونتوس خیلی خیلی سخت می شد و دروازش به توپ بسته می شد , شوتِ فیگو و پرش فوق العاده بوفون و Save توپ و نشون دادن کلمه L به معنایِ اینکه رئال تو این بازی یه LOSER خواهد بود !! :hc: پاسِ هوایی زامبروتا , فرار ندود و محو شدنِ دوبارهی سالگادو و هیرو . شوتِ سرکش و فرو ریختنِ دروازه رئال برای بارِ سوم تو جهنمِ دل آلپی :hug: لامذهب هنوز هم به اون بازی فکر میکنم کلِ بدنم رو هیجان می گیره ,,,,

تصویر تصویر تصویر تصویر

اما چقدر اون شب واسمون تلخ تموم شد :cry2: کلا مثل اینکه این تو یوونتوس یک طلسمِ که همیشه بعد از پیروزی مهم و غوطه ور شدن تو خوشحالی یه ضدِ حالِ اساسی بخوریم ! سوتِ پایان برای چند ثانیه همه ی یوونتوسی ها رو خوشحال کرد اما هممون خُشک شدیم وقتی گریه هایِ ندود رو تو آغوشِ دی وایو رو دیدیم :cry2: شکست دادن رئال پر ستاره و صعود فینال کمِ کم واسه 1 روز واسمون تبدیل به زهرِ مار شده بود ,,, فینال بدونِ ندود ؟! تصورش هم وحشتناک بود . تو حقیقت هم وحشتناک تموم شد ,,,,, :cry2: :cry2:

تصویر
:20: :20: :sigh: :cry2:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
دقیقا این یکی از بازیهای ماندگار هست اما پایانی غم انگیز داشت .گل سوم ندود رو هیچ وقت فراموش نمیکنم .کلا بازی زیبایی هم بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
- با تشکر از سهیل بابت نظرسنجی جالبش @};-

1- یوونتوس 2-2 تورینو
کلا تعصب خاصی روی دربی دارم و برام اهمیت نداره که تورینو در چه وضعیتی هست و بردنش چه مقدار سخت، بردن تورینو برای من خیلی مهمه. اما این بازی واقعا بازی جالبی بود. بازی رفت در عین ناباوری 3-3 شد، در حالی که 3-0 جلو بودیم اما به یکباره همه چیز خراب شد و اون پیروزی مقتدرانه رو از دست دادیم، بازی برگشت برای جبران اومدیم که ابتدا هم ترزگل برامون گل زد اما بازیکن تورینو گل مساوی رو به ثمر رسوند و خوشحالی که انجام داد باعث "وحشی" شدن جو ورزشگاه شد، گل دوم رو هم خوردیم اما "انزو مارسکا" مثل فرشته نجات از راه رسید و گل تساوی بخش رو زد و جواب خوشحالی ـه بازیکن تورینو رو داد. به یادماندنی ترین نوع خوشحالی رو انجام داد مارسکا و جو ورزشگاه از چیزی که بود هم بدتر شد.

2- بارسلونا 1-2 یوونتوس
بازی رفت 1-1 مساوی شده بود، این بازی هم 1-1 در جریان بود و یووه بدون داویدز داشت 10 نفره بازی میکرد، این بازی از 2 جهت برای من خیلی ماندگار هست، 1- اخراج داویدز و حرفی که به الکس زد. 2- فرار بیریندلی و ضربه نهایی زالایتا.
یووه تحت فشار بود و داویدز اخراج شد، الکس میره طرفش و میگه : چیکار کردی ؟! مگه نمیبینی ؟! داویدز میگه : آروم باش، به کاری که کردم مطمئنم ! و دقیقا بعد از اخراح بود که یووه دل و جرات پیدا کرد. گل هم که دیگه جای تعریف نداره، قطعا یکی از حساس ترین و ماندگار ترین گل های تاریخ یووه ست.

3- یوونتوس 3-1 رئال مادرید
بازی رفت رو 2-1 باخته بودیم و اون رئال کهکشانی با دل بوسکه تیم مدعی به شمار میرفت، تقریبا همه رسانه ها از قطعی بودن صعود رئال صحبت می کردند، و البته مصاحبه زیدان قبل از بازی ... که واقعا هیچ وقت نمیتونم فراموش کنم. زیدان قبل از بازی مصاحبه کرد و گفت : ما طرز فوتبال یوونتوسی ها رو میشناسیم و باید مثل خودشون "وحشی" بازی کنیم !
بازی فوق العاده ای بود، گل های ترزگه، الکس و ندود رویایی ترین حالت ممکن رو رقم زد، بازی خارق العاده زامبروتا، درخشش بوفون و تورام و ... . انگار همه چیز دست به دست هم داده بود که یووه صعود کنه.

4- یوونتوس 2-1 وردربرمن
پیروزی عجیب تیم کاپلو که با خوش شانسی ـه مفرط همراه بود، دروازه بان برمن فکر کنم ویسه (وایس ؟! :nish:) بود که به اشتباه توپ رو انداخت طرف امرسون، امرسون هم اصلا هواسش به توپ نبود و وقتی که بهش خورد فهمید، سریع هم برگشت و کوبوند تو دروازه ! :nish: تو اوج نا امیدی بسی امید است ! :nish:

5- رئال مادرید 0-2 یوونتوس
6- یوونتوس 2-1 رئال مادرید

صرفا بخاطر گلهای تاریخی ـه الکس که هیچ وقت نمی تونم فراموش کنم، و البته بازی در سانتیاگو برنابئو با 11 مصدوم، تعویض الکس و تشویق تماشاگران ...

7- ناپولی 3-3 یوونتوس
من این بازی رو نماد تیم کونته می دونم ! یووه طوری به بازی برگشت و ترسناک شد که ناپولی در زمین خودش و در حالی که جلو هم بود رفته رفته به مساوی هم راضی شد ! و نهایتا اون حرکت فوق العاده سیمونه په په و ...

8- میلان 0-1 یوونتوس
که البته تو نظرسنجی نیست، ولی گل ترزگه روی پاس برگردون الکس و هموار شدن راه قهرمانی ...

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 ارسال
توی تیم منتخب لیگ قهرمانان سایت گل 3تا از بازیکنای یوونتوس هستن...جرجو،بنوچی،آرتورو :rose:

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
من حافظه ام بدجور ضعیفه :Facepalm: ولی یکی 4-2 ی میلان رو هیچوقت یادم نمیره که تو اون بازی وحشتناک از ده چیلیه خوشم اومد (حیف که بعدش افت کرد) و رفت و برگشت رئال مخصوصن بازی توی سانتیاگو برنابئو و بازی بی نظیر کاپیتان :hc: هعییییییی یادش به خیر قبل از تعویض شدنش یه ضربه ی خییییلی قشنگ هم زد که چسبیده به تیرک رفت بیرون :cry2: لحظه ای که داشت از زمین میرفت بیرون تماشاچیای رئال به احترامش بلند شده بودن و واسش دست میزدن (چقدر بزرگ بود این مرد :زاری: ) اون لحظه واقعا" احساس غرور کردم که طرفدار یووه و الکس هستم یه نکته ی باحالی که اون بازی داشت این بود که بابای من رئالیه و من برای اولین و آخرین بار تو عمرم داشتم با بابام کل کل میکردم :1: انقدر بی جنبه بازی در اوردم که هر لحظه نزدیک بود بگیره منو بزنه :1: یه بار چنان اخمی بهم کرد که صدامو بریدم و نشستم مث بچه ی آدم به تلویزیون خیره شدم :)) بعد بازی هم از ترس خوشحالی نکردم تا وقتی که رفت خوابید بعدش دیگه همینجوری تو خونه بالا و پایین میپریدم

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
خیلی از بازی ها بودن که من به خاطرش با لباس ِ FastWeb به مدرسه رفتم ، اما خب بازی با ایندهوون رو من واقعا دوست داشتم . لحظاتش هیچوقت از ذهنم نمیره . البته که بردن ِ رئال ِ بزرگ یه عشق ِ دیگه ای داشت . شبی که توی کوچه ی ما عروسی بود و همه رفته بودن عروسی و من ِ بچه ی 9 ساله نشسته بودم و بازی رو میدیدم و از ذوق اشک می ریختم . من یوونتوس رو از اولین سالای بچه گیم به خاطر ِ داویدز دوست داشتم و دیوید رو به خاطر ِ گلش توی فینال ِ یورو به ایتالیا و جی جی رو به خاطر ِ اینکه توی یورو 2000 نبود ، خیلی بیشتر از بقیه دوست داشتم . همینطور تورام و ندود و مونترو اما عشق ِ من به الکس از همون فصل با اون موهای تراشیده شروع شد . اصن آدم لذت می برد اون لباس ِ خوشگل ِ FastWeb رو با کاپیتانی ِ الکس میدید . دروغ نمیگم اگه اعتراف کنم که همون شب و بعد از گلش به رئال تبدیل به عشق ِ اول ِ من شد الکس . پیوندی که 9 سال برای من پر از شادی و حس ِ غرور بود و بعد از اون یک عمر خاطره و غم و اشک داشته باشه ! اون شب ، شب ِ قدرت بود . شبی که همه ی دنیا یوونتوسی بودن . اما بدون ِ شک خاطره انگیز ترین بازی ِ من ، برد ِ 2-1 برابر ِ رئال توی تورین بود . اون فصل به خاطر ِ برگشتن به اروپا چه فخری به این و اون میفروختم و چه عشقی می کردم که دوباره اسم ِ یووه رو توی چمپیونز لیگ میاوردم . اون بازی که یووه جلوی رئال کرد ، من به جرئت تا 3 صبح خوابم نمی برد . کی باورش می شد یوونتوس تونسته اون رئال رو ببره ؟ واقعا شبی و حسی بود که فقط و فقط یوونتوسی های میتونستن درکش کنن . یوونتوسی هایی که 2 سال و نیم منتظر ِ این لحظه ها بودن . بعد از گلی که الکس به کاسیاس زد ، تمام ِ لحظات ِ این چند سال اومد جلوی چشمم . :cry2: واقعا حس ِ غم و شادی در هم پیچیده بود . باورم نمی شد که یوونتوس به این سرعت برگشت و حالا داریم رئال رو میبریم . هیچ چی بعد از اون همه عذاب ، مثل ِ این برد نمیتونست مرحم ِ ما باشه . واقعا که تا عمر دارم اون بازی رو از یاد نمی برم . اون حس ، حسی بود که حتی توی بازی ِ برنابئو هم تکرار نشد . یاد ِ روزایی که یووه ی بازنده به ما خیلی نزدیک بود بخیر . :sigh:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
یه بار مختصر توضیحی در موردش دادم ، به نظرم به یادماندنی ترین بازی فینال الدترافورد بود .

یادها و خاطره ها....!

28May2003

درحالی که 46 دقیقه از زمان بازی سپری شده مارچلو لیپی شماره 8 خودش رو آماده میکنه که به میدان بفرسته تا جای خالی پاول ندود رو که بخاطر مرتکب شدن خطا در بازی قبل به روی استیو مک منمن از این دیدار محروم شده رو پرکنه. تابلوی تعویض بالا میره تا شماره 16 تیم مائورو کامورانسی از بازی خارج و آنتونیو کونته به زمین وارد ـشه.

تنها یک دقیقه از حضور آنتونیو توی زمین بیشتر نمیگذره که یووه به وسیله الکس صاحب ضربه کرنر میشه ...... اله پشت توپ قرار میگیره و منتظر میشه تا هم تیمی هاش به محوطه جریمه میلان برسن در حالی که سه چهار قدم به عقب برمیداره و به تابلوهای کنار زمین میچسبه آماده میشه و توپ رو به تیر یک دروازه ارسال میکنه...... شفچنکوی آماده، به عقب اومده تا تیمش رو کمک کنه و موفق میشه توپ رو از سر مهاجمین یووه دور کنه در برگشت توپ به داویدز میرسه و داویدز لیلیان تورام رو صاحب توپ میکنه، تورام توپ رو سانتر میکنه گتوزو توپ رو با سر میفرسته جایی که الکس قرار گرفته [سمت چپ محوطه جریمه]
الکس استپ میکنه حالا توپ رو میکشه روی پای راستش بدون تعلل توپ رو سانتر میکنه به محوطه جریمه میلان و کونته شیرجه میزنه برای رسیدن به توپ، جو استادیوم وحشتناک میشه و یه لحظه همه نیم خیز شدن واسه دیدن گل کونته با سر توپ رو شلیک میکنه و دیدا تنها جهت توپ رو میبینه Wooooow.....Wooow...wow توپ به تیر دروازه برخورد میکنه و گل نمیشه.....آره اون توپ گل نمیشه.
و یوونتوسی ها در حسرت سومین قهرمانی UCL میمونن.

Spoiler

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
[img width=463 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/26328500729836643002.jpg[/img]

نظرتون چیه ؟ اینا هم میتونن تاریخ ساز بشن ؟

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
با این که زیاد از توز خوشم نمیاد (از بعد شخصی عرض می کنم، کاری به مسائل فنی ندارم) ولی یه حسی بهم می گه فوق العاده موفق می شه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

[img width=480 height=366]http://s3.picofile.com/file/7832704943/1001130_402668633185113_1390021997_n.jpg[/img]

:worship:

Nedved123

Nedved123

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 156 ارسال

[img width=720 height=343]http://inec.webatu.com/up/afe487de556e.jpg[/img]

Nedved123

Nedved123

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 156 ارسال

یکی از بهترینها در دنیا :love1:

تصویر

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
کاپیتان های تاریخ یووه :

تصویر
" دلپیرو کاپیتانِ کاپیتان هاست :worship: "

Spoiler

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

تصویر

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
یه جا خوندم کونته بعد از دلپیرو ، پرافتخار ترین کاپیتانه ، با امار بالا فک میکنم این مطلب غلط بوده ، یکی خواهشا توضیح بده؟

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
^^

بازیکنان تاریخ یووه به ترتیب افتخارات :

1- الساندرو دل پیرو - 16 جام

2- گائتانو شیره آ ، آلسیو تاکیناردی ، چیرو فراراو آنتونیو کونته - 14 جام

3- آنتونیو کابرینی و جیانلوکا پسوتو - 13 جام

اون عکس فقط نشون دهنده ی تعداد گل های بهترین مثلث های یوونتوس بود . با این حساب شنیده ی شما هم در مورد کونته درسته :3:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

آلسیو تاکیناردی ، چیرو فراراو آنتونیو کونته - 14 جام

در حقیقت این سه نفر و خیلی های دیگه این 14 جام رو مدیون وجود آله هستن ، جز چیرو ( که اون هم مدافع بود ) اون دو تای دیگه خیلی وقت ها نیمکت نشین بودن مخصوصن اواخر و نمیشه گفت آله مدیون اونا بوده گلزنی هاش رو

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال

^^

بازیکنان تاریخ یووه به ترتیب افتخارات :

1- الساندرو دل پیرو - 16 جام

2- گائتانو شیره آ ، آلسیو تاکیناردی ، چیرو فراراو آنتونیو کونته - 14 جام

3- آنتونیو کابرینی و جیانلوکا پسوتو - 13 جام

اون عکس فقط نشون دهنده ی تعداد گل های بهترین مثلث های یوونتوس بود . با این حساب شنیده ی شما هم در مورد کونته درسته :3:

منظور من این عکس بود

http://www.shiauploa...41276971066.jpg

تشکر میکنم بابت توجه تون :wink2:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی