پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بحث آزاد درباره بانوی پیر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
650 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^^

من تنها تا وقتی توپ از خط عبور میکنه نگاهش میکنم بعدش ی حالت مستی ده بیست ثانیه ای بهم دست میده و بعدا هم ب خاطر نمیارم تو اون ده بیست ثانیه چ اتفاقی افتاده! البته اینم بگم الان همچین احساسی رو فقط در مورد بازیهای اروپایی دارم! تو بازیهای سری آ ب زور رغبت میکنم صحنه گل رو بیش از دو بار ببینم!
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

- بدم نمیاد دوستان به این ماجرا و این بحث کمک کنن

وقتی توپ گل میشه یکی از جذابیتهاش برای من اینه که سرنوشت توپ رو دنبال کنم :1:
یعنی چی ؟
یعنی اینکه توپ رو نگاه کنم و ببینم کجا میره
مثلا به تور میخوره و برمیگرده به زمین
یا اینکه به تور نمیرسه و ...
خیلی اوقات سرنوشت توپ نشون داده نمیشه و دوربین میره سراغ شادی گل :62: ولی خیلی اوقات هم سرنوشت توپ کاملا پیداست و این برام از شادیهای گل هم جذابتره :1: :fp:

شما چی ؟
چه چیزی در حین بازی یا هنگام ثبت گل براتون جذابیت داره ؟
اگه حالشو دارید بنویسید
82695584-71926694.jpg

حین بازی برجسته ترین چیز غیر مهمی که توجه من رو جلب میکنه نحوه جوراب پوشیدن بازیکناست. یا اینکه لباس رو میدن داخل شورت، لباسشون کوتاهه یا بلند، زانواشون خونیه یا نه هم توجهم رو جلب میکنه. مثلا دیبالا جوراب رو زیاد بالا نمیکشه، برناردسکی تا آخرین لول ممکن بالا میکشه. مانژوکیچ لباسش همیشه اونقدر کوتاهه که زیرپوشش کاملا معلومه، پیانیچ معمولا لباسش بلنده. تو فوتبال این روزا کم میبینم زانوی بازیکنی خونی باشه خصوصا تو یووه. ولی توی رم ده روسی همیشه زانو هاش خونین، جدیدا یبار وسط بازی زانوهای زانیولو رو هم دیدم که خونی شده بود.
حین گل هم اولین چیزی که دقت میکنم دیدن چهره گلزن و شادی بعد از گلش هست.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دقیقا منم مثل تو سرنوشت توپو میدیدم یا گل ک میشد فقط تماشاگرا رو توی صحنه گل نگاه میکنم کچجوری تغییر چهره میدن ب چیزای جانبی بیشتر توجه میکنم 

• Aminvo, D E L P I E R O, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

^

چه فتیش خاصی! :1: :fp:

خدا خدا میکنم صحنه اهسته رو از یه زاویه دیگه نشون بده تا بتونم سرنوشت توپو ببینم :fp:  :fp:

مثلا بدترین صحنه زمانیه که مهاجم گلو بزنه و سریع توپو برداره بره وسط زمین 

حالگیری در اوجش برام رخ میده :22:

حین بازی برجسته ترین چیز غیر مهمی که توجه من رو جلب میکنه نحوه جوراب پوشیدن بازیکناست. یا اینکه لباس رو میدن داخل شورت، لباسشون کوتاهه یا بلند، زانواشون خونیه یا نه هم توجهم رو جلب میکنه. مثلا دیبالا جوراب رو زیاد بالا نمیکشه، برناردسکی تا آخرین لول ممکن بالا میکشه. مانژوکیچ لباسش همیشه اونقدر کوتاهه که زیرپوشش کاملا معلومه، پیانیچ معمولا لباسش بلنده. تو فوتبال این روزا کم میبینم زانوی بازیکنی خونی باشه خصوصا تو یووه. ولی توی رم ده روسی همیشه زانو هاش خونین، جدیدا یبار وسط بازی زانوهای زانیولو رو هم دیدم که خونی شده بود.
حین گل هم اولین چیزی که دقت میکنم دیدن چهره گلزن و شادی بعد از گلش هست.

اوه خیلی جالبه . :22: علاقمند شدم . عجب زاویه ای برای دید 
بخصوص اون زانوی خونی جالب بود .

- فوتبال ورزشیه که نمیتونی توپو با دست لمس کنی و خطاست و کارت داره و حتی گاهی پنالتیه
اما در عین حال دروازه بان میتونه توپو با دست بزنه و همچنین موقع اوت باید با دست توپو بندازی 
یه جورایی شبیه زندگیه (جمع اضداده)

دقیقا منم مثل تو سرنوشت توپو میدیدم یا گل ک میشد فقط تماشاگرا رو توی صحنه گل نگاه میکنم کچجوری تغییر چهره میدن ب چیزای جانبی بیشتر توجه میکنم 

آره تماشاگرام جالبن و دنبالشون میکنم 
تماشاگرای میهمانو بیشتر دنبال میکنم وقتی اقلیت هستند و تیمشون گل میزنه
ولی در درجه دو قرار دارن

ویرایش شده توسط اون که من دوسش دارم 11 May 2019 - 06:17 AM.

• Aminvo, L'Avvocato, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

وقتی توپ گل میشه یکی از جذابیتهاش برای من اینه که سرنوشت توپ رو دنبال کنم  :1: 

یعنی چی ؟

خیلی اوقات  سرنوشت توپ نشون داده نمیشه و دوربین میره سراغ شادی گل :62: ولی خیلی اوقات هم سرنوشت توپ کاملا پیداست و این برام از شادیهای گل هم جذابتره  :1:  :fp: 

شما چی ؟

اگه حالشو دارید بنویسید 

82695584-71926694.jpg

- من فقط وقتی که شوت های محکم از راه دور میزنند دوست دارم ببینم توپ چطوری به تور میخوره و برمیگرده،

اما به جز این آستین کوتاه و یا بلند بودن پیراهن بازیکن ها معمولا جلب توجه میکنه برای من و البته رنگ کفش هاشون.

از کفش های مشکی خوشم نمیاد :nish:

• eⁿzº, Aminvo, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

امسال برای من ،، بدترین نحو ممکن تموم شد 

تیمم فوتبال انچنان مرغوبی ارائه نداد .

کونته اینتری شد .

تیمم به آزاکس باخت و بدتر اینکه فینال اروپا هم 4 تا انگلیسی بالا اومدن . و بدتر اینکه لیورپول قهرمان شد 

یعنی اگه از من بپرسن دوست داری کدوم باشگاه منحل بشه مطمئنا من میگم لیورپول 

حالا حسابشو بکنید چقدر بد بوده برای من که لیورپول قهرمان اروپا شده 

ولی دیگه مثل گذشته اون حساسیتها رو ندارم و البته به طرفداران لیورپول احترام میذارم

حالا از دوستانی که هم عاشقه لیورپول هستند  بخصوص @King Crimson  و  alexdelpiero (مهدی)

و هم عاشقه یووه سوال دارم که چطور شد که این حس رو دارید ؟

چی شد و از چه زمانی هم لیورپول رو دوست دارید و هم یووه رو ؟

فینال اروپا بین یووه و لیورپول طرفدار کی هستید؟

اگر دوستان دیگه هم مشارکت کنن و علاقمندهاشون رو بگن بد نیست . :53: 

• mory, eⁿzº, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

عشقم کشیده اینو بنویسم اینجا :1: 

فقط بعد فنی تیم رو دیدم و کاری ندارم به حواشی اونا

بوفون

فرارا     *    کاناوارو 

کابرینی                                       زامبروتا

پیرلو

ندود        *     دی لیویو 

ربرتو باجو                                

دل پیرو        راوانلی 

.............................

چیطورس؟ خوبس ؟ یا داویدزا بخرم ؟

• Orphée, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

دی لیویو ؟

اگه دیلیویو الان بازی میکرد امروز همه مسخره اش میکردن

بازیکن کنار بود توپ میبرد تا وسطهای زمین حریف بعدش ترمز میزد پاس رو به عقب میداد..

• mory, Aminvo, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

:1:  :1:

• mory, Aminvo و DMC از این پست تشکر کرده است

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 ارسال
  • Locationتهران

عشقم کشیده اینو بنویسم اینجا :1: 

فقط بعد فنی تیم رو دیدم و کاری ندارم به حواشی اونا

بوفون

فرارا     *    کاناوارو 

کابرینی                                       زامبروتا

پیرلو

ندود        *     دی لیویو 

ربرتو باجو                                

دل پیرو        راوانلی 

.............................

چیطورس؟ خوبس ؟ یا داویدزا بخرم ؟

خوبه :1:

من به حای دی لیویو ، تاکیناردی و‌میزارم البته دوست داشتم کامورانزی باشه ولی خط هافبک در دفاع ضعیف میشه

به جای زامبروتا هم توریچلیو‌میزاشتم :1:

• Orphée, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

ولی خداییش اون زمان توریچلی هم به خاطر اسم زیباش و هم چهره مخوفش زبانزد همه فوتبالی ها بود...تو زمین های خاکی

• mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ما علاقمند به یووه و بازیکنای یووه و مثلا اله هستیم(من خودم همیشه و همه جا اسم دل پیرو سره زبونمه !!! انگار داداشمه یا بچم !!!)

سر بازیکنان اروپایی و تیمای اروپایی با هم دعوا میکنیم

اما آیا یه اروپایی پوستر رضا زاده رسول خادم  دبیر هادی ساعی علی دایی رو نگهداری میکنه ؟

و بخاطرش دعوا میکنه !!!

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

به کدامین قبله نماز بخوانم ؟

حالم اصلا خوب نیست

از چاله به چاه افتادیم 

هر بیشتر میجویم بیشتر نمیدانم  و بیشتر نمی یابم

گیج و مبهوتم

فرانسویا اومدن یه کتکم بهمون زدن و رفتن

پارسالم یانگ بویز بود و اژاکس!!

"" فقط با سایه ی خودم خوب میتوانم حرف بزنم ، اوست كه مرا وادار به حرف زدن می كند ، فقط او میتواند مرا بشناسد ، او حتماً می فهمد ... می خواهم عصاره ، نه ، شراب تلخ زندگی خودم را چكه چكه در گلوی خشك سایه ام چكانیده به او بگویم:

" ایــن زنـــــدگــــی ِ مـن اســت !  ""

8h3h_unnamed.jpg

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Mario Sconcerti

بعد از 4 سال و اندکی بیشتر از 100 بازی او (کیه‌زا) می‌تواند برود. همین برای فیورنتینا کافی است؛ آنها برنده این معامله خواهند بود.

بازیکنی که در هر بازی بیش از سه حرکت مهم انجام نداده اما یووه همیشه به دنبالش بوده! 

چگونه می‌توان در مورد آینده او در یوونتوس صحبت کرد وقتی این باشگاه این روزها در فروش بازیکنانِ حقوق‌بالایش درمانده و یا توانی برای پرداخت دستمزدهای سنگین به بازیکنانی که روزی مثل کیه‎زا به هزاران امید به این باشگاه آمدند، ندارد؟

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

اساساً سياست هواداري‌ام را بر اين پيش‌فرض پايه‌گذاري كرده‌ام كه وقتي مؤمن به باشگاه محبوبم (در اينجا يوونتوس) شده‌ام كليت آن را با تمام فرازها و فرودها، بردها و باخت‌ها، اشتباهات و كاميابي‌ها و دوگانه‌هايي به همين منوال پذيرفته‌ام.

در واقع تقابل و تضاد همين اِلمان‌هاي دوئال، طرفداري از يك تيم را جذاب و هيجان‌انگيز مي‌كند. در عين حال؛ به تصميم مديران نيز هميشه اتكا كرده‌ام و احترام گذاشته‌ام و در عين حال هرگاه نيز نياز باشد ابايي از نقد نداشته‌ام.

يوونتوس براي من نه سياره‌ روياها يا منظومه ايده‌آل‌هاي فوتبالي‌ام كه فقط «يوونتوس» است؛ با تمام اوج و فرودش.

فوتبال نيز همين است؛ تقابل دستگاه entertainment سازي و gambling. دوگانه مذبوحي كه بسياري از انديشمندان و منورالفكران نيز به ديد guilty pleasure هايشان به آن مي‌نگرند

و توقعي بيش از اين مختصات از آن ندارند. شعارهاي اخلاقي و تنزيهات لايتچسبك بر تاركِ مانيفستِ نهادهايي كه خود همواره آشيانه فساد (فيفا، يوفا، اي‌اف‌سي، كاف، کونمبول، کونکاکاف، او‌اف‌سي) بوده‌اند نيز

بيشتر به درد پزهاي شيك و پيك مي‌خورد و كاركردي بيش از خدمت به پروپاگانداي آنها ندارند.

وقتي تغييرات (ورودي‌ها، خروجي‌ها، سياست‌گذاري‌هاي اقتصادي و برنامه‌ريزي‌هاي راهبردي) زير نظر آنيليو با اجراي ندود و پاراتيچي و همراهي آندره‌ا پيرلو انجام مي‌شود، ديگر هيچ ترديدي

در هدف‌گذاري‌هايم نمي‌كنم و مؤمنانه همسو با استراتژي‌هاي باشگاه محبوبم در انتظار مواجهه ثمره آنها مي‌نشينم؛ خواه با شكست توأم باشد خواه با ظفرمندي.

چرا؟! چون «يوونتوس» برايم «يوونتوس» است؛ نه رقص ستاره‌ها، نه حضور مؤبد در مرتفع‌ترين قله‌هاي فوتبالي و نه بنا نهادن اميد بر پشت در خانه بي‌سرانجام‌ترين بادها.

زوف، شيره‌ا، آنيلي، دل‌پيه‌رو، بوفون و ... برايم به قول آلن بديو وقتي event مي‌شوند و يا هنگامي واجد ارزشي متمايز با غول‌هاي مشابه مي‌شوند كه ذيل هويت يوونتوس تعريف شوند؛

در غير اينصورت از حيثِ كلي و فوتبالي، تنها فرق ميان ليونل مسي با مثلاً ديويد ترزگه، تنها افتراقات فني و امثالهم است و لاغيــر.

• saeed-nedved, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اول باید ریشه یابی بشه ببینیم چ‌چیزی باعث علاقمون به یوونتوس شده،من میتونم براتون توضیح بدم که چه چیزی منو جذب یوونتوس کرد و باعث علاقه مند شدن من به یوونتوس شد فارق از بحث آلگری و غیره ....به هر حال هر کس برا طرفداری یوونتوس متر و معیاری داره و الکی صبح از خواب بلند نشدیم طرفدار یوونتوس بشیم ،من به شخصه سبک بازی یوونتوس و ایتالیا باعث جذب من شد تیمیهایی که دفاع کردن رو به خوبی بلدن و با ضدحملات مرگبار به نتیجه دلخواه میرسن مهم نیست تیم مقابل چه تیمیه میخواد اون تیم مارادونا رو داشته باشه یا پله فرقی نمیکنه باید با تموم وجود و تلاش برای پیروزی بحنگه و عقب نکشه به معنای واقعی کلمه تیم بودن ، شما نمیتوانید بگید هیچ کس از دادن تیم حجومی بدش نمیاد ولی من میتونم بهتون بگم من از تیم کاملا حجومی که به سبک احمقانه حمله می‌کنه متنفرم نمونش یوونتوس ساری اوایلش حملات پیاپی و زدن بیشتر از یه گل و خوردن گل‌های احمقانه و سهل انگارانه بزارید توضیح بدم منظورم رو که کسی بد متوجه نشه و مثال بزنم شما ببین همه از قهرمانی کلوپ حرف میزنن‌ و این اواخر فلیک با بایرن ولی قهرمانی های زیدان رو میزارن پای شانس و داوری و همه چی غیر توانایی زیدان در مربی گری ،من دوست دارم یوونتوس گل‌های زیادی بزنه ولی به سبک خودمون نه تقلید از سبک تخمی گواردیولا و سبکهای مشابه ، اینکه فوتبال رو به پیشرفته و اینکه با بازی دفاعی نمیشه قهرمان شد شاید درصدش کمتر باشه ولی نشدنی هم نیست ،من براتون مثال میزنم تیم بایرن هاینکس رو تو دفاع بشدت سازمان یافته و تو ضدحملات بشدت مرگبار این سبک مورد علاقه منه که تا حدودی تو یوونتوس همیشه این مدلی بوده خب بنظرتون این سبک بازی رو آیا میشه با گواردیولا و مربی هایی از این دست پیاده کرد پاسخ خیره ،با‌الگری میشه با سیمئونه میشه با زیدان میشه با دشام‌ میشه ،من بر اساس این متر و معیار طرفدار یوونتوس شدم ،یه مثال دیگه بزنم براتون همه از تیم سیمئونه متنفر بودن و از سبکش ولی من به شدت لذت می‌بردم، می‌خوام بگم علایق مختلفه من بهترین گزینه ممکن رو زیدان می‌دونم ،سیمئونه در درجه دوم ،با کلوپ هم میشه ارتباط برقرار کرد تا حدودی ولی خب بدون فندایک مشخص شد اونم هنر دفاع کردن رو بلد نیست ،خیلی دوست دارم بدونم چی شد طرفدار یوونتوس شدین و جذب این تیم شدین هر کس دلایل خودش رو داره من بالا کاملا گفتم دوست دارم مال بقیه رو بدونم اگر دوست داشتین به اشتراک بزارین

کاملا درسته ،این بحث شما حرف دل من هستش 

من هم تقریبا به همین دلایل یوونتوسی شدم 

به همین دلایل ایتالیایی شدم

اما فرق بزرگی که توی اون فوتبالی که من عاشقش شدم و آلگری در این هستش که فوتبالی که من دوسش داشتم

به غایت در بازیسازی تبحر داشت

مدافعین کناری بزرگ و سرشناش و صاحب سبک داشت

مهاجمین فانتزی باز داشت

در ضد حملات بی رحم بود

فوتبال شلخته ارائه نمیداد

روبروی کالیاری و لچه تورینو ورونا توپو نمیداد به حریف

وینگرش مانژوکیج نبود

خدیرا و متیودی نمیخرید

دفاعش خوب بود ولی فوتبال دفاعی بازی نمیکرد 

• Orphée, mory, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationzahedan
با داشتن بازیکن فانتزی باز کاملا موافقم ما همیشه شماره ده های خوبی داشتیم وقتایی که یه ده خوب داشتیم بهترین نتایج رو گرفتیم همین دو فینال آخرم اولیش رو کاملا رو تاثیر گزاری توز بود دومیش هم داشتن دیبالای آماده یکی از دلایلی که به دیبالا کم تر نقد میشه و بچه ها ترجیح میدم اون نره و رونالدو بره همینه چون یاد آور شماره ده های خوبمونه از وقتی رفتیم دنبال تغییر سبک بازیمون این بنده خدا کلا تعطیل شد و البته مصدومیت‌هام تا حدودی تاثیر گزار بود ،
  • Orphée, eⁿzº و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

وقتی توپ گل میشه یکی از جذابیتهاش برای من اینه که سرنوشت توپ رو دنبال کنم  :1: 

یعنی چی ؟

خیلی اوقات  سرنوشت توپ نشون داده نمیشه و دوربین میره سراغ شادی گل :62: ولی خیلی اوقات هم سرنوشت توپ کاملا پیداست و این برام از شادیهای گل هم جذابتره  :1:  :fp: 

شما چی ؟

اگه حالشو دارید بنویسید 

یکی از بهترین لحظه هایی که جدیدا برام رخ داد گل دوم کریم بنزما به سوئیس بود

کریم هد زد

توپ گل شد و یه چند لحظه با تور مماس بود 

آخ که چه حالی داد :1: 

^

چه فتیش خاصی! :1: :fp:

333333333333_zwf7_thumb.jpg

• Orphée و eⁿzº از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

jonathan-bachini

جاناتان باکینی

وقتی سال 99 به یووه اومد فکر میکردیم یکی از بهترین استعدادهای ایتالیایی رو صید کردیم 

حتی زیرنظر زوف برای تیم ملی هم بازی کرد

ولی بعدها محو شد 

بدون هیچ گل زده ای بعنوان بخشی از قرارداد بوفون به پارما دادیمش 

یکی دوبار ازمایش کوکائینش مثبت شد و نهایتا برای همیشه محروم شد 

bachini%2B0.jpg

• eⁿzº, Escanor و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad

من ب عنوان ی هوادار یووه ک از حدود 2006 و اینا طرفدار این تیم شدم تا ب حال ندیدم یووه تو هیچ تورنمنتی حتی دوستانه با اختلاف 4 گل یا بیشتر ببازه! داداشم هم ک طرفدار چلسیه وضعیتش مثل من بود! تو همه این سالها هر چی تیم مطرح بوده رو دیدم با نتایج سنگین شکست خوردن! لیورپول ، منچستر، میلان، بارسا و همه و همه... خیلی جاها تا مرز شکسته شدن این رکورد پیش رفتیم ولی تیم هامون جون سالم ب در بردن مثلا پارسال یووه تو نیوکمپ سه هیچ عقب بود ی گل سالم هم خوردیم ولی داور نگرفت! طی دو سه سال اخیر تبدیل ب ی وسواس و کل کل جدی شده بود! تا اینکه دیشب جفت تیمامون 3.0 عقب بودن! تو اون دقایق آخر بازی با آتالانتا بیشتر از اینکه از حذفمون ناراحت باشم از این میترسیدم گل چهارم رو بخوریم! سرانجام یووه گل نخورد و از اون طرف چلسی چهارمیو خورد! حالا امیدوارم این رکورد از دست نره حداقل برای من!

البته یووه شکست سنگین زیاد داشته تو تاریخش اما از دوستانی ک قدیمی تر هستن ی سوال دارم، آخرین شکست یووه با اختلاف 4 گل یا بالاتر تو کدوم بازی بوده و تو چ سالی؟ از حس و حالتون هم بگین در اون لحظه ممنون میشم!

:2:
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Sayyed Amir و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی