پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سالزبورگ 1 - 1 یوونتوس (بازی سوم مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
105 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تصویر

سالزبورگ اتریش- یوونتوس ایتالیا
استادیوم رد بول آرنا
پنجشنبه ۲۹ مهر (۲۱ اکتبر) ساعت ۲۲:۳۵ به وقت ایران

نتایج بازی های قبل:
منچستر سیتی ۱ - ۱ یوونتوس
لخ پوزنان ۲ - ۰ سالزبورگ

برنامه بازی های بعد: (۴ نوامبر)
یوونتوس - سالزبورگ
لخ پوزنان - منچستر سیتی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

سالزبورگ تنها تیم بدون امتیاز گروه هست،
فکر کنم با توجه به اینکه آمائوری تو لیگ بازی کرده، یاکوئینتا و الکس زوج خط حمله یووه باشند؛

امیدوارم مشکلی پیش نیاد تو بازی و راحت بتونیم ببریم، ضمن اینکه کراسیچ اگه فیکس بود، حداقل 90 دقیقه بازی نکنه و بهش استراحت بده.
همینطور ملو،
دروازه بان هم به احتمال زیاد که منینگر هست طبق بازی های قبلی یورو لیگ.

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
من ترجیح میدم که به بیشتر بازیکنا استراحت بده مثل کراسشچ اما به هر حال این بازی خیلی مهمه و باید ببریم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این بازی احتمال بازی کردن بازیکنانی چون لگروتالیه - موتا - په په و حتی مارتینز بیشتر خواهد بود !!! البته دل نری خیلی به ترکیب تیمش دست نمی زنه والا ! سالزبورگ هم اگه بخواد مثل گذشته بازی کنه با سیستم 4 - 4 - 2 بازی می کنه که مهاجمان سرعتی داره !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بهرحال هر چقدرم که قبول کنیم نباید به ترکیب دست زد ولی خوب بقیه هم باید بازی کنن که روی فرم بمونن اگر یه مدت بازی نکنن از فرم خارج میشن و وقتی که خدایی نکرده بازیکنی مصدوم بشه یه بازیکن کاملا از فرم خارج شده داریم باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بازیکنان دعوت شده به بازی برابر سالزبورگ : 2 Motta 3 Chiellini 4 Felipe Melo 5 Sissoko 8 Marchisio 10 Del Piero 11 Amauri 13 Manninger 19 Bonucci 21 Grygera 23 Pepe 25 Martinez 27 Krasic 29 De Ceglie 30 Storari 31 Costantino 33 Legrottaglie 34 Ferrero 35 Buchel 36 Giandonato 41 Giannetti

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خط هافبک یوونتوس فکر میکنم این بازی اینطوری باشه: ----کراسیچ------------ملو---------سیسوکو---------مارکیزیو---- به نظرم کراسیچ باید حتما باشه چون خلق موقعیت ما فقط توسط اون انجام میشه. اگر تا انتهای نیمه اول به جایی رسیدیم میتونه با په په هم تعویض بشه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من به شخصه ترجیح میدم به ملو استراحت بده و از کراسیچ--سیسوکو--مارکیزیو و کراسیچ استفاده کنه اگه تیم جلو افتاد کراسیچ و مارکیزیو رو بین دو نیمه با په په و مارتینز عوض کنه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من ترجیح میدم ترکیب این باشه منینگر ترائوره ، لگروتالیه ، کیه لینی ، موتا سیسوکو ، مارکیزیو مارتینز په په الکس ، یاکوئینتا باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

من ترجیح میدم ترکیب این باشه

منینگر

ترائوره ، لگروتالیه ، کیه لینی ، موتا

سیسوکو ، مارکیزیو

مارتینز په په

الکس ، یاکوئینتا

باتشکر

یعنی "باتشکر" نوک حمله بازی میکنه ؟ :دی:

----------------

منم به شدت موافق بازی کردن لگرو ام

ولی میدونم به همراه مارتینز تر میزنن به بازی :دی:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
مثل اینکه حواست نیست یاکوئینتا نرفته ها! زوج خط حمله فقط الکس و آمائوری هست. به هر حال باید به همین رضایت داد؛ چاره ای نیست؛ بالاخره آدمیزاده دیگه؛ بعضی وقت ها مصدوم می شه. فقط امیدوارم این بازی رو دیگه آمائوری خوب کار کنه.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

من به شخصه ترجیح میدم به ملو استراحت بده و از کراسیچ--سیسوکو--مارکیزیو و کراسیچ استفاده کنه

مگه یوونتوس چندتا کراسیچ داره :دی:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بر و بکس از اسم کراسیچ یه copy دارن،هر جا کم میارنpaste میکنن :دی: این روزا بیشترین کلمه ای که تو فوروم کاربرد داره کراسیچ ه! من دقیقا با سپهر موافقم.در مورد تعویض هایی که گفت.بدم نمیاد واسه تنوع هم که شده بازیکن 12.5 میلیونی رو ببینم! البت من فکر میکنم مبلغ خرید مارتینز 12.5 میلیون یورو ریال بوده

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
دل نری گفته که می خواد تو این بازی به کراسیچ و امائری استراحت بده........ کاره خوبی کرده به نظر من.......... و می خواهد از مارتینز و سیسوکو و موتا استفاده منه......... به نظر من استفاده از موتا درست نیست.......

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
البته به امائوری استراحت نمی ده چون بازیکن دیگه ای نداره تو خط حمله فقط الکس و امائوری رو داره پس طبیعتا به امائوری استراحت نمی ده ولی استراحت به کراسیچ منطقی به نظر می رسه جدا از وضعیت یووه تو جدول این گروه حتما باید این بازی رو ببریم تیم کم کم باید به بردن عادت کنه تیمی که می خواد قهرمان بشه باید به بردن عادت داشته باشه طوری که اگر بد هم بازی کرد باز هم بتونه 3 امتیاز رو بگیره

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دلنري خودش اعلام كرده كه موتا و اله و امائوري از ابتدا بازي ميكنن .

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
دل نری:امائوری نیز بازیکن مهمی برای یوونتوس محسوب می شود اما در حال حاضر فکر می کنم باید کمی استراحت داشته باشد تا به شرایط ایده ال برسد. من از خودم که نمی گم............ دل نری می گه........... یاکی هم که نیست...... پیش اله می خواد کی رو بزاره خدا می دونه........

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فکر نکنم این جمله “Amauri is an important player who needs to get his match fitness back,” continued Del Neri. این معنی که شما گفتی رو بده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری : - ما نمی تونیم ترکیب رو زیاد تغییر بدیم. - یاکوینتا و رینائودو هم علاوه بر غایبان لیگ اروپا نداریم. پس به دلیل محدودیت هایی که داریم نمیشه زیاد تغییر رو چرخش داد. - من تلاش می کنم به کسایی که کمتر بازی کردند فرصت بدم، ولی درهر صورت فکر می کنم فردا دلپیرو، سیسوکو و موتا بازی کنند. - مارتینز فرم خیلی خوبی پیدا کرده و فکر می کنم به کراسیچ استراحت بدم. - به این دلیل نیست که ما حریف رو دست کم میگیرم یا ارزش لیگ اروپا برای ما کمه، ولی بهرحال باتری بعضی بازیکن ها هم باید شارژ بشه ! - درون دروازه هم منینگر بازی خواهد کرد. - آمائوری بازیکن مهمی برای ماست که باید سریع تر فرم مناسب رو پیدا کنه. اون همین الان خود بازی می کنه ولی باید پاش به گل زنی هم باز بشه. - سالزبورگ تیم خوبی که ما بهش احترام می زاریم. اونا بازیکن های با تکنیکی دارند و در حط دفاع خیلی فیزیکی هستند. ما برای پیروز شدن باید با تمام وجود بازی کنیم. - الویت ما ؟ الویت ما اینه که یوونتوس باشیم. ما دوست داریم تا جایی که ممکنه در تورنمنت پیش بریم و در کنار سری آ به تجربه ی اروپای تیم هم کمک کنیم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این بازی دیگه فقط برد میطلبه، بعد از دو مساوی اگه این بازی رو هم نبریم کار به مشکل میخوره. تو دروازه که منینگره، تو خط دفاع که حتما موتا و کیلینی و بونوچی و گریگرا بازی میکنن. خط هافبک هم فکر کنم همونی باشه که تو بازی با منچسترسیتی بود. براساس گفته های دلنری هم که با فیکس بودن الکس احتمالا آمائوری هم کنارش باشه مگه اینکه بخواد از یه فوروارد استفاده کنه که خیلی بعیده. یه برد پرگل میتونه صعودمون رو قطعی کنه بخصوص اگه منچستر بتونه از پس لخ پوزنان بر بیاد که حتما برمیاد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی