پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پائــــولـو مــــونتـــرو - Terminator

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
54 پاسخ برای این موضوع

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
خشن بود و کارت قرمز زیاد میگرفت. اما با این حال دوست داشتنی و متعصب بود یاد دوران طلائی بخیر

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
مونترو :hmm: :hmm: :hmm: کاش میتونستم یه روز توو زندگیم زوجه دفاعیت میشدم و ساپورتم می کردی :hmm:
  • اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
در نبود تو و بلازی کامبیاسو را به خدا واگذار میکنیم.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
یه صحنه رو یادم نمیره ؛ نمی دونم کسی عکسشو داره یا نه! (نمی دونم ذهنم درست یاری نمی کنه واسه دوران طفولیتـــه) اما فکر می کنم همین بازی با اینتر بود که بعد از اخراج و دریافت کارت قرمز ، استوک هاش رو به پشتش گرفت قدم زنان از کنار پرچم کرنر از مستطیل سبز خارج شد :1: از اون دست بازیکن هایی بود که پیش هوادارای یووه خیلی عزیز بود و طرفدارای سایر تیم ها فوران ِ حس تنفر بود :2: خشونتش رو دوست داشتم
  • tecra از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
- یووه برای خط حمله ش به چه بازیکنی نیاز داره ؟
مونترو : یووه تیم خوبی برای اروگوئه ای هاست، پس سوارز میتونه گزینه خوب و در دسترسی باشه.

آیا کاسرس میتونه مونتروی بعدی یووه باشه ؟
مونترو : کاسرس مثل من خشن نیست، ولی عشقش به یووه مثل من هست.

MONTERO

• mory از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
- بعد از بازی با رئال از مونترو پرسیدن که اگه این بازی چند سال زودتر انجام میشد، باز هم گل می زدی ؟ جواب داده : نه، فکر نمی کنم، احتمال اخراجم بیشتر بوده ! :lol:
  • mory و tecra از این پست تشکر کرده است

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

[img width=407 height=450]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/45/Paolo_Montero.jpg[/img]

تولد مونترو باشه و تبریک نگی؟!

تولدت مبارک ترمیناتور...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال
لقبش تو حلقم.لقبش ـش رو نمیفروشه؟ :1:

M O D I G L I A N I

M O D I G L I A N I

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 13 ارسال
[img width=600 height=350]http://upload7.ir/images/69106416187435198145.jpg[/img]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

99119339147169089867_thumb.jpg

پائولو مونترو مدافع سابق یوونتوس رکـورد بیشترین اخراج تو تاریخ سری آ رو داره !

مونترو قبل از یووه تو آتالانتا بازی می کرد و تو سال 2003  از زمان اومدنش به فوتبال ایتالیا ، برای پانزدهمین بار کارت قرمز دریافت کرد !

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
امروز تولد پائولو مونترو ست. تولدت مبارك اروگوئه اي خشن :worship: :8:
  • AAG, Principino, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

توتو اسپورت روز تولدش سراغش رفته بوده و گپ و گفت صمیمانه ای با هم داشتن :

"من بت یوونتوسی ها هستم؟ می دونم ، می دونم :1:  اما خودمم یوونتوسیم من طرفدار یوونتوس شدم و هنوز هم هستم ، ۱۳۰۰۰ کیلومتر از هم دوریم ولی بازهم هیچ بازی یووه رو از دست نمی دم ، از تلیویزیو با خانواده تماشا می کنیم.هم سری آ هم لیگ قهرمانان. یه عشق ناتمام؟ مم ، از نفرت زاده شد ، من یوونتوسی شدم ، چون بهتری تیم منفور بود و این منو راضی می کرد :1: یووه کاریزمای پیرلو و توز و ویدال رو از دست داده؟ به نظر من اونا بازیکنایی بودن که شخصیت می دادن به تیم مثل جیجی. اما اعتقاد دارم این همه بازیکنای خوبی که به تیم اضافه شدن شوق و انگیزه ی اثبات دارن.من اعتقاد دارم مدیرا خیلی خوب برنامه ریزی کردن و یه تیم قوی ساختن.حالا فقط یووه است که باید کمی صبور باشه.هوادارای یوونتوس عادت کردن به بردن ، جنگیدن تا آخر تو همه ی رقابت ها.و این درسته چون یوونتوس باید ببره. این تو تاریخش نوشته شده.ولی فکر می کنم که هوادارا وضعیت رو درک می کنن و ما از این تیم جدید همون طور که پیشرفت می کنه حمایت می کنیم.خواهید دید  که در پایان پیروز می شیم یا حداقل تا آخرش می جنگیم.تو لیگ قهرمانان هم شاید همین باشه. "

"هنوز داغ فینال برلین رو دارم؟ نه اما ... من کاملا ناامید نبودم. یوونتوس با اختلاف اندکی بازی رو باخت ، این به خاطر برتری و قدرت بارسا بود. می دونم باخت تو فینال چه حسی داره؟ بله ، خیلی گّنده! اثر روانی باخت بیشتره یا انگیزه ی انتقام؟ دومی! وقتی فینال رو باختید ، مُردید. اما بعدش می خواین با پیروزی اون احساس رو پاک کنید.فینال منچستر بزرگترین حسرت زندگیمه؟ بازم می گم ، تقریبا هر روز یادم میاد ، وقتی هم که خودم یادم نمیاد بچه هام بهم یاداوری می کنن ، خیلی ظالمن :1: هی میان صدام میکنن و مجبورم می کنن که پنالتی که خراب کردم رو تو یوتیوب ببینم ، شیطونکا  :1: "

"هوادارا در مورد هرنانس اختلاف نظر دارن؟ هرنانس به نظر من بازیکن خوبیه.ازش خوشم میاد و خوب بازی می کنه.باید صبور باشیم.دو تا شکست اول فصل؟ یوونتوس بیشتر انگیزه خواهد داشت ، خشمش بیشتر میشه.من جو رو می شناسم ، با این دو شکست عوض میشه.واسه اسکودتو یوونتوس همیشه مدعیه؟ بله ، یوونتوس و رم.بعد از دیدن بازی یکشنبه می تونم بپذیرم که رقابت بین این دو تیم خواهد بود.و ۶ امتیاز اختلاف بین یووه و صدر جدول فکر نمی کنم مشکلی باشه.تو سال های اخیر یوونتوس همیشه با ۱۵-۱۶ امتیاز اختلاف قهرمان شده و هنوز شانس این هست که تکرار بشه. دوباره تکرار می کنم ، باید صبر کرد. "

"تورینو تو صدر جدول؟ با مزه است :1: دربی رو نمی برن  و دوست هم ندارم بتونن ببرن ، یوونتوس همیشه بهتر از اونا بوده ، ولی اینکه صدر جدول هستن لبخند به لبام می شونه. پس ما دربی رو می بریم :nish: ، درواقع اینجوری بنویسین ، تاتی عزیز - دوست قدیمی مونته رو - خوبه که از ما بالاترید ، ولی کلی دربی بوده که باختید.اینجوری عصبانی می شن ، باید هم بشن. اما جدی ، همیشه دوست داشتم تورینو رو شکست بدم ، اما همیشه احترام زیادی واسه تاریخش و هواداراش قائل بودم. این کینه توزی که تو دربی هست بیشتر درون زمینه تا خارج از اون.هیچ وقت خشونتی نبوده. الان دارم چکار می کنم؟ می خوام مربی بشم ، دوره اش رو تو اروگوئه به پایان رسوندم ، باید یه تیم پیدا کنم. چرا تو ایتالیا این کار رو نمی کنم؟ چون مدرکم تو ایتالیا معتبر نیست."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

نمیشه یوونتوسی بود و مونترو رو دوست نداشت. یکی از خاص ترین، خشن ترین و در عین حال متعصب ترین یوونتوسی ها و یکی از کامل ترین مدافعان نسل خودش.

مونترو هم ازون بازیکنای بدشانس یوونتوس بود که 3 باخت در فینال اروپا رو تجربه کرد. تقابلش با رونالدو یکی از دیدنی ترین لحظات در دربی ایتالیا بود.

تولدت مبارک. :8:  :53:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

پائولو مونترو مدافع سابق یوونتوس که همیشه به بازی درگیرانه و خشن معروف بوده در مورد بازی دیشب یوونتوس مقابل مونشن گلادباخ و تساوی بدون گل دو تیم گفت . مدافع سابق و اروگوئه ای یووه توضیح داد :

" تمام تیم ها در لیگ قهرمانان قوی هستند و تیم ضعیف وجود ندارد ، همه آن ها قابل احترام هستند . بازیکنان یووه باید بدانند در این سطح از مسبقات فرصت از راحت بدست نمی آید و باید قدر آن را بدانند. در این رقابت ها باید از فرصت ها استفاده کنیم تا امتیازات را بگیریم "

" انتظار بازی مسئولانه تری از بازیکنان یووه هم در اروپا و هم سری آ دارم زیرا بسیار راحت موقعیت ها و در پی آن امتیازت را از دست می دهند . تیم تغییر کرده و بازیکنان جدیدی اضافه شدند ولی باز هم می گویم که این دلیل از دست رفتن این تعداد از موقعیت در بازی نمی شود "

" هواداران با توجه به موفقیت و رتبه یووه در فصل پیش انتظار بیشتری از این تیم دارند که باید برآورده شود "

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

With his often ugly punching, kicking and cold-hearted aggression, remains one of the more controversial. An example to many, an enemy to most too. A winner, though, at all costs.

پ.ن : ترجیح میدم ترجمه نکنم این جمله رو و خودتون بخونیدش چون آهنگ زیبایی داره ... بهترین چیزی که در مورد مونته رو می شه گفت ....

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

qnirllj9z8km1nide0di_thumb.jpg

:21: الدهنت ، السرویس   :21:

:worship:  :2laugh:  :8:

زیرش نوشته این کار رو هم واسه روحانی کردیم  (‌منظورش اون جعبه هست که رو ارم اینتر گذاشته  :2laugh:  اشاره به سفر روحانی به ایتالیا که به خاطرش روی مجسمه های برهنه رو پوشونده بودن  :2laugh: )

پائولوی با غیـــــــرت  :6:

• El rey leon, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

Paolo Montero – Il Guerriero Solitario

تولده این جنگجوی تنها بود . 

• mory, MaMpIeRo, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

کسی که بخاطر خشونت و تکلاش یوونتوسی شدم.

یه عشق بود واقعا.

• mory, AliReZaZa, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کسی که بخاطر خشونت و تکلاش یوونتوسی شدم.

یه عشق بود واقعا.

یولیانو و رامپولا ومونترو و باتیستوتا 1995

0FN0A8UT-008-k06D--896x504@Gazzetta-Web.

• mory, MaMpIeRo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دفاع چپ دفاع وسط واقعا خوب بود  ژنش ب یووه میساخت .....اما اشتباهات و سوتی هایی هم داشت ولی واقعا خوب بود کیلینی ب خوبی جاشو پر کرده

• tecra, D E L P I E R O, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی