پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اســتــفــانــو تــاکــونــی - Tarzan

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
44 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال
تاکونی گفته دل پیرو یک چهره فراموش نشدنی در تاریخ یوونتوس و ایتالیاست و یک شخصیت برتر نسبت به همه کسایی که توی عمرش دیده !!
  • اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال
تاکونی : نمایش بوفون درون دروازه هر کسی رو شیفته خودش می کنه؛ این فصل یووه تیم خوبی هست ولی بوفون سهم زیادی داره توی تیم و باعث توازن شده.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر

تاکونی بعد از اتفاقاتی که در بازی میلان-یوونتوس افتاد و جنجال هایی که علیه بوفون به پا شد ، به شدت از جی جی حمابت کرده و گفته : "در فوتبال صداقت معنایی ندارد. در فوتبال همه فقط حرف میزنند و کسی که بیشتر حرف میزند ، قهرمان میشود. در فوتبال امروز ، همه برای مصدوم کردن یکدیگر پا به میدان میگذارند."

+ یه نکته ی جالبی در مورد استفانو تاکونی هست اینه که تاکونی یکی از معدود بازیکنانی هست که به تمامی افتخارات در عرصه باشگاهی رسیده ! :

تصویر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر

تاکونی بعد از اتفاقاتی که در بازی میلان-یوونتوس افتاد و جنجال هایی که علیه بوفون به پا شد ، به شدت از جی جی حمابت کرده و گفته : "در فوتبال صداقت معنایی ندارد. در فوتبال همه فقط حرف میزنند و کسی که بیشتر حرف میزند ، قهرمان میشود. در فوتبال امروز ، همه برای مصدوم کردن یکدیگر پا به میدان میگذارند."

+ یه نکته ی جالبی در مورد استفانو تاکونی هست اینه که تاکونی یکی از معدود بازیکنانی هست که به تمامی افتخارات در عرصه باشگاهی رسیده ! :

تصویر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تصویر

عاشق چهره و تیپش ام ، با این شکل و شمایل تو برنامه کونترو کمپو لینه آ نوته حاضر شد و با افتخار گفت یوونتوس به جای سه ستاره باید چهار ستاره رو لباسش بزاره و اون نقره ایه رو بالاتر از بقیه !!!

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3435 ارسال
انصافا خیلی جواب محکمی رو به بدخواهان داد :clapx: باید مدیران باشگاه هم عین این طرح رو ،روی لباس تیم اجرا کنن :3:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht
حرفاش در مورد مسائل روز یووه و اتفاقات اخیر ... مدتی بود که بی خبر بودیم ازش :rambo:

غیبت کنته :

« بدون حضور کنته هم یوونتوس قدرتمندترین تیم ایتالیاست چون تیمی که او شکل داده بسیار قدرتمنده حتی بدون کنته. یووه بهتر از هرتیم دیگه ای در نقل و انتقالات داره عمل میکنه و بردن این یوونتوس برای هیچ تیمی راحت نیست »

نیازهای یووه :

« به تصمیمات ماروتا، پاراتیچی و کنته اعتماد کامل دارم. حتی بدون در نظر گرفتن وضعیت بونوچی ، بخاطر مصدومیت کیه لینی و کسرس ، بدون شک به یک مدافع نیاز داریم. ولی خیالم راحته چون پنجره ترانسفر هنوز بسته نشده »

خرید مهاجم :

« داشتن یک اسم دهن پرکن به معنی تاپ بودن بازیکنی نیست. باید بازیکنی که به افکار کنته بخوره خریداری بشه، بیارن چون او بهتر از هر کسی نیازهای تیمش رو میشناسه. یادمون نره که کنته پارسال با همین مهاجمای فعلی اسکودتو رو برد! »

[SPOILER=La Famiglia Tacconi]همین پارسال بعد 18 سال و داشتن 4 فرزند، بالاخره با زنش عروسی کرد .. :smile:

این جیگرکی سمت چپی رو نیگا کنید آخه ... آدم دوس داره لپش رو بکنه بده به پیشوها بخورن :1:

تصویر
[/SPOILER]

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
صحبت هاش در مورد سوپر کاپ :

مسابقه رو چطور می بینید؟
"یووه قوی تره.تو بازی فینال کوپا در رم ، یووه شکست خورد. اونا مغلوبِ این واقعیت شدم که ناپولی تشنه تر و مصمم تر بود برای پیروزی."

پس یووه پیشرفت کرده؟
"اینطوری فکر کنید.فصل جدید شروع میشه و یوونتوس هنوز تشنه ی پیروزیه."

کی می تونه مردِ کلیدی باشه؟
"در یوونتوس میرکو ووچینیچ.در ناپولی همه چی به کاوانی بستگی داره و اینکه چطوری از المپیک برگرده."

این جدال و هرج و مرجی که واسه تعلیق به وجود اومده می تونه تاثیر منفی روی بانوی پیر داشته باشه؟
"فکر نمی کنم ، کاملا برعکسه ..."

توضیح بدید ...
"من بازیکن بودم و میتونم بهتون بگم که وقتی تو موقعیت های اینچنینی بودیم ، برعکس ، [این شرایط] به نفع کسیه که این نگرانی رو برای حضور در زمین داره. آدم تحت فشاره و با خشم و تمایل بیشتری برای پیروزی به بازی می ره. به همین خاطر من اعتقاد دارم که یووه برنده میشه."

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

تصویر

در تاریخ 21آگوست 1883 برای اولین بار درون دروازه یوونتوس قرار گرفت.( پروجا 1 - 0 یوونتوس ، کوپا ایتالیا )

9 فصل برای یوونتوس بازی کرد.( 377 بازی - 330گل )

عناوین : سری آ (2) - کوپاایتالیا - جام قهرمانان اروپا - جام در جام اروپا - جام یوفا - جام بین قاره ای

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال

تصویر

- تاکونی درباره گروه یووه در لیگ قهرمانان اروپا گفته :
همگروه شدن با قهرمان فصل پیش برای هیچ تیمی نمیتونه خوش آیند باشه، اونا تیم با تجربه و قدرتمندی هستند.
یووه به دنبال اثبات خودش هست و این مسابقات میتونه تاثیر زیادی داشته باشه.
وجود بازیکن هایی مثل بوفون و پیرلو به تیم کمک میکنه که حرکت رو به جلویی داشته باشه و در بازی های سخت به داد تیم می رسند.
یووه نباید از تیمی بترسه؛ چون تیم خوبی رو داره و درون دروازه ش بهترین دروازه بان فوتبال رو داره.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
استفانو در 26 سالگی به یوونتوس پیوست .. اون قبلا سابقه حضور در اینتر رو هم داشت ولی اونجا نیمکت نشین بود تارزان درباره شیره ا گفته که مدتی که در ییونتوس نیمکت نشین شده بودم , شیره ا همیشه دلداریم میداد و در اون مدت بحرانی بهم کمک کرد...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
استفانو که افتخارات زیادی با یوونتوس کسب کرده بود , وقتی از پیوستن دروازه بان جوان تیم رم(پروتزی)به یوونتوس مطلع شد ناراحت شد و حتی میگن که تا مدتها(همیشه! )از حرف زدن با پروتزی امتناع کرد و فصل بعد هم از یوونتوس به جنوا نقل مکان کرد .
پروتزی در سال 1991 به یوونتوس پیوست .

Spoiler

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
" استفانو تاکونی " در مدت حضورش در یوونتوس موفق به مهار 5 پنالتی برای این تیم شد.

شاید مهمترین پنالتی که " تاکونی " موفق به مهار آن شد ، ضربه ُ پنالتی " زبگینیف بونیِک " بود.

یوونتوس 1 - 0 رم ( سری آ دقیقه ُ 25 )

+ 13 می 2011 پس از یک دوره طولانی مدت که با خانم " لائورا اِسپرانزا " بوده بالاخره ازدواج میکنن ، " تاکونی " دارای 4 فرزند است .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال

[img width=480 height=565]http://www.shiaupload.ir/images/98764630599083835247.jpg[/img]

- تاکونی :
* به عنوان دروازه بانی که سابقه کار با مدافعین بزرگ رو داشتم باید بگم کیه لینی مثل یک سپر آهنین برای بوفون میمونه.
* نقش بارتزالی و بونوچی متفاوت هست؛ هر دو فوق العاده هستند، بخصوص بارتزالی که من رو شگفت زده کرده بعد از بازگشت دوباره ش به ایتالیا.
* همیشه بین دروازه بان و مدافع یک ارتباط روانی برقرار هست؛ این دو از هم روحیه میگیرند.
* یووه با داشتن برانسکو و لئالی آینده خودش رو تضمین کرده، دو دروازه بان جوان و بسیار با استعداد.
* اما باید قبول کنند تا وقتی که بوفون هست اون ها هیچ شانسی برای خود نمایی ندارند.
* بوفون تا چند سالگی بازی میکنه ؟ نمیدونم ولی من دوست دارم فعلا از بازیش لذت ببرم.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
در بازدید از موزده ی یوونتوس:

[img width=480 height=320]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/e5854a85-ae02-4173-8280-303ce8e9c471.jpg[/img]

ادامه...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال
- تاکونی : * من یک ایتالیای متعصب، جنگنده و با انگیزه رو دیدم. * اما ایتالیا جسارت لازم رو نداشت و تعویض های انجام شده حتی انگیزه و جنگندگی رو هم از تیم گرفت. * قطعا من به پراندلی معترض هستم اما اون مربی باهوشی ـه و میدونم که از این بازی ها درس میگیره. * پراندلی طی این مدتی که سرمربی آتزوری بوده عملکرد خوبی داشته، اشتباه برای هر مربی پیش میاد. * پس باید حمایت کنیم پراندلی و تیمش رو، ولی امیدوارم هم باشیم که دیگه این اشتباهات در آینده تکرار نشن. * پیش میاد که موقع عصبانیت صحبت هایی رو کنید، ولی بعدا که آروم میشید منطقی تر به مسائل نگاه می کنید. + تاکونی ظاهرا بعد از باخت ایتالیا شدیدا به پراندلی حمله کرده و اون رو از نظر درک تاکتیکی مربی ضعیفی دونسته ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال
- تاكوني هم از خط حمله جديد يووه تعريف كرده و گفته كه يورنته و توز ميتونند يووه رو از ايني كه هست بي رحم تر كنند ! از بوفون هم دفاع كرده و گفته كه "حداقل" تا 40 سالگي ميتونه در بهترين فرم خودش باشه.

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
تاکونی: زمانی که بازی میکردم هرگز به تقویم لیگ اهمیتی نمیدادم.تیمی که میخواهد در رقابت های مختلف برنده باشد نباید به مسائل دیگر توجه ای داشته باشد و اینکه دیر یا زود باید با همه ی تیم ها روبرو شود.به اودینزه نگاه کنید که اغلب شروع بدی دارد اما در نهایت همیشه به اروپا میرسد.اگر باید انتخاب کنم که چه شروعی بهتر است گمان میکنم روبرو شدن زودتر با تیم های قوی بهتر باشد،همانطور که برای یوونتوس اینگونه اتفاق خواهد افتاد.بیانکونری ها باید خوب پیش بروند و مسائل دیگر بی اهمیت خواهند بود. یوونتوس هنوز بهترین تیم برای بردن اسکودتوست.یووه دو اسکودتوی اخیر را برده و امسال قوی تر شده است،از این رو بهترین تیم برای بردن اسکودتوست.پشت سر یووه دو تیم ناپولی و فیورنتینا هستند و اگر مربیان این دو تیم موفق بشن در تیم هاشون ثبات رو به وجود بیارن ناپولی و فیورنتینا میتوانند یوونتوس را به زحمت بیندازند.دو تیم میلانی را پشت سر این تیم ها میبینم و به نظرم رقابت تنگاتنگی باهم خواهند داشت.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]استفانو تاکونی 1992-1983

تصویر

رقبای یوونتوس برای قهرمانی ؟

" ناپولی و فیورنتینا خود را به خوبی تقویت کرده اند اما به هر حال آن ها تغییزات زیدی داشتند. میلان نیز در حال کار و تلاش است "

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
استـفانو تاکـونی " موفقیت یوونتوس در این فصل سخت تر خواهد بود. رُقبای یوونتوس قوی تر شده اند و یووه باید مراقب باشد " " در بازار نقل و انتقالات به نظر من مهمترین خرید کارلوس توز بود و او می تواند سورپـرایز فصل باشد "

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی