Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس 4-2 کالیاری (هفته پنجم سری آ)

- - - - -

• Please log in to reply
101 replies to this topic

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,232 posts
  • LocationDeutschland

تصویر

یوونتوس - کالیاری
یک شنبه، 26 سپتامبر، 4 مهر
ورزشگاه المپیک تورین
ساعت 22:15

بازی قبلی
یوونتوس1-3 پالرمو
کالیاری 0-0 سمپدوریا

بازی بعدی
کیه وو - کالیاری
اینتر میلان - یوونتوس

4 دیدار قبلی دو تیم :
یوونتوس 1-0 کالیاری (11 آپریل 2010 - سری آ)
کالیاری 2-0 یوونتوس (29 نوامبر 2009 - سری آ)
یوونتوس 2-3 کالیاری (31 ژانویه 2009 - سری آ)
کالیاری 0-1 یوونتوس (21 سپتامبر 2008 - سری آ)

برنامه این هفته سری آ :
Spoiler

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,232 posts
  • LocationDeutschland
کالیاری بهترین خط دفاع سری آ رو داره در حال حاضر !! 5 گل زده و تنها 1 گل خورده !
و به همراه اینتر هم تنها تیم بدون باخت سری آ ست !

لورنزو آریائودو هم توی این تیم بازی میکنه ( که واقعا امیدوارم در آینده به تیم اضافه بشه )
بهترین گلزن این تیم الساندرو متری هست که 2 گل زده، روبرت اکوافرسکا هم یکی از مهاجمین این تیمه
حتما باید با این بازیکن آشنا باشید !

از اون جایی که این بازی تو زمین خودمون هست و باز هم باید منتظر خوردن 3 گل باشیم ! :دی:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts

از اون جایی که این بازی تو زمین خودمون هست و باز هم باید منتظر خوردن 3 گل باشیم ! :دی:

تو عمر ننگینت یک حرف قشنگ زدی اونم این بود :دی:

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,576 posts
نه خیر به نظر من تیم توی این بازی خوب عمل می کنه و پیروز میدان میشه حالا ببینید :cowboy:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7,904 posts

نه دیگه نوبتی هم که باشه نوبت مساویه :دی: 3 گل میخوریم ولی 3 گل هم میزنیم :دی:

فقط امیدوارم تعویض های قشنگ دلنری کار دستمون نده تو این بازی :دی:

به نظر من با اشتباهاتی که ستوراری تو بازی قبل انجام داد این حق منینگر باشه که این بازی تو گل باشه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts
بهمن :
از اون جایی که این بازی تو زمین خودمون هست و باز هم باید منتظر خوردن 3 گل باشیم !

این یکی از با مزه ترین جملاتی بود که تو یک هفته گذشته شنیده بودم.
واقعا ممنون بهمن جون. غروب جمعمو ساختی رفیق.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
ما سابقه خوردن سه گل از كالياري تو تورين رو داريم !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
کالیاری واقعا تیم خوبیه ولی ما هم هر بازی داریم بهتر از بازی قبل میشیم تو اخبار اومده که آکوئیلانی این بازی از اول بازی میکنه و جای ملو هم سیسوکو بازی میکنه من موندم واقعا چرا ملو که به این خوبی بازی میکنه ذخیره بشه باتشکر

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 posts
من امیدی به این یووه تو این بازی ندارم. کالیاری هفتم جدول با 6 امتیاز و یووه با 4 امتیاز 15. ولی به هرحال یووه مثل مار زخم خورده میمونه و میاد که ببره ولی بازم فکر نکم بتونه اون یووه ای که ما میخواییم باشه...

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
من از همون اول گفتم اریادو رو نباید میدادن بره ولی یه سری از بچه ها مخالف بودن به نظر من خیلی بهتر از رینائودو هستش. نمیدونم چرا به تیم هایی که فصل پیش باختیم بازم داریم میبازیم پالرمو و باری و... باید یه فکر اساسی به حال این خط دفاع بکنیم به هر حال بازی خیلی مشکلی داریم احتمال اینکه بدون گل مساوی تموم بشه خیلی بالاست مطمئنم ملو فیکس هستش مگه دلنری بخواد سیستم جدیدی رو امتحان کنه با توجه به اینکه تو این چند تا بازی به اون صورت نتیجه نداده تعویض های دلنری تو بازی اخر با پالرمو اصلا جالب نبود و من فکر میکنم یکی از علت های اصلی باختمون هم تغییر تاکتیکی بود که دلنری داد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,232 posts
  • LocationDeutschland

کالیاری واقعا تیم خوبیه
ولی ما هم هر بازی داریم بهتر از بازی قبل میشیم
تو اخبار اومده که آکوئیلانی این بازی از اول بازی میکنه و جای ملو هم سیسوکو بازی میکنه
من موندم واقعا چرا ملو که به این خوبی بازی میکنه ذخیره بشه
باتشکر

الان فکر کنم دفعه سوم هست که اینو میگی !
و 2 دفعه قبلی که تغییری ندیدیم، :دی:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,695 posts

ما سابقه خوردن سه گل از كالياري تو تورين رو داريم !

پس عمرا سه گل بخوريم :دی:

ما فقط بايد مشكل دفاعيمون و اون ساختارش رو حل كنيم!فكر كنم يه تغيير كوچولو هم لازم باشه تو خط حمله ياكي به جاي كوا بازي كنه خوبه !

باز بايد ببينيم اين سري ماركتي شاخ ميشه يا نه! كلا 4تا بازي كرده يه برد 5-1 بقيه هم مساوي 0-0. از ما بيشتر امتياز گرفتن :Facepalm:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,232 posts
  • LocationDeutschland

باز بايد ببينيم اين سري ماركتي شاخ ميشه يا نه! كلا 4تا بازي كرده يه برد 5-1 بقيه هم مساوي 0-0. از ما بيشتر امتياز گرفتن :Facepalm:

واقعا فکر میکنی مارکتی دروازه بان کالیاری هست و کالیاری قفط 1 گل خورده ؟!
( حالا بماند که منم همین فکر رو میکردم، بعد از خودم بدم اومد ! :دی: )

تو هیچ کدوم از بازی های این فصل مارکتی دروازه بان کالیاری نبوده و آگاتزی دروازه بانشون بوده؛

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
ترکیب های احتمالی : Storari; Motta, Bonucci, Chiellini, Grygera; Krasic, Marchisio, Sissoko, Pepe; Iaquinta, Quagliarella Agazzi; Pisano, Canini, Astori, Agostini; Biondini, Nainggollan, Pinardi; Cossu; Acquafresca, Matri

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
منم حدس می زنم و البته امیدوارم دل نری به ملو و دل پیرو و حتی مارکیزیو استراحت بده و اصلا نیازی به بازی کردن این بازیکن ها هم نباشه (یووه بتونه نتیجه مطلوب و مطمئن رو با همین ترکیب بگیره) چون یوونتوس بعدش دو تا بازی خیلی سخت داره که توی جفتش سه نفری که گفتم نقش خیلی اساسی دارن و باید ۹۰ ,سر حال دقیقه بازی کنن.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
به نظر من حتی دل پیرو رو نباید سر نیمکت بذارن و باید بذارنش تو VIP . حتی کراسیچ هم نباید بازی بکنه. همه ی ابروی یوونتوس به بازی با اینتر هستش. تو این شرایط روحی و روانی اگر از اینتر ببازیم من یکی سکته میکنم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
گفته می شه موتا و دل پیرو قطعا توی این بازی نیمکت هستند و به جاشون رینائودو و یاکوئنتا بازی خواهند کرد دل نری به شدت از موتا ناراضیه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
امیدها کمرنگه، شاید این بازی هم آبکش بشیم بازی توی خونه وبیرون خونه برای ما فرقی نداره از هر کی که بخوایم اراده کنیم گل میخوریم. همه میگن بازی با اودینزه یه اتفاق بوده ، اما من میگم ای کاش بازی با پالرمو یه اتفاق بوده باشه. درمورد استوراری که هیچ حرف خاصی نیست. اما خط دفاعی اگه موتا بازی نکنه حتما باید لگروتالیه و کیلینی وسط رو بچسبن. بازی دادن گریگرا و دچیلیه هم که اجباریه و فاجعه بار فقط امیدوارم تو این بازی یه مقدار کمتر فاجعه بسازن. تو خط هافبک هم شاید نیمکت نشینی ملو با توجه به بازی های سخت پیش رو منطقی بیاد ولی شاید به خاطر این حرکت تاوان سختی بدیم. شاید سیسوکو بازهم نتونه اونطور که باید بازی کنه. کراسیچ هم باید باشه که اگه نباشه واقعا کار خیلی سخت تر میشه. اما نکته ای که خیلی ذهن منو مشغول خودش کرده بازی دادن آکوئیلانیه ، می ترسم خوب بازی نکنه و به کل از دست بدیمش، خدا کنه این بازی براش سکوی پرتابی باشه .

raminh

raminh

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 52 posts
مشکل اصلی یووه خط دفاعیه که باید هرچی زودتر قبل از بازی با اینتر حل شه چون این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست و با این خط دفاعی جلوی اینتر بلایی سرمون میاد که تو خوابم نتونیم ببینیم. امیدوارم این بازیرو ببریم تا برای بازی بعدی با اینترمیلان آماده بشیم. به امید پیروزی

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,491 posts
از دلپیرو هم ناراضیه ؟ عجیبه ! هنوز به اون تعویض مسخره خودش پی نبرده و متوجه وزن اله تو بازی نشده ! البته شاید بخواد استراحت بده ولی الان تو این وضعیت خیلی بهتر از کوا هستش ! من فکر میکنم اگر تنها تغییر رینائودو به جای موتا باشه همه چی حله تا حدودی .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users