پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو کوالیارلا - Masaniello

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
981 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بعد از یوونتوس مستقیم رفت تورینو... قبل از یووه هم فقط 1 فصل سابقه بازی تو ناپولی رو داشته! قبلترشم ک تو اودینزه بود...

چطور 4 سال حضور تو یووه رو فدای 1 سال بازی تو ناپولی کرده جای بحث داره!

دوره عجیبی شده بازیکنای اسپانیایی مثل موراتا و یورنته* با اینکه سابقه بازی کمتری نسبت ب ماتری و کوالیارلا داشتن همیشه از یووه ب نیکی یاد کردن، اونوقت اینا ک مثلا ایتالیایی بودن نمک نشناس از آب در اومدن :Facepalm:

*یورنته وقتی ب یووه گل زد خوشحالی کرد ک ناراحت شدم از دستش ولی خدایی تو مصاحبه هاش کم نذاشته برامون
  • mory, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

نمیشه ازش خورده گرفت، یووه در حال تغییر نسله، این چیزا پیش میاد ، هر وقت تو یووه بازی میکرد واقعاً خوب بود

حالا این بازیکنایی ایتالیایی رو یووه واقعاٌ دکشون کرد ولی در مورد موراتا و ویدال و پوگبا چی میشه گفت؟!

ولی واسه خود من عجیبه که یورنته خوشحالی کرد بعد گل ، یا ماروتایی که رفت رئال و نمیکت نشین شد در حالی که تو یووه ستاره بود 

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

گل های قشنگی میزد.

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

*یورنته وقتی ب یووه گل زد خوشحالی کرد ک ناراحت شدم از دستش ولی خدایی تو مصاحبه هاش کم نذاشته برامون

شاید من تعصبی نظر میدم ولی یورنته سر گلش به یووه خیلی سعیکرد جلوی خودشو بگیره . همین که ارزش قائل بود واسه پیراهن قبلیش واسه من یکی کفایت میکنه . ( بازم میگم احتمال زیاد حرفم تعصبیه .)

+ یادی از یاسر بکنیم . با این بازیکن دوست داشتنت :1:

++ علی دمت گرم بابت اطلاعات . من به حافظه ضعیفم رجوع کردم :1: و یه سری چیز هایی که یادم بود رو گفتم . ممنون برای تصحیح اطلاعات :1:

تفاوت کوالیارلا با هیگواین چیه ؟؟ سبک و استیل بازیشون دقیقا یکیه ولی این کجا و آن کجا .

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

بن نظرم تا قبل از اومدن توز بهترین مهاجممون بود(البته بعد از رفتن دل پیرو!)

فصل اولش رو که تا نیم فصل خیلی خوب بود و بعد مصدوم شد

فصل دومش هم بعد از اون مصدومیت کار خاصی نکرد و واقعا ضعیف بود

ولی فصل سومش(که اون لایی قشنگو به چک انداخت) دوباره رو فرم اومده بود و زیاد گل می زد که بازم کونته زیاد بهش بازی نداد

فصل آخرش هم تقریبا مثل فصل سومش بود ولی کمی ضعیف تر

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امروز دیگه ترکوند با هت تریکش مقابل فیورنتینا #سر پیری و معرکه گیری

تا اینجای فصل 15 گل فقط تو لیگ زده! بعد مثلا کل 4 فصلش تو یووه تعداد گلهاش ب 30 نرسید!

آقای ونتورا آیا بهتر نبود ب جای بلوتی و ایموبیله الدنگ کوا رو دعوت میکردی؟

من ک دیگه مثل سابق دوسش ندارم ولی خب گلهای مهمی واسمون زد تو اروپا براش احترام قائلم...
  • MaMpIeRo, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

امشب تو بازی سمپدوریا-ناپولی، کوالیارلا یک گل زد و یه پاس گل هم داد تا سمپدوریا شکست سنگینی به ناپل تحمیل کنه. گل قشنگی هم زد:

http://s8.picofile.c..._07_15.mp4.html

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال

- هنوز هم یکی از محبوب ترین بازیکن های ایتالیایی ـه برای من.

واقعا دوران خوبی داشت تو یووه تا قبل از مصدومیتش، گل های فوق العاده ای زد برای یووه.

به نظرم در حال حاضر یکی از بهترین مهاجمین ایتالیاست و لیاقت پوشیدن پیراهن آتزوری رو داره.

• mory, eⁿzº, AliReZaZa و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کوالیارلا همیشه گل های قشنگی میزنه

• tecra, D E L P I E R O و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

گاهی باید شانس بیاری

و زمان مناسب در مکان مناسب باشی

فابیو این شانس رو نداشت و موقع مناسبی یوونتوسی نشد

• eⁿzº, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

فابيو كواليارلا در مراسم يادبود گائه‌تانو شيره‌آ

مهاجم سابق تيم ملي ايتاليا و باشگاه يوونتوس در سالهاي 2010 تا 2014  

«نظر من در مورد ناكامي رونالدو در گلزني؟!‌ او نيازي به نظر، پيشنهاد و دلسوزي ديگران ندارد؛ آنچه به من ارتباط دارد تنها بيان تحسين و ستايش بازيكن بزرگي همچون اوست. فراموش نكنيد او خالق بسياري از زيباترين گل‌هاي تاريخ فوتبال بوده است.»

2njv_dulwv4ywsaexm9b.jpg

• tecra, D E L P I E R O, amirali2001 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
با این سن و سال داره واسه آقای گلی تلاش میکنه اونم تو ی تیم متوسط! با گلی ک امروز ب امپولی زد 10 گله شد! فقط 1 گل کمتر از رونالدو زده! و البته رونالدو 3 تا پنالتی زده!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تو 9 بازی پیاپی هست ک داره گل میزنه ک رکورد فوق العادیه! همچنان میتونه این رکوردو ارتقاء بده الانم ک با 12 گل (+ 5 پاس گل) رتبه سوم برترین گلزنهای سری آ رو در اختیار داره! آقایون خانما ایشون 35 سالشه!

اینکه بعد از گل خوشحالی نکرد دوباره باعث شد ازش خوشم بیاد ی مدت بخاطر ی سری حرفها از چشمم افتاده بود! البته قبلا هم ک با تورینو بهمون‌ گل زده بود شادی نکرد...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تو یووه بود مفت نمی ارزید پشتش کلی هافبک خوبم بود ....اما ووچینیچ کیفیت خودشو نشون داد ...ی بازیکن معمولیه ک تو تیم های ضعیف تر خوب بازی میکنه 

• Orphée, Aminvo, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

تو یووه بود مفت نمی ارزید پشتش کلی هافبک خوبم بود ....اما ووچینیچ کیفیت خودشو نشون داد ...ی بازیکن معمولیه ک تو تیم های ضعیف تر خوب بازی میکنه 

بازیکن معمولی ای هست که تو تیم های ضعیف تر بهتر بازی بکنه ولی انصافا توی یووه هم خوب بود!

فصل اولش اولین بازی نیم فصل دوم بود که خیلی بد مصدوم شد و تا حدودا یک سال و نیم بعدش نتونست به فرم خوبش برگرده

چه گلای قشنگی هم می زد!

هنوز هم نمی دونم چرا کونته بیشتر ازش استفاده نکرد مخصوصا فصل دوم خود کونته که کوالیارلا واقعا آماده بود و در مقایسه با فصل بعدش مهاجمای خوبی هم نداشتیم(هنوز توز و یورنته نیومده بودن)

نمی دونم چرا وقتی آلگری اومد کوالیارلا رو فروختن که بعدش تو نیم فصل از کمبود مهاجم مجبور شدن ماتری رو برگردونن!

• Orphée, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین

دو سوپر گل نسبتا مشابهی که امسال زد:

https://www.instagra.../p/Br2_-g9HNER/

https://www.instagra.../p/BnPX_JgBDBe/

واقعا بازیکن خوبیه. قبلا می گفتن کم گل می زنه ولی وقتی می زنه سوپر گل می زنه الان هم زیاد گل می زنه و هم این که سنت سوپر گل زدناش رو حفظ کرده. این که توی 34 5 سالگی بتونی همچین پیشرفتی داشته باشی واقعا قابل تحسینه. الان هم با 139 گل بهترین گل زن درحال بازی سری آ است. نفرهای بعدی هم ایکاردی با 119 و هیگواین با 116 گل هستند. ای کاش کونته بیشتر قدرشو می دونست. یجورایی تنها مهاجم خوب ما توی لیگ قهرمانان تو زمان کونته بود. ای کاش اون شوتش جلوی بایرن به جای تیرک می رفت تو گل. شاید اگه کونته برای لیست لیگ اروپا خطش نمی زد حداقل بعد 20 سال یه جام اروپایی می گرفتیم.

ضمن اینکه حاجیمون بعد از ترزگه 2005 به اولین بازیکنی تبدیل شد که توی 9 بازی پیاپی سری آ گلزنی می کنه. 
یه نکته ی جالب هم راجع بهش هست و اونم اینه که بعد از گلزنی به نصف تیمای سری آ خوشحالی نمی کنه  :1:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امروزم دو گل ب فیورنتینا زد و الان ب همراه رونالدو با 14 گل تو صدر جدول گلزنان سری آست! واقعا امسال رقابت آقای گلی داره عجیب غریب پیش میره . کوالیارلا. زاپاتا. پیاتک و بقیه نامداران...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اول اینکه با گلی ک امشب ب اودینزه زده ب تنهایی تو صدر جدول گلزنان سری آ هست ب تنهایی

دوم تونست ب رکورد باتیستوتا ک گلزنی تو 11 بازی پیاپی بود برسه! هفته بعد هم اگه گل بزنه میتونه ب تنهایی صاحب این رکورد خارق العاده بشه...

ویرایش 1: گل دوم رو هم زد! 16 گله شد

ویرایش 2: ی پاس گلم ب گابیادینی داد!
  • GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

حالا این واسه ما ادم شد تو یووه هم هیچ پخی نبود ماتری و ووچینیچ خیلی بهتر بودند 

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال

- اتفاقا کوالیارلا در یووه هم بازیکن خوبی بود و در فصل اول حضورش رسما داشت یووه رو یک تنه بالا می کشید.

همه اتفاقات بد برای خودش و یووه از مصدومیتش شروع شد.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی