پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو کوالیارلا - Masaniello

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
981 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ازونجایی که کوالیارلا دیشب با هوادارای ناپولی خداحافظی کرده، و ازونجایی که مدیر ورزشی ناپولی گفته تا چند ساعت دیگه این انتقال رسمی میشه، فعلا تاپیکش رو می سازم اگر رسمی نشد می بندمش. فابیو کوالیارلا، 27 ساله و اهل ناپل، 180 سانتی متر قد داره و در پست مهاجم بازی می کنه. در ایتالیا به خاطر زدن گل های دیدنی و شوت های از زوایای بسته و غافل گیر کردن دروازه بان ها شهرت داره، هرچند گل زن قهاری نیست و توی دوران فوتبالش هیچوقت گل زن فوق العاده ای نبوده، ولی به دلیل گل های زیبایی که زده خیلی زود همه جا محبوب شده. فابیو محصول باشگاه جوانان تورینو بوده و 3 فصل اولی که در تورینو بود کلا 5 بازی کرد و 1 گل زد. وقتی در فصل 2002-2003 فیورنتینا به دلیل ورشکستگی به سری C2 فرستاده شد فابیو هم به این تیم پیوست. اونجا 12 بازی کرد و 1 گل زد. فصل بعد به کیتی در سری C2 پیوست و در فصل اول 11 بازی کرد و 2 گل زد ، و در فصل بعدی 32 بازی کرد و 17 گل زد. در نتیجه درخشش در سری سی، فصل 2004-2005 به تورینو بازگشت که در سری بی بازی می کرد. 34 بازی کرد، ولی 7 گل بیشتر نزد. تورینو هم اون رو با آسکولی فروخت.توی آسکولی (سری آ ) در 33 بازی فقط 3 گل زد. فصل بعدش به سمپدوریا پیوست، توی 35 بازی 13 گل زد. بعد به اودینزه رفت و در فصل اول با 37 بازی که انجام داد 12 گل بیشتر نزد، فصل بعد هم 13 گل در 36 بازی موفق شد بزنه. در فصل گذشته هم در ناپولی بازی می کرد، که 34 بازی کرد و 11 گل زد. کوا تاحالا 16 بازی هم با تیم های مختلف در جام حذفی کرده و 3 گل زده مجموعا. فقط یک فصل تجربه بازی اروپایی داره که با اودینزه 11 بازی در جام یوفا انجام داد و 8 گل زد. در موجموع دوران ورزشش، کوالیارلا تا حالا نزدیک به 300 بازی کرده، و 90 گل زده، که برای یه مهاجم خیلی آمار خوبی نیست. رسانه های ایتالیا نوشته اند فابیو همین الان در تورینه و داره تست پزشکی میده. خود فابیو دیشب به هوادارای ناپولی گفته پیشنهاد یووه برای من مثل قطاری می مونه که فقط 1 بار توی ایستگاه زندگی آدم توقف می کنه، من نمی تونم سوار این قطار نشم.
  • tecra از این پست تشکر کرده است

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا مهاجم شوت زنیه ولی خوب آمار گلزنیش زیاد خوب نیست ولی خوبیش اینه که هر فصل حداقل تعداد گل هاش دو رقمی میشده البته چون توی تیم های ضعیف بازی کرده اکثرا این آمار گلزنی بد نیست ، چون اونها کلا توی یه فصل بیشتر از 30 تا گل نمیزنن یه آف تاپیک هم بگم الان رفتم تیم ولفسبورگ ، عجب تیمی شده ، زوج فوق العاده ژکو و گرانته بود ، حالا پشتشون هم دیه گو بازی میکنه عجب تیمی شدن ، خوش بحالشون باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی یوونتوز یکی فابیو رو به خاطر اینکه کم گل میزنه ولی گل های استثنایی میزنه اینطوری توصیف کرده بود : One of the best Youtube players of all time :دی:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

توی یوونتوز یکی فابیو رو به خاطر اینکه کم گل میزنه ولی گل های استثنایی میزنه اینطوری توصیف کرده بود :

One of the best Youtube players of all time

:دی:

توصیفش فوق العاده است
کلیپ هاش هم توی یوتیوب خیلی پر بیننده هستن

راستی اینطور که فهمیدم کوالیارلا عاشق شماره 7 هست
امیدوارم این حسن سریعتر از تیم بره تا شماره 7 رو بپوشه
فکر کنم شماره 7 یوونتوس رو بپوشه میپکه :دی:
باتشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خوب تنها عنصر رضایت بخش جام جهانی 2010 هم به یووه پیوست !!! امیدوارم همه بازی هاش رو مثل بازی با اسلواکی انجام بده ! که حقیقتا روحیه ای که داشت ، یک تنه داشت ایتالیا رو نجات می داد که نشد ... فکر کنم دیگه یواش یواش دوباره اگر یووه قدرت بگیره ، شاهد حضور تیم ملی یوونتوس ایتالیا خواهیم بود با این خرید ها

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
[img width=480 height=315]http://aks98.com/images/gmxy5oqnalg8n7r1ae3.png[/img]

کوالیارلا در تست پزشکی

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
البته یه چیزیکه هست اینکه خیلی بگر نگیر داره بازیش کلا یه موقه هایی اینقدر افتضاه بازی می کرد که بازی بعد روی نیمکت بود ولی یه موقه هایی جو می گرفت و هر نوع دریبل که می خواست می زد و از هر زاویه ای شوت توی گل داشت

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
من کلا با بازیش حال میکنم خیلی دوست داشتم بیاد یووه که بالاخره این اتفاق افتاد.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
فابیو اولین خرید یوونتوسیه امساله که بنده ازش راضیم . فابیو یه بازیکن بسیار خوبه :yesssmileyf:
امیدوارم بتونه تو یووه خوب بدرخشه و بهترین بازیهاشو به نمایش بزاره :yes:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
خوبه. من از اول تابستون منتظر یه مهاجم خوب بودم بالاخره پیداش شد! من که خیلی خوشحالم البته هنوز تو شوک فروش دیه گو ام!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب سایت یوونتوس هم رسما اعلام کرد تبریک میگم ، مهاجم خیلی خوبیه باتشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
باز خوبه تو سایت یوو نوشته که اگر بخوایم بخریمش 10.5 میلیون رو تو 3 سال پرداخت میکنیم این به نظرم خیلی چیز خوبیه تو قرارداد

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بازیکن عالیه ... یه خرید خوب تلقی میشه. اما تلخی فروش دیگو شیرینی این خرید خوب رو کم اثر میکنه. کاش دیگو هم میموند اینطوری میشد گفت که تیم قوی شده. رفتن دیگو اینقدر ناراحتم کرده که فکر نمیکنم حالا حالاها حالم سر جاش بیاد.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
یه چیزیش واسه من جالبه اونم قدرت تغییر جهتشه! دقت کردین چه جوری یهو مسیرشو تغییر میده انگار قانون سوم نیوتون اصلا وجود نداره! :دی:

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
خوب یوونتوس داره کم کم کاملا تیم ملی ایتالیا میشه!!به نظرم توی تیمهایی که بازی کرده آمار 12-13 گل خیلی خوب بوده و امیدوارم بتونه توی یووه خودش رو نشون بده!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
فایبو جز موثر ترین و بهترین مهاجمان این فصل خواهد بود شک نکنید !!!!!! انگیزه فوق العاده بالا برای نشان دادن خودش !!! اینکه تازه وارده و می خواد یاکوئینتا و امائوری رو که در تیم ملی رقیبشه نیمکت نشین خودش بکنه ! همه اینها دلایلی هست که من پیش بینی می کنم از موفق ترین بازیکنان یووه در فصل آتی باشه و گل های حساسی رو به ثمر برسونه ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يكي از بازيكناييه كه آرزو داشتم بياد يوونتوس البته من چند فصلي هست منتظرم يه بار تا مرز پيوستن به يوونتوس اومد كه متاسفانه نشد بازيكن خيلي خوبيه

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
کوالیارلا خیلی خوبه / خداییش این فصل یووه بازیکنای خوبی جذب کرده !!! با اینکه با رفتن دیه گو خیلی مخالف بودم ولی الان که فکرشو میکنم این جابجاییم زیاد بد نیست / آخه همونجور که دلنری خودش گفته بود اگه دیه گو میموند میخواست بعنوان مهاجم ازش استفاده کنه که اصلاً پست تخصصیش نبوده و معلوم نبود که خوب جواب بده ولی کوالیارلا هم جوونه هم با انگیزه هم خیلی پر انرژی بازی میکنه/ تازه نکته خیلی مهمش شوت زن بودنشه / با اومدن آکیولانی،کراسیچ و حالا کوالیارلا مشکل همیشگی یووه تو این چند فصل یعنی شوت زدن تا حدودی از بین میره/ تازه په په هم شوت زنه :دی:

blackwhite

blackwhite

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 31 ارسال
من هنوز نمیدونم بازیکن خلاق تیم قرار کی باشه میلان رونالدینیو رو داره اینتر اشنایدر رم توتی بازیساز تیم قرار کی باشه احتمالا سیسو کو!!!!!! دفاع چپم که از همه چی واجب تره که به سلامتی نداریم!!!! فصل نقل و انتقالات هم که داره تموم میشه این ماروتا با سردار آجرلو نسبتی نداره شبیه استیل آذین یار گیری میکنه!!!!!!!!!!!!!!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
اول اینکه اینجا جاش نیست ! دوما منظور شماها از بازیکن خلاق چیه ؟ سیستم 4-4-2 2 تا وینگر پر تحرک می خواد با 2 تا هافبک دفاعی ، که اکثرا از دوتا هافبک دفاعی استفاده میکنن ، ولی بهترین حالت یه خلاق و یه دفاعیه که ما هم آکویلانی و ملو رو به عنوان خلاق داریم تازه مارکیزیو هم هست ، سیستم اون تیمایی که می فرمایید با یووه فرق داشت ، ما از دیگو قرار بود به عنوان مهاجم دوم استفاده کنیم با اینکه می دونستیم پستشم این ننیست ولی حالا با وجود دلپیرو و کوالیارلا دو تا مهاجم دوم کلاسیک داریم ! اینارو گفتم که بدونید ما الان اگر یه دفاع چپ و یه دفاع وسط بگیریم تیممون خیلی کامل و بی نقصه ! منم مخالف فروش دیگو بودم و دلم براش سوخت و مطمئنم سال دیگه با یه قیمت نجومی به یه تیم بزرگ میره ، اما چیزی که مشخصه اینه که با این ورودی های یووه خیلی قدرتمندتر شده ! یه مقایسه کنید این تیمو با تیمای 3 فصل اخیر می بینید که چقدر حرفاتون عجیبه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی