پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلبرتو آکوئیلانی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
316 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من یه رفیق " کرد " دارم ! اسمش "آکو" هست !! :دی: سگ پدر شدید خشکله :دی: گفتم تا عریضه خالی نباشه :دی:

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
سایت گل گفته تا ژانویه نمیتونه تو لیگ اروپا واسه یووه بازی کنه درست گفته؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

سایت گل گفته تا ژانویه نمیتونه تو لیگ اروپا واسه یووه بازی کنه درست گفته؟

مزخرف گفته.آکویلانی این فصل اصلا در لیگ اروپا برای لیورپول بازی نکرده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
اخه دلیلی برای این کار وجود نداره !!! ربطی هم نداره چون اسمش رد نشده واسه لیورپول !!! راستی فردا هم رسما قرارداد می بنده

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
uefa گفته چون توی 18 نفر بوده پس حساب میشه و نمیتونه بازی کنه مگه اینکه liverpool توی بازی برگشت حذف بشه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

کجا توی 18 نفر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لیورپول اصلا اسم آکوئیلانی رو واسه این مسابقات رد نکرده و توی لیست هم نبوده که بخواد جزو 18 تا باشه.......

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
tutto نوشته بود

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آلبرتو آکویلانی امروز رفت به کلینیک فورناکا تا تست پزشکی را بده،قرار شد باقی تست پزشکی و بستن قرار داد را فردا انجام بده

(دوتا عکس از هنگام ورود آلبرتو به کلینیک فورناکا)

تصویر

تصویر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
جالبه تست پزشكى آلبرتو 6 ساعت طول كشيده :-D ، همانطور كه حسين هم گفت فردا قرارداد امضا ميشه با دستمزد 3.3 م يورو ...

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال

من یه رفیق " کرد " دارم ! اسمش "آکو" هست !! :دی:

سگ پدر شدید خشکله :دی:

گفتم تا عریضه خالی نباشه :دی:

کی خیلی خوشگله؟
دوست تو یا آکویلانی؟

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
بنده اصلا به این بازیکن عقیده ندارم
بیشتر به درد نیمکت نشینی میخوره . اونم یه نیمکت نشینی که زیاد رو تیم اثر نمیزاره و اینجاست که باز میگم : بازم یه خرید بد ....
آینده همه چیزو نشون میده . خدا به آخر فصلمون رحم کنه

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال

بازم یه خرید بد ....

یوونتوسیی ندیدم که از این انتقال خوشحال نباشه و لیورپولیی ندیدم که از این انتقال ناراحت نباشه!!!

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey

یوونتوسیی ندیدم که از این انتقال خوشحال نباشه و لیورپولیی ندیدم که از این انتقال ناراحت نباشه!!!

شماها هر بازیکنی یووه میگیره خوشحال میشید . بنده تیممو دوست دارم و نمیخوام بازیکنای ضعیف تو تیم توپ بزنن !!!!
بازم میگم . این بازیکن آینده ای نداره تو یووه ( البته این نظر شخصیه خودمه و شاید نظر شما کاملا درست باشه ) به هر حال در آینده همه چیز معلوم میشه ...

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
سعید چه قدر امروز فاز منفی میای :دی: چرا آینده نداره ؟ 25 سالشه ، همشم یه فصل نا موفق داشته اونم به دلیل مصدومیت ! دیگه از زبینا که آیندش درخشان تره که :lol:

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
من خیلی خوشحال شدم که اومد هم خودش داشت حروم میشد و هم یووه بهش نیاز داشت امیدوارم موفق باشد

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
شاید اونقدرها فوقالعاده نباشه اما بازهم بهتر از اوناییه که قبلا ازشون اسم برده میشد.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب آلبرتو تست پزشکی رو با موفقیت پشت سر گذاشت خیلی برام عجیبه که اصلا سایت یووه هیچی از آلبرتو نمیزنه در حالی که برای کراسیچ از بدو ورودش به تورین اخبارش رفت روی سایت تا وقتی که تست پزشکی داد باتشکر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نمیدونم چرا نسبت به اکو بعضی ها احساس بد دارن اولن که قرضی هستش دوما از اون مارتینز که بهتره و سوما اگه بتونه اماده بشه به راحتی یووه رو واسه چند فصل از یه هافبک خوب بی نیاز میکنه چهارما دوس دکتر که هستش:دی:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
دستمزدش 3.3 خیلی بالاست واسه بازیکنی که یه فصل نیمکت نشین بوده 2.5 تا واسش کافی بود. منم فکر میکنم نتونه تو لیگ اروپا بازی کنه چون تو لیست 18 نفره لیورپول حضور داشته امیدوارم اشتباه کرده باشم.به هر حال من خیلی نگرانم اگه پاتزینی رو هم بخرن 2 تا از بازیکن های تیم نمیتونن تو لیگ اروپا بازی کنن. در مجموع من از خریدش حمایت میکنم و اون رو واسه یووه خیلی مفید میدونم حتی اگه نتونن تو لیگ اروپا ازش استفاده کنن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی