پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلبرتو آکوئیلانی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
316 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تصویر

متولد 7 جولای 84 _ قد 186 cm
فوتبال رو از سنین جوانی از جوانان رم اغاز کرد و در سال 2002 به تیم اصلی راه یافت در حالی که هنوز عضو تیم جوانان نیز بود . در اولین سال حضورش در تیم اصلی تنها دو بازی انجام داد .
به تریستینا در سری بی پیوست و در حالی که کمتر از 20 سال داشت برای این تیم 41 بازی انجام داد و 2 گل زد
البرتو به رم بازگشت و تا سال 2009 در این تیم 102 بازی انجام داد و 9 گل زد .
سپس با قراردادی بزرگ به ارزش 20 میلیون یورو به لیورپول پیوست اما در همان ابتدا به خاطر مصدومیت فرصت کمی برای بازی در لیوررپول داشت .
البرتو از بازیکنان مورد علاقه رافا بنیتز بود اما حالا با رفتن او از تیم البرتو دیگ جایی در این تیم نداشت و حالا بعد از 2 سال به ایتالیا بازگشته و به طور رسمی به یوونتوس پیوست .
از خصوصیات او میشه به خلاقیت بسیار بالا در میانه میدان ، بازیسازی ، شرکت مداوم در حملات و شوت های محکم او اشاره کرد .

اما نکته بسیار جالب در مورد البرتو حضور او در تمام رده های ملی ست !

سال 2000 عضو زیر تیم زیر 15 سال و 8 بازی
2000_2001 عضو تیم زیر 16 سال و 16 بازی
2001_ عضو زیر 17 سال و 2 بازی
2002 - عضو تیم زیر 18 سال و 6 بازی_ همچنین از سال 2001 تا 2003 عضو تیم زیر 19 سال نیز بوده و18 بازی انجام داده .
2003_ عضو تیم زیر 20 سال و 2 بازی .
2004 تا 2007 عضو زیر 21 سال و 19 بازی و 5 گل _ از سال 2006 نیز تا ی2008 عضو تیم یزرگسالان بوده و در 11 بازی ملی 2 گل به ثمر رسانده .
2 گل ملی او در 15 اکتبر 2008 به تیم مونتنگرو بوده.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
آلبرتو اگر به روزهای اوج خودش توی رم برگرده هم برای یووه مفید خواهد بود و صد درصد برای تیم ملی که به وجود یک هافبک خلاق نیاز داره!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
واقعا این رو نمیشه پنهان کرد که 2-3 سال پیش ارزوی دست نیافتنی بود برای هوادارا امیدوارم جوری برای یووه بازی کنه که ارزویی که براورده شده به ارزوی شکست خورده تبدیل نشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من که بینهایت از این انتقال خوشحالم پیش از این منتظر آلبرتو بودم و خیلی دوست داشتم یک روزی تو پیراهن یووه ببینمش. مدیریت قبلی باشگاه خیلی دونبالش بود ولی موفق نشد جذب بکنه. من به آلبرتو خوش آمد میگم و براش آرزوی موفقیت میکنم.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

من که بینهایت از این انتقال خوشحالم پیش از این منتظر آلبرتو بودم و خیلی دوست داشتم یک روزی تو پیراهن یووه ببینمش. مدیریت قبلی باشگاه خیلی دونبالش بود ولی موفق نشد جذب بکنه.

من به آلبرتو خوش آمد میگم و براش آرزوی موفقیت میکنم.

me2

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
ماشالله سلیقه اش هم خوبه!

تصویر

تصویر

تصویر

عجب جیگریه!
تصویر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تقریبا آرزوی همه مون بود که یه رز آلبرتو رو تو یووه ببینیم و بلاخره این اتفاق افتاد واقعا خوشحالم

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
حالا شماره چنده تو یووه؟

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
http://as-roma.ir.mihanblog.com

فقط گفتم جالبه بخونین! حس به قول خودشون "غیرت و تعصب" ... :smile: تحلیل قشنگیه هرچند به مذاق خیلیا خوش نمیاد! :چشمک:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
من هم همین الان این مطلبو دیدم. قشنگه اما اگه نظرات رو هم بخونید متوجه عصبانیت بیش از حد رمی ها هم میشید. در کل باید بگم اکویلانی یه جورایی مجبور بود.و صد البته هم از خداش باشه اومده یووه که اینطوری هم هست!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من زیاد به این وبلاگ سر میزنم صادق رو از قدیم میشناسم و با این وبلاگ زیاد برخورد داشتم خیلی دوست داشتم عکس العملشون در مورد آکویلانی رو ببینم ولی یادم رفت برم ممنون زهرا از اینکه لینک رو گذاشتی مطلب قشنگی نوشته بود واقعا دیدن اینکه بازیکن محبوبت به تیم مقابل میره خیلی سخته ما یوونتوسی ها همه این تجربه رو داریم ( زلاتان و ویرا ) باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
از اینکه اکولیانی بالاخره بعد از دو سال به یووه پیوست خیلی خوشحالم.ارزو میکنم تو یووه موفق باشه و فصل بعد قراردادش رو دائمی کنیم. عصبانیت مدیران و کلا مجموعه باشگاه رم هم واسه من خیلی جالب بود.این حس رو ما وقتی به سری ب رفتیم هممون تجربه کردیم واقعا حس بسیار بدی هستش ولی حسی که رمی ها الان دارن خیلی کمتر احسی هستش که ما تجربه کردیم بازیکن تیم اونا مستقیم به یووه نیومد ولی بازیکنان تیم ما...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بالاخره آکوئیلانی هم اومد به یووه. خرید بسیار دوست داشتنیه. فقط خداکنه تو یووه متحول بشه و متفاوت با اون چیزی باشه که تو لیورپول بود. استعداد و خلاقیتش تو رم چشمگیر بود . خوبیش اینه که اگه دوباره راه بیفته یه یوونتوسی دیگه تو تیم ملی اضافه میشه و هم اینکه تیممون از ستاره های بومی تشکیل میشه که این بازهم میزان محبوبیت یووه رو بالاتر میبره.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم چرا دیگه هیچ خبری نیست!!!! قرار بود امروز آکویلانی تست پزشکی داشته باشه. ولی انگار سایت یوونتوس هم چیزی ننوشته!!!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

میگم چرا دیگه هیچ خبری نیست!!!!

قرار بود امروز آکویلانی تست پزشکی داشته باشه. ولی انگار سایت یوونتوس هم چیزی ننوشته!!!!

امروز وارد تورین شد برای تست پزشکی .

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
تیپ و قیافه اش که دختر کشه
بازی اش هم اون زمان که رم بود خوب بود
فقط وضعیت الانش رو کسی خبر نداره. امیدوارم لیورپولیا ننداخته باشنش به یووه تا بسازتش و بعد که از فرم افتضاح به عالی رسید پسش بگیرن.
ایشالا یووه ما از این انتقال قرضی یه خیری بهش برسه خلاصه

kashisemnan

kashisemnan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
آکویلانی تو یووه مینتونه بازیکن بزرگی بشه فقط اگه مثل فصل پیش زیاد مصدوم نشه

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

تیپ و قیافه اش که دختر کشه
بازی اش هم اون زمان که رم بود خوب بود
فقط وضعیت الانش رو کسی خبر نداره. امیدوارم لیورپولیا ننداخته باشنش به یووه تا بسازتش و بعد که از فرم افتضاح به عالی رسید پسش بگیرن.
ایشالا یووه ما از این انتقال قرضی یه خیری بهش برسه خلاصه

نه تا اون حدا... :دی: من به شخصه به عنوان یه دختر از چشمای لوچش خوشم میاد بانمکه! :biggrin:

ولی در کل آکوئیلانی تو یکی دو تا لیست بدترین خرید لیگ برتر بوده بد بازی نکرد ولی انقدر هم خوب نبوده که بتونه جای آلونسو رو پر کنه و فیکس شه! البته سری آ فرق داره من به عملکردش تو یووه امیدوارم! :smile:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
قیافه و حالت موهاش منو یاده نستا میندازه :دی: ازون تیپ قیافه هاس که از ده فرسخی داد می زنه ایتالیاییه :دی: در رابطه با افتش تو لیورپول ، تجربه ثابت کرده بازیکنای ایتالیایی خارج ایتالیا نمی تونن روند خوبشونو ادامه بدن و بدرخشن ! مثلا لوکا تونی هم بعد یه فصل خوب تو بایرن ، اینقدر افت کرد که دوباره برگشت سری آ ! به علاوه بازی تو لیگ برتر و نباید با سری آ مقایسه کرد ! لیگ برتر فقط بازیاش دوندگی داره و سرعت بالا می خواد ، اما ایتالیا این جوری نیست و مسلما بازیکنایی که از بچگی با این روش و بازی ایتالیایی رشد کردن نمی تونن به سرعت خودشونو با اون روش بازی وقف بدن ! و زمان لازمه و درنتیجه بازی ضعیف باعث نیمکت نشینی می شه ! اونم تو لیورپول و با رقیبی مثل آلونسو! اما دلیل نیست ارزشای فنی یه بازیکن زیر سوال بره ! آکوا وقتی رم بود ، یه مهره ارزشمند بود وهمه می بینین هیچ رمی ای آرزو نداشت از تیمشون بره و هنوزم افسوسشو می خورن ! من که به شخصه خیلی بهش امیدوارم ! :rainbow: فعلا

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که اکو رو دوس دارم بخصوص که دوست صمیمی دکتر هم هستش اگه اکو اماده بشه و به فوتبالش اهمیت بده و مصدوم نشه میتونه به بازیکن خوبی مثل ژاوی بدل بشه (البته نه در اون سطح) ولی میتونه خوب بشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی