پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پیتـــرو آنـــاستـــازی - Petru u turcu - Petruzzo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
30 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تصویر

پیترو آناستازی
متولد 7 آوریل 1948در شهر کاتانیا
قد : 172 سانتی متر
مدت حضور در یووه : 8 فصل ( 1968 تا 1976 )

پیترو آناستازی از برترین گلزنان ایتالیا و تاریخ یوونتوس است و از ماندگارترین اسامی یوونتوس خواهد بود .
امار قابل ملاحظه ای رو هم با پیراهن راه راه بانوی پیر ایتالیا بجای گذاشته که محبوبیت وی را دوچندان میکند.

باشگاهها
1966.1968 وارسه 66 بازی و 17 گل
1968.1976 یوونتوس 205 بای و 78 گل (_ لیگ )
در مجموع 303 بار برای یوونتوس بازی کرد و 103 گل هم زد .که آماری چشمگیر است .
1976.1978 اینتر46 بازی و 7 گل
1978.1981 اسکولی 58 بازی و 9 گل
1981.1982 لوگانو( سوئیس) 14 بازی و 10 گل

این مهاجم توانمند فوتبال ایتالیا در مجموع 338 بار درلیگ به میدان رفت که 105 هم بنام خودش نوشت .

تصویر

تیم ملی

اناستازی 25 بار به عضویت تیم ملی ایتالیا برگزیده شد که 23 بار از این تعداد را زمانی انجام داد که عضو یوونتوس بود
این مهاجم برجسته یوونتوس 8 گل هم برای لاجردی پوشان کشور چکمه ای بنام خود ثبت کرد .
با امیدهای ایتالیا و ایتالیا ب هم 10 بازی و 4 گل داشته .
نقطه عطف فوتبال اناستازی در تیم ملی و درسال 1968 در جام ملتهای اروپا رقم خورد جایی که اناستازی بهمراه همبازیهای خود برای اولین بار قهرمان ملتهای اروپاشد و ان رکورد همچنان باقی است و هیچ ایتالیایی دیگری نتواسته درادوار مختلف چنین افتخاری را کسب کند .
با تیم ملی در جام 1974 و با شماره 19 این تیم حاضر بود و دربازی با تیمهای لهستان و ارژانتین به میدان رفت که با تیم ملی دراین جام ، به موفقیتی دست پیدا نکرد .

فینال 1968
دراین بازی که ایتالیا و یوگوسلاودرفینال حاضر بودند و درالمپیک رم برگزار میشد ریورا و آناستازی گلهای ایتالیا را به ثمر رساندند و در تاریخ ایتالیا جاودانه شدند .

نکته جالبی که در مورد اناستازی در تیم ملی هست مربوط به جام جهانی 70 میشه ، قبل از شروع مسابقات با شوخی ماساژور تیم اناستازی از ناحیه بیضه براش مشکلی به وجود میاد و جام جهانی رو از دست میده !

1968عکس - عکس شادی گل
وجام قهرمانی

رکورد ها

آناستازی تا پایان فصل 2009.2010هفتمین گلزن برتر تاریخ یوونتوس است .
و همچنین برترین گلزن مسابقات جام حذفی برای تیم یوونتوس است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
آناستازی و آلتافینی از برترین گلزنهای دهه 70 یوونتوس هستند؛
روبرتو بتگا در ابتدای فوتبالش همبازی آناستازی بود،
درباره آناستازی گفته : هوش و دقتی که آناستازی داشت خیلی برای من جالب بود، هر موقع در کنارش بازی میکردم سعی میکردم ازش تقلید کنم ! آناستازی خیلی آدم شوخ و خوش اخلاقی بود و همه دوستش داشتیم،

تعدادی از گلهای آناستازی برای یوونتوس

دانلود با فرمتavi
http://www.4shared.c...o_anastasi.html
دانلود با فرمت3gp
http://www.4shared.c...o_anastasi.html

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

یک مسئله ای که همیشه درباره آناستازی گفته میشه اینه که اگه تو دهه 70 بازی نمیکرد و مثلا تو دهه 80 یا حتی 60 برای یووه توپ میزد الان خیلی بیشتر از اینا ازش می شنیدیم !
یووه تو دهه 70 کمی افت میکنه ولی بازم درخشش آناستازی به قدری بوده که با تمام اون سختی ها و مشکلات بازم نفر اول یووه باشه.
آناستازی یکی از بزرگ ترین گلزنان یووه و ایتالیا به شمار میاد و ضربات فنی و بغل پاش مشهوره؛

• اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
7 آوریل تولدش بوده ... 1948

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
در مدت حضورش در یوونتوس در فصلهای 68.69 69.70 71.72 72.73 73.74 74.75 بهترین گلزن یووه بوده ... کم کم بعد از ظهور و قدرتنمایی ربرتو بتگا .... از یوونتوس جدا میشه ... بهترین گلزن یوونتوس در مسابقات جام حذفیه...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

هتریک آناستازی علیه لاتزیو ...

پیترو آناستازی که در فصل 74.75 با 21 گل زده بالاتر از دامیانی ، آلتافینی و ربرتو بتگا بهترین گلزن یوونتوس شد ... سه تا از گلهاش رو در هفته 27 فوتبال سری آ در کوموناله و در 27 آوریل 1975 به ثمر رسوند ...
یووه که به قهرمانی می اندیشید و در نهایت برای بار شانزدهم :2qcmh45:قهرمان لیگ هم شد در هفته 27 انتقام شکست یک به صفر دور رفت در المپیکو رم رو که با گل بخودی گائتانو شیره آ حاصل شده بود ... از لاتزیو گرفت و به قهرمانی نزدیکتر شد ..

تصویر

:39:جالب اینکه پیترو آناستازی از ابتدای بازی به میدون نیومده بود و در دقیقه 60 به دستور کارلو پارولا :thankyou:، بجای ربرتو بگا به بازی اومد و موفق شد هتتریک بکنه ... :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
آناستازی با 30گل زده بهترین گلزن یووه در بازیهای حذفیه ... آناستازی بالاتراز سیوری و اله این رتبه رودر اختیار داره ..

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

داستان حذف آناستازی از تیم ملی و جام جهانی 1970 ... که یادتون هست ..

شرحش و نقل قول از قبل :
چند وقت قبل که داشتم ، پست مربوط به پیترو اناستازی رو ایجاد میکردم .. توی ترجمه ...به جملاتی برخوردم که مفهومش رو خوب نفهمیدم...از بابک ... کمک خواستم..

اون اینجوری پاسخ داد ... علته عدم حضور اناستازی توی جام جهانی 1970:
قبل از شروع جام جهانی 70 ، آناستازی با شوخی ماساژور تیم براش مشکلی در ناحیه بیضه گویا بوجود میاد و مجبور میشه که عمل جراحی کنه و جام جهانی رو از دست بده .البته من ... اون روز .. این قسمت رو توی پستم .. حذف کردم و نیاوردم...

و حالا ...

حالا که بهمن پستهای مربوط به بازیهای اروپایی یوونتوس رو داره مینویسه ... و گلزنی های اناستازی رو داره یک به یک ذکر میکنه ... دلم نیومد این قسمت از بدشانسیهای اناستازی رو نیارم ... بچه مثبت بودن رو ترک کردم ...

شاید اگه اناستازی توی جام 1970 بود ... ایتالیا قهرمان میشد ..

نکته :
همه رکردهای گلزنی یووه در اختیار کاپتان اله است .. بغیر جام حذفی .. که اناستازی رکورددارشه ..

-----------------------
بحث رو کامل کنم که :
آناستازی از لیست تیم ملی بدلایل مصدومیت :1: ... خط خورد .. و والگارگی ( مربی تیم ملی ) ... از بونینسنیا ( مهاجم اون زمان اینتر ) و همچنین پیرینو پراتی ( مهاجم اون زمان میلان) دعوت کرد و این دو تا رو بجای آناستازی به جام جهانی برد ...
:2qcmh45: ( دو تا بجای یکی ) .. :1:

البته جیوانی لودتی Lodetti ( هافبک میلان) رو از تیم ملی کنار گذاشت ...
-----------------------------
نتیجه میگیریم که :

ارزشهای آناستازی برای تیم ملی ایتالیا خ زیاد بوده و در نبودش یه هافبکو کنار گداشتن .. تا با دو مهاجم .. جای خالیش رو پر کنند ..
----------------
آناستازی ... بعد از جام 1970.... دوباره به تیم ملی دعوت شد ...و تا سال 1975 ملی پوش بود ... در جام جهانی 1974 هم توپ زد .. و به هائیتی هم گل زد

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
پیترو اناستازی مهاجم سابق یووه گفته : یوونتوس جدید رو میپسندم ، کونته هم بازیکن بزرگیست هم مربی بزرگ.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
هفتمین گلزن برتر تاریخ یوونتوس ... با 130 گل ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
جالب

اناستازی، وقتی از وارسه به یوونتوس منتقل شد ، این ترانسفرش گرانترین ترانسفر سال شد و تا اون زمان ، گرانترین ترانسفر تاریخ بود .
این بازیکن دومین ایتالیایی بود که به این رکورد دست پیدا میکرد.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
افتخارات تیمی

تیم ملی
قهرمان ملتهای اروپا1968

یوونتوس
فتح 3 باره لیگ درسالهای 72.73.75

اینتر
قهرمان کوپا ایتالیا درسال1978

افتخارات فردی

بهترین گلزن کوپا ایتالیا درسال 74.75 با 9 گل
بهترین گلزن Coppa_delle_Fiere در فصل 70.71 با 10 گل

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
5 بار با پیراهن یوونتوس هت تریک کرده. در یک از بازی های Coppa delle Fiere موفق به زدن 4 گل از 7 گل یوونتوس میشه.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
پله سفید

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
از 7 ضربه ُ پنالتی که برای یوونتوس زده 6 تا گل شده و یکی رو خراب کرده .

+ آقای محمد اصفهانی اگر زحمت نیست عکس بازیکن ها رو هم توی پستات قراربده :1:

تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-امروز 19 اکتبر روزیه که آناستازی آخرین گلش رو برای یووه زد. (در سال 1975) - 303 بازی و 130 گل. (6 تا گل از روی پنالتی) - 25925 دقیقه هم برای یووه بازی کرد. +اینم به خاطر آقا محمد :nish:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
" پیترو آناستازی "

- اینتر در این فصل خوب کار کرده امیدوارم بازیکن های یوونتوس این تیم را دست کم نگیرند و این بازی را از دست ندهند .

- یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود بازی می کند و متوقف شدن در این بازی و در مقابل هواداران اصلاٌ خوب نیست .

- یوونتوس شانس اول برای کسب اسکودتو است ، اینتر ، لاتزیو و ناپولی تیم هایی هستند که با یوونتوس رقابت خواهند کرد .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اناستازی بعد از یووه به اینتر پیوست و 2سالی اینتری بود ... ولی اینکه ارزوی برد یووه رو داره، قابل تقدیره

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
آناستازی از ترانسفر هیگواین به آرسنال اظهار تاسف کرده و تاکید کرده دوست داشته ال پیپیتا رو تو پیراهن یووه ببینه...
وقتی ازش پرسیدن حالا از میان توز و یووتیچ ترجیح میده کدوم گزینه راهی یووه بشه جواب داده "جفتشون"...آنستازی
معنقده اگه یووه میخواد تو اروپا موفق بشه نیاز داره هم توز رو بخره و هم یویو رو**...

**

Spoiler

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

پیترو آناستازی مهاجم سابق یوونتوس

" من پنهان نمی کنم که همیشه یووه را دوست خواهم داشت . اما آن ها نیز کاتانیا هستند و برای برد بازی می کنند حتی مقابل یووه "

" رم کار فوق العاده مهمی را انجام می دهد . آن ها بردهای پیاپی داشتند و این یوونتوس را مجبور می کند که دیگر امتیازی را از دست ندهد . مطمئنا یووه نیاز دارد که در جدول بالاتر از این برود "

" یووه در اروپا نیز می جنگد و بنابراین فشردگی بازی ها برای ان ها بیشتر است . اما رم نتها کالچو را در پیش رو دارد و با تمام انگیزه برای فتح اسکودتو و رقابت با سایر تیم ها تلاش می کند درست مانند یوونتوسی که در 2سال قبل دیدیم "

" مربی کاتانیا مربی خوبی است اما او و تیم ِ او زمان بدی به یوونتوس می رسند . نمایش بازیکنان یووه در مقابل جنوا خوب بود . آن ها با کمک ویدال و توز به دور از هیاهـو به وجود آمده و شلوغی ها به پیروزی رسیدند "

" برای بازی با کاتانیا یووه نیاز به برد دارد . همانطور که گفتم یووه نمی خواهد بیش از این امتیاز از دست دهد و در واقع رم به آن ها این اجازه را نخواهد داد . در بازی یووه-کاتانیا شانس یوونتوس بیشتر است اما چیزی که امروز قطعی و حتمی اسـت ممکن است فردا تغییر کند زیرا فوتبال یک چیز کاملا خاص و ویژه است "

ویرایش شده توسط Soheil Bianconeri 28 October 2013 - 06:21 PM.

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی